Atlétika

12 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schippers brutál reakcióidővel + nagyon jó idővel simán nyerte a 100m női döntőjét. Henry valószínű szalagszakadás. Hordágyon ment le.
danyly
Szimpatikus volt, hogy Schippers az ünneplés közepette odament Henryhez megnézni mi van vele. Remélem az olimpián összejön neki 2 érem, köztük 1 arany.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A női távolt pedig ő nyerte:
 kepfeltoltes.hu/160709/Ivana_Spanovic_photo_Red-Bull-Content-Pool_Predrag-Vuckovic_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Schippers brutál reakcióidővel + nagyon jó idővel simán nyerte a 100m női döntőjét. Henry valószínű szalagszakadás. Hordágyon ment le.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lavillenie 5.75 cm kiesett (3 érvénytelen kísérlet; ezen a magasságon kezdet)! Kisebb arccal kellett volna versenyeznie.
A győztes 5.60-al nyert.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt kiváló minőségben követhető az EB:
 www.eurovisionsports.tv/

De természetesen közvetíti az Eurosport és az M4Sport is.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagy időt nem hozott a férfi 100m döntő, de komoly kis célfotós befutó lett. De Martina ilyen rossz reakcióidővel, ilyen hátulról, hogy húzta be?! Nem semmi. Vicaut csak 3.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Márton Anita 2. lett súlylökésben 18.72-vel (6 hibátlan kísérlettel). A németet ma (sem) lehetett megverni (már elsőre nyomott egy 20.17-et).
Gratula Anitának.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddig nem tűnik vészesnek a Museumplein.
Pitkämäki viszont nem lesz ott a döntőben. Nem érte el a selejtező szintet sem (81.50 volt, ő csak 80.52 dobott). Úgy tűnik sosem lesz már EB győztes.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Érdekes lesz a gerelyhajítás és a diszkoszvetés verseny, mert külön pályán rendezik, nem benn az Olimpia Stadionban.
danyly
Egy óceáni szél komoly random jelleget adhat mind2 versenyszámnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdekes lesz a gerelyhajítás és a diszkoszvetés verseny, mert külön pályán rendezik, nem benn az Olimpia Stadionban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Holnap kezd az EB. Érdekes lesz ez így az olimpiai előtt 1 hónappal.
Amúgy rekord részvétel lesz, és a magyar csapat is népes táborral indul.
Márton Anita és Zsivoczky-Farkas Györgyi lehet éremesélyes. Sajnos Pars Krisztián nem indul (sérülés).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 181
Powell jön a Gyulaira.
#zsírkutyakirály

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma este 18:00-tól Gyémánt Liga első állomás (Doha) a Digi Sport 2-őn!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért nem semmi ez a srác:
 hosszabbitas.hu/egyeni/atletika/van-niekerk-tortenelmi-futasa

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
elnézve a ffi diszkosz végeredményt, azért Kővágó Zoli is röhögve hozhatott volna egy érmet
NB2
ahhoz először döntőbe kellett volna jutni 😊 de amúgy igazad van, eléggé rossz, hogy 67 méterrel már VB-t lehet nyerni... (mondom ezt úgy, hogy én sose jutottam 45 fölé 😊 )
JSanyo
Tudom, hogy nem jutott döntőbe😊 Persze így utólag könnyen okoskodunk, úgy emlékszem aznap eső volt, lehet csúszott a dobókör azért voltak pocsékabbak az eredmények. Nem tudom, de tény, hogy azért több is kijöhetett volna. Persze biztos rohadt szar úgy versenyezni, hogy kb 3-4 technikai számos van, akire hatalmas súly nehezedik. De a betli benne van a pakliban, Spotakova sem jutott be a legjobb 8-ba.
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
elnézve a ffi diszkosz végeredményt, azért Kővágó Zoli is röhögve hozhatott volna egy érmet
NB2
ahhoz először döntőbe kellett volna jutni 😊 de amúgy igazad van, eléggé rossz, hogy 67 méterrel már VB-t lehet nyerni... (mondom ezt úgy, hogy én sose jutottam 45 fölé 😊 )

