Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most tudtam befejezni a tegnapi NXS versenyt, szurkolói karrierem egyik legnagyobb anomáliájába aludtam bele. Riley Herbst versenyt nyert, ezt is megéltük. Egyből ritkán látott dominanciával, 15 másodperc előnnyel, és a 11. helyezettet is lekörözve. Hazai pályája Las Vegas, szóval duplán emlékezetes lesz neki ez a győzelem.
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
volt potyogás bőven, az olasznak nagy mákja volt az elejével, de aztán tett maga is a győzelemért, Martin meg hozta amit az év elején
azért azt nekem valaki elmagyarázhatná, hogy hogyan lehet lággyal is és keménnyel is ugyanúgy végigmenni a végén a futamnak, ennek így akkor nem sok értelme van 😊
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binderrel nem tudom mi volt ma, kilokott mindenkit a faszba. Mondjuk 2 long lap-el a 6. hely egész jó.

Bár megjegyzem érdekes, hogy Binder ezekért (teljesen jogosan) megkapja a buntiket, Espargaro meg tegnap megúszta. Neki is simán kijárt vna mára egy long lap.
rob3r7o
Pont ezért is nagyon frusztráló szerintem, mert ahogy Te is írod, látszik hogy amúgy meg lett volna a tempó, akár a dobogós helyezések valamelyikére is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na Martin is elővette a choker énjét. Csak be kellett volna kocogni ekkora előny mellett.
Jughead
Úgy akar nyerni, hogy hagy esélyt a többieknek, mint tavaly Pecco.
Toca
Nincs még itt semmi sem eldőlve ez nem is kérdés. 18 pont, 5 nagydíj meg 5 sprint verseny. Ez rengeteg még.

Sokkal inkább lélektanilag volt ez egy életmentő mellény Bagnaianak, miközben már merült elfele és már csak éppen az arca volt kint a vízből. Végre ujra meg tudta mutatni a kétkedőknek és ami még fontosabb magának, hogy nem véletlen az az 1-es a motor elején. Meg ami talán még ezeknél is fontosabb, azt is láthatta a nagyvilág, hogy tud azért még hibázni Martin is…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Na Martin is elővette a choker énjét. Csak be kellett volna kocogni ekkora előny mellett.
Jughead
Úgy akar nyerni, hogy hagy esélyt a többieknek, mint tavaly Pecco.
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Két dolgot nem gondoltam volna:
1. Vasárnap reggel várom már a NASCAR versenyt (végig még nem bírom nézni 😀 csak részleteket)
2. 2 Hendricksesnek drukkolok, mondjuk Larsont alapból bírtam.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Na Martin is elővette a choker énjét. Csak be kellett volna kocogni ekkora előny mellett.
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Binderrel nem tudom mi volt ma, kilokott mindenkit a faszba. Mondjuk 2 long lap-el a 6. hely egész jó.

Bár megjegyzem érdekes, hogy Binder ezekért (teljesen jogosan) megkapja a buntiket, Espargaro meg tegnap megúszta. Neki is simán kijárt vna mára egy long lap.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
a NET4+-on van multicam, ott néztem Bezzecchit az utolsó körökben, óriásit ment ő is.
törölt kristof
Így van.

Diggia is mit ment ezért a negyedik helyért.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 830 — Browns GM
a NET4+-on van multicam, ott néztem Bezzecchit az utolsó körökben, óriásit ment ő is.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
The heart of a fuckin’ champion! Yes Baby!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
Martin is tesz bele drámát meg dobást
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az igen, Emerling autója kibírt három teljes kört, mielőtt kiengedte volna magából a füstöt.
11 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Nem tudom volt-e már, de ide beírom: ma volt Bálind Mátyás többszörös magyar bajnok motorversenyző temetése Baján.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/391621087_3395815250730222_5486457713119293055_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=r_e8v1KFBcEQ7kNvgEf_ys-&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Av8ylylIQWFILlfiBE_yIxx&oh=00_AYCdiz0_hOhWSXJJN1QHPrGCbGQ4Js2nUebXFqCUm4kfBQ&oe=6707562C
Székely Dániel
🖤 Most búcsúzunk Tőled “Matyi bácsi” 🖤 🏍️ A bajai bokodi úti temetőben több ezer motoros kíséri utolsó útjára a magyar versenymotorozás legendáját, a 96 éves korában elhunyt Bálind Mátyást! Képek...


