Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Alkoholok, italok

11 feliratkozó

8 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
100-150ezer kozotti whiskyt tud-e valaki ajanlani ami igazan izgalmas....?
Ne fustos nehez vonal legyen az fontos!
yooker
Nem hiszem, hogy meg tudnád különböztetni ugyanazon márka 20ezres valtozatától.
Az ilyen "indokolatlanul drága" alkoholok flexelni jók, vagy ajándekba, kifejezni valamit, amit hatékonyabban is ki lehet, de fogyasztani, kóstolgatni feleslegesek. Whiskykóstolókon vagy a Good Spiritben is bele tudsz nyalni ilyenekbe, de szerintem ha nem vagy szakértő, akkor nem fogod tudni deffiniálni vagy értékelni a különbséget.

8 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
100-150ezer kozotti whiskyt tud-e valaki ajanlani ami igazan izgalmas....?
Ne fustos nehez vonal legyen az fontos!
yooker
 www.whiskynet.hu/whisky-kategoria/skocia_2007/glenrothes-2006-18-eves-dram-mor-whisky-07l-552


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
100-150ezer kozotti whiskyt tud-e valaki ajanlani ami igazan izgalmas....?
Ne fustos nehez vonal legyen az fontos!

Szerkesztette: yooker
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Szerencsére a Dürerben a Tucker Kraft Sörfesztivál 10/10, tételek is komolyak, tömeg van de nem kezelhetetlen.
Amúgy most láttam, hogy a Dürernek van kiülős része a Dunaparton.
zacknorb
mondjál jókat. következő típusom amit végig akarok hazai szinten darálni az a berliner weisse, de ha valaki goséval jött arra is vevő vagyok
fake.id
Magyarokból láttam hogy mentek Gose-okkal többen, és a külföldi főzdéknél ittam marhajó IPAkat, meg a valahol egy gecijó Aprus smoothie sourt
Ami rohadt jó ötlet, hogy a Monyo 1 tokenes áron ad sörmentő akció keretében olyan sört, aminek a dobozolása lett elbaszva.
zacknorb
mennyi tokenbe mennek a sörök kb? nem akarom magam lezúzni, mert tegnap sikerült night marketen úgy megtorzulni, hogy már a tsingtaora is rábírtam magam beszélni a 3. kajarendelésnél xd elég 15 token 3-4 db 3 decis rendeléshez?
fake.id
2-7 közt mennek a 3 decik, de csak a külfik meg a vad niche tételek vannak 4 felett
én 21 et ittam el 4 tétellel, haverok 4en 90et, ők sokfélét próbálgattak
16-17-ből kijön szerintem 5 is amúgy

Poloska vagyok.
9 hónapja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
Szerencsére a Dürerben a Tucker Kraft Sörfesztivál 10/10, tételek is komolyak, tömeg van de nem kezelhetetlen.
Amúgy most láttam, hogy a Dürernek van kiülős része a Dunaparton.
zacknorb
mondjál jókat. következő típusom amit végig akarok hazai szinten darálni az a berliner weisse, de ha valaki goséval jött arra is vevő vagyok
fake.id
Magyarokból láttam hogy mentek Gose-okkal többen, és a külföldi főzdéknél ittam marhajó IPAkat, meg a valahol egy gecijó Aprus smoothie sourt
Ami rohadt jó ötlet, hogy a Monyo 1 tokenes áron ad sörmentő akció keretében olyan sört, aminek a dobozolása lett elbaszva.
zacknorb
mennyi tokenbe mennek a sörök kb? nem akarom magam lezúzni, mert tegnap sikerült night marketen úgy megtorzulni, hogy már a tsingtaora is rábírtam magam beszélni a 3. kajarendelésnél xd elég 15 token 3-4 db 3 decis rendeléshez?

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Szerencsére a Dürerben a Tucker Kraft Sörfesztivál 10/10, tételek is komolyak, tömeg van de nem kezelhetetlen.
Amúgy most láttam, hogy a Dürernek van kiülős része a Dunaparton.
zacknorb
mondjál jókat. következő típusom amit végig akarok hazai szinten darálni az a berliner weisse, de ha valaki goséval jött arra is vevő vagyok
fake.id
Magyarokból láttam hogy mentek Gose-okkal többen, és a külföldi főzdéknél ittam marhajó IPAkat, meg a valahol egy gecijó Aprus smoothie sourt
Ami rohadt jó ötlet, hogy a Monyo 1 tokenes áron ad sörmentő akció keretében olyan sört, aminek a dobozolása lett elbaszva.

