NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Persze aki jobban képben van biztos meg tudja cáfolni, de a jelenlegi Cup Seriesben szerintem csak Hamlin az, aki beazonosíthatóan a konkrétan bemutatott versenyzésével be tud húzni egy új drukkert.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem szerintem ő az egyetlen akit nem tudnék kedvelni 😀 Talán pont a markáns stilusa miatt 😀
adamfaragoo
Azokra gondoltam, akik most nulla háttérinfóval leülnek, megnéznek egy, két, több futamot, és választanak valakit, akire a sok köröző autó közül emlékeznek, hogy csinált valamit, ami versenyzés, manőver, taktika, kockáztatás, akármi.

több mint 1 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Én 15-20 futamot láttam szerintem eddig, és arra jutottam, hogyha eltekintesz attól, hogy melyik versenyzőnek szimpatikus az arca, a neve, születési helye, korábbi eredményei, autójának aktuális festése, nyilatkozatainak stílusa, meg hasonló dolgok, akkor Hamlin az egyetlen, akinek markáns stílusa van, olyan, aminek lehet drukkolni, mert egyedi és különleges.
Persze amit Chastain csinált tavaly, az hozott neki rengeteg szurkolót, de idén, amióta biztos PO résztvevő lett nem csinált semmit, még 10-ben se igazán volt, vagy az én egyik választottam Blainey detto.
Persze aki jobban képben van biztos meg tudja cáfolni, de a jelenlegi Cup Seriesben szerintem csak Hamlin az, aki beazonosíthatóan a konkrétan bemutatott versenyzésével be tud húzni egy új drukkert.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem szerintem ő az egyetlen akit nem tudnék kedvelni 😀 Talán pont a markáns stilusa miatt 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 p1race.hu/2023/09/19/teljes-kaosz-es-bohozat-veszelyben-lehet-az-indiai-nagydij-a-keslekedo-vizumok-miatt/
mondjuk szerintem lesz futam 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
3 hely maradt, ha valakivel nem bontanak szerződést így:
GASGAS : Talán a legegyértelműbb, Acosta jön ide vagy a gyári KTM-hez, és Miller vagy Gasgas vagy WSBK
LCR : Ha nem töri össze magát teljesen Nakagami, akkor marad, talán Ogura a legjobb japán
Gresini : Arbolino, vagy elhappolnak egy nagy nevű pilótát a Ducatisok
Heisman nádor
Hivatalos
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Én 15-20 futamot láttam szerintem eddig, és arra jutottam, hogyha eltekintesz attól, hogy melyik versenyzőnek szimpatikus az arca, a neve, születési helye, korábbi eredményei, autójának aktuális festése, nyilatkozatainak stílusa, meg hasonló dolgok, akkor Hamlin az egyetlen, akinek markáns stílusa van, olyan, aminek lehet drukkolni, mert egyedi és különleges.
Persze amit Chastain csinált tavaly, az hozott neki rengeteg szurkolót, de idén, amióta biztos PO résztvevő lett nem csinált semmit, még 10-ben se igazán volt, vagy az én egyik választottam Blainey detto.
Persze aki jobban képben van biztos meg tudja cáfolni, de a jelenlegi Cup Seriesben szerintem csak Hamlin az, aki beazonosíthatóan a konkrétan bemutatott versenyzésével be tud húzni egy új drukkert.
Őszentsége Sobri Jóska
Pl. Kyle Busch is ilyen, elég markáns tud lenni ő is.
Chastain, azóta tűnt el, amióta elbeszélgetett mindenki is vele az agresszív stílusáról. Azóta kvalin is rendre 20+ helyeken végez, meg versenyeken is. Gyakorlatilag a nashville-i győzelme a kakukktojás.
Mikey
Elhiszem neked, én azon idei versenyek alapján gondolom így, amiket láttam. Bushtól nem emlékszem semmire.

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Én 15-20 futamot láttam szerintem eddig, és arra jutottam, hogyha eltekintesz attól, hogy melyik versenyzőnek szimpatikus az arca, a neve, születési helye, korábbi eredményei, autójának aktuális festése, nyilatkozatainak stílusa, meg hasonló dolgok, akkor Hamlin az egyetlen, akinek markáns stílusa van, olyan, aminek lehet drukkolni, mert egyedi és különleges.
Persze amit Chastain csinált tavaly, az hozott neki rengeteg szurkolót, de idén, amióta biztos PO résztvevő lett nem csinált semmit, még 10-ben se igazán volt, vagy az én egyik választottam Blainey detto.
Persze aki jobban képben van biztos meg tudja cáfolni, de a jelenlegi Cup Seriesben szerintem csak Hamlin az, aki beazonosíthatóan a konkrétan bemutatott versenyzésével be tud húzni egy új drukkert.
Őszentsége Sobri Jóska
Pl. Kyle Busch is ilyen, elég markáns tud lenni ő is.
Chastain, azóta tűnt el, amióta elbeszélgetett mindenki is vele az agresszív stílusáról. Azóta kvalin is rendre 20+ helyeken végez, meg versenyeken is. Gyakorlatilag a nashville-i győzelme a kakukktojás.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
3 hely maradt, ha valakivel nem bontanak szerződést így:
GASGAS : Talán a legegyértelműbb, Acosta jön ide vagy a gyári KTM-hez, és Miller vagy Gasgas vagy WSBK
LCR : Ha nem töri össze magát teljesen Nakagami, akkor marad, talán Ogura a legjobb japán
Gresini : Arbolino, vagy elhappolnak egy nagy nevű pilótát a Ducatisok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor Frankie a Pramachoz 2024ben. Remek hír nagyon drukkolok neki!


