Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Komolyan, ennyi erővel Ipolytarnócon is lehetne futam... felhúzunk egy aszfaltcsíkot pár hónap alatt, azt' jóvan...Blitzerkrieg
És nálunk még iylen esőzés se lenne. 😀FViktor93
Hátőő..azt azért nem állítanám... épp ellenkezőleg... ilyen esőt mi is tudunk produkálni 😀

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Komolyan, ennyi erővel Ipolytarnócon is lehetne futam... felhúzunk egy aszfaltcsíkot pár hónap alatt, azt' jóvan...Blitzerkrieg
És nálunk még iylen esőzés se lenne. 😀
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Komolyan, ennyi erővel Ipolytarnócon is lehetne futam... felhúzunk egy aszfaltcsíkot pár hónap alatt, azt' jóvan...

Simply the BEST!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ennyi pénzből Börni bácsi igazán csinálhatott volna a pályához pár bazi nagy ventilátort, hogy elfújja a felhőket. 😀
Amúgy ennyit arról, hogy miylen jók az új pályák. Spaban ilyenre nem emlékszem, vagy Suzukában pl.
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Jövőre legyenek fedett-pályás futamok is... 😊

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Basszák meg!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Nagyon szép. Érdemes volt mindenáron megrendezni ezt a futamot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát ennyi volt a verseny szerintem... :mad:

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Faszomá keltem fel, ezért. Múltkor az időmérőt szoptam be, most meg ezt :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Jó lenne, ha elálna egy kicsit /*azért nedves maradjon*/, mert így SC mögött kezdenének, nehogy valami izgalom is legyen...
Ez egyébként a poros ívről rajtolóknak kedvez...

A ferrarinak meg még a futam előtt mutassa már meg valaki, h miből jön a víz, meg h milyen gumit kéne olyankor az autókra pakolni 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szakad az eső a Koreai Nagydíj helyszínén

miilann
Fincsi kis esős verseny 😀
Azért még talán fel is kelek 😛
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Szakad az eső a Koreai Nagydíj helyszínén


child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...barney
Erre gondoltam én is, de lehet h akkor nem maradt volna elég üzemanyag a levezető körre, és Hamiltonnal ellentétben őt biztos megbüntetnék érte.
Persze az is lehet, h úgy gondolta elég lesz.

Legjobban az aggaszt, h Hamilton mellől indul, jó lenne ha nem mennének össze...Black_Adder
Hát ha lehet hibnni Kubikának (miért ne lehetne) akkor Hamiltonnak nem sok köze lesz a rajthoz.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...barney
Erre gondoltam én is, de lehet h akkor nem maradt volna elég üzemanyag a levezető körre, és Hamiltonnal ellentétben őt biztos megbüntetnék érte.
Persze az is lehet, h úgy gondolta elég lesz.

Legjobban az aggaszt, h Hamilton mellől indul, jó lenne ha nem mennének össze...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...barney
Szerintem valószínűleg kímélni szerette volna a lágy gumikat. Talán érezte, hogy ennél többet már nem tud kihozni a Ferrariból.
Egyébként abból a szempontból is érdekes lehet a verseny, hogy ki milyen gumistratégiát fog választani. Előfordulhat, hogy csakúgy mint Kanadában többször is ki fognak jönni a boxba kereket cserélni.

Persze ez csak addig igaz, amíg el nem ered az eső... 😉

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Én csak azt nem értettem, hogy Alonso miért nem ment még egy gyors kört. Ha jól láttam, akkor még pont belefért volna. Nem hiszem, hogy a gumik annyira elkoptak volna...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Newey úgyis összedob egy homokból leszórítóerőt és tapadást képző szigorúan nem flexibilis és minden szabálynak pontosan megfelelő rendszert.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Vagy inkább teherautóval hordják elé a homokot, nehogy Vettel előtt maradjon a végelszámolásban. 😛Black_Adder
Én erre a verzióra szavazok... 😀

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
hell yeah

"Szerintem a nyolcadik hely majdnem olyan, mint a tizenegyedik. Ma délelőtt [a rajtgyakorlatok során] több mint 20 méter különbség volt [a két oldal között] egy alig 80 méteres távon, szóval nagyon kemény lesz” - KubicaJayB
Hát érdekes lesz látni, hogy mennyivel jobban hozhat a harmadik hely mint a második ami a rajtot illeti. Szerintem simán elfog menni Alonso Webber mellett.
Aztán lehet Hornerék egész éjszaka meg délelött majd a Webber elött lévő 30 métert fogják gumizni meg takarítani 😀FViktor93
Vagy inkább teherautóval hordják elé a homokot, nehogy Vettel előtt maradjon a végelszámolásban. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
hell yeah

"Szerintem a nyolcadik hely majdnem olyan, mint a tizenegyedik. Ma délelőtt [a rajtgyakorlatok során] több mint 20 méter különbség volt [a két oldal között] egy alig 80 méteres távon, szóval nagyon kemény lesz” - KubicaJayB
Hát érdekes lesz látni, hogy mennyivel jobban hozhat a harmadik hely mint a második ami a rajtot illeti. Szerintem simán elfog menni Alonso Webber mellett.
Aztán lehet Hornerék egész éjszaka meg délelött majd a Webber elött lévő 30 métert fogják gumizni meg takarítani 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
hell yeah

"Szerintem a nyolcadik hely majdnem olyan, mint a tizenegyedik. Ma délelőtt [a rajtgyakorlatok során] több mint 20 méter különbség volt [a két oldal között] egy alig 80 méteres távon, szóval nagyon kemény lesz” - Kubica
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Fakkjubameg. Soha többé nem iszok Red Bullt, nemigaz hogy ezek mindig jönnek egy kurva nagyot az utolsó körön. Kell egy jó rajt és valahogy Webber előtt kell végezni, Vettel bemehet elsőnek, az egyelőre még nem lenne nagy gond.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
egy kis érdekesség a mai időmérőről:

szektoridők

a lényeg:
Szektor 1

Hely Versenyző Idő
1 Fernando Alonso 51.973
2 Sebastian Vettel 52.127
3 Lewis Hamilton 52.153
...
(8 Mark Webber 52.305)

Szektor 2

Hely Versenyző Idő
1 Mark Webber 23.783
2 Sebastian Vettel 23.908
3 Fernando Alonso 23.928

Szektor 3

Hely Versenyző Idő
1 Sebastian Vettel 19.550
2 Mark Webber 19.571
3 Fernando Alonso 19.781

child please!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Elfogult vagyok, de Alonso félelmetes amit kifacsar ebből az autóból hétről-hétre, állandóan így a maximumon pörögni....?!
A Red bull megint megfoghatatlan volt, ha nem is sokkal.
Nem tudom mi lesz itt holnap ha bejön az előrejelzett eső.... friss aszfalt + wasser= fasza kis korcsolyapályaChrisdol
Igen ezt én is így látom. Alonso a plusz a Ferrarinál.
Ha jól rajtol szerintem elkaphatja Webbert, aki a pálya piszkos - és ez most ugye tényleg igaz - részéről indul...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elfogult vagyok, de Alonso félelmetes amit kifacsar ebből az autóból hétről-hétre, állandóan így a maximumon pörögni....?!
A Red bull megint megfoghatatlan volt, ha nem is sokkal.
Nem tudom mi lesz itt holnap ha bejön az előrejelzett eső.... friss aszfalt + wasser= fasza kis korcsolyapálya