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ilyen hülye versenyzést amit a kenyaiak levágtak 5000-n... komolyan felbasz hogy meg se próbálják megverni farah-t...
eaglesmcnabb
Semmi csapattaktika nincs, elképesztően idiótán versenyeznek.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ilyen hülye versenyzést amit a kenyaiak levágtak 5000-n... komolyan felbasz hogy meg se próbálják megverni farah-t...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Annyira ideges lettem az ES-re... reklám előtt mondják, hogy már zajlik a 6. sorozat és csak pár dobó van hátra, lemegy a reklám, erre vazze mutatják a ffi magast. Jó, hogy eszembe jutott, hogy talán az ARD/ZDF kombóból épp a ZDF van soron és ott élőben láttam a másik német lány, a kínai és Molitor dobását.
Mondjuk sajnálom, hogy az időeltolódás és időhiány miatt felvételről tudtam csak nézni, ott is elsősorban a futószámokat, de a pénteki v. a szombati napon SZG-ék kitértek a szokásos technikai számokat alig látjuk részre. Én is már annyiszor hisztiztem emiatt, de mindig leírom😊 Utolsó előtti nap derült ki, hogy Eaton kivételével nem volt világrekord, az embernek naponta fel sem tűnik, csak utólag döbben le, hogy jééé tényleg 9 nap alatt csak 1 világrekord😊
NB2
Gyulai Pista bácsit tudom csak idézni (Isten nyugosztalja): "Ma az atlétikában egy világcsúcshoz laboratóriumi körülmények kellenek." Nah most a párás meleg az relatíve kevés számnál esik a fent idézett kategóriába 😊 Pláne mikor még esett is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 381 — nabege2@yahoo.com
magyar férfi dobók (0 érem),
Igor
ezt szerintem nyugodtan leszűkítheted Parsra 😊
JSanyo
elnézve a ffi diszkosz végeredményt, azért Kővágó Zoli is röhögve hozhatott volna egy érmet

Molitor nagy versenyző.
empty
Annyira ideges lettem az ES-re... reklám előtt mondják, hogy már zajlik a 6. sorozat és csak pár dobó van hátra, lemegy a reklám, erre vazze mutatják a ffi magast. Jó, hogy eszembe jutott, hogy talán az ARD/ZDF kombóból épp a ZDF van soron és ott élőben láttam a másik német lány, a kínai és Molitor dobását.
Mondjuk sajnálom, hogy az időeltolódás és időhiány miatt felvételről tudtam csak nézni, ott is elsősorban a futószámokat, de a pénteki v. a szombati napon SZG-ék kitértek a szokásos technikai számokat alig látjuk részre. Én is már annyiszor hisztiztem emiatt, de mindig leírom😊 Utolsó előtti nap derült ki, hogy Eaton kivételével nem volt világrekord, az embernek naponta fel sem tűnik, csak utólag döbben le, hogy jééé tényleg 9 nap alatt csak 1 világrekord😊
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
magyar férfi dobók (0 érem),
Igor
ezt szerintem nyugodtan leszűkítheted Parsra 😊

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 306 — No 1 Zhang Yufei fan
- Barshim 😕
- Kenya nyeri az éremtáblát - :thumbsup:

Amik tetszettek
Bolt, van Niekerk, Tuka, Taylor és a 18.21, Joe Kovacs,Milanov, Yego/El-Said, Schipper, női 800 befutó, női maraton befutó, Roleder/Talay, USA váltók 😀 (kár a férfi 4*400-ért)
+ magyar részről Márton Anita és női hétpróbázók

Amik nem
Gardiner, Barshim 😕 , 7 kínai ezüst, magyar férfi dobók (0 érem), KJT távolugrása/800 métere

Egy VCS, grat Eatonnak, de számtalan nagyon sok jó eredmény - és talán kevesebb olyan szám maradt, ahol egyértelmű volt a győztes, mindenhol szorosabb lett a mezőny, viszonylag sok "meglepetés" győztessel/érmessel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon okos volt az ameriaki női és a jamaikai férfi 4*400-as váltó is... 😀
Schleck
Csak Szabó G-t tudom idézni: ez a jamaikai 4x400-as csapat komolyabb vetélytárs nélkül pályázhat minden idők legostobább váltója címre 😀
empty
Ez a Rusheen McDonald kiemelkedően okos gyereknek tűnik. Az is csodaszép volt, amit az egyéni 400on csinált.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Nagyon okos volt az ameriaki női és a jamaikai férfi 4*400-as váltó is... 😀
Schleck
Csak Szabó G-t tudom idézni: ez a jamaikai 4x400-as csapat komolyabb vetélytárs nélkül pályázhat minden idők legostobább váltója címre 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon okos volt az ameriaki női és a jamaikai férfi 4*400-as váltó is... 😀