Atlétika

12 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem gondoltam volna hogy Anita ennyire kivágja a rezet, de nagyon örülök a sikerének. 18 alját vártam max. tőle. Szép nagy országos rekord.
Gratula.
Jól van most már van a lányoknak is érmük. Szerintem jó kis EB-t zárunk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Márton Anita is szuper volt! 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
mit ment a francia csaj, szűz mária!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utolsóra mit vágott?!
Szerintem a selejtezőben csak altatott. 😛
Nagy gratula.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ha az a 82.18 szép, akkor az utolsó, 82.69 egyenesen gyönyörű 😊 innen is hatalmas gratula 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
hát ez gyönyörű volt, vérprofi!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rossz a dobókör? 😀 Tét nélkül még egy egyéni csúcs, nem gyenge. 😊

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Vagy dobhatnának egy fedett helyről is akár, nem?Sobri Jóska
egy áttetsző műanyag ferde tetőt fel lehetne csapni a kör fölé, egy kis eresszel, csak valahogy nem trendi... egy kicsit így is vizes lenne, mert ugye cipővel behordanák a fiúk-lányok, de még mindig jobb megoldás.JSanyo
Megtörlik a lábukat általában belépés előtt, nem?
Krisztián közben odatette. 😊Schleck
Meg, de ha özönvíz van, akkor az sem ér sokat 😕
Pars meg állat 😊 82.18 és milyen szép dobás volt 😊

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vagy dobhatnának egy fedett helyről is akár, nem?Sobri Jóska
egy áttetsző műanyag ferde tetőt fel lehetne csapni a kör fölé, egy kis eresszel, csak valahogy nem trendi... egy kicsit így is vizes lenne, mert ugye cipővel behordanák a fiúk-lányok, de még mindig jobb megoldás.JSanyo
Megtörlik a lábukat általában belépés előtt, nem?

Krisztián közben odatette. 😊

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Vagy dobhatnának egy fedett helyről is akár, nem?Sobri Jóska
egy áttetsző műanyag ferde tetőt fel lehetne csapni a kör fölé, egy kis eresszel, csak valahogy nem trendi... egy kicsit így is vizes lenne, mert ugye cipővel behordanák a fiúk-lányok, de még mindig jobb megoldás.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 157 — Vikings fan
kezdünk átmenni lassan afrika B versenybe 😊 az ügyességi számokban még ott vagyunk, de futószámokban egyre több a honosított győztes

nézve ezt a kalapács versenyt, azért nem lenne olyan megvalósíthatatlan letakarni valamivel azt a dobókört, ma láthattunk volna egy világcsúcsot (majdnem meglett így is, mert visszanéztem az utsó dobás nagyon határeset volt, ha szektoron belül marad)
ha meg a jövőbe nézünk, akkor a dobókör foroghatna is, hogy amikor dobnak, akkor jönne csak elő a tiszta, száraz dobókör, mikor mérnek megint a vízes fele lenne felül😊NB2
Miért is? Esik az eső , más sportban is szokott. Ilyen ez a popszakma.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Vagy dobhatnának egy fedett helyről is akár, nem?

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
kezdünk átmenni lassan afrika B versenybe 😊 az ügyességi számokban még ott vagyunk, de futószámokban egyre több a honosított győztes

nézve ezt a kalapács versenyt, azért nem lenne olyan megvalósíthatatlan letakarni valamivel azt a dobókört, ma láthattunk volna egy világcsúcsot (majdnem meglett így is, mert visszanéztem az utsó dobás nagyon határeset volt, ha szektoron belül marad)
ha meg a jövőbe nézünk, akkor a dobókör foroghatna is, hogy amikor dobnak, akkor jönne csak elő a tiszta, száraz dobókör, mikor mérnek megint a vízes fele lenne felül😊
több mint 10 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.danyly
Végülis akadályozta a francia vagy nem? (azt látom hogy kizárták, mert átlépett a sávjába) viszont nincs belöle felháborodás hogy ezért Baji értékes századokat eszthetett. (a versenyt nem láttam)Leonidasz007
Mit lehetne csinálni emiatt?Schleck
Hát érdemlegeset tenni valószinüleg nem lehet, de például Baji is azt nyilatkozta hogy hát végülis ez a realitás meg hogy nagyon jó eredmény. Holott nagyon nem mindegy hogy vki felállhat-e a dobogora egy EB-n vagy nem, és valószinuleg jó esélye se lesz rá (bár ezt nemtudhatjuk). Meg a sajtó se ugy hozta le sok helyen hogy Baji csalás miatt lemaradt a dobogoról, hanem hogy 2 századon mult az érem meg stb. Csak furcsálltam hogy nem ilyen visszhangaj van a dolognak, de persze mást nem lehet tenni.Leonidasz007
1. Miért ne lenne rá reális esélye? 25 éves jelenleg és még bőven fejlődik, ahogy látható.
2. De itt nem volt csalás. Volt egy hibázó francia versenyző, akit ki is zártak a bírók a szabályoknak megfelelően. Az azért igencsak merész feltételezés, hogy azért ment be elé Bascou, hogy Martinot-Lagarde-nak meglegyen a bronz.Schleck
1. Mondtam hogy nem tudhatjuk, de azért messze most volt a legközelebb hozzá és az europai mezőny most elég gyenge, nem biztos hogy lesz még ilyen az elkövetkezendő 4 évben.

