Atlétika

12 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Urak, Gyulaira hogyan zajlik a jegyvásárlás? Előre kellene megvenni? Vagy ott helyben is biztosan hozzájutok? Mennyi emberre lehet számítani?

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Gyulaira megy valaki? Kezd meggyőzni a névsor.Schleck
Mennék... de kedd, és Székeshérvár? Ezért vegyek ki most egy szabadnapot..
Idióták.Igor
Igaz, hogy kedd, de az érdemi program csak délután lesz.
 gyulaimemorial.hu/idorend
Valamint Fehérvár mondjuk 40 perc kocsival. Annyi idő mintha elsétálnál a Puskásba, ha 40 percnyi sétára vagy onnan. 😊
Én egyébiránt mennék, kocsival, csak ugye nem tudom még az aznapi melót.
Ha tuti, akkor jelzem amint tudom.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Gyulaira megy valaki? Kezd meggyőzni a névsor.Schleck
Mennék... de kedd, és Székeshérvár? Ezért vegyek ki most egy szabadnapot..
Idióták.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gyulaira megy valaki? Kezd meggyőzni a névsor.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Altalaban kell egy-ket ev amig atszoknak a felnott kalapacsra, azert van kulonbseg... a katari sracrol se hallani, Elseify asszem. Pedig o azert mindketszer eleg csunyan ledobta, az a 2012-es 85m folotti a mai napig a fejemben van .. rola is hallunk meg majd.Igor
ő már két éve is tudott ennyit 😊
meg is néztem a világranglistát, pont egymás mögött állnak, 25-26. helyen, 10 centivel megy a katari 😀JSanyo
Európai Játékokon miért nem indultál? Egy középmezőny simán összejöhetett volna. 😀Schleck
nem értem rá, két legjobb gyerekkori barátom végre összeházasodott, és én voltam a vőfély 😊 ott pedig egy nagy üveg pálinkát nyertem, azért az se kutya 😊

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Altalaban kell egy-ket ev amig atszoknak a felnott kalapacsra, azert van kulonbseg... a katari sracrol se hallani, Elseify asszem. Pedig o azert mindketszer eleg csunyan ledobta, az a 2012-es 85m folotti a mai napig a fejemben van .. rola is hallunk meg majd.Igor
ő már két éve is tudott ennyit 😊
meg is néztem a világranglistát, pont egymás mögött állnak, 25-26. helyen, 10 centivel megy a katari 😀JSanyo
Európai Játékokon miért nem indultál? Egy középmezőny simán összejöhetett volna. 😀

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Altalaban kell egy-ket ev amig atszoknak a felnott kalapacsra, azert van kulonbseg... a katari sracrol se hallani, Elseify asszem. Pedig o azert mindketszer eleg csunyan ledobta, az a 2012-es 85m folotti a mai napig a fejemben van .. rola is hallunk meg majd.Igor
ő már két éve is tudott ennyit 😊
meg is néztem a világranglistát, pont egymás mögött állnak, 25-26. helyen, 10 centivel megy a katari 😀

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 117 — Cowboys fan
róla is hallunk meg majd.Igor
(gonoszkodás on)
úgy, vagy úgy?
(gonoszkodás off)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Altalaban kell egy-ket ev amig atszoknak a felnott kalapacsra, azert van kulonbseg... a katari sracrol se hallani, Elseify asszem. Pedig o azert mindketszer eleg csunyan ledobta, az a 2012-es 85m folotti a mai napig a fejemben van .. rola is hallunk meg majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A hétvégén Pásztor Bence 75,76ot dobott felnőttszerrel a Balaton Bajnokságon... a vb-selejtező szint 76 méter...JSanyo
Nem is nagyon hallottam róla, mióta átjött a felnőtt mezőnybe. De ez már bíztató.Schleck
még hivatalosan át sem jött, még mindig csak 20 éves 😊

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A hétvégén Pásztor Bence 75,76ot dobott felnőttszerrel a Balaton Bajnokságon... a vb-selejtező szint 76 méter...JSanyo
Nem is nagyon hallottam róla, mióta átjött a felnőtt mezőnybe. De ez már bíztató.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A hétvégén Pásztor Bence 75,76ot dobott felnőttszerrel a Balaton Bajnokságon... a vb-selejtező szint 76 méter...

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gatlin élete legjobbját futotta Katarban 100 méteren (május 15-én), most meg "kivágták" a köré szervezett pekingi versenyről (állítólagos sérülésére hivatkozva).danyly
Azért kemény, hogy az öreg milyen szinten tudott visszatérni.dugo1993
És jön a Gyulai Memorialra, wowgabokocka
Váó. Asafa magyarországi rekordjának annyi.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
Gatlin élete legjobbját futotta Katarban 100 méteren (május 15-én), most meg "kivágták" a köré szervezett pekingi versenyről (állítólagos sérülésére hivatkozva).danyly
Azért kemény, hogy az öreg milyen szinten tudott visszatérni.dugo1993
És jön a Gyulai Memorialra, wow

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Gatlin élete legjobbját futotta Katarban 100 méteren (május 15-én), most meg "kivágták" a köré szervezett pekingi versenyről (állítólagos sérülésére hivatkozva).danyly
Azért kemény, hogy az öreg milyen szinten tudott visszatérni.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gatlin élete legjobbját futotta Katarban 100 méteren (május 15-én), most meg "kivágták" a köré szervezett pekingi versenyről (állítólagos sérülésére hivatkozva).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
A '88-as 100 méteres döntőről írtam pár sort.

 hosszabbitas.hu/velemeny-2/sportbotranyok-ii-a-nyolcvannyolcas-szazasMaka
Nem rossz írás.
Annyit, hogy:
- "Hetesen a honfitárs, a szintén kanadai Desai Williams, aki az elődöntőben hét tizeddel szorította ki Kovács Attilát a döntőből." Ez hét század.
- " Tíz évvel később Dennis Mitchell szervezetében találtak tesztoszteront, amiért két éves eltiltást kapott." Gondolom nem azért tiltották el, mert tesztoszteron volt benne. 😀Schleck
Köszi, volt egy évszám is, amit benéztem, pedig ritkán vétek ennyi hibát.Maka
Én csak a földrajzi neveket tartalmazó kifejezések írásába kötök bele 😊
Dél-koreai = dél-koreai
európa bajnokságot = Európa-bajnokságot

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A '88-as 100 méteres döntőről írtam pár sort.

 hosszabbitas.hu/velemeny-2/sportbotranyok-ii-a-nyolcvannyolcas-szazasMaka
A szöuli olimpia és a 100 méteres döntő 8és annak utóhatása) volt az egyik első sporteseményes emlékem. 😀
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
A '88-as 100 méteres döntőről írtam pár sort.

 hosszabbitas.hu/velemeny-2/sportbotranyok-ii-a-nyolcvannyolcas-szazasMaka
Nem rossz írás.
Annyit, hogy:
- "Hetesen a honfitárs, a szintén kanadai Desai Williams, aki az elődöntőben hét tizeddel szorította ki Kovács Attilát a döntőből." Ez hét század.
- " Tíz évvel később Dennis Mitchell szervezetében találtak tesztoszteront, amiért két éves eltiltást kapott." Gondolom nem azért tiltották el, mert tesztoszteron volt benne. 😀Schleck
Köszi, volt egy évszám is, amit benéztem, pedig ritkán vétek ennyi hibát.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A '88-as 100 méteres döntőről írtam pár sort.

 hosszabbitas.hu/velemeny-2/sportbotranyok-ii-a-nyolcvannyolcas-szazasMaka
Nem rossz írás.
Annyit, hogy:
- "Hetesen a honfitárs, a szintén kanadai Desai Williams, aki az elődöntőben hét tizeddel szorította ki Kovács Attilát a döntőből." Ez hét század.
- " Tíz évvel később Dennis Mitchell szervezetében találtak tesztoszteront, amiért két éves eltiltást kapott." Gondolom nem azért tiltották el, mert tesztoszteron volt benne. 😀

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
A '88-as 100 méteres döntőről írtam pár sort.

 hosszabbitas.hu/velemeny-2/sportbotranyok-ii-a-nyolcvannyolcas-szazas

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Márton Anita lassan világklasszissá érett. 😊

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kimetto odatette rendesen ezt! Viszont a 2 órán belüli WR-ben én nem vagyok képes hinni.Schleck
Én anno azt nem hittem, hogy 9,6 alatt lehet 100 métert futni.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kimetto odatette rendesen ezt! Viszont a 2 órán belüli WR-ben én nem vagyok képes hinni.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
Szerintem jó kis EB-t zárunk.danyly
Nagyon vékony jégen táncol a magyar atlétika. Ha nincsenek a dobószámok, kb "az ott voltunk" jelzővel illetném a dolgokat. Ami tetszett a Balázs 110 gátja, meg a 2 hétpróbázó csaj. És a többi 30 számban??? És ez az afrikai népvándorlással még csak a jéghegy csúcsa, 4-6 év múlva még durvább lesz, született európai már oda sem fog szagolni a dolgokhoz. Nekünk tényleg csak a technikai számok maradnak.
Amiket megjegyzem (tudom én vagyok a barom, hogy 10-20 év után is minden évben ezek nyafogok), ismét nem igazán láthattuk. Nem értem, nem értem, nem értem... Tegnapi döntőből (kalapács) azért láttunk kb 15 dobást, mert az első 6-7 versenyző dobásakor más nem zajlott a stadionban... Szerintem tök látványos ahogy egy kalapács v. gerely repül 80 métert! Nagyon megreformálnám én ezt a lebonyolítást...