Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.
Őszentsége Sobri Jóska
Larson és Byron a 2 fő esélyes. De Phoenixben bármi megtörténhet, ha valaki eljut odáig. Én is örülnék egy meglepi győztesnek, mint Blaney.
iktriad
Szerintem nyerjen az aki a legjobban megérdemli a teljes szezon alapján. Ne legyen meglepetés bajnok.
Mikey
ez a lebonyolítás nem azt díjazza aki egész évben jó volt 😊
NB2
Tudom, és rühellem is. De most még ott van mindhárom versenyző, akik szerintem egyformán legjobban megérdemelnék.
12 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.
Őszentsége Sobri Jóska
Larson és Byron a 2 fő esélyes. De Phoenixben bármi megtörténhet, ha valaki eljut odáig. Én is örülnék egy meglepi győztesnek, mint Blaney.
iktriad
Szerintem nyerjen az aki a legjobban megérdemli a teljes szezon alapján. Ne legyen meglepetés bajnok.
Mikey
ez a lebonyolítás nem azt díjazza aki egész évben jó volt 😊
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.
Őszentsége Sobri Jóska
Larson és Byron a 2 fő esélyes. De Phoenixben bármi megtörténhet, ha valaki eljut odáig. Én is örülnék egy meglepi győztesnek, mint Blaney.
iktriad
Szerintem nyerjen az aki a legjobban megérdemli a teljes szezon alapján. Ne legyen meglepetés bajnok.
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Imádom amikor Allmendinger nyer. A Kaulig Racingnek is nagyon kellett ez a győzelem.
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.
Őszentsége Sobri Jóska
Larson és Byron a 2 fő esélyes. De Phoenixben bármi megtörténhet, ha valaki eljut odáig. Én is örülnék egy meglepi győztesnek, mint Blaney.

Szerkesztette: iktriad
12 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.

12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chastain, Bubba Wallace, Keselowski és Kyle Busch kiszáll a bajnoki címért folyó vetélkedésből. Logano után a tavalyi ezüstérmes is kiszáll a versenyből. 😕
Allmendingernek gratula.
12 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Amúgy, ha Norris nem cseszi el az időmérőt, akkor meg lehetett volna neki Max is.

Szerkesztette: Jughead
12 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
vpi
És ott is Hamilton volt aki hibázott, mint ahogy itt is.
ervinator
Tehát ha Hamilton eltalál egy hátsó kereket, ő a hibás. Ha az ő hátsó kerekét találják el, ő a hibás. Hát akkor ennyi.
vpi
Mindkét esetben Hamilton volt az, aki ráhúzta a kocsiját a belső íven közlekedő versenyzőre.
ervinator
Itt hol volt Max a belső íven?


vpi
Azért apró különbség a kettő között, hogy Silverstone-ban Hamiltonnak volt helye menni jobbra, de ő ezt nem tette meg.

Itt Russellnek nem volt helye jobbra menni, mert jobb oldalt ott volt Verstappen.

Ha Silverstone-ban ott lett volna Hamilton belső ívén valaki, akkor ott se lett volna hibás.

De amúgy ott Hamilton 10 mp-t kapott, szóval nyilván ő volt a hibás. Itt meg most Hamilton is elmondta, hogy ő volt a hibás.
12 hónapja
csipkelli 3 991
hogy most magától vagy szóltak neki, nem tudjuk meg...
 twitter.com/LewisHamilton/status/1711085330374295864
NB2
Mert neki aztán tényleg külön kell szólni. Idén Piastri, tavaly Alonso.
De, tudjuk. Neki szólni kell.
12 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
hogy most magától vagy szóltak neki, nem tudjuk meg...
 twitter.com/LewisHamilton/status/1711085330374295864
12 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
vpi
És ott is Hamilton volt aki hibázott, mint ahogy itt is.
ervinator
Az egyértelműen personal volt. Előtte abban az évben már kb 3szor kellett elrántania a kormányt Hamiltonnak, mert Verstappen ilyen aggresszív volt (és utána is, aztán Monzában jött a payback Maxtól), egyértelmű volt, hogy egyszer azt mondja hogy na most te veszed el kicsi. Csak Max sosem veszi el.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindjárt Cup Series verseny Charlotte-ból, remélem jó versenyt hoz a szezon utolsó road course versenye.

Larson utolsó előtti helyről indul, mert az edzésen megtörte a Chevyt. Kicsit lehetetlen helyzet ez, de remélem megoldja. Let's go no.5!
Mikey
Remélem Ross Chastain valami kisebb csoda folytán bekerül a legjobb 8-ba.
12 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 502
Jó látni, hogy az év végére látványosan feljavult a McLaren. Norris - Piastri kiegyensúlyozott, gyors páros. Kár az első körös Hamilton hibáért. Jó volt a Mercedes tempója.
Perezé a bohócsapka. Komolytalan versenyző.
Russell megmutatta, hogy hogyan kell hátulról előre menni.

Szerkesztette: xrace77
12 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
vpi
És ott is Hamilton volt aki hibázott, mint ahogy itt is.
ervinator
Tehát ha Hamilton eltalál egy hátsó kereket, ő a hibás. Ha az ő hátsó kerekét találják el, ő a hibás. Hát akkor ennyi.
vpi
Mindkét esetben Hamilton volt az, aki ráhúzta a kocsiját a belső íven közlekedő versenyzőre.
ervinator
Itt hol volt Max a belső íven?



Szerkesztette: vpi
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mindjárt Cup Series verseny Charlotte-ból, remélem jó versenyt hoz a szezon utolsó road course versenye.

Larson utolsó előtti helyről indul, mert az edzésen megtörte a Chevyt. Kicsit lehetetlen helyzet ez, de remélem megoldja. Let's go no.5!
12 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
vpi
És ott is Hamilton volt aki hibázott, mint ahogy itt is.
ervinator
Tehát ha Hamilton eltalál egy hátsó kereket, ő a hibás. Ha az ő hátsó kerekét találják el, ő a hibás. Hát akkor ennyi.
vpi
Mindkét esetben Hamilton volt az, aki ráhúzta a kocsiját a belső íven közlekedő versenyzőre.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
12 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
vpi
És ott is Hamilton volt aki hibázott, mint ahogy itt is.
ervinator
Tehát ha Hamilton eltalál egy hátsó kereket, ő a hibás. Ha az ő hátsó kerekét találják el, ő a hibás. Hát akkor ennyi.
12 hónapja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
vpi
És ott is Hamilton volt aki hibázott, mint ahogy itt is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
12 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Bezzecchi eltörte a kulcscsontját edzés közben Rossiéknél a Ranchen.

Akkor ezzel most már tényleg két fősre csökken a VB harc.

Igy inkább az lesz a kérdés Marco számára hogy meg tudja e tartani az összetett harmadik helyét.
Cowboykarcsi90
Okos! Gratula.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
iktriad
Nem tudom. Elsőre nekem ahhoz hasonlított, mikor két éve UK-ban Hamilton elcsapta Maxi hatsó kerekét kb ugyanigy. Fél autóval előrébb volt.

De két hülye.
12 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Ez megint egy olyan kerek a kerek ellen hiba Hamiltontol amibol neki szerintem tul sok van ahhoz kepest amekkora polcon van.

Szerkesztette: JéBé
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább
NB2
Szerintem is Hamiltoné volt ez.
12 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Hulye Russel
vpi
Hamilton inkább