Poloska vagyok.
9 hónapja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
Szerencsére a Dürerben a Tucker Kraft Sörfesztivál 10/10, tételek is komolyak, tömeg van de nem kezelhetetlen.
Amúgy most láttam, hogy a Dürernek van kiülős része a Dunaparton.
zacknorb
mondjál jókat. következő típusom amit végig akarok hazai szinten darálni az a berliner weisse, de ha valaki goséval jött arra is vevő vagyok

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Szerencsére a Dürerben a Tucker Kraft Sörfesztivál 10/10, tételek is komolyak, tömeg van de nem kezelhetetlen.
Amúgy most láttam, hogy a Dürernek van kiülős része a Dunaparton.

Poloska vagyok.
9 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 745
Jo buzasoroket tudtok ajanlani? Paulaner es az osszes ilyen ismertebb gyartot mar kostoltam.
Hendrix
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Jo buzasoroket tudtok ajanlani? Paulaner es az osszes ilyen ismertebb gyartot mar kostoltam.
Hendrix
A Sümegi főzdének van marha jó kajszis búzája, az Ibolyában van csapolva.

Poloska vagyok.
9 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 347 — WHO DAT!!!!
Jo buzasoroket tudtok ajanlani? Paulaner es az osszes ilyen ismertebb gyartot mar kostoltam.
Hendrix
Radeberger, illetve Hoegaarden volt már? Nekem ez a kettő jött be legjobban


9 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Jo buzasoroket tudtok ajanlani? Paulaner es az osszes ilyen ismertebb gyartot mar kostoltam.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Egyébként:
Guinness Blonde IPA - nem rossz, de nem is kimondottan jó, viszont a doboz a csőrükön sört egyensúlyozó tukánokkal vicces.
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
De azokat én is szoktam nézni, igaz, én olyanokra szoktam hajtani, amilyet még nem ittam.
slowmotion
Nem tudom ezeket próbáltad-e, de tudom ajánlani:

 budapres.hu/uzlet/
r.baggio
Még nem néztem, kösz a linket.

Mondjuk ilyen szempontból sznob vagyok, nem brit cider nem szokta lekötni a figyelmemet, de egyszer meg változhat ez is...
9 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
De azokat én is szoktam nézni, igaz, én olyanokra szoktam hajtani, amilyet még nem ittam.
slowmotion
Nem tudom ezeket próbáltad-e, de tudom ajánlani:

 budapres.hu/uzlet/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Ha már a söröknél tartunk akkor muszáj megjegyeznem, hogy aki az Edelweissnál komolyan gondolta és ráadásul engedélyezte a barackos borzalmat, minimum hadbíróság elé kellene állítani. Pedig lányos apukaként a cidereket és a gyümölcsös söröket is szeretem.
r.baggio
Ráérsz még a ciderekkel, a lányod még nem akkora, hogy vele kelljen innod 😊
De azokat én is szoktam nézni, igaz, én olyanokra szoktam hajtani, amilyet még nem ittam.

