Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

12 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Hulye Russel
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mercedes friendly fire...
12 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
a 2 hülye merci...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2023/10/08/hiba-a-ferrarinal-sainz-nem-indul-a-katar-nagydijon/
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bezzecchi eltörte a kulcscsontját edzés közben Rossiéknél a Ranchen.

Akkor ezzel most már tényleg két fősre csökken a VB harc.

Igy inkább az lesz a kérdés Marco számára hogy meg tudja e tartani az összetett harmadik helyét.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Látszik mennyire érdektelen szezon volt, hogy konkrétan sehol nem jött velem szemben az elmúlt fél óra böngészés és közösségi média alatt, hogy Max világbajnok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na mindjárt NXS verseny a Rovalról, jó buli lesz. Let's go no.2!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Micsoda sprintfutam....SC hegyek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Minimum érdekes.
Az meg még inkább, hogy egyik szériában sincs külföldi helyszín.
🤘 gaben 🤘
Mi az érdekes ebben?
Nem magamra vettem - 😛 - hanem tényleg érdekel mit gondolsz erről.

A külföldi helyszín hiánya szomorú, évek óta pofázza mindkét sorozat vezetése, hogy akarnak külföldi versenyeket, egészen elképesztő hogy 5-10 év alatt sem voltak képesek összehozni egyet sem. Mármint oké, IndyCarban ott van Toronto, de ennyi. Ha messzebb érthető okokból nem is, de Kanadába és Mexikóba simán lehetne versenyt vinni, lennének megfelelő pályák (oválok is), szóval ez teljesen érthetetlen. IndyCar esetében Dél-Amerika sem lenne ördögtől való a brazil/argentin versenyzők miatt.

A NASCAR is kurva nagy öngólt rúgott a '24-es menetrenddel, ahhoz képest hogy minden korábbinál nagyobb változatosságot ígértek, lett egy új helyszín (az is azért, mert a beharangozott kanadai helyszín nem jött össze, ráadásul a beugró Iowa Speedway a NASCAR saját tulajdona), és néhány elcseszett változtatás (pl. két superspeedway kezdésnek, aztán egy újabb superspeedway a rájátszásba, tovább értéktelenítve a már így is kétes presztízsű bajnoki címet), ellenben kikerült pl. Road America teljesen, már az Xfinity Seriesből is, amit a szurkolók és a versenyzők is imádnak...

Az IndyCar is behozott plusz egy All-Star versenyt a gazdagok háza elé és a szezonzárót is elviszi a totál jellemtelen és szar nashville-i pályára, csak mert abban van a pénz. Ja meg egy short oval dupla versenyt, ami aztán mindenről szól, csak az izgalomról nem.

Aztán picsog mindkettő hogy külföldön nem népszerűek a sorozataik.
Mikey
Le is írtad helyettem. Thx 😀
Egy Hawaii-i all-star például érdekes és látványos lehetne.
Nascar terén tartom magam a road és superspeedway pályák számának emeléséhez. Az egyre inkább konformizált (ami nettó faszság) kocsikkal ezek bírnak érdekelni. A bajnoki cím meg amúgy is lutri vagy 15 éve.
Indycar-t nem nagyon nézek az egyen kasztnival meg 2 motor gyártóval (a nascar legalább még kitart a V8 mellett), a road és superspeedway versenyekbe bele szoktam nézni.
Érdekes pályák lennének tucatjával az egész amerikai kontinensen, de amíg a haszon a fő szempont és nem a látvány addig nem változik semmi.
🤘 gaben 🤘
Ja én azt hittem az államokon belüli eloszlásra mondod, hogy érdekes, vagy ilyesmi.
A superspeedwayek szerintem idővel ki fognak kopni, vagy legalábbis kitalálnak majd valamit az ellen, hogy pack racing lehessen. Nagyon veszélyes, és a versenyzők többsége nagyon nem szereti. Persze kiszámíthatatlan meg minden, de az autóversenynek talán nem arról kellene szólnia nagyrészt, hogy kinek van szerencséje.

A road course-oknak lehetne jövője, de az a baj, hogy a jelenlegi aero csomaggal pont azokon a legrosszabb a verseny. Na meg a short ovalokon.

