Wild Card vasárnap

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE
r.baggio
hova varrjuk Robi?
shawnka
jobb karra már régóta terveztem egyet, asszem mindenféleképpen kell rá egy barna valami
r.baggio
túl magas a labda


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 970 — Stromfeld Aurél fan
Tomlin fire BB retire nem lehet tovább halogatni az újjáépítést...
dande
Elég tumultus félidő lesz így az öltözőben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Gabor81 803
Közben azon gondolkozom vajon mennyivel verné a Brownst verő Jets ezt a Steelerst? 😊
iktriad
inkabb ki nem vert meg minket az elmult 5 heten? es miert is 11-0 utan.

es a csak altattunk stb trukkos playeket nem akartuk hogy megtudjak, kiismerjenek is bejott.


kiismerhetetlenol jok vagyunk. 😋😋😋
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE
r.baggio
hova varrjuk Robi?
shawnka
jobb karra már régóta terveztem egyet, asszem mindenféleképpen kell rá egy barna valami


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Már csak azárt fogom megnézni a második félidőt, hogy legyen mit mesélnem a unokáimnak. De tőlem jöhet a practice squad a pályára.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tomlin fire BB retire nem lehet tovább halogatni az újjáépítést...
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE
r.baggio
hova varrjuk Robi?
shawnka
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE
r.baggio
hova varrjuk Robi?
shawnka
Ismertek oIyat aki a mogyoróira varratot mert én nem? Az eIég egyedi Ienne
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
szoval nincs edzo, nincsenek kezdok
a meccs alatt leserult az OL nagyobb resze es meg igy is vegiggyalogolnak rajtunk
mikozben a D elkepesztoen jo elvileg.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE
r.baggio
Majd álmod meg hova megy a Browns-os tetkód.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE
r.baggio
hova varrjuk Robi?
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
na így már nyugodtabban fekszek le aludni
BROWNS FOR LIFE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Eddig jól megy a zárkózás. Vagy várj...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben azon gondolkozom vajon mennyivel verné a Brownst verő Jets ezt a Steelerst? 😊
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Ha továbbjut a Browns, azért a Chubb, Hunt duó komoly veszélyt jelenthet a Chiefs-re

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Browns offensive line got an enormous boost from Bill Callahan. Steelers offensive line has noticeably declined over the last two years after losing Mike Munchak. When you get a great offensive line coach, don't let them go

a Pats O se véletlenül omlott idén össze ugye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lol Chubb hogy elküldte a 34-est 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Gabor81 803
Az a vicc ha nincsenek az INT-ek BigBen statja egész pofás Ienne
RespectvvIVlaci
statoknak sosem szabad teljesen bedolni. ahogy a statisztika tanarom mondta. ha egy hetig megy a hasad. ha utana egy hetig semmi bajod. es ha a 3. heten szorulasod van.

akkor ezt atlagolva nezve arra a harom hetre az jon ki, hogy semmi bajod sem volt. 🤣
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
EgyetIen doIog miatt örüIök hogy sima az utobbi időben 1-2 SteeIerses arc óriásmeIIénnyeI közIekedett ahogy oIvasgattama a fórumot ezért nem bánom h a Browns simáz.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
a steelers 1st downnál viszont megállt és senkit nem érdekelt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Majd valaki világosítson már fel, hogy miért kellett egy ilyen kritikus szituációban erőltetni a huddle-t, ahelyett, hogy nyugodtan átgondoltan döntenénk?
Cypress
hogy a 2 min warning előtt elindíthassák a playt
Löfli
Ezt értem, de pont hogy semmi értelme nem volt, mivel semmit nem nyertünk vele. Itt nem volt logikus a huddle.

Szerkesztette: Cypress
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Azért ezek a Drop-ok nem túl szépek a Browns-nál (Higgins)

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
Sifur
szoval kc az uj new england azt mondod? 😋
Gabor81
Az emberarcúbb birodalom, egy rozmárral a háttérben.


Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
Sifur
Mahomes a feIfújt sztár? Miért?
RespectvvIVlaci
Túlságosan szerethető egyeseknek.
iktriad
Valahogy Brady és Mahomes, KC/Pats egy zsigeri utálatot vált ki, amikor a magyar kommentátorok a füledbe élveznek amikor ezek a sztárok hozzá érnek a labdához, nem tud egyszerűen lázba hozni, ez emberi tulajdonság, én árral szembe menő típus vagyok és a védelmeket és a csapat munkát szeretem, ez az irányító nyer meccset dumától kiráz a hideg, ha a Rozmár és BB nem állt volna ott, Mahomes tippre a Chicago újabb mellé fogása lett volna, egy kész csapatba szálltak be...de majd ha Mahomes passzol Mahomesnak és úgy nyernek meccset felülök a vonatára
Sifur
Bocs nem oIvastam végig megáIItam a "füIedbe éIveznek"-néI az vaIami eIképesztő beteg Ienne a vaIóságban ezt beépitem a szótáramba koIosszáIis duma
RespectvvIVlaci
Te se láttad a scary movie 1et akkor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccs van!
RespectvvIVlaci
Ja 64-63 az állás a Minnesota- San Antonion!!!
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
Sifur
szoval kc az uj new england azt mondod? 😋
Gabor81
Az emberarcúbb birodalom, egy rozmárral a háttérben.


Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
Sifur
Mahomes a feIfújt sztár? Miért?
RespectvvIVlaci
Túlságosan szerethető egyeseknek.
iktriad
Valahogy Brady és Mahomes, KC/Pats egy zsigeri utálatot vált ki, amikor a magyar kommentátorok a füledbe élveznek amikor ezek a sztárok hozzá érnek a labdához, nem tud egyszerűen lázba hozni, ez emberi tulajdonság, én árral szembe menő típus vagyok és a védelmeket és a csapat munkát szeretem, ez az irányító nyer meccset dumától kiráz a hideg, ha a Rozmár és BB nem állt volna ott, Mahomes tippre a Chicago újabb mellé fogása lett volna, egy kész csapatba szálltak be...de majd ha Mahomes passzol Mahomesnak és úgy nyernek meccset felülök a vonatára
Sifur
Bocs nem oIvastam végig megáIItam a "füIedbe éIveznek"-néI az vaIami eIképesztő beteg Ienne a vaIóságban ezt beépitem a szótáramba koIosszáIis duma
több mint 3 éve
Gabor81 803
big team bias
Löfli
big locs bias. 😁