Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Piastrinál nem az első eset, hogy visszaesik a futamon. Kb most az volt a szerencséje, hogy VSC alatt jött ki, lehet akkor még 2-en megelőzik.
NB2
Sztem nem esett vissza,aki mögötte volt, az mögötte is végzett kb ugyanannyival.
Az igaz h a megszerzett vsc időt bukta.
Inkább Verstappen és Norris versenytempója emelkedett ki.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya

Nézem az ismétlést és nekem is egyből ez ötlik az eszembe
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Azért a Piastri Driver of the Day-en jót mosolyogtam. 😀
Jughead
Mondjuk Russel nagyon messze volt es Norris jol beszivatta hogy adja at a helyét, harcolhatott volna jobban ugye…
Eazzy
Körönként majdnem 1 mp-vel volt lassabb, mint Norris, ha nem csapattársak, Norris akkor is könnyedén megelőzi, csak felesleges csatába nem kezdett bele.

17 másodperccel kapott ki úgy, hogy Norrison a VSC alatt hozott 15-16 másodpercet, a boxban és Perez bénázása miatt. Egyébként még ő is elmondta, hogy ma gyenge versenye volt.
Jughead
Igen, őszintén nem figyeltem ennyire a végén a távot, igazad van!

Btw ennek ellenére, és annak is, hogy mennyire sótlan ember, rég láttam (Alonso-n kívül 😛) ilyen fasza rookie-t!
Eazzy
Plusz ugye az Alpinetól nyúlták le ha jó emlékszem....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért nagy szerencse a Moto GP-nek, hogy a Bagnaia a gyári Ducati fő versenyzője, tavaly és idén is unalmas szezon lett volna, ha nem ő van ott.
Jughead
A motogp Eli Manningje…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Azért a Piastri Driver of the Day-en jót mosolyogtam. 😀
Jughead
Mondjuk Russel nagyon messze volt es Norris jol beszivatta hogy adja at a helyét, harcolhatott volna jobban ugye…
Eazzy
Körönként majdnem 1 mp-vel volt lassabb, mint Norris, ha nem csapattársak, Norris akkor is könnyedén megelőzi, csak felesleges csatába nem kezdett bele.

17 másodperccel kapott ki úgy, hogy Norrison a VSC alatt hozott 15-16 másodpercet, a boxban és Perez bénázása miatt. Egyébként még ő is elmondta, hogy ma gyenge versenye volt.
Jughead
Igen, őszintén nem figyeltem ennyire a végén a távot, igazad van!

Btw ennek ellenére, és annak is, hogy mennyire sótlan ember, rég láttam (Alonso-n kívül 😛) ilyen fasza rookie-t!

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Azért nagy szerencse a Moto GP-nek, hogy a Bagnaia a gyári Ducati fő versenyzője, tavaly és idén is unalmas szezon lett volna, ha nem ő van ott.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Pecco baszd meg…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
és ott az olasz DNF, amit tegnap megjósoltam
NB2
Martinnak most csak végig kell menni.
Coolearie
rezgett a léc 😊
a Hondákat amúgy nem vágom, egész jók voltak versenytempóban, MM meg kár, hogy eldobta, lehet egy ezüstöt bukott így
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
és ott az olasz DNF, amit tegnap megjósoltam
NB2
Martinnak most csak végig kell menni.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
és ott az olasz DNF, amit tegnap megjósoltam
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Piastrinál nem az első eset, hogy visszaesik a futamon. Kb most az volt a szerencséje, hogy VSC alatt jött ki, lehet akkor még 2-en megelőzik.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Azért a Piastri Driver of the Day-en jót mosolyogtam. 😀
Jughead
Mondjuk Russel nagyon messze volt es Norris jol beszivatta hogy adja at a helyét, harcolhatott volna jobban ugye…
Eazzy
Körönként majdnem 1 mp-vel volt lassabb, mint Norris, ha nem csapattársak, Norris akkor is könnyedén megelőzi, csak felesleges csatába nem kezdett bele.

17 másodperccel kapott ki úgy, hogy Norrison a VSC alatt hozott 15-16 másodpercet, a boxban és Perez bénázása miatt. Egyébként még ő is elmondta, hogy ma gyenge versenye volt.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Értem én, hogy a szabályokba belefér, meg hogy biztos kurva brilliáns move-nak gondolják most a RB-nál, de nekem ez a "nem vette le a sisakot, ezért 28 körrel később kimehet 1 körre és kerékcserére, csak hogy letöltsön és így következő versenyről megússzon egy jogos büntetést" dolog undorító, a sport eszményeinek teljes szemenköpése, ráadásul nem ezt várnám egy VB-t épp toronymagasan megnyerő csapattól, még ha matematikai esélye lehetne is Perez-nek, hogy bebukja a második helyet a VB-n. Mondjuk lehet segítene, ha nem lenne egy kretén, de ez már csak magánvélemény, lehet érte utálni nyugodtan...

Perez megint totál vakon volt, mint 9/10 versenyen, simán tönkretehette volna Magnussen versenyét, most meg azon kívül, hogy kicsit ücsörögnie kellett a kocsiban, megússza mindenféle hátrány nélkül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Azért a Piastri Driver of the Day-en jót mosolyogtam. 😀
Jughead
Mondjuk Russel nagyon messze volt es Norris jol beszivatta hogy adja at a helyét, harcolhatott volna jobban ugye…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Azért a Piastri Driver of the Day-en jót mosolyogtam. 😀
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ez az Aston teljes fail, sehtettem hogy év közben nem elörelépés lesz, de ez full kuka…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
köze nem lesz RUS-nak a 3. helyhez, max Hami elé jön be
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nálam azért vicces ez a HAM-RUS kiterelés és nem büntetünk
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Ezt a Perezt nehéz védeni…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
3 kiállás??? könyörgöm ezzel a keménnyel csak el mennek 18 kőrt, utána könnyű autóval megint simán 20-at
csak akkor lesz itt 3, ha jön egy SC és valaki kijön egy pirosért a végén
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Perez te boci

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tyű kb. 30 centin múlt hogy Creed kapja a free passt. 24. hely, atyaég. Végül is már három hete nem volt problémás versenye, ideje volt.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mayer és Herbst hamar befejezte mára.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Wallace és Buescher az első sorban a Cup kvalin, ahogy arra mindenki számított.

Mondjuk Christopher simán odaérhet a Champ 4-ba, és még csak meglepetés sem lenne.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Allgaier és Bayne indul az első sorból kicsit később Texasban a mai NXS versenyen.

Kyle Weatherman a 12. helyen kvalifikált a DGM Racing #91-es Chevyjével... ha valaki ez alá az ember alá tenne egy erős közepes autót, rendszeresen a Top 5-ért mehetne.