NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
én nemecsek ernőnek john hunternek szurkolok 😊

am mekkora az ugrás az xfinity és a cup között?
peach
Na ő is aztán egy érdekes személyiség.

Mire gondolsz? Mióta a NextGen autó van, azóta nagyon nagy váltás, mert már semmiben sem hasonlítanak az autók. Egyébként egyénfüggő. Látod Gragson tavaly dominált Xfinityben, aztán sehol nem volt a Cupban (persze neki lejjebb is kellett két szezon mire beletanult), Hocevar pedig Truck szinten sem kiemelkedő (jó, de nem kiemelkedő), de a Cupban egyből top 10-ben megy egy szar autóval. Mondjuk róla évek óta mondják hogy neki jobban fekszik majd a Cup Series, mint akármelyik, nem véletlen fogja átugrani az Xfinityt is...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Igazából azért mert mindig is elég agresszíven versenyzett, és JGR valamint Toyota versenyző, sokaknak ennyi elég. Ez a toyotás indok a legviccesebb, mert a Toyota amcsi részlege csinálja az egész projektet, annak is a versenysportért felelős része, a japánoknak semmi közük hozzá, De a lokálpatriotizmus nem az észérvekről szól. Aki Gibbs versenyző azt is alapból utálják.
Ami ellenszenves lehet Hamlin kapcsán hogy ő szinte mindig tévedhetetlennek gondolja magát, és ennek sokszor hangot is ad.
Ja meg talán 3 éve volt egy komolyabb adok kapokja a NASCAR kiskedvence és a legnépszerűbb versenyzője ellen, igazából ezzel vágta el nagyon sokaknál magát.
Nagyvonalakban ennyi az oka.
Mikey
Mert az mindig úgy kezdődik, hogy visszaütnek neki...
slowmotion
Írtam én ilyet? Az esetet magát nem véleményeztem, csak azt írtam hogy amiatt sokaknak lett végleg ellenszenves. Hogy ki ütött vissza elsőnek, meg ilyenek, az ebből a szempontból teljesen lényegtelen.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
én nemecsek ernőnek john hunternek szurkolok 😊

am mekkora az ugrás az xfinity és a cup között?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Igazából azért mert mindig is elég agresszíven versenyzett, és JGR valamint Toyota versenyző, sokaknak ennyi elég. Ez a toyotás indok a legviccesebb, mert a Toyota amcsi részlege csinálja az egész projektet, annak is a versenysportért felelős része, a japánoknak semmi közük hozzá, De a lokálpatriotizmus nem az észérvekről szól. Aki Gibbs versenyző azt is alapból utálják.
Ami ellenszenves lehet Hamlin kapcsán hogy ő szinte mindig tévedhetetlennek gondolja magát, és ennek sokszor hangot is ad.
Ja meg talán 3 éve volt egy komolyabb adok kapokja a NASCAR kiskedvence és a legnépszerűbb versenyzője ellen, igazából ezzel vágta el nagyon sokaknál magát.
Nagyvonalakban ennyi az oka.
Mikey
Mert az mindig úgy kezdődik, hogy visszaütnek neki...
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Igazából azért mert mindig is elég agresszíven versenyzett, és JGR valamint Toyota versenyző, sokaknak ennyi elég. Ez a toyotás indok a legviccesebb, mert a Toyota amcsi részlege csinálja az egész projektet, annak is a versenysportért felelős része, a japánoknak semmi közük hozzá, De a lokálpatriotizmus nem az észérvekről szól. Aki Gibbs versenyző azt is alapból utálják.
Ami ellenszenves lehet Hamlin kapcsán hogy ő szinte mindig tévedhetetlennek gondolja magát, és ennek sokszor hangot is ad.
Ja meg talán 3 éve volt egy komolyabb adok kapokja a NASCAR kiskedvence és a legnépszerűbb versenyzője ellen, igazából ezzel vágta el nagyon sokaknál magát.
Nagyvonalakban ennyi az oka.
Mikey
Ja egyébként nekem Hamlin 2015 óta, mióta követem a bajnokságot, nagy-nagy kedvencem, szóval véletlenül sem akarlak meggyőzni semmiről! 😁 Persze Reddick is benne van a top 5-ben, ő is jó választás, nagyszerű versenyző már most!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
Igazából azért mert mindig is elég agresszíven versenyzett, és JGR valamint Toyota versenyző, sokaknak ennyi elég. Ez a toyotás indok a legviccesebb, mert a Toyota amcsi részlege csinálja az egész projektet, annak is a versenysportért felelős része, a japánoknak semmi közük hozzá, De a lokálpatriotizmus nem az észérvekről szól. Aki Gibbs versenyző azt is alapból utálják.
Ami ellenszenves lehet Hamlin kapcsán hogy ő szinte mindig tévedhetetlennek gondolja magát, és ennek sokszor hangot is ad.
Ja meg talán 3 éve volt egy komolyabb adok kapokja a NASCAR kiskedvence és a legnépszerűbb versenyzője ellen, igazából ezzel vágta el nagyon sokaknál magát.
Nagyvonalakban ennyi az oka.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
Jughead
@Mikey