Eddig a Bulmer's körtés volt a legjobb, teljesen véletlenül esett le a budaörsi auchanban.
9 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
Ha már a söröknél tartunk akkor muszáj megjegyeznem, hogy aki az Edelweissnál komolyan gondolta és ráadásul engedélyezte a barackos borzalmat, minimum hadbíróság elé kellene állítani. Pedig lányos apukaként a cidereket és a gyümölcsös söröket is szeretem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 hónapja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
Bár életemben először azt hitték a sörszakmából vagyok, mert egy full ismeretlen eladótól a 3as tételből kértem, és hogy szerintük átlag ember nem használja a tétel szót alkoholra, csak aki művelt.
zacknorb
vagy egy sznob boros :p
egyébként én még 15+ éve a városház téren rendezett belvárosi sörfesztiválra emlékszem. akkoriban még sehol se volt sörforradalom, a kisüzemiek leginkább a házi borzadályokat jelentették és max a mannában lehetett pár fajta belgát kapni. ennél fogva ott főleg a cseh meg belga vonal ment nagy erőkkel, de az pont kellemes méretű és kínálatú volt. amit rádióban hirdetnek annak én a közelébe se megyek. nyilván npc áradat és tourist trap az ilyen már, másképp nehezen hozná vissza a helyfoglalási zsetont. meg nem olyan változatos az ízlésem, hogy érdemes legyen fesztiválra mennem. barnát melegben nem iszom, a búzához mostanában nincs kedvem. random ipát bárhol tudok inni (hegedűs gyula cseh sörözőben lehet kapni mazák polar vortex cold ipát meg lobkovicz flying cloudot, erősen recommended mindkettő), goset meg úgyse csinál senki és azt üvegesben kell levadászni amit még nem ittam vagy ha egyáltalán hozzá szeretnék jutni. esetleg még a laktobacihoz tud kedvem lenni, de az a ritkább, inkább csak gose hiányánan választok olyant

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az idei Belvárosi Sörfesztivál:
Random celebek és gecisok NPC.
SZAR SÖRÖK
Egy csalódás, jövőre már nem jövök.
Remélem jövő héten a Kraft a Dürerben jobb lesz.
Inkább mentem volna a Beerselectionbe, a Hopsba vagy a Hopaholicba
zacknorb
Hallottam a rádióban ennek a sörfesztiválnak a reklámját,és hát ott kezdtek bennem kételyek lenni,amikor kínai sört emlegettek...Nem voltam a rendezvényen,de ezek az egzotikumnak számító sörök ihatóak?
Mert én leragadtam sörfesztivál terén az osztrák,német,cseh,belga,szlovák vonalnál....
Foresz
a tsingtao akkora fos, hogy arról külön meg kell emlékezni. egyesek valamiért szeretik külön szívatni vele magukat egyébként teljesen érthetetlen módon.
mondjuk ez a fesztivál tényleg marha kellemetlen lehet, 4 db kisüzemit számoltam össze a kiállítókból, amelyik tényleg jó söröket csinál (oké békésszentandrásival legyen 5), de azokat elég sok helyen lehet inni az 5 rugós pohárka vásárlása nélkül is
fake.id
Brew Your Mindhoz és Mad Scientisthez oda se tudtam férni, de ki sincs írva rendesen, mit csapolnak éppen.
Viszont tele van amúgy mindenféle kommersszel is, mert a célközönség a random celebek és a kurvasok NPC.

És az a bajom, hogy eddig legalább rendesen ki voltak írva a tételek és jókat hoztak, de idén már azt sem, és a tömeg se volt akkora.
Bár életemben először azt hitték a sörszakmából vagyok, mert egy full ismeretlen eladótól a 3as tételből kértem, és hogy szerintük átlag ember nem használja a tétel szót alkoholra, csak aki művelt.
zacknorb
Művelt alkoholista, van ilyen 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Az idei Belvárosi Sörfesztivál:
Random celebek és gecisok NPC.
SZAR SÖRÖK
Egy csalódás, jövőre már nem jövök.
Remélem jövő héten a Kraft a Dürerben jobb lesz.
Inkább mentem volna a Beerselectionbe, a Hopsba vagy a Hopaholicba
zacknorb
Hallottam a rádióban ennek a sörfesztiválnak a reklámját,és hát ott kezdtek bennem kételyek lenni,amikor kínai sört emlegettek...Nem voltam a rendezvényen,de ezek az egzotikumnak számító sörök ihatóak?
Mert én leragadtam sörfesztivál terén az osztrák,német,cseh,belga,szlovák vonalnál....
Foresz
a tsingtao akkora fos, hogy arról külön meg kell emlékezni. egyesek valamiért szeretik külön szívatni vele magukat egyébként teljesen érthetetlen módon.
mondjuk ez a fesztivál tényleg marha kellemetlen lehet, 4 db kisüzemit számoltam össze a kiállítókból, amelyik tényleg jó söröket csinál (oké békésszentandrásival legyen 5), de azokat elég sok helyen lehet inni az 5 rugós pohárka vásárlása nélkül is
fake.id
Brew Your Mindhoz és Mad Scientisthez oda se tudtam férni, de ki sincs írva rendesen, mit csapolnak éppen.
Viszont tele van amúgy mindenféle kommersszel is, mert a célközönség a random celebek és a kurvasok NPC.

