Atlétika

12 feliratkozó

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Fajdek szépen megbecsülte a VB aranyat.

Van Niekerk meg szó szerint szétfutotta magát.
danyly
Hatalmasat röhögtem reggel amikor meghallottam 😀

Mondjuk nem kicsit volt szerencséje, hogy visszakerült hozzá.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 24 247 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/20150826-veronica-campbell-brown-palyat-tevesztett-200-meteren.html
ez több mint fura...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fajdek szépen megbecsülte a VB aranyat.

Van Niekerk meg szó szerint szétfutotta magát.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Komoly lett a dobogo gerelyben, es az a 92.72 eleg durva..
Bar Walcott mondjuk nem jutott be, vele meg jobb lett volna 😊

Gardiner meg sehol.. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
VB távolugró döntőben a kínaik bénázását kell nézni, ez katasztrófa. A technikájuk iszonyat gyenge.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nazarov jobbat dobált mint vártam.. pláne az hogy ennyiszer dobott 77-78-at, hmm.

Mindegy, olimpiai aranyhoz jövőre 81-82 kell minimum, ahhoz meg a másik lengyel/a tádzsik még bőven kevés, szóval ugyanúgy Fajdekre kell figyelni... és idén megérdemli, magasan legjobb volt a mezőnyben. Majd jövőre reméljük jön a visszvágó/címvédés.
2020-ban meg már valszeg Elseify fogja nyerni, előrébb tart mint Pásztor úgy tűnik 😕 bár ez a Nick Miller is érdekes lehet, ha később is tud ilyet, és nem csak a kvaliban szaladt ki neki.. róla nem hallottam még.

Márton Anitának nagy grat, hatalmas teljesítmény... ő valóban "kláccs" dobónak tűnik.

Ennis-Hill, Farah, broáf.. férfi súlylökőknél egész színvonalas verseny volt (négyen 21.5 fölött), és
Igor
Igen, Anitát ki is hagytam, pedig ő szállította ez egyik legnagyobb meglepetést. Szerintem senki nem várta Top4-be. De sokat fejlődött. Idén ugye behúzta a fedett EB aranyat egy 19,23-al (új országos fedett csúcs; 1989-es eredményt adott át a múltnak).
Szabadtéren pedig ez egy hatalmas országos csúcs. Azt ő is elmondta korábban, hogy a 18-ről a 19 méterre meg volt az "átállás", de nem lesz ilyen egyszerű a 19-ről a 20-ra való stabilizálás. Szerintem fejlődik olyan szinten, hogy akár a 20 legalja meglegyen jövőre, és akár az éremért is küzdhet Rióban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Nazarov jobbat dobált mint vártam.. pláne az hogy ennyiszer dobott 77-78-at, hmm.

Mindegy, olimpiai aranyhoz jövőre 81-82 kell minimum, ahhoz meg a másik lengyel/a tádzsik még bőven kevés, szóval ugyanúgy Fajdekre kell figyelni... és idén megérdemli, magasan legjobb volt a mezőnyben. Majd jövőre reméljük jön a visszvágó/címvédés.
2020-ban meg már valszeg Elseify fogja nyerni, előrébb tart mint Pásztor úgy tűnik 😕 bár ez a Nick Miller is érdekes lehet, ha később is tud ilyet, és nem csak a kvaliban szaladt ki neki.. róla nem hallottam még.

Márton Anitának nagy grat, hatalmas teljesítmény... ő valóban "kláccs" dobónak tűnik.

Ennis-Hill, Farah, broáf.. férfi súlylökőknél egész színvonalas verseny volt (négyen 21.5 fölött), és

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Szerintem meg lett volna Gatlinnak, ha nem bukdácsol bele. Érdekes, hogy fejben pont ő nem bírta el.

Viszont nagyon túlzásba viszik/vitték ezt a doppingos dolgot, hogy mennyire nem tett volna jót a sportnak, ha ő nyer. Engem egyáltalán nem zavart volna.

több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szoros kis 100 méter volt ez. Gatlin elbukdácsolta a végét így "csak" második. De ha ki is jön a lépés akkor is (szerintem) megosztott első Bolttal. De ez már csak egy teória.

Én személy szerint nem hittem Boltban, de ez részéről akár altatásként is felfogható volt amit az előfutamokban művelt. A rajtnál mintha idegesebb lett volna egy kicsit a megszokottnál. Ezekkel a mimikákkal (bár ez tőle nem szokatlan) kicsit leplezni akarta. De ez már mindegy.

Parst sajnálom, hogy nem sikerült az érem, de ez a dobókör úgy en bloc nem feküdt senkinek. Fajdek is tud ennél sokkal jobbat, mint ahogy Pars is.

De a hétpróbázó csajok előtt le a kalappal. Az olimpián is szép lenne egy ilyen eredmény. Ez egy nagyon kemény része az atlétikának, sokszorosos odafigyelést és munkát igényel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 619 — LIGHTS OUT!
Ez asafa vb-je lesz érzem.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.nemzetisport.hu/atletika/dopping-megfosztottak-olimpiai-bajnoki-cimetol-a-torok-futonot-2432753
empty
Volt már olyan török atléta, aki nem bukott le? 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
 www.nemzetisport.hu/atletika/dopping-megfosztottak-olimpiai-bajnoki-cimetol-a-torok-futonot-2432753


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hudi Ákos is indulhat a pekingi VB kalapácsvető számában, így három magyarért szoríthatunk. Jó lesz ez. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Ne bántsd szegény Ukhovot..ilyen melegben jobban üt a pia 😀dugo1993
Mi (is) gondoltunk rá, hogy egy doboz sört ledobunk neki, mert biztos hidratációs gondjai akadtak a verseny második felében.