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Mikey
A múltkor volt egy NASCAR vs Forma-1 “csörténk”. Ennek hatására (is) adtam egy újabb esélyt a NASCAR-nak az alapszakaszzárón és azóta a 3 PO futamot is megnéztem. Tényleg jó ez.

Már csak egy kedvenc kéne, először úgy voltam vele, hogy mivel Kansasben köteleztem el magam a NASCAR mellett, így aki ott nyer az lesz, jó ideig úgy nézett ki, hogy Hamlin lesz, aztán jött a vége és Reddick behúzta, gondoltam sebaj a két 23XI amúgy is szimpatikus volt Jordan miatt, ráadásul egy NASCAR szinten fiatal versenyző, szóval oké. Aztán tegnap Hamlin a verseny végi interjújával elbizonytalanított. 😀

Egyébként Hamlin miért ekkora “kedvenc” az USA-ban?
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Ez a mai Forma-1 megint bebizonyította, hogy milyen fasza szezon lenne ez a Red Bullok nélkül. Csak hát ugye, ha tegnap Max nem ront, akkor a tempó alapján ezt ma megint megnyerte volna akkor is, ha egykörön nem ők voltak a legerősebbek.

Egyébként ha már itt szóba jött Leclerc azért jó kérdés, hogy Sainz-e az aki alábecsült vagy Leclerc-e az aki túlértékelt, mert előbbi a max második számú pilóták között van nyilván tartva, míg utóbbi a legjobbak között, ehhez képest 3 éve csapattársak és bár összességében Leclerc kicsit jobb, de egyáltalán nem meggyőző, pláne ahhoz képest, hogy ő az elsőszámú, illetve a kvalifikációk miatt (amiben talán a legjobb) alapból is ő a kedvezményezett. A statjaik a 3 közös év alatt:

- Időmérők: Leclerc: 36 - Sainz: 23
- Versenyek: Leclerc: 33 - Sainz: 25
- Pontok: Leclerc: 590 - Sainz: 552,5
- Dobogók: Leclerc: 15 - Sainz: 15
- Első helyek: Leclerc: 3 - Sainz: 2

Btw Lawson elavultatta Ricciardot
Eazzy
Szerintem Tsunoda és főleg De Vryes lett beárazva Lawson és Ricciardo által.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Leclerc bazmeg jo kurva sokaig birtad…
Eazzy
Neked elszerette Leclerc a csajodat, vagy mi ez a nonstop indokolatlan epehányás? 😀
Hanni
Ja semmi extra, mi az h epehányás? Kicsit jobban is védekezhetett volna, és jobban bírom Sainz-ot. Ráadásul azon kívül hogy gyors, nulla verseny iq. Az életben se több ha megnézed egy-két videóját 😀
Eazzy
Milyen videojat?
JéBé
Pl a Grill the grid epizódol is elegek ahhoz hogy látszódjon, mennyire szöke.
Eazzy
Az alapjan Alonso is ostobanak tunhet. Nem gondolom hogy ezekbol meglehet itelni valakinek az iq-jat. Nekem ami lejon hogy egy ritka jo gyerek lehet civilben, nem egy professzor tipusu versenyzo azt alairom de meg mindig elobb epitenek ra csapatot mint Sainzra.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Leclerc bazmeg jo kurva sokaig birtad…
Eazzy
Ilyen kopott szarokon kihozzák sima Ferrari w így viszont odaatták a W a Mercinek BALFAAASZ FERRARI
ThundersNFL a Jobbágy
hogy tetszik mondani?
ervinator
Iktriadtól tanultam 😁😁😁
ThundersNFL a Jobbágy
Nekem csak az a bajom ezzel, hogy már előre balfaszozunk valakit, amikor egy ilyen szituációban nincs egyértelmű jó vagy rossz döntés, ahogy azt a futam most meg is mutatta.