Azért a Ducatinak brutális ki squadja lesz így…a közvetlen élmezőnyből Quartararo Binder meg MM nem lesz a kötelékbe… az összes többi a vörösökkel.
Lehet vótmá de MotoGP/WSBK hírek:
Dolgoznak azon, hogy 2024-ben WSBK legyen a balatoni pályán, 2024-ben a Balaton Park Circuit MotoGP tartalék pálya lesz, 2025-től pedig visszatérhet a MotoGP a Hungaroringre.
Heisman nádor
Én ezzel már úgy vagyok, mint a Cowboys Super Bowllal. Majd hiszem ha látom…

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lehet vótmá de MotoGP/WSBK hírek:
Dolgoznak azon, hogy 2024-ben WSBK legyen a balatoni pályán, 2024-ben a Balaton Park Circuit MotoGP tartalék pálya lesz, 2025-től pedig visszatérhet a MotoGP a Hungaroringre.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
ok, my bad.
slowmotion
Biztos mondtam már, de amúgy semmi bajom Elliottal, sőt. Csak a nyamvadt hype és a szurkolóinak a megnyilvánulásai nem tetszenek.
Mikey
Akkor Juniorral is ugyanígy voltál?
slowmotion
Versenyzőként kifejezetten. Aztán mióta visszavonult, csapatfőnökként kifejezetten megszerettem. A podcastjeit is gyakran meghallgatom, nagyon jók.
Mikey
ez a nepotizmus nem nagyon jön be Nálad, mi? Dale fia Junior, meg Bill fia Chase... ki lesz a következő?
slowmotion
Brexton Busch és Keelan Harvick. 😂
Mikey
az még odébb van azért
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Én 15-20 futamot láttam szerintem eddig, és arra jutottam, hogyha eltekintesz attól, hogy melyik versenyzőnek szimpatikus az arca, a neve, születési helye, korábbi eredményei, autójának aktuális festése, nyilatkozatainak stílusa, meg hasonló dolgok, akkor Hamlin az egyetlen, akinek markáns stílusa van, olyan, aminek lehet drukkolni, mert egyedi és különleges.
Persze amit Chastain csinált tavaly, az hozott neki rengeteg szurkolót, de idén, amióta biztos PO résztvevő lett nem csinált semmit, még 10-ben se igazán volt, vagy az én egyik választottam Blainey detto.
Persze aki jobban képben van biztos meg tudja cáfolni, de a jelenlegi Cup Seriesben szerintem csak Hamlin az, aki beazonosíthatóan a konkrétan bemutatott versenyzésével be tud húzni egy új drukkert.

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
ok, my bad.
slowmotion
Biztos mondtam már, de amúgy semmi bajom Elliottal, sőt. Csak a nyamvadt hype és a szurkolóinak a megnyilvánulásai nem tetszenek.
Mikey
Akkor Juniorral is ugyanígy voltál?
slowmotion
Versenyzőként kifejezetten. Aztán mióta visszavonult, csapatfőnökként kifejezetten megszerettem. A podcastjeit is gyakran meghallgatom, nagyon jók.
Mikey
ez a nepotizmus nem nagyon jön be Nálad, mi? Dale fia Junior, meg Bill fia Chase... ki lesz a következő?
slowmotion
Brexton Busch és Keelan Harvick. 😂
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
ok, my bad.
slowmotion
Biztos mondtam már, de amúgy semmi bajom Elliottal, sőt. Csak a nyamvadt hype és a szurkolóinak a megnyilvánulásai nem tetszenek.
Mikey
Akkor Juniorral is ugyanígy voltál?
slowmotion
Versenyzőként kifejezetten. Aztán mióta visszavonult, csapatfőnökként kifejezetten megszerettem. A podcastjeit is gyakran meghallgatom, nagyon jók.
Mikey
ez a nepotizmus nem nagyon jön be Nálad, mi? Dale fia Junior, meg Bill fia Chase... ki lesz a következő?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kyffin Simpson az INDYNXT-ből full-time Chip Ganassis lesz 5. autóban 😮
zacknorb
Ezt szerintem nem látta senki jönni. A NXT mellett megy még az ELMS-ben és az IMSA-ban is, a CGR saját nevelése.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
ok, my bad.
slowmotion
Biztos mondtam már, de amúgy semmi bajom Elliottal, sőt. Csak a nyamvadt hype és a szurkolóinak a megnyilvánulásai nem tetszenek.
Mikey
Akkor Juniorral is ugyanígy voltál?
slowmotion
Versenyzőként kifejezetten. Aztán mióta visszavonult, csapatfőnökként kifejezetten megszerettem. A podcastjeit is gyakran meghallgatom, nagyon jók.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
ok, my bad.
slowmotion
Biztos mondtam már, de amúgy semmi bajom Elliottal, sőt. Csak a nyamvadt hype és a szurkolóinak a megnyilvánulásai nem tetszenek.
Mikey
Akkor Juniorral is ugyanígy voltál?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Kyffin Simpson az INDYNXT-ből full-time Chip Ganassis lesz 5. autóban 😮
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
ok, my bad.
slowmotion
Biztos mondtam már, de amúgy semmi bajom Elliottal, sőt. Csak a nyamvadt hype és a szurkolóinak a megnyilvánulásai nem tetszenek.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
hogy Let's go Brandon.
Eazzy
Ne politizáljunk! 😂 Csóri Brown, végre nyert egy versenyt, aztán a hülye picsa riporter miatt, meg mert elmenedzselte magát szponzorilag, két éven belül eltűnt a süllyesztőben. Tanulságos történet az övé.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Most nézem a NASCAR beginners guide-ot...remélem szarnak fogom megélni és a kevés időmből nem fogok újabb sportnak áldozni 😀😀

