Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Hivatalos:
"Az Aston Martin 2025-ben tényleg ott lesz a WEC rajtvonalnál a Valkyrie-vel. Teljesen új GT3 és GT4 kategóriás versenyautókat is terveznek a Vantage alapjaira, melyek már 2024-ben debütálnak."
Boldogság.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.motogp.com/en/news/2023/10/06/fernandez-and-acosta-set-to-get-on-the-gas-for-2024-motogp/479609
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hailie Deegan vezeti jövőre (és utána) a #15-ös AM Racing Fordot az Xfinity Seriesben.
Szeretnék Brett Moffittot is megtartani, de szponzorokat kellene találnia. (A múlt hétvégi győzelme utáni szavai alapján Brett valószínűleg megy a #34-es Front Row Motorsports Fordba a Truck Seriesbe.)

Na erre nagyon kíváncsi leszek. Két éve mondja egyöntetűen minden hozzáértő, hogy Deegannek sokkal jobban feküdne az NXS, mint az NCTS. Egyébként szerintem is. Ez most kiderül majd.

Szurkolni fogok neki.
Mikey
Rosszabb ugye nem igen tud lenni.
🤘 gaben 🤘
Hát igen. 😀
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Hailie Deegan vezeti jövőre (és utána) a #15-ös AM Racing Fordot az Xfinity Seriesben.
Szeretnék Brett Moffittot is megtartani, de szponzorokat kellene találnia. (A múlt hétvégi győzelme utáni szavai alapján Brett valószínűleg megy a #34-es Front Row Motorsports Fordba a Truck Seriesbe.)

Na erre nagyon kíváncsi leszek. Két éve mondja egyöntetűen minden hozzáértő, hogy Deegannek sokkal jobban feküdne az NXS, mint az NCTS. Egyébként szerintem is. Ez most kiderül majd.

Szurkolni fogok neki.
Mikey
Rosszabb ugye nem igen tud lenni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Marc Marquez lelép a Hondától
Heisman nádor
Ami számomra meglepő, hogy a hírek szerint egyetlen szerelőt sem vihet magával. Egyet sem. Santi Hernandez is marad.

Azért ez így nagyon kemény, emlékezzünk vissza például, hogy anno Rossi is vitte a komplett stábját a Hondától a Yamahához meg utána a Ducatihoz is.

Egyrészt ez mutatja, hogy MM mennyire el akart jönni a HRCtől, ha még ezt is bevállata, másrészt azért ez visszaüthet még egy akkora talentnek is mint Marquez.
Cowboykarcsi90
Szerintem ez most full dupla vagy semmi Markeztol. Viszont arra tényleg jó lesz, h kiderüljön mennyi van meg a tankban.

Én kb most bármit el tudok képzelni. Azt is, h hiába az egy éves gép simán behuzza a VB-t, meg azt is, h csúnya bukás lesz belőle. És persze a kettő között is lehet belőle vmi.

Mindenesetre nagyon érdekes lesz.
rob3r7o
Érdekes lesz, az biztos.

De MM-nek nem lesz egyszerű, egy teljesen új csapat, új munkamódszer, más "vállalati kultúra", ismeretlen szerelők, mérnökök, és a motor is gyökeresen más, mint amivel eddig ment. Én ebbe nem látom bele hogy ő végig az elejében lesz.

A technika biztosan versenyképesebb lesz mint a Honda (na, ez nem egy nagy mondás, bármi versenyképesebb...) de egyrészt hogy ő ebből a teljesen más karakterisztikájú motorból mit tud kihozni, másrészt amíg a Hondánál ő volt a no1 versenyző, a Ducatinál messze nem ő lesz. Ha jól tudom a Pramac is full gyári támogatással megy, a Gresini viszont nem, akkor ő sokadik lesz a fontossági sorrendben, a 3. vagy 4. számú csapatnak lesz a pilótája.

Bár én tegnap újra néztem az indiai és japán futamot, azt a kóválygást amit a Hondák csináltak féktávon meg kigyorsításnál (főleg Mir motorja) azt rossz volt nézni. Ennyire labilis motorokat ezen a szinten már nagyon rég láttam. Innen csak felfelé vezet út, az is biztos.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hailie Deegan vezeti jövőre (és utána) a #15-ös AM Racing Fordot az Xfinity Seriesben.
Szeretnék Brett Moffittot is megtartani, de szponzorokat kellene találnia. (A múlt hétvégi győzelme utáni szavai alapján Brett valószínűleg megy a #34-es Front Row Motorsports Fordba a Truck Seriesbe.)