Ha a Ferrarit kihozzák, akkor is ugyanúgy lehetett volna balfaszozni, hiszen egy olyan pályán akarták volna ezt a stratégiát végigvinni, ahol alig lehet előzni, mindezt úgy, hogy előtte maga Sainz fogta vissza a tempót, hogy gumit spóroljon, és simán fennakadhatott volna a Russell - Hamilton féle DRS vonaton, ahogy ez most fordítva történt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Btw Lawson elavultatta Ricciardot

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Leclerc bazmeg jo kurva sokaig birtad…
Eazzy
Neked elszerette Leclerc a csajodat, vagy mi ez a nonstop indokolatlan epehányás? 😀
Hanni
Ja semmi extra, mi az h epehányás? Kicsit jobban is védekezhetett volna, és jobban bírom Sainz-ot. Ráadásul azon kívül hogy gyors, nulla verseny iq. Az életben se több ha megnézed egy-két videóját 😀
Eazzy
Milyen videojat?
JéBé
Pl a Grill the grid epizódol is elegek ahhoz hogy látszódjon, mennyire szöke.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Leclerc bazmeg jo kurva sokaig birtad…
Eazzy
Neked elszerette Leclerc a csajodat, vagy mi ez a nonstop indokolatlan epehányás? 😀
Hanni
Ja semmi extra, mi az h epehányás? Kicsit jobban is védekezhetett volna, és jobban bírom Sainz-ot. Ráadásul azon kívül hogy gyors, nulla verseny iq. Az életben se több ha megnézed egy-két videóját 😀
Eazzy
Milyen videojat?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
A ferka box most persze úgy érzi, hogy milyen jól csinálták, pedig nem rajtuk múlt 😊
RUS az előzésekben elhasználta a gumiját, kár érte, mert ez sima győzelem volt, de Sainz iszonyat okos volt!
És a redbull utólag verheti a fejét a keményért, lehettek volna ők a mercik, de a dobogó szinte tuti lett volna.
NB2
Az sem biztos....azon 7 ezreden ment el amin Max kikapott Lawsontól....a Q2-ben....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
A ferka box most persze úgy érzi, hogy milyen jól csinálták, pedig nem rajtuk múlt 😊
RUS az előzésekben elhasználta a gumiját, kár érte, mert ez sima győzelem volt, de Sainz iszonyat okos volt!
És a redbull utólag verheti a fejét a keményért, lehettek volna ők a mercik, de a dobogó szinte tuti lett volna.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Ez tette fel a koronát arra, hogy Sainz idén a jobb Ferka pilóta
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Nagyon okos és ügyes volt Sainz, totál megérdemelte, de ha itt Russel helyen Hamilton megy négy kört Norris mögött, akkor minimum második lett volna
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szépen beérett Sainz, gratula!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csóri Russ megint mázlis Csoki Norrisnak ès a McLarennek meg csak összejöhetne már a W ☺️ azèrt Sainztól se sajnálom kivètelesen 🙂
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Leclerc bazmeg jo kurva sokaig birtad…
Eazzy
Ilyen kopott szarokon kihozzák sima Ferrari w így viszont odaatták a W a Mercinek BALFAAASZ FERRARI
ThundersNFL a Jobbágy
hogy tetszik mondani?
ervinator
Iktriadtól tanultam 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sainz de okos volt megint, fejben ott van nagyon

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
RUS elkúrta a gumijait...
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Leclerc bazmeg jo kurva sokaig birtad…
Eazzy
Ilyen kopott szarokon kihozzák sima Ferrari w így viszont odaatták a W a Mercinek BALFAAASZ FERRARI
ThundersNFL a Jobbágy
hogy tetszik mondani?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"