Remélhetőleg kitalálnak majd valamit.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Fu ki ez a borzalom szörnyella sárgafogu dj aki nyomja a muzsikot a pályán?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Playoffban a pontozás amúgy ugyanúgy megy mint a normal versenyeken? Nyilván a plusz párezer mellett?
Toca
Aha, minden ugyanúgy van.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Hopp McLaren 1-2....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2023/10/07/baj-van-a-gumikkal-katarban-programvaltozast-es-ovintezkedeseket-jelentett-be-az-fia/
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Playoffban a pontozás amúgy ugyanúgy megy mint a normal versenyeken? Nyilván a plusz párezer mellett?
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Minimum érdekes.
Az meg még inkább, hogy egyik szériában sincs külföldi helyszín.
🤘 gaben 🤘
Mi az érdekes ebben?
Nem magamra vettem - 😛 - hanem tényleg érdekel mit gondolsz erről.

A külföldi helyszín hiánya szomorú, évek óta pofázza mindkét sorozat vezetése, hogy akarnak külföldi versenyeket, egészen elképesztő hogy 5-10 év alatt sem voltak képesek összehozni egyet sem. Mármint oké, IndyCarban ott van Toronto, de ennyi. Ha messzebb érthető okokból nem is, de Kanadába és Mexikóba simán lehetne versenyt vinni, lennének megfelelő pályák (oválok is), szóval ez teljesen érthetetlen. IndyCar esetében Dél-Amerika sem lenne ördögtől való a brazil/argentin versenyzők miatt.

A NASCAR is kurva nagy öngólt rúgott a '24-es menetrenddel, ahhoz képest hogy minden korábbinál nagyobb változatosságot ígértek, lett egy új helyszín (az is azért, mert a beharangozott kanadai helyszín nem jött össze, ráadásul a beugró Iowa Speedway a NASCAR saját tulajdona), és néhány elcseszett változtatás (pl. két superspeedway kezdésnek, aztán egy újabb superspeedway a rájátszásba, tovább értéktelenítve a már így is kétes presztízsű bajnoki címet), ellenben kikerült pl. Road America teljesen, már az Xfinity Seriesből is, amit a szurkolók és a versenyzők is imádnak...

Az IndyCar is behozott plusz egy All-Star versenyt a gazdagok háza elé és a szezonzárót is elviszi a totál jellemtelen és szar nashville-i pályára, csak mert abban van a pénz. Ja meg egy short oval dupla versenyt, ami aztán mindenről szól, csak az izgalomról nem.

Aztán picsog mindkettő hogy külföldön nem népszerűek a sorozataik.
Mikey
Le is írtad helyettem. Thx 😀
Egy Hawaii-i all-star például érdekes és látványos lehetne.
Nascar terén tartom magam a road és superspeedway pályák számának emeléséhez. Az egyre inkább konformizált (ami nettó faszság) kocsikkal ezek bírnak érdekelni. A bajnoki cím meg amúgy is lutri vagy 15 éve.
Indycar-t nem nagyon nézek az egyen kasztnival meg 2 motor gyártóval (a nascar legalább még kitart a V8 mellett), a road és superspeedway versenyekbe bele szoktam nézni.
Érdekes pályák lennének tucatjával az egész amerikai kontinensen, de amíg a haszon a fő szempont és nem a látvány addig nem változik semmi.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Minimum érdekes.
Az meg még inkább, hogy egyik szériában sincs külföldi helyszín.

🤘 gaben 🤘
Mi az érdekes ebben?
Nem magamra vettem - 😛 - hanem tényleg érdekel mit gondolsz erről.

A külföldi helyszín hiánya szomorú, évek óta pofázza mindkét sorozat vezetése, hogy akarnak külföldi versenyeket, egészen elképesztő hogy 5-10 év alatt sem voltak képesek összehozni egyet sem. Mármint oké, IndyCarban ott van Toronto, de ennyi. Ha messzebb érthető okokból nem is, de Kanadába és Mexikóba simán lehetne versenyt vinni, lennének megfelelő pályák (oválok is), szóval ez teljesen érthetetlen. IndyCar esetében Dél-Amerika sem lenne ördögtől való a brazil/argentin versenyzők miatt.

A NASCAR is kurva nagy öngólt rúgott a '24-es menetrenddel, ahhoz képest hogy minden korábbinál nagyobb változatosságot ígértek, lett egy új helyszín (az is azért, mert a beharangozott kanadai helyszín nem jött össze, ráadásul a beugró Iowa Speedway a NASCAR saját tulajdona), és néhány elcseszett változtatás (pl. két superspeedway kezdésnek, aztán egy újabb superspeedway a rájátszásba, tovább értéktelenítve a már így is kétes presztízsű bajnoki címet), ellenben kikerült pl. Road America teljesen, már az Xfinity Seriesből is, amit a szurkolók és a versenyzők is imádnak...

