NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

6 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Ahogy a VB előtt írtam már, vicc, hogy Acosta nem a gyári KTM-ben(Miller helyén) van és MM nem 24-es Ducati-n(Morbidelli helyén).
Pep71
most egy picit szkeptikus vagyok, hogy lesz-e egyáltalán futamgyőzelem, mert látható, hogy versenyen ezzel a Ducattival MM nem rúg labdába sem a 24-es gyári Dukik, KTM-ek, de talán még az Aprillák ellen sem. Ma is és 2 hete is versenytempóban esélye nem volt, a célegyenesre sokkal jobban kanyarodtak rá a többiek, esélye nem volt ott előzni.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Komoly ez az Indy Thermal Clubbos poénkodás
Első kanyaros repülős kiütés

Szerkesztette: zacknorb
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
 rtl.hu/hirado/2024/03/24/baleset-dunantuli-rally-verseny-halalos-aldozatok-video
6 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
Jó látni, hogy megérkezett a Bestia is. 😊
Jughead
24-es Ducati-val nem olyan nehéz ez. MM 2. futama a Ducati-val(23-asal, ami jóval gyengébb mint az új és tudja tartani a tempót a legjobbakkal), ráadásul a 23-as Ducati-k közül messze ő legjobb már most..
Pep71
Tavaly sehol nem volt a balesetei miatt, ezért érkezett meg most.
Jughead
Szerintem Martin mind a két gyári Ducati-s pilótánál jobb. Ezt irtam szezon előtt is. Meg azt is, hogy lehet távoznia kell a Ducati-tól, mert nem lesz hely neki, amikor tavaly is alig kapott ki a gyári támogatást élvező Pecco-tól. Pecco meg úgy van beállítva, mint aki olyan stabil pilóta, közben tavaly és tavalyelőtt is úgy nyert VB-t(mindketőtt épphogy) hogy rengeteget esett saját hibából, messze a legjobb géppel.
Pep71
Bastianinivel kivárnék azért ő tavalyig rendre bizonyított, Pecco-t viszont én se tartom elit versenyzőnek. Gyors, de ő nem gyári Ducatin ülve csak felvillanásokra lenne képes.

Jövőre meg jön még ugye Aldeguer, aki ma is zseniálisat ment a Moto 2-ben.
Jughead
Néztem én is, beugrott a ratjnál, nem nyert vele semmit, aztán a dupla bünti után jött vissza, csak elfogytak a Pirelli-k a végére, óriási tehetség.
Ettől függetlenül vicc lenne, hogy ő Pramac-os lesz ugye, Martin-nak meg nem lesz hely Ducati-n, ha úgy alakul 😀
6 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 110 — Deion Sanders for president!
Pecco most nem volt okos pár verseny és úgy is kipukkan a spanyolnál a lufi.

Toprak viszont zseniális, a legjobb jelenleg a mezőnyben.

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
6 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 941
Jó látni, hogy megérkezett a Bestia is. 😊
Jughead
24-es Ducati-val nem olyan nehéz ez. MM 2. futama a Ducati-val(23-asal, ami jóval gyengébb mint az új és tudja tartani a tempót a legjobbakkal), ráadásul a 23-as Ducati-k közül messze ő legjobb már most..
Pep71
Tavaly sehol nem volt a balesetei miatt, ezért érkezett meg most.
Jughead
Szerintem Martin mind a két gyári Ducati-s pilótánál jobb. Ezt irtam szezon előtt is. Meg azt is, hogy lehet távoznia kell a Ducati-tól, mert nem lesz hely neki, amikor tavaly is alig kapott ki a gyári támogatást élvező Pecco-tól. Pecco meg úgy van beállítva, mint aki olyan stabil pilóta, közben tavaly és tavalyelőtt is úgy nyert VB-t(mindketőtt épphogy) hogy rengeteget esett saját hibából, messze a legjobb géppel.
Pep71
Bastianinivel kivárnék azért ő tavalyig rendre bizonyított, Pecco-t viszont én se tartom elit versenyzőnek. Gyors, de ő nem gyári Ducatin ülve csak felvillanásokra lenne képes.

Jövőre meg jön még ugye Aldeguer, aki ma is zseniálisat ment a Moto 2-ben.

Szerkesztette: Jughead
6 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Toprak se szarozott

zacknorb
Valentino Rossi likes this.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
bazd meg nem hiszem el, hogy képesek még mindig az emberek egy rally versenyen a nem kijelölt helyre állni. nem volt soha ebből még haláleset ugye. faszom. szervezők is szarjanak sünt. rip.