A kedvencemnek én azt választanám aki sling-shot-olta magát a falról tavaly...ha tudnám kiaz

Illetve még ennyit tudok, hogy Let's go Brandon.
Eazzy
 youtu.be/v3hBPzmre2s?t=95
Chastain volt
NB2
a fiam kedvence 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Most nézem a NASCAR beginners guide-ot...remélem szarnak fogom megélni és a kevés időmből nem fogok újabb sportnak áldozni 😀😀

A kedvencemnek én azt választanám aki sling-shot-olta magát a falról tavaly...ha tudnám kiaz

Illetve még ennyit tudok, hogy Let's go Brandon.
Eazzy
 youtu.be/v3hBPzmre2s?t=95
Chastain volt
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Most nézem a NASCAR beginners guide-ot...remélem szarnak fogom megélni és a kevés időmből nem fogok újabb sportnak áldozni 😀😀

A kedvencemnek én azt választanám aki sling-shot-olta magát a falról tavaly...ha tudnám kiaz

Illetve még ennyit tudok, hogy Let's go Brandon.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
ok, my bad.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Igazából azért mert mindig is elég agresszíven versenyzett, és JGR valamint Toyota versenyző, sokaknak ennyi elég. Ez a toyotás indok a legviccesebb, mert a Toyota amcsi részlege csinálja az egész projektet, annak is a versenysportért felelős része, a japánoknak semmi közük hozzá, De a lokálpatriotizmus nem az észérvekről szól. Aki Gibbs versenyző azt is alapból utálják.
Ami ellenszenves lehet Hamlin kapcsán hogy ő szinte mindig tévedhetetlennek gondolja magát, és ennek sokszor hangot is ad.
Ja meg talán 3 éve volt egy komolyabb adok kapokja a NASCAR kiskedvence és a legnépszerűbb versenyzője ellen, igazából ezzel vágta el nagyon sokaknál magát.
Nagyvonalakban ennyi az oka.
Mikey
Mert az mindig úgy kezdődik, hogy visszaütnek neki...
slowmotion
Írtam én ilyet? Az esetet magát nem véleményeztem, csak azt írtam hogy amiatt sokaknak lett végleg ellenszenves. Hogy ki ütött vissza elsőnek, meg ilyenek, az ebből a szempontból teljesen lényegtelen.
Mikey
Az. De azóta kiskedvencezed Elliottot, amióta összeakaszkodtak Hamlinnel. Gondoltam ha szarkazmus itt, akkor legyen szarkazmus ott is.
slowmotion
Már Xfinityben is kiskedvenceztem Elliottot. 😊
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Igazából azért mert mindig is elég agresszíven versenyzett, és JGR valamint Toyota versenyző, sokaknak ennyi elég. Ez a toyotás indok a legviccesebb, mert a Toyota amcsi részlege csinálja az egész projektet, annak is a versenysportért felelős része, a japánoknak semmi közük hozzá, De a lokálpatriotizmus nem az észérvekről szól. Aki Gibbs versenyző azt is alapból utálják.
Ami ellenszenves lehet Hamlin kapcsán hogy ő szinte mindig tévedhetetlennek gondolja magát, és ennek sokszor hangot is ad.
Ja meg talán 3 éve volt egy komolyabb adok kapokja a NASCAR kiskedvence és a legnépszerűbb versenyzője ellen, igazából ezzel vágta el nagyon sokaknál magát.
Nagyvonalakban ennyi az oka.
Mikey
Mert az mindig úgy kezdődik, hogy visszaütnek neki...
slowmotion
Írtam én ilyet? Az esetet magát nem véleményeztem, csak azt írtam hogy amiatt sokaknak lett végleg ellenszenves. Hogy ki ütött vissza elsőnek, meg ilyenek, az ebből a szempontból teljesen lényegtelen.
Mikey
Az. De azóta kiskedvencezed Elliottot, amióta összeakaszkodtak Hamlinnel. Gondoltam ha szarkazmus itt, akkor legyen szarkazmus ott is.