Na erre nagyon kíváncsi leszek. Két éve mondja egyöntetűen minden hozzáértő, hogy Deegannek sokkal jobban feküdne az NXS, mint az NCTS. Egyébként szerintem is. Ez most kiderül majd.

Szurkolni fogok neki.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
A 3 NASCAR nemzeti széria 2024-es naptára képként


több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szoval akkor a 2024es Ducati line up.

Team Lenovo Ducati
Bagnaia
Bastianini

Pramac Ducati
Martin
Morbidelli

VR46 eBay Ducati
Bezzecchi
Marini

Gresini Ducati
Alex Marquez
Marc Marquez

Aranyos névsor. A bolognai maffia bérgyilkos osztaga.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marc Marquez lelép a Hondától
Heisman nádor
Ami számomra meglepő, hogy a hírek szerint egyetlen szerelőt sem vihet magával. Egyet sem. Santi Hernandez is marad.

Azért ez így nagyon kemény, emlékezzünk vissza például, hogy anno Rossi is vitte a komplett stábját a Hondától a Yamahához meg utána a Ducatihoz is.

Egyrészt ez mutatja, hogy MM mennyire el akart jönni a HRCtől, ha még ezt is bevállata, másrészt azért ez visszaüthet még egy akkora talentnek is mint Marquez.
Cowboykarcsi90
Szerintem ez most full dupla vagy semmi Markeztol. Viszont arra tényleg jó lesz, h kiderüljön mennyi van meg a tankban.

Én kb most bármit el tudok képzelni. Azt is, h hiába az egy éves gép simán behuzza a VB-t, meg azt is, h csúnya bukás lesz belőle. És persze a kettő között is lehet belőle vmi.

Mindenesetre nagyon érdekes lesz.
rob3r7o
A VB cím nálam talán még kérdőjeles, de azon komolyan meglepődnék, ha nem tudna folyamatosan a top5ben lenni és mondjuk 1-2 futamot megnyerni.

Ugye ez egy 1 éves szerződés. Most hirtelen nincs előttem a másik 7 Ducatis szerződése de gyanús, hogy nem egynek meg kettőnek fog lejárni. A Bagnaia - Martin párosnak pl. szerintem 24’-ig van szerződése. Ki tudja, ha MM még jól is teljesít, nem lesz e olyan helyzetben a Ducati hogy egyszerűen nem lesz szabad helye a spanyolra?

Nagyon várom én is 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Marc Marquez lelép a Hondától
Heisman nádor
Ami számomra meglepő, hogy a hírek szerint egyetlen szerelőt sem vihet magával. Egyet sem. Santi Hernandez is marad.

Azért ez így nagyon kemény, emlékezzünk vissza például, hogy anno Rossi is vitte a komplett stábját a Hondától a Yamahához meg utána a Ducatihoz is.

Egyrészt ez mutatja, hogy MM mennyire el akart jönni a HRCtől, ha még ezt is bevállata, másrészt azért ez visszaüthet még egy akkora talentnek is mint Marquez.
Cowboykarcsi90
Szerintem ez most full dupla vagy semmi Markeztol. Viszont arra tényleg jó lesz, h kiderüljön mennyi van meg a tankban.

Én kb most bármit el tudok képzelni. Azt is, h hiába az egy éves gép simán behuzza a VB-t, meg azt is, h csúnya bukás lesz belőle. És persze a kettő között is lehet belőle vmi.

Mindenesetre nagyon érdekes lesz.
rob3r7o
Ennek az évnek a vége se lesz semmi, de a következő szezont is nagyon várom. Qrvajó lesz szerintem 😊

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Marc Marquez lelép a Hondától
Heisman nádor
Ami számomra meglepő, hogy a hírek szerint egyetlen szerelőt sem vihet magával. Egyet sem. Santi Hernandez is marad.

Azért ez így nagyon kemény, emlékezzünk vissza például, hogy anno Rossi is vitte a komplett stábját a Hondától a Yamahához meg utána a Ducatihoz is.

