Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

12 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
 hvg.hu/gazdasag/20231012_Bernie_Ecclestone_csalas
"még 2015-ben nem jelentette be a brit adóhatóságnak, hogy egy szingapúri bankszámláján ott van 400 millió font "
NB2
Elfelejtkezett róla 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
az ő korában ez már nem meglepő
12 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 558 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 hvg.hu/gazdasag/20231012_Bernie_Ecclestone_csalas
"még 2015-ben nem jelentette be a brit adóhatóságnak, hogy egy szingapúri bankszámláján ott van 400 millió font "
NB2
Elfelejtkezett róla 😊

12 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Még egy kis endurance.
Jövő évtől a GTE helyét GT3 szabályrendszerű autók veszik át, amitől nagyobb jelenlétet várhatunk. Gyári helyett csak privát csapatok indulhatnak, gyártói támogatással.
Szerencsére itt is túljelentkezés várható a 2024 és 2025 szezonra.
Ferrari 296 GT3
Porsche 992 GT3
Lamborghini Huracan GT3 Evo2
BMW M4 GT3 EVO
Aston Martin Vantage GT3
Corvette Z06 GT3.R
Ford Mustang GT3
Lexus RC F GT3

Honda NSX GT3
Mercedes AMG GT3
McLaren 720S GT3 Evo
Glickenhaus SCG 004 GT3
Toyota GR GT3

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 hvg.hu/gazdasag/20231012_Bernie_Ecclestone_csalas
"még 2015-ben nem jelentette be a brit adóhatóságnak, hogy egy szingapúri bankszámláján ott van 400 millió font "
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát nagyon kíváncsi vagyok hova megy.
Poénos lenne ha ezen a négy versenyen összejönne neki a győzelem (és a bajnoki cím). 😛
12 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor hivatalos, hogy Marquez 2024ben a Gresini Ducatinál.

Nagyon rég vártam ennyire szezon már az aktuális szezon vége előtt mint most a jövő évit.
Cowboykarcsi90
Szerintem kell egy kis idő, de van olyan érzésem hogy a Marc Ducati kombo, deadly lesz.
Coolearie
Meglepődnék en is ha nem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
12 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na akkor hivatalos, hogy Marquez 2024ben a Gresini Ducatinál.

Nagyon rég vártam ennyire szezon már az aktuális szezon vége előtt mint most a jövő évit.
Cowboykarcsi90
Szerintem kell egy kis idő, de van olyan érzésem hogy a Marc Ducati kombo, deadly lesz.
12 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor hivatalos, hogy Marquez 2024ben a Gresini Ducatinál.

