Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre hivatalos a jövő évi IndyCar naptár, kikerült Texas és az egyik Indy road course verseny, és bekerült a Milwaukee Mile, két versennyel. Azaz eggyel kevesebb road course, és eggyel több ovál, én annyira nem rajongok ezért, de önmagában a Milwaukee Mile visszatérése pozitív. A naptár elég felemás, az első kilenc versenyből csak egy ovál (az Indy 500) viszont az utolsó nyolcból öt is az. Newgarden elismerően bólogat.
Mikey
Nekem a legnagyobb bajom, hogy nem találnak elég oval pályát, ezért duplázni kell
Sehol nem akarok duplafutamot, nyilván hacsak nincs havária, mint pl: a covid volt
zacknorb
Bevallom, nem egészen értem ezt az indokot, hogy nem találnak elég ovál pályát. Az amcsi kommentátorok is ezt mondogatták egész szezon során, de vakuljak meg nem értem.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Végre hivatalos a jövő évi IndyCar naptár, kikerült Texas és az egyik Indy road course verseny, és bekerült a Milwaukee Mile, két versennyel. Azaz eggyel kevesebb road course, és eggyel több ovál, én annyira nem rajongok ezért, de önmagában a Milwaukee Mile visszatérése pozitív. A naptár elég felemás, az első kilenc versenyből csak egy ovál (az Indy 500) viszont az utolsó nyolcból öt is az. Newgarden elismerően bólogat.
Mikey
Nekem a legnagyobb bajom, hogy nem találnak elég oval pályát, ezért duplázni kell
Sehol nem akarok duplafutamot, nyilván hacsak nincs havária, mint pl: a covid volt
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Blaney is még nyolcba juthat?
Őszentsége Sobri Jóska
11 pont a hátránya csak, szóval simán. Talladegán ő baromi jó szokott lenni (kétszer nyert már, és a legutóbbi két versenyen egyaránt 2. lett, és tán a legjobb plate racer a mezőnyben) és a charlotte-i rovalon is nyert már, szóval minden esélye megvan.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ja, és sajnálom, hogy Blaney off, de Larson legalább továbbjutott a 8-ba.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt így két versennyel a kör vége előtt? 😊
Mikey
Jóvanna.
Nekem ügy jött le, hogy ez volt ahol eldől. Snawnka megtévesztett.
Blaney is még nyolcba juthat?

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre hivatalos a jövő évi IndyCar naptár, kikerült Texas és az egyik Indy road course verseny, és bekerült a Milwaukee Mile, két versennyel. Azaz eggyel kevesebb road course, és eggyel több ovál, én annyira nem rajongok ezért, de önmagában a Milwaukee Mile visszatérése pozitív. A naptár elég felemás, az első kilenc versenyből csak egy ovál (az Indy 500) viszont az utolsó nyolcból öt is az. Newgarden elismerően bólogat.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ja, és sajnálom, hogy Blaney off, de Larson legalább továbbjutott a 8-ba.
Őszentsége Sobri Jóska
Ezt így két versennyel a kör vége előtt? 😊
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ott a 300. Hendrick win
William Byron nyeri Texast
Ez a kocsi idén nagyon durván esélyes, főleg Truex szenvedésével
zacknorb
Szerintem ő lesz a végső győztes.
Amikor nézem mindig nagyon pengén nyomja, még ha nem is villog, de nagyon megbízható, stabil vesenyzőnek tűnik.

Ja, és sajnálom, hogy Blaney off, de Larson legalább továbbjutott a 8-ba.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 402 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ott a 300. Hendrick win
William Byron nyeri Texast
Ez a kocsi idén nagyon durván esélyes, főleg Truex szenvedésével
zacknorb
És Chastain a 2.! 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Ott a 300. Hendrick win
William Byron nyeri Texast
Ez a kocsi idén nagyon durván esélyes, főleg Truex szenvedésével
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre egyszer saját hibájából nem nyer Larson. Persze ettől még fasz kivan.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Larson dobja el!!!
A történelmi 16os kör után
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hocevar megint elég jó
zacknorb
Durva hogy mennyire érzi a NextGen autót.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Hocevar megint elég jó
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Gibbs nekimegy Hamlinnek a pit lane-en, nem hiszed el. Mi a francot keresett ennyire bal oldalt Ty?!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kiesett a másik RCR autó is valami kerékkel kapcsolatos probléma miatt, és a három Penske autóval is van valami, mert mindhárman 20-on kívül mennek.

Busch betolat a boxba a backstretchről, impresszív. 😂
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Most egy Ford hagyta el a kerekét, Gilliland és az #51-es RWR autó.
Mikey
eljinxeltem

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most egy Ford hagyta el a kerekét, Gilliland és az #51-es RWR autó.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na nézzük az NCS versenyt Texasból, a Round of 12 első versenyét.

Let's go no.5!
Mikey
A toyotáknak meg törjön ki az összes kereke 😀
🤘 gaben 🤘
Szimpatikus hozzáállás.

Helyette egy Chevyé esett le, meg sem lepődöm hogy A. Dilloné. Botrányosan fos szezonja van.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Na nézzük az NCS versenyt Texasból, a Round of 12 első versenyét.

Let's go no.5!
Mikey
A toyotáknak meg törjön ki az összes kereke 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na nézzük az NCS versenyt Texasból, a Round of 12 első versenyét.

Let's go no.5!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bezzecchi is baszki tud időzíteni… mind a három győzelmét úgy szerezte amúgy eddig, hogy Pecco közben nullázott…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya

Nézem az ismétlést és nekem is egyből ez ötlik az eszembe
zacknorb
Arról nem is beszélve, hogy Sainz ezt be is mondta a rádióba 😀
Heisman nádor
én konkrétan a HP6 jelenetre gondoltam és Pitonra
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

Nézem az ismétlést és nekem is egyből ez ötlik az eszembe
zacknorb
Arról nem is beszélve, hogy Sainz ezt be is mondta a rádióba 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Kiss Norbert 5x Európa Bajnok! 🏆🏆🏆🏆🏆



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Piastrinál nem az első eset, hogy visszaesik a futamon. Kb most az volt a szerencséje, hogy VSC alatt jött ki, lehet akkor még 2-en megelőzik.
NB2
Sztem nem esett vissza,aki mögötte volt, az mögötte is végzett kb ugyanannyival.
Az igaz h a megszerzett vsc időt bukta.
Inkább Verstappen és Norris versenytempója emelkedett ki.