És az a bajom, hogy eddig legalább rendesen ki voltak írva a tételek és jókat hoztak, de idén már azt sem, és a tömeg se volt akkora.
Bár életemben először azt hitték a sörszakmából vagyok, mert egy full ismeretlen eladótól a 3as tételből kértem, és hogy szerintük átlag ember nem használja a tétel szót alkoholra, csak aki művelt.

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
9 hónapja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
Az idei Belvárosi Sörfesztivál:
Random celebek és gecisok NPC.
SZAR SÖRÖK
Egy csalódás, jövőre már nem jövök.
Remélem jövő héten a Kraft a Dürerben jobb lesz.
Inkább mentem volna a Beerselectionbe, a Hopsba vagy a Hopaholicba
zacknorb
Hallottam a rádióban ennek a sörfesztiválnak a reklámját,és hát ott kezdtek bennem kételyek lenni,amikor kínai sört emlegettek...Nem voltam a rendezvényen,de ezek az egzotikumnak számító sörök ihatóak?
Mert én leragadtam sörfesztivál terén az osztrák,német,cseh,belga,szlovák vonalnál....
Foresz
a tsingtao akkora fos, hogy arról külön meg kell emlékezni. egyesek valamiért szeretik külön szívatni vele magukat egyébként teljesen érthetetlen módon.
mondjuk ez a fesztivál tényleg marha kellemetlen lehet, 4 db kisüzemit számoltam össze a kiállítókból, amelyik tényleg jó söröket csinál (oké békésszentandrásival legyen 5), de azokat elég sok helyen lehet inni az 5 rugós pohárka vásárlása nélkül is

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
9 hónapja
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Az idei Belvárosi Sörfesztivál:
Random celebek és gecisok NPC.
SZAR SÖRÖK
Egy csalódás, jövőre már nem jövök.
Remélem jövő héten a Kraft a Dürerben jobb lesz.
Inkább mentem volna a Beerselectionbe, a Hopsba vagy a Hopaholicba
zacknorb
Hallottam a rádióban ennek a sörfesztiválnak a reklámját,és hát ott kezdtek bennem kételyek lenni,amikor kínai sört emlegettek...Nem voltam a rendezvényen,de ezek az egzotikumnak számító sörök ihatóak?
Mert én leragadtam sörfesztivál terén az osztrák,német,cseh,belga,szlovák vonalnál....
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 622 — Kinek mit intézett a kormánya
Az idei Belvárosi Sörfesztivál:
Random celebek és gecisok NPC.
SZAR SÖRÖK
Egy csalódás, jövőre már nem jövök.
Remélem jövő héten a Kraft a Dürerben jobb lesz.
Inkább mentem volna a Beerselectionbe, a Hopsba vagy a Hopaholicba

Poloska vagyok.
11 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Nincs külön topicja asszem, de általában van közös halmaz a piásokkal 😆 szóval akit érint annak mondom, fusson, szaladjon a trafikba a Drew Estate&James Hetfield kollab szivarjaiért, amíg van, rohadt jó. Az S84 - Shade to black lágy, finom, vaníliás, bő füst, én lassan szívtam el, kb egy óra lehetett, ezzel próbálkozhatnak kezdők is nyugodtan, az M81 Maduro, na az kemény cucc…azt az szívja aki már benne van az iparban egy ideje, én csak Het papa miatt vettem erőt magamon, hozta is, amit szín alapján (sötét barna) lehetett gondolni, földes jegyek, bors, vastag kemény füst, vége már csípős, meg kell vele harcolni. Én alapvetően nem szívok pont ezekért kubaiakat (a Drew mondjuk Nicaraguai de ez a szivarja nyugodtan lehetne kubai) de néha egy - egy belefér az idei kvótát letudtam 😊 aki kedveli az ilyesmit annak jó lesz.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hehe, kollégám kiment 3 hétre Japánba, és hozott nekem ajándékba whisky-t, ilyet:

 idrinks.hu/akashi-single-malt-whisky

A vicc, hogy ott valami 4.000 jenbe került, ami átsázmolva olyan 9.400 huf...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"