Wild Card vasárnap

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Az a legkínosabb a Steelersnek, hogy van még 2 és fél negyed. Gyorsan csinálni kéne valamit, mert ez még mindig lehet bőven rosszabb.
Kampman
Lesz. De nem lehet mindenkinek egy Lafleur/Roders páros az istállóban. 😀
több mint 3 éve
Gabor81 803
Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
Sifur
szoval kc az uj new england azt mondod? 😋
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
Sifur
Mahomes a feIfújt sztár? Miért?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez is megy a nickelodeonon? mert akkir ertem miert van mar vege. a gyerekeknek aludni kell. es addig el kellett donteni a meccset 😑
Gabor81
Nem, a meccs ezen az adón megy. Komolyan.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 884 — The Mathematician
ez is megy a nickelodeonon? mert akkir ertem miert van mar vege. a gyerekeknek aludni kell. es addig el kellett donteni a meccset 😑
Gabor81
Ez sztem a private goldon megy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem akarok geci lenni, de most miért kell minden második megszólalásnál nyomatni ezt a “ez hihetetlen” meg “jaj mi történik itt”...

3 drive 3 TO, ez már a PO, itt már nem maszatolnak a csapatok, főleg nem egy 11-5-s

Ha 3 punt után csinál 3 sima TD driveot a browns akkor megérteném a hüledezést, de így...
ZERO_L
Mert a CLE 25 éve nem volt PO-ban és most elpicsázza a 12-0-val kezdő PIT-et, annak ellenére, h nincs főedző és egész héten nem edzettek?! Kb ezek miatt. 😊
Lucifer
Látom nem sikerült megérteni. Steelers lábon lövi magát folyamatosan, a Browns meg nem csinál semmi extrát csak ha már a célterületen van a labda ráfekszenek... a PLAYOFFBAN 11-5-ös alapszakasz mérleg után, oké Browns az Browns de nem a Football Team alapszakasza után állnak 28-0-val az első negyedben.


Vagy köv szezonban azon fogunk majd meglepődni, hogy a Jets TD-t szerzett vagy a Lions kivédekezik egy negyedet?
ZERO_L
Nem tartom azt sem elképzelhetetlennek. Am sztem azért az is elég hihetetlen, hogy egy erős alapszakaszt futó PIT így lábon lövi magát. És h BB egymás után adja el a labdákat. Azért sztem nem túl megszokott ez PO meccseken.
Lucifer
Ez bármelyik PO rétvevőtől (oké vegyük ki a Washingtont) furcsa lenne, de vannak ilyenek mikor semmi sem jön össze a másik csapatnak meg minden, csak ezek általában nem a playoffban szokott előfordulni.
ZERO_L
Pont ezért hihetetlen, mint ahogy látom, rajtam kívül még elég sokaknak. De oké, Neked ez nem olyan extra, én azt is megértem 😊

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Gabor81 803
ez is megy a nickelodeonon? mert akkir ertem miert van mar vege. a gyerekeknek aludni kell. es addig el kellett donteni a meccset 😑
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Kapjunk ki nem érdekel, legyen égő... De már megint a Kansasnek lesz a legkönnyebb dolga, amíg a Baltimore és Bills lezúzza magát, bocsi Browns drukkerek, de nem hiszem hogy Mahomest túl fogja dobni Mayfield... Ez sokkal jobban idegesít hogy segítünk egy felfújt sztárnak gyűrűt nyerni
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
második negyed közepén már futtatják az órát, imádom 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nem akarok geci lenni, de most miért kell minden második megszólalásnál nyomatni ezt a “ez hihetetlen” meg “jaj mi történik itt”...

3 drive 3 TO, ez már a PO, itt már nem maszatolnak a csapatok, főleg nem egy 11-5-s

Ha 3 punt után csinál 3 sima TD driveot a browns akkor megérteném a hüledezést, de így...
ZERO_L
Mert a CLE 25 éve nem volt PO-ban és most elpicsázza a 12-0-val kezdő PIT-et, annak ellenére, h nincs főedző és egész héten nem edzettek?! Kb ezek miatt. 😊
Lucifer
Látom nem sikerült megérteni. Steelers lábon lövi magát folyamatosan, a Browns meg nem csinál semmi extrát csak ha már a célterületen van a labda ráfekszenek... a PLAYOFFBAN 11-5-ös alapszakasz mérleg után, oké Browns az Browns de nem a Football Team alapszakasza után állnak 28-0-val az első negyedben.


Vagy köv szezonban azon fogunk majd meglepődni, hogy a Jets TD-t szerzett vagy a Lions kivédekezik egy negyedet?
ZERO_L
Nem tartom azt sem elképzelhetetlennek. Am sztem azért az is elég hihetetlen, hogy egy erős alapszakaszt futó PIT így lábon lövi magát. És h BB egymás után adja el a labdákat. Azért sztem nem túl megszokott ez PO meccseken.
Lucifer
azert vannak erre utalo jelek. 4 utolso meccsunk. es az hogy ha ben pihen majd kb jovo hetre felebred. 😑
Gabor81
Igen, azt korábban én is írtam, h a PIT ott folytatja, ahol az alapszakaszt abbahagyta

GO JETS!!!
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Nem akarok geci lenni, de most miért kell minden második megszólalásnál nyomatni ezt a “ez hihetetlen” meg “jaj mi történik itt”...