Hatalmas egyéniség volt az öreg, nyugodjon békében!
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet inkább az a “csapatutasítás” a Ducatinál, hogy Martin nyerjen? Nyilván viccelek, de Bagnaia produkcióját nehéz megmagyarázni (amúgy ha már csapatutasítás azért az szerintem mindenki szerint belefért volna, ha Bastianini elengedi).
Jughead
Nekem az egyetlen épkézláb magyarázat az az, hogy a Silverstone óta behozott első gumiabroncs nyomás az ami betett Bagnaianak. Neki amúgy is nagyon abban rejlik a motorozási mojo-ja, hogy baszott rövid féktávokat tud venni, kb mint anno Rossi. Na most az ilyen típusú versenyzőknél létfontosságú az első futóművel kapcsolatos “érzet”. Gondolom az első abroncs nyomása ezt nagyban befolyásolja.

Vagy legalábbis mással nem tudom magyarázni, hogy ugyanazon a motoron Martin úgy néz ki mint Bagnaia a szezon első felében, az olasz meg teljesen el van veszve. Értehetetlen.

Amúgy jah, elengedhette volna Enea de az a szomorú, hogy nem sokat segített volna. Egész hétvégén a határon van Pecco, csak az a baj, hogy nem az első 1-2 hely valamelyikéért küzdve, hanem a top10 második felében…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Lehet inkább az a “csapatutasítás” a Ducatinál, hogy Martin nyerjen? Nyilván viccelek, de Bagnaia produkcióját nehéz megmagyarázni (amúgy ha már csapatutasítás azért az szerintem mindenki szerint belefért volna, ha Bastianini elengedi).
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.
Cowboykarcsi90
hát állítólag már most hétvégén megpróbál nyeregbe ülni, csütörtökön lesz az orvosi.

nem tudom van-e értelme erőltetni...
törölt kristof
úgy látszik van értelme, le a kalappal mindkét VR46-os előtt, Bezzecchi pedig idén abszolút a kedvencemmé lépett elő. 😊
törölt kristof
Ki hitte volna el múlthéten, a műtét után, hogy most dobogón végez?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 830 — Browns GM
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.
Cowboykarcsi90
hát állítólag már most hétvégén megpróbál nyeregbe ülni, csütörtökön lesz az orvosi.

nem tudom van-e értelme erőltetni...
törölt kristof
úgy látszik van értelme, le a kalappal mindkét VR46-os előtt, Bezzecchi pedig idén abszolút a kedvencemmé lépett elő. 😊

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Hihetetlen egyébként, hogy vkit kiutat a versenyből semmi büntetés, bezzeg ha 3 mm-el elhagyod a pályát rögtön repül a long lap.

Arányosak a büntetések.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
olasz elől hullanak szépen...
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
MM eldobta 😕
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Marini pole, Martin “csak” a hatodik, Bagnaia meg tényleg CSAK a 13. helyről fog indulni. Papírforma kvalifikáció.

Mi lesz itt a sprint versenyen…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tegnap tartották a Rookie Orientation Program nevű tesztet az Indianapolis Motor Speedwayen, amin kötelező átesnie minden újoncnak, mielőtt indulhatna az Indy 500-on.

Drivers must start ROP with 10 laps between 205-210 mph, following with 15 laps at 210-215 and finishing with 15 laps faster than 215 mph.

Mind a négy újonc sikeresen teljesítette, a legjobb sebességeik:

220.176 mphTom Blomqvist#60 Meyer Shank Racing Honda
219.504Linus Lundqvist#8 Chip Ganassi Racing Honda
219.252Marcus Armstrong#11 Chip Ganassi Racing Honda
217.898Kyle Larson#17 Arrow McLaren / Hendrick Motorsports Chevrolet


Az idei szezontól használandó új hibrid hajtást is tesztelték tegnap, ill. tesztelik majd ma is. Tegnap Palou, Power, Herta és Rossi, ma utóbbi kettő helyett Ericsson és Malukas lesz a szerencsés Palou és Power mellett.
12 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Háát… Pecco tavaly év eleje óta nem festett ilyen szarul a Ducatin. Nem tudom, hogy lesz így VB cím védés…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!