Schleck: gondoltam meghagyom neked 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Ne bántsd szegény Ukhovot..ilyen melegben jobban üt a pia 😀

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
...Igor
A főeseményt meg sem említetted. 😕

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Élőben nem tűnt rossznak a szervezés (legalábbis sok önkéntes/segítő volt), kommentátorok so-so.. alapvetően nem volt rossz, én itt is rosszabbat vártam.. bár volt egy-két elég szerencsétlen benyögés ("a világranglista 137. helyezettje", "a legjobbak közt neki van a leggyengébb ideje" )

Az atléták is nagyrészt jó fejnek tűntek, a disznó nagy meleg és a viszonylag kisebb verseny ellenére is (Thomas bunkulását, és a "magasugrás Verrasztó Dávidját" kivéve 😀), Campbell-Brown sokat dedikált, Moline kijött a nézők közé szintén, Birech is ott dedikált 8-10 éves kislányoknak, aztán ő meg az indiai diszkosos Gupta beült mellénk Gatlint nézni a plebs lelátóra 😀 Gatlin is elment melletünk 1-1.5 méterre, tömegen kellett átfurakodnia 😀 nekem alapvetően tetszett.

Sajnos nem volt elég magas az oldalsó tribün, így mondjuk férfi magast rohadt jól láttuk, de már a távolt se igazán.. jövőre lehet főtribünre kell ülni.
Hacsak nem jön el Bondarenko is, mert a férfi magas így is magasan a legcoolabb esemény volt 😊

Gatlin és a 110 gát elég szarul jött ki, ami elég rosszul jött sajnos a szervezőknek.. de azért voltak szép idők/eredmények - Fajdek, Birech (aki egyedül futott 2+ kilométert, iramfutó nélkül), illetve az én új kedvencem, Steven Gardiner - nagyon-nagyon elegáns a stílusa és olyan laza módon tett oda egy 44.3-at, ezen a pályán. És ugye még nincs 20 éves.

A régi kedvencem, Barshim meg még mindig a legnagyobb király volt.. bár Spirievet nem tudom neki adtam volna-e, csak 2.36-ért. Thomas és Dmitrik is jó volt. Ukhov meg 😀
De ha jövőre is jön, tényleg viszek qatari zászlót 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Kabbe Gatlin...

Ezt leszámítva és az elég gyenge szervezést, jó volt ez a Gyulai. Tényleg erős mezőnyt hoztak össze

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Na, a két magasugró miatt kivettem én is fél nap szabit.. kb. fél kettő/kettő táján indulnék Pestről kocsival.
Van akivel tudunk közösen menni? (dugó, Schleck, Sobri, anybody else?)

Jegyem még nincs.. helyszínen gondoltam/illetve annak függvényében ki vett már és milyen szektorba vett.Igor
Kiestem. Meló egész nap.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, a két magasugró miatt kivettem én is fél nap szabit.. kb. fél kettő/kettő táján indulnék Pestről kocsival.
Van akivel tudunk közösen menni? (dugó, Schleck, Sobri, anybody else?)

Jegyem még nincs.. helyszínen gondoltam/illetve annak függvényében ki vett már és milyen szektorba vett.Igor
Én is a helyszínen venném. Hol fussunk össze?

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170
Na, a két magasugró miatt kivettem én is fél nap szabit.. kb. fél kettő/kettő táján indulnék Pestről kocsival.
Van akivel tudunk közösen menni? (dugó, Schleck, Sobri, anybody else?)

Jegyem még nincs.. helyszínen gondoltam/illetve annak függvényében ki vett már és milyen szektorba vett.Igor
Én a vidéket képviselem, de azért köszi 😀

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, a két magasugró miatt kivettem én is fél nap szabit.. kb. fél kettő/kettő táján indulnék Pestről kocsival.
Van akivel tudunk közösen menni? (dugó, Schleck, Sobri, anybody else?)

Jegyem még nincs.. helyszínen gondoltam/illetve annak függvényében ki vett már és milyen szektorba vett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 170

Most dőlt el, hogy én tuti megyek. Ki még?Schleck
Én is megvettem tegnap két jegyet!

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Most dőlt el, hogy én tuti megyek. Ki még?

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Urak, Gyulaira hogyan zajlik a jegyvásárlás? Előre kellene megvenni? Vagy ott helyben is biztosan hozzájutok? Mennyi emberre lehet számítani?dugo1993
 www.facebook.com/gyulaimemorial/posts/984867531555350
Ahogy a kommentekben is írják, eddig minden évben volt jegy élőben is.
Mi kint voltunk Rajnával tavaly is, de őszintén fogalmam sincs, hogy mennyien voltak. 😀 Kicsi az a "stadion", de azért tele voltak aránylag még a mobillelátók is. Idén kb szerintem ugyanannyi néző várható.