3 drive 3 TO, ez már a PO, itt már nem maszatolnak a csapatok, főleg nem egy 11-5-s

Ha 3 punt után csinál 3 sima TD driveot a browns akkor megérteném a hüledezést, de így...
ZERO_L
Mert a CLE 25 éve nem volt PO-ban és most elpicsázza a 12-0-val kezdő PIT-et, annak ellenére, h nincs főedző és egész héten nem edzettek?! Kb ezek miatt. 😊
Lucifer
Látom nem sikerült megérteni. Steelers lábon lövi magát folyamatosan, a Browns meg nem csinál semmi extrát csak ha már a célterületen van a labda ráfekszenek... a PLAYOFFBAN 11-5-ös alapszakasz mérleg után, oké Browns az Browns de nem a Football Team alapszakasza után állnak 28-0-val az első negyedben.


Vagy köv szezonban azon fogunk majd meglepődni, hogy a Jets TD-t szerzett vagy a Lions kivédekezik egy negyedet?
ZERO_L
Nem tartom azt sem elképzelhetetlennek. Am sztem azért az is elég hihetetlen, hogy egy erős alapszakaszt futó PIT így lábon lövi magát. És h BB egymás után adja el a labdákat. Azért sztem nem túl megszokott ez PO meccseken.
Lucifer
Ez bármelyik PO rétvevőtől (oké vegyük ki a Washingtont) furcsa lenne, de vannak ilyenek mikor semmi sem jön össze a másik csapatnak meg minden, csak ezek általában nem a playoffban szokott előfordulni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Gabor81 803
Sztem foIyatás után már vissza se jövök a második félidőre
RespectvvIVlaci
Pedig biztos lenne min szakmázgatni.
iktriad
Amig nimandok marogatnak egy Hörit nincs mirőI beszéIgetni
RespectvvIVlaci
nem tudom pontosan hogyan teszi. de mindenki emberbol van es tevedhet. pl az aki ezt a fomusoridore tette. 😄
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Több évtized megaláztatásaiért jött ez a revans most.
ozibozi
Most kapja vissza a Browns az elmúlt 20 szezon szenvedéseit.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Sztem foIyatás után már vissza se jövök a második félidőre
RespectvvIVlaci
Pedig biztos lenne min szakmázgatni.
iktriad
Amig nimandok marogatnak egy Hörit nincs mirőI beszéIgetni
RespectvvIVlaci
szkeptikus vagyok ezzel a gondolattal szemben
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az a legkínosabb a Steelersnek, hogy van még 2 és fél negyed. Gyorsan csinálni kéne valamit, mert ez még mindig lehet bőven rosszabb.
Kampman
szilvásbuktát?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Bár azt most mon
Sztem foIyatás után már vissza se jövök a második félidőre
RespectvvIVlaci
Pedig biztos lenne min szakmázgatni.
iktriad
Bár azt most mondom ez a Browns SB-t nyerhet
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Az a legkínosabb a Steelersnek, hogy van még 2 és fél negyed. Gyorsan csinálni kéne valamit, mert ez még mindig lehet bőven rosszabb.
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Sztem foIyatás után már vissza se jövök a második félidőre
RespectvvIVlaci
Pedig biztos lenne min szakmázgatni.
iktriad
Amig nimandok marogatnak egy Hörit nincs mirőI beszéIgetni
több mint 3 éve
Gabor81 803
Nem akarok geci lenni, de most miért kell minden második megszólalásnál nyomatni ezt a “ez hihetetlen” meg “jaj mi történik itt”...

3 drive 3 TO, ez már a PO, itt már nem maszatolnak a csapatok, főleg nem egy 11-5-s

Ha 3 punt után csinál 3 sima TD driveot a browns akkor megérteném a hüledezést, de így...
ZERO_L
Mert a CLE 25 éve nem volt PO-ban és most elpicsázza a 12-0-val kezdő PIT-et, annak ellenére, h nincs főedző és egész héten nem edzettek?! Kb ezek miatt. 😊
Lucifer
Látom nem sikerült megérteni. Steelers lábon lövi magát folyamatosan, a Browns meg nem csinál semmi extrát csak ha már a célterületen van a labda ráfekszenek... a PLAYOFFBAN 11-5-ös alapszakasz mérleg után, oké Browns az Browns de nem a Football Team alapszakasza után állnak 28-0-val az első negyedben.


Vagy köv szezonban azon fogunk majd meglepődni, hogy a Jets TD-t szerzett vagy a Lions kivédekezik egy negyedet?
ZERO_L
Nem tartom azt sem elképzelhetetlennek. Am sztem azért az is elég hihetetlen, hogy egy erős alapszakaszt futó PIT így lábon lövi magát. És h BB egymás után adja el a labdákat. Azért sztem nem túl megszokott ez PO meccseken.
Lucifer
azert vannak erre utalo jelek. 4 utolso meccsunk. es az hogy ha ben pihen majd kb jovo hetre felebred. 😑
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 350
Több évtized megaláztatásaiért jött ez a revans most.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sztem foIyatás után már vissza se jövök a második félidőre
RespectvvIVlaci
Pedig biztos lenne min szakmázgatni.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
száraz anál
Löfli
Smirglipapirba tekert brevel....



több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem merek semmit írni az eredménykövetőbe, mert zero_l elvette a kedvemet
shawnka
Én visszahozom: Nagyon vezet a Browns és ők támadnak!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
száraz anál
Löfli
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Wild Card vasárnap - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
száraz anál
Löfli
Ez inkább a szarjál sünt kategória.