Egyrészt ez mutatja, hogy MM mennyire el akart jönni a HRCtől, ha még ezt is bevállata, másrészt azért ez visszaüthet még egy akkora talentnek is mint Marquez.
Cowboykarcsi90
Szerintem ez most full dupla vagy semmi Markeztol. Viszont arra tényleg jó lesz, h kiderüljön mennyi van meg a tankban.

Én kb most bármit el tudok képzelni. Azt is, h hiába az egy éves gép simán behuzza a VB-t, meg azt is, h csúnya bukás lesz belőle. És persze a kettő között is lehet belőle vmi.

Mindenesetre nagyon érdekes lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marc Marquez lelép a Hondától
Heisman nádor
Ami számomra meglepő, hogy a hírek szerint egyetlen szerelőt sem vihet magával. Egyet sem. Santi Hernandez is marad.

Azért ez így nagyon kemény, emlékezzünk vissza például, hogy anno Rossi is vitte a komplett stábját a Hondától a Yamahához meg utána a Ducatihoz is.

Egyrészt ez mutatja, hogy MM mennyire el akart jönni a HRCtől, ha még ezt is bevállata, másrészt azért ez visszaüthet még egy akkora talentnek is mint Marquez.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ahhoz képest hogy mennyire be lett harangozva hogy a '24-es versenynaptár minden korábbinál agresszívabb lesz, hát olyan agresszív lett mint egy párnapos kis kölyök labrador.

Atlanta mint PO nyitány, édes istenem. Most már nem csak a második kör lesz teljes lutri Talladega miatt, hanem az első is.

A szezonnyitány is két superspeedwayjel indul, Daytona után egyből Atlanta, zseniális.

Bristol I újra betonon, Indy újra oválon, ezek jók, Texas átkerült áprilisra, Watkins Glen pedig a rájátszás első körére. Az olimpia miatt kéthetes szünet lesz július végén, augusztus elején. Darlington lesz az alapszakasz záróversenye emiatt, nem Daytona, ez mondjuk jó.

Ez így összességében elég ehh.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Marc Marquez lelép a Hondától

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Crafton 25 ezer, Sanchez 5 ezer dolláros büntetést kapott a hétvégi pittyputty miatt.
Hmmmm.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az ausztrál Sportscars bajnokság egyik legjobb csapata, az Erebus Motorsports jövőre néhány versenyen indulni tervez a Cup Seriesben, azzal a Brodie Kosteckivel, aki idén már debütált. Remélhetőleg ők tovább jutnak mint a német 3F Racing.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Majdnem hivatalos hogy az Iowa Speedway jövőre Cup es Xfinity Series versenyt is rendez, holnap lesz hivatalos bejelentés. Szerdán pedig teljes menetrend bejelentés.

Iowa lesz az egyetlen új pálya az NCS naptárban.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elvileg eldőlt, hogy Augusto Fernandez helyére jön a GASGAShoz Acosta, és spanyol ujoncot így tartalék/tesztpilota szerepkörbe fokozzák le teszik át.

Továbbra sem értem mit látnak Pol Espargaroban. Simán őt kellett volna tartalékba tenni Fernandez helyett.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Blaney ezt úgy húzta be, mint egy klasszis dörzsölt superspeedway menő
zacknorb
Hát a legjobb plate racer a mezőnyben, szóval ja. Pont úgy húzta be.

Harvickot viszont diszkvalifikálták utólag, nem volt megfelelően rögzítve a légbeömlőnyílás a szélvédő tetején.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Blaney ezt úgy húzta be, mint egy klasszis dörzsölt superspeedway menő
zacknorb
Mert az is!

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme kiknek kell nagyot villantani a Rovalon. Jöhet egy másféle Hail Melon Chastaintől pl.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Blaney ezt úgy húzta be, mint egy klasszis dörzsölt superspeedway menő
zacknorb
Harvick szurta el azzal, hogy felváltott

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
Blaney ezt úgy húzta be, mint egy klasszis dörzsölt superspeedway menő
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cindric mi a faszt csinált itt a végén???
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
“Boogity, boogity, boogity – let's go racing, boys!”
Dega Baby

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "