Atlétika

12 feliratkozó

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 491 — rabszolga
Rudisha nem lesz ott a vb-n
 www.nemzetisport.hu/atletika/atletika-rudisha-nem-indul-a-vilagbajnoksagon-2262751
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 982 — Vikings fan
Gondolom akkor pl. Bolt nem használ...
Eddig is mindenki tudta róluk, nyílván a majd negyven éves Collins is tisztán fut 10 alatt.Bazzani
Ha tisztán nem is de ügyesen 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom akkor pl. Bolt nem használ...
Eddig is mindenki tudta róluk, nyílván a majd negyven éves Collins is tisztán fut 10 alatt.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 491 — rabszolga
Már 5en vannak
 www.nemzetisport.hu/atletika/atletika-nesta-carter-a-negyedik-megbukott-jamaicai-2262311
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Asafa is megbukott. 😮

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sajnálom, hogy Gay nem lesz a VB-n.
Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy a ő igen akkor a többi nem? Nekem főleg Gatlin a gyanús...Bazzani
Egyetértek. Ez a "későn érés" minden ilyesféle sportban furcsa számomra. És általában be is szokott bizonyosodni, hogy nem véletlenül jött.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnálom, hogy Gay nem lesz a VB-n.
Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy a ő igen akkor a többi nem? Nekem főleg Gatlin a gyanús...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppá, Gay bukta.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó volt, mondjuk Richards meg a katari magasugró nem tudom hova tűnt... Mindenképp megsüvegelendő, amit a Gyulai tesók igyekeznek tenni magyar atlétikáért. Nem esett messze az alma a fájától.gabokocka
Barshinnak valami sérülése volt elvileg. Mondjuk így is bőven színvonalasabb volt a magasugrás, mint tavaly. 😀
Sajnálom, hogy nem tudtam kimenni, de majd jövőre. Jó azért hogy még így is ennyien kimennek, hogy nem ingyenes a dolog. 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 003 — Keep pounding
Jó volt, mondjuk Richards meg a katari magasugró nem tudom hova tűnt... Mindenképp megsüvegelendő, amit a Gyulai tesók igyekeznek tenni magyar atlétikáért. Nem esett messze az alma a fájától.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 022 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ez elég komoly 800 volt, odavágott a meglepi ember.

Én szívesen kimentem volna. de mindig idióta hétköznapra teszik (nem is péntek), szóval ez így elég sansztalan.. nem tudom miért nem lehet hétvégére rakni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 889 — Nega Scott
Nekem idén sajna kimarad. No nem a brutális jegyáremelés (és tényleg 😀 ) miatt, sajna nem érek rá. De a mezpnyn me tűnik az igazinak amúgyse.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 003 — Keep pounding
Megy valaki a Gyulaira? 500 a jegy, lesz Blake, Barshim, Christian Taylor, Sanya Richards és Jason Richardson.Schleck
Én jövök, bár Blake nem 😕
Viszont lesz Kim Collins, Carmelita Jeter és Weir is, remélem sok néző jön majd ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megy valaki a Gyulaira? 500 a jegy, lesz Blake, Barshim, Christian Taylor, Sanya Richards és Jason Richardson.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 607 — Apu ökölbeszorított keze
van a forumon aki fut?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 799 — #NoStress
Maraton-karrier kezdete 89 évesen, a vége 101 évesen. És még él.
 espn.go.com/espn/story/_/page/Fauja-Singh/fauja-singh-runnerDzsokijuing
Ha megérem a 89-et, lehet én is elkezdem.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Maraton-karrier kezdete 89 évesen, a vége 101 évesen. És még él.
 espn.go.com/espn/story/_/page/Fauja-Singh/fauja-singh-runner

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 889 — Nega Scott
 velvet.hu/galeria/velvet/celeb/2013/02/21/15_sportolo_csaj_instagramon/12

