Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Király ez a jelzés, ha a megnyitás után Új HSZ született a topikban. Én általában minden topikot megnyitok egymás után, amiben engem érdeklő dolog lehet. Ahogy haladok előre, sokszor előfordul, hogy írnak újabbat, és azokról jól lemaradok, mert már korábban megnyitottam. Ez nagyot dob rajata. Köszi
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
valaki? egy teszt válasz erre?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor mindhárman másról beszéltünk 😀Rataxes
Na ja... 😀 Oké JJ, értettem.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
az a korábbi fórumon is alul volt, jó lesz ott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Akkor mindhárman másról beszéltünk 😀


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tényleg nem egyről beszélünk.. 😊 Az egyszerű juzernek ennyi helye van abban a menüben. Mivel az online user lista is egy link, gondoltam jobb lenne ebben a menüben, nem az oldal alján. Pusztán kényelmi szempontból. De csak egy kérdés volt, semmi más...
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
még mindig úgy vélem, hogy nem egy dologról beszélünk, mert ne mondd nekem, hogy a "4 új komment" felül szembetűnőbb, mint a szerkesztősáv alatt...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Ja hogy a twitterszerű cuccra gondolsz hogy az kerüljön az Üzenetek/Beállítások/kilépés mellé? Én meg azt hittem ez utóbbi hármat akarod a jobb oldali menüben látni 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem nem vágjátok, hogy mire is gondolt Bálint... nem az üzenetekről beszélt, hanem a kommentekről, ez főleg eredménykövetésnél lesz majd hasznos dolog, aki meg ismeri a twittert, tudja, hogy működikjjncaa
Én nem az oldalsó menüre gondoltam, hanem ami a vízszintes főmenü alatt van.apeszos
és ez miért kerülne oda fel? (szerkesztőknek mondjuk már így is szinte betelt a hely 😊)jjncaa
Mert egyből szembetűnne? A rejtett menü ellenére.. Azt nem tudtam, hogy a szerkesztőknek mennyire van telítve, csak egyszerű juzer fejjel kérdeztem..
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
hamarosan megcsinálom, aztán mára itt hagylak vele benneteket... emésszétek... átugrom a barátnőmhöz és ha valami nem volt megfelelő, akkor holnap módosítom
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
szerintem nem vágjátok, hogy mire is gondolt Bálint... nem az üzenetekről beszélt, hanem a kommentekről, ez főleg eredménykövetésnél lesz majd hasznos dolog, aki meg ismeri a twittert, tudja, hogy működikjjncaa
Én nem az oldalsó menüre gondoltam, hanem ami a vízszintes főmenü alatt van.apeszos
és ez miért kerülne oda fel? (szerkesztőknek mondjuk már így is szinte betelt a hely 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szerintem nem vágjátok, hogy mire is gondolt Bálint... nem az üzenetekről beszélt, hanem a kommentekről, ez főleg eredménykövetésnél lesz majd hasznos dolog, aki meg ismeri a twittert, tudja, hogy működikjjncaa
Én nem az oldalsó menüre gondoltam, hanem ami a vízszintes főmenü alatt van.
Upsz, bocs, ezt Ratának szántam..
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
szerintem nem vágjátok, hogy mire is gondolt Bálint... nem az üzenetekről beszélt, hanem a kommentekről, ez főleg eredménykövetésnél lesz majd hasznos dolog, aki meg ismeri a twittert, tudja, hogy működik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
ezeket nem lehetne a menüsávban elhelyezni? Gondolok itt a User/Üzenetek/Beállítások/ menüre?apeszos
Szerintem nem lenne jó, én pl. úgy olvasom a fórumot hogy elrejtem a menüt, és akkor nem látnám ha új üzenetet kapok.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nagyon köszönünk mindent, tényleg fasza lett 😊
nem lehetett egyszerű ezt a sok kényes igényt kielégíteni...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
hamarosan jön a twitter-szerű frissítés is 😉
(egy diszkrét sáv jelzi, hogy a topik megnyitása óta hány új post jött, és ha rákattintasz meg is jeleníti őket)valentinx
Szuper.. Csak egy kérdés... ezeket nem lehetne a menüsávban elhelyezni? Gondolok itt a User/Üzenetek/Beállítások/ menüre?
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
hamarosan jön a twitter-szerű frissítés is 😉
(egy diszkrét sáv jelzi, hogy a topik megnyitása óta hány új post jött, és ha rákattintasz meg is jeleníti őket)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Wow, és kész az aktív-user-lista... Szerintem is minden igényt kielégít most már, grat. hozzá!


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
remélem az új fícsőrt nem kell magyaráznom 😉valentinx
Nagyon király lett/lesz az új fórum maximális tiszteletem mindenkinek aki dolgozott rajta.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Király lett az online lista, köszönet érte.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
remélem az új fícsőrt nem kell magyaráznom 😉valentinx
A fehér pöttyös kiesett, a zöld meg még életben 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
remélem az új fícsőrt nem kell magyaráznom 😉
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
nagyon alacsony prioritású észrevétel:
valentinx, a rangodnál (&@ß$Łł;'"ˇ~˘°!%+!÷¤×~~0~§'"'""'//) firefoxban nem töri kétsorba, hanem simán kilóg az üzenetterületre, vagy hogy nevezzem, rá a szövegre.
Eddig csak nálad láttam, és csak a firefox alól, úgy tűnik akkor van gondja, ha nincs benne szóköz...Black_Adder
köszi, javítva
több mint 13 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Az előbb "Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting ')' in /home/amf10000/public_html/new/functions.php on line 76" hibaüzenet jött be az oldal helyett. Nem tudom, hogy tudsz-e erről, de gondoltam bemásolom.Schleck
igen, tudom, írogattam a kódba, mentettem, aztán elbambultam 😀
de köszi a jelzést
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az előbb "Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting ')' in /home/amf10000/public_html/new/functions.php on line 76" hibaüzenet jött be az oldal helyett. Nem tudom, hogy tudsz-e erről, de gondoltam bemásolom.