Szerkesztette: petey

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
6 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
Jó látni, hogy megérkezett a Bestia is. 😊
Jughead
24-es Ducati-val nem olyan nehéz ez. MM 2. futama a Ducati-val(23-asal, ami jóval gyengébb mint az új és tudja tartani a tempót a legjobbakkal), ráadásul a 23-as Ducati-k közül messze ő legjobb már most..
Pep71
Tavaly sehol nem volt a balesetei miatt, ezért érkezett meg most.
Jughead
Szerintem Martin mind a két gyári Ducati-s pilótánál jobb. Ezt irtam szezon előtt is. Meg azt is, hogy lehet távoznia kell a Ducati-tól, mert nem lesz hely neki, amikor tavaly is alig kapott ki a gyári támogatást élvező Pecco-tól. Pecco meg úgy van beállítva, mint aki olyan stabil pilóta, közben tavaly és tavalyelőtt is úgy nyert VB-t(mindketőtt épphogy) hogy rengeteget esett saját hibából, messze a legjobb géppel.
6 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
A futam unalmas volt, a végére meghülyült.

Martin most nagyon jót ment, stabil és gyors volt.
Bestia is tartotta a lépést, Vinalest nagyon sajnàlom.

A futam embere Acosta, vele még lesz baj😃

Pecco rajtprogramja gyenge, onnantól futott az eredmény után és teljesen megzavartàk az Acosta és MM előzések.
Az várható volt, h Marquez csínybe megy, az olasznak kellett vna észnèl lennie. Nem egy vb-hoz méltó gondolkodás és manőver volt.

Quarta nagyot ment, de ez a Yama kuka, megnézném egy Pramacon.

Hàtul Rins, Morbidelli megint tragédia, A Marqueznek és Espargaronak nem volt jó hétvégéje.
Willie Parker
Érthetetlen, hogy Quarta egy ótvar motoron megy Morbidelli meg a legjobb gépen...😀 szégyen
6 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 941
Jó látni, hogy megérkezett a Bestia is. 😊
Jughead
24-es Ducati-val nem olyan nehéz ez. MM 2. futama a Ducati-val(23-asal, ami jóval gyengébb mint az új és tudja tartani a tempót a legjobbakkal), ráadásul a 23-as Ducati-k közül messze ő legjobb már most..
Pep71
Tavaly sehol nem volt a balesetei miatt, ezért érkezett meg most.
6 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
Jó látni, hogy megérkezett a Bestia is. 😊
Jughead
24-es Ducati-val nem olyan nehéz ez. MM 2. futama a Ducati-val(23-asal, ami jóval gyengébb mint az új és tudja tartani a tempót a legjobbakkal), ráadásul a 23-as Ducati-k közül messze ő legjobb már most..
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Négy ember életét vesztette, amikor nézők közé csapódott egy autó az ORB2, az ORB3 és a Historic szezonnyitó versenyén, az Esztergom–Nyerges Ralin.

RIP 😕
6 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 2 293
Ahogy a VB előtt írtam már, vicc, hogy Acosta nem a gyári KTM-ben(Miller helyén) van és MM nem 24-es Ducati-n(Morbidelli helyén).
6 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 941
Jó látni, hogy megérkezett a Bestia is. 😊
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Toprak se szarozott
6 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na, Marquez bemutatkozott a Ducatinak
zacknorb
Ez most sima versenybaleset.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
6 hónapja
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
2 okos, MM volt a hülyébb, mert ha vár, megelőzi az olaszt, előrébb úgy se mehetett volna

mondjuk tartom én is, hogy vétek egy MM-nek egy ilyen lassú motorral menni
6 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
A futam unalmas volt, a végére meghülyült.

Martin most nagyon jót ment, stabil és gyors volt.
Bestia is tartotta a lépést, Vinalest nagyon sajnàlom.

A futam embere Acosta, vele még lesz baj😃

Pecco rajtprogramja gyenge, onnantól futott az eredmény után és teljesen megzavartàk az Acosta és MM előzések.
Az várható volt, h Marquez csínybe megy, az olasznak kellett vna észnèl lennie. Nem egy vb-hoz méltó gondolkodás és manőver volt.

Quarta nagyot ment, de ez a Yama kuka, megnézném egy Pramacon.

Hàtul Rins, Morbidelli megint tragédia, A Marqueznek és Espargaronak nem volt jó hétvégéje.
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Józsi geci itt is, ettől a Dementortól nem lehet megszabadulni?
6 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 170 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Acosta mit ment te jó ég!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Acosta pódium 2. versenyén
6 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Szerencsétlen Viña
6 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Bagnaia jó hülye volt