Az IndyCar is behozott plusz egy All-Star versenyt a gazdagok háza elé és a szezonzárót is elviszi a totál jellemtelen és szar nashville-i pályára, csak mert abban van a pénz. Ja meg egy short oval dupla versenyt, ami aztán mindenről szól, csak az izgalomról nem.

Aztán picsog mindkettő hogy külföldön nem népszerűek a sorozataik.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Minimum érdekes.
Az meg még inkább, hogy egyik szériában sincs külföldi helyszín.

🤘 gaben 🤘
NASCAR belátta, hogy amcsi piacon kívül felesleges hajtani a petákokért?
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Minimum érdekes.
Az meg még inkább, hogy egyik szériában sincs külföldi helyszín.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
csipkelli 3 991
Ez amúgy egy hülye szabály, hogy elvesszük a kört akkor is, ha amúgy veszített vele a versenyző.

Teljesen egyértelmű volt Norris két elhagyása között a különbség, az elsőnél előnyt szerzett azzal, hogy lement, a másodiknál megcsúszott és mentett azzal, hogy nem szállt el teljesen, de bukott rajta 1.5 tizedet, erre még a körét is elvenni, szerintem baromság.
Jughead
Nem az, csak a teljes szigor a megoldás.
Mennyit lehet bukni rajta? Vagy javítani? Nincs matekozás, csak a fehér vonal.
csipkelli
Ha nyer vele, akkor el kell venni, ha bukik rajta akkor nem kell. Nem olyan bonyolult ez, ezért ülnek ott ex versenyzők, meg szakértők a döntéshozó székben, hogy ez tudják mérlegelni.
Jughead
És kész is a gumiszabály. Már nem a Pirellis.
Azért ezt egy szélesítős hétvégén (például Ausztria) a kvalin minden pályaelhagyást megnézni, hogy az szopó vagy nyerő volt, nem életszerű. Ott is mehetett volna gyorsabban is. Meg ma is. Először a centizgetés, tényleg széles volt-e. Aztán hozott vagy vitt. És a végén mehet pofára az egész.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Ez amúgy egy hülye szabály, hogy elvesszük a kört akkor is, ha amúgy veszített vele a versenyző.

Teljesen egyértelmű volt Norris két elhagyása között a különbség, az elsőnél előnyt szerzett azzal, hogy lement, a másodiknál megcsúszott és mentett azzal, hogy nem szállt el teljesen, de bukott rajta 1.5 tizedet, erre még a körét is elvenni, szerintem baromság.
Jughead
Nem az, csak a teljes szigor a megoldás.
Mennyit lehet bukni rajta? Vagy javítani? Nincs matekozás, csak a fehér vonal.
csipkelli
Ha nyer vele, akkor el kell venni, ha bukik rajta akkor nem kell. Nem olyan bonyolult ez, ezért ülnek ott ex versenyzők, meg szakértők a döntéshozó székben, hogy ez tudják mérlegelni.
több mint 1 éve
csipkelli 3 991
Ez amúgy egy hülye szabály, hogy elvesszük a kört akkor is, ha amúgy veszített vele a versenyző.

Teljesen egyértelmű volt Norris két elhagyása között a különbség, az elsőnél előnyt szerzett azzal, hogy lement, a másodiknál megcsúszott és mentett azzal, hogy nem szállt el teljesen, de bukott rajta 1.5 tizedet, erre még a körét is elvenni, szerintem baromság.
Jughead
Nem az, csak a teljes szigor a megoldás.
Mennyit lehet bukni rajta? Vagy javítani? Nincs matekozás, csak a fehér vonal.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Ez amúgy egy hülye szabály, hogy elvesszük a kört akkor is, ha amúgy veszített vele a versenyző.

Teljesen egyértelmű volt Norris két elhagyása között a különbség, az elsőnél előnyt szerzett azzal, hogy lement, a másodiknál megcsúszott és mentett azzal, hogy nem szállt el teljesen, de bukott rajta 1.5 tizedet, erre még a körét is elvenni, szerintem baromság.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Perez te meg akkor leszel világbajnok amikor én

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Stroll baszd már ki a kókler fiadat....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.motogp.com/en/news/2023/10/06/fernandez-and-acosta-set-to-get-on-the-gas-for-2024-motogp/479609
zacknorb
Na akkor ezek szerint észhez tértek. Ez a helyes döntés.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!