Lolo Jones széles körben ismert, a bulvármagazinok is gondolom vébékről és gálákról emlékszik rá, azért hívják focistának 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 195 — capitaine du château de Vienne 1487
 sporthirado.hu/cikk-egyeb-pistorius_lelotte_a_baratnojet-71082
WTFRataxes
Tanulság?
Ha Dél-Afrikában élsz, ahol elég magas a bűnözés, valamint a pasidnak van pisztolya és nem rest használn,i valamint sportoló révén képes azonnal hatékonyan dönteni, NE LOPAKODJ BE ÉJJEL A LAKÁSÁBA, MÉG MÓKÁBÓL SE!Sobri Jóska
Hát szerintem ha valaki 6 töltényt lő el, úgyhogy az első 1-2-3 után már hallja a sikítást, de azért még belelő/felé lő párat az kétlem, hogy önvédelemből teszi.
Próbálják ezt ráhúzni, de nálam már az is elborult, hogy hamarabb lövi széjjel a fürdőszobáját minthogy megkérdezném szívem te vagy itt...Toca
Biztos sokat lőttél vagyonos emberként ijedtedben pisztollyal Dél-Afrikában önvédelemből az éjszaka közepén megébredve.
Behatoló is biztos csak férfi lehet.
És biztos csak nő sikíthat.
Viszont aki sikít az még él.
Ergó, ha 6 töltényed van, hatot csak lősz abban a helyzetben.
Miért lőnél kevesebbet? Ijedtedben.Sobri Jóska
Ippeg banánt hámoztam a bicskámmal, mikor ez a román megcsúszott a haján, ozt pont bele a bicskába, s ezekután még vagy hatszor. S ezt így tessenek elhinni tekintetes bíróság. Hümmm.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 982 — Vikings fan
 sporthirado.hu/cikk-egyeb-pistorius_lelotte_a_baratnojet-71082
WTFRataxes
Tanulság?
Ha Dél-Afrikában élsz, ahol elég magas a bűnözés, valamint a pasidnak van pisztolya és nem rest használn,i valamint sportoló révén képes azonnal hatékonyan dönteni, NE LOPAKODJ BE ÉJJEL A LAKÁSÁBA, MÉG MÓKÁBÓL SE!Sobri Jóska
Hát szerintem ha valaki 6 töltényt lő el, úgyhogy az első 1-2-3 után már hallja a sikítást, de azért még belelő/felé lő párat az kétlem, hogy önvédelemből teszi.
Próbálják ezt ráhúzni, de nálam már az is elborult, hogy hamarabb lövi széjjel a fürdőszobáját minthogy megkérdezném szívem te vagy itt...Toca
Biztos sokat lőttél vagyonos emberként ijedtedben pisztollyal Dél-Afrikában önvédelemből az éjszaka közepén megébredve.
Behatoló is biztos csak férfi lehet.
És biztos csak nő sikíthat.
Viszont aki sikít az még él.
Ergó, ha 6 töltényed van, hatot csak lősz abban a helyzetben.
Miért lőnél kevesebbet? Ijedtedben.Sobri Jóska
Nem tudom, ha van barátnőm akinek tudom hogy van kulcsa hozzám, akkor ha éppen felébreszt valaki sem fogom reflexből szitáválőni a fürdőbe ,hanem megtudakolom, hogy esetleg a barátnőm az. Nem ismerem a ház alaprajzát, de azért 99% os esélyt adok rá, hogy úgyis kideríthette volna, hogy az asszony van otthon ,hogy közben még csak nem is veszélyezteti magát.
Tekintve, hogy a vádirat is szándékos emberölésről indul, gondolom a rendőrök sem éppen olyan tetthelyet találtak, ahol hirtelen véletlen megvédte megát Oscar.
Persze az is lehet hogy ilyen ostoba pszihikailag gyenge a srác, de akkor is elmeszelik egy időre remélem.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 799 — #NoStress
 sporthirado.hu/cikk-egyeb-pistorius_lelotte_a_baratnojet-71082
WTFRataxes
Tanulság?
Ha Dél-Afrikában élsz, ahol elég magas a bűnözés, valamint a pasidnak van pisztolya és nem rest használn,i valamint sportoló révén képes azonnal hatékonyan dönteni, NE LOPAKODJ BE ÉJJEL A LAKÁSÁBA, MÉG MÓKÁBÓL SE!Sobri Jóska
Hát szerintem ha valaki 6 töltényt lő el, úgyhogy az első 1-2-3 után már hallja a sikítást, de azért még belelő/felé lő párat az kétlem, hogy önvédelemből teszi.
Próbálják ezt ráhúzni, de nálam már az is elborult, hogy hamarabb lövi széjjel a fürdőszobáját minthogy megkérdezném szívem te vagy itt...Toca
Biztos sokat lőttél vagyonos emberként ijedtedben pisztollyal Dél-Afrikában önvédelemből az éjszaka közepén megébredve.
Behatoló is biztos csak férfi lehet.
És biztos csak nő sikíthat.
Viszont aki sikít az még él.
Ergó, ha 6 töltényed van, hatot csak lősz abban a helyzetben.
Miért lőnél kevesebbet? Ijedtedben.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 982 — Vikings fan
 sporthirado.hu/cikk-egyeb-pistorius_lelotte_a_baratnojet-71082
WTFRataxes
Tanulság?
Ha Dél-Afrikában élsz, ahol elég magas a bűnözés, valamint a pasidnak van pisztolya és nem rest használn,i valamint sportoló révén képes azonnal hatékonyan dönteni, NE LOPAKODJ BE ÉJJEL A LAKÁSÁBA, MÉG MÓKÁBÓL SE!Sobri Jóska
Hát szerintem ha valaki 6 töltényt lő el, úgyhogy az első 1-2-3 után már hallja a sikítást, de azért még belelő/felé lő párat az kétlem, hogy önvédelemből teszi.
Próbálják ezt ráhúzni, de nálam már az is elborult, hogy hamarabb lövi széjjel a fürdőszobáját minthogy megkérdezném szívem te vagy itt...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 799 — #NoStress
Azért a sok veszekedés megoldására a kilövés nem igazán standard megoldás.
Én inkább szakítanék ilyen esetben, pláne ha gazdag, ismert ember lennék.
Dehát persze nem voltunk ott, nem tudhatjuk.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
 sporthirado.hu/cikk-egyeb-pistorius_lelotte_a_baratnojet-71082
WTFRataxes
Tanulság?
Ha Dél-Afrikában élsz, ahol elég magas a bűnözés, valamint a pasidnak van pisztolya és nem rest használn,i valamint sportoló révén képes azonnal hatékonyan dönteni, NE LOPAKODJ BE ÉJJEL A LAKÁSÁBA, MÉG MÓKÁBÓL SE!Sobri Jóska
A szomszédok szerint sokat veszekedtek, szóval még a szándékosság sem kizárható.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 799 — #NoStress
 sporthirado.hu/cikk-egyeb-pistorius_lelotte_a_baratnojet-71082
WTFRataxes
Tanulság?
Ha Dél-Afrikában élsz, ahol elég magas a bűnözés, valamint a pasidnak van pisztolya és nem rest használn,i valamint sportoló révén képes azonnal hatékonyan dönteni, NE LOPAKODJ BE ÉJJEL A LAKÁSÁBA, MÉG MÓKÁBÓL SE!