2. Persze hogy nem feltételezek olyat hogy a másik francia miatt, de az hogy a saját javára kint votl a keze, ez nem csak teljesen hiba.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.danyly
Végülis akadályozta a francia vagy nem? (azt látom hogy kizárták, mert átlépett a sávjába) viszont nincs belöle felháborodás hogy ezért Baji értékes századokat eszthetett. (a versenyt nem láttam)Leonidasz007
Mit lehetne csinálni emiatt?Schleck
Hát érdemlegeset tenni valószinüleg nem lehet, de például Baji is azt nyilatkozta hogy hát végülis ez a realitás meg hogy nagyon jó eredmény. Holott nagyon nem mindegy hogy vki felállhat-e a dobogora egy EB-n vagy nem, és valószinuleg jó esélye se lesz rá (bár ezt nemtudhatjuk). Meg a sajtó se ugy hozta le sok helyen hogy Baji csalás miatt lemaradt a dobogoról, hanem hogy 2 századon mult az érem meg stb. Csak furcsálltam hogy nem ilyen visszhangaj van a dolognak, de persze mást nem lehet tenni.Leonidasz007
1. Miért ne lenne rá reális esélye? 25 éves jelenleg és még bőven fejlődik, ahogy látható.
2. De itt nem volt csalás. Volt egy hibázó francia versenyző, akit ki is zártak a bírók a szabályoknak megfelelően. Az azért igencsak merész feltételezés, hogy azért ment be elé Bascou, hogy Martinot-Lagarde-nak meglegyen a bronz.

több mint 10 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.danyly
Végülis akadályozta a francia vagy nem? (azt látom hogy kizárták, mert átlépett a sávjába) viszont nincs belöle felháborodás hogy ezért Baji értékes századokat eszthetett. (a versenyt nem láttam)Leonidasz007
Mit lehetne csinálni emiatt?Schleck
Hát érdemlegeset tenni valószinüleg nem lehet, de például Baji is azt nyilatkozta hogy hát végülis ez a realitás meg hogy nagyon jó eredmény. Holott nagyon nem mindegy hogy vki felállhat-e a dobogora egy EB-n vagy nem, és valószinuleg jó esélye se lesz rá (bár ezt nemtudhatjuk). Meg a sajtó se ugy hozta le sok helyen hogy Baji csalás miatt lemaradt a dobogoról, hanem hogy 2 századon mult az érem meg stb. Csak furcsálltam hogy nem ilyen visszhangaj van a dolognak, de persze mást nem lehet tenni.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.danyly
Végülis akadályozta a francia vagy nem? (azt látom hogy kizárták, mert átlépett a sávjába) viszont nincs belöle felháborodás hogy ezért Baji értékes századokat eszthetett. (a versenyt nem láttam)Leonidasz007
Mit lehetne csinálni emiatt?

több mint 10 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.danyly
Végülis akadályozta a francia vagy nem? (azt látom hogy kizárták, mert átlépett a sávjába) viszont nincs belöle felháborodás hogy ezért Baji értékes századokat eszthetett. (a versenyt nem láttam)
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 465
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.danyly
Nagyszerű eredmény. Kár, hogy a két francia között futott.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Baji 110 gáton csak egy hajszállal (de tényleg) maradt le a bronzról. A francba. Pedig a reakcióideje is a harmadik legjobb volt. De ez így is szép.
Plusz ugye 3 tizedet faragott a magyar rekordon.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
Ki is zárták Mekhissit, mekkora gyökér. 😀Schleck
spanyol lobbi erős volt!
(kétségtelen tény, hogy ilyet én sem láttam még, de én nem zártam volna ki, de valóban a szabál az szabál)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki is zárták Mekhissit, mekkora gyökér. 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mi volt? 😀Bébé
Mekhissi levette a mezét még az utolsó akadály előtt és úgy futott be a célba. Dusi első reakciója az volt, hogy "én fejbelövetném". 😀

Bascou baszki...

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 499 — rabszolga
mi volt? 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Dusán 😀