Nagyon rég vártam ennyire szezon már az aktuális szezon vége előtt mint most a jövő évit.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
12 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Íme a hajtómű 😀 variációk:
Alpine - Mecachrome 3.4L turbo V6
Aston Martin - Aston 6.5L V12
BMW - BMW 4.0L turbo V8
Cadillac - Cadillac 5.5L V8
Ferrari - Ferrari 3.0L twin-turbo V6
Glickenhaus - Pipo 3.5L twin-turbo V8
Honda - Acura 2.4L turbo V6
Isotta Fraschini - HWA 3.0L turbo V6
Lamborghini - Lamborghini 3.8L twin-turbo V8
Porsche - Porsche 4.6L twin-turbo V8
Toyota - Toyota 3.5L twin-turbo V6
Peugeot - Peugeot 2.6L twin-turbo V6
Vanwall - Gibson 4.5L V8
Komoly!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
WEC
🤘 gaben 🤘
Már az idei hypercar is must see volt, iszonyatosan lekötött végig a reklámmentes Euron, de ez a folyamatos fejlődés wow.
Tényleg meg kell csinálni a bakancslistás egész verseny megnézést.
zacknorb
Mi megyünk
Majd egyeztetünk 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
WEC
A Cadillac jövőre is egy autóval tolja végig a szezont, Le Mans-ra pedig vélhetően kettő indul.
A Peugeot áttervezi az aero csomagot, kisebb diffúzorral viszont hátsó szárnnyal és gumi méretben is igazodnak a többiekhez.
Az Aston mellett a Honda is beszáll 2025-re, amihez nagyjából csak át kell matricázniuk az IMSA bajnok Acura-t.
Benne van a pakliban, hogy pár éven belül több autó indulna, mint amennyi kiadó rajthely lesz. Hogyha így lesz, szerintem a kisebb gyártók* szedhetik a motyót. Jelen állás szerint a 36 helyett 40 indult engedélyeznek.
Ideális esetben két év múlva így nézne ki hypercar kategória:
Alpine
Aston
BMW
Cadillac
Ferrari
Floyd Vanvall*
Glickenhaus*
Honda
Isotta Fraschini*
Lamborhini
Peugeot
Porsche
Toyota
+ gyakorlatilag kész autóval rendelkezik a Bugatti, a Ford és a McLaren is de szerintem kivárnak.
Azt hiszem erre mondják, hogy veretes.
🤘 gaben 🤘
Már az idei hypercar is must see volt, iszonyatosan lekötött végig a reklámmentes Euron, de ez a folyamatos fejlődés wow.
Tényleg meg kell csinálni a bakancslistás egész verseny megnézést.
12 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
WEC
A Cadillac jövőre is egy autóval tolja végig a szezont, Le Mans-ra pedig vélhetően kettő indul.
A Peugeot áttervezi az aero csomagot, kisebb diffúzorral viszont hátsó szárnnyal és gumi méretben is igazodnak a többiekhez.
Az Aston mellett a Honda is beszáll 2025-re, amihez nagyjából csak át kell matricázniuk az IMSA bajnok Acura-t.
Benne van a pakliban, hogy pár éven belül több autó indulna, mint amennyi kiadó rajthely lesz. Hogyha így lesz, szerintem a kisebb gyártók* szedhetik a motyót. Jelen állás szerint a 36 helyett 40 indult engedélyeznek.
Ideális esetben két év múlva így nézne ki hypercar kategória:
Alpine
Aston
BMW
Cadillac
Ferrari
Floyd Vanvall*
Glickenhaus*
Honda
Isotta Fraschini*
Lamborhini
Peugeot
Porsche
Toyota
+ gyakorlatilag kész autóval rendelkezik a Bugatti, a Ford és a McLaren is de szerintem kivárnak.
Azt hiszem erre mondják, hogy veretes.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
 f1exhibition.com/
Én ezen voltam Madridban, szerintem elég fasza, akinek van affinitása ajánlom azt a 2 óra + MÁV vonatutat Bécsbe
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hivatalos hogy Hocevar jövőre menni Spire #77. Érdekes lesz látni hogy ő és Zane Smith mire mennek csapattársakként, remélhetőleg egyformán felkészített autókkal, mindketten a Truck Seriesből érkezve.
Mikey
Ezzel együtt remélem, jövőre már nem lesz ennyire kuka gép a #77, és tényleg csak Ty miatt volt ennyire (le)szar(va)
zacknorb
Előbb-utóbb annak a pénznek, amit pl. a Gainbridge is beletol a csapatba, el kellene kezdenie meglátszódnia a sebességükön. Számomra az egyik legnagyobb talány Ty Dillon, ha valakit, akkor őt aztán tényleg csak a Childress-kapcsolat tart bent a körforgásban, mert a tesóban még csak-csak dereng valamiféle tehetség, de Tyban végképp nincs semmi. Hocevar pedig a #42-essel is megmutatta hogy mennyire tehetséges és mennyire Cup ready már most. És szerintem a Trackhouse-szal való együttműködés is pozitív lesz, mindkét fél számára, mert azért a tavalyi nagyszerű év után idén ők is kicsit (eléggé...) visszább estek.

Amúgy Ty Dillon kapcsán... a nyakamat rá hogy a Kaulignál fog kikötni. Szerintem Xfinityben, de mondjuk nagyon epic lenne egy Hemric, Ty Dillon lineup a Cupban. Nem jó értelemben. 😀
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
Hivatalos hogy Hocevar jövőre menni Spire #77. Érdekes lesz látni hogy ő és Zane Smith mire mennek csapattársakként, remélhetőleg egyformán felkészített autókkal, mindketten a Truck Seriesből érkezve.
Mikey
Ezzel együtt remélem, jövőre már nem lesz ennyire kuka gép a #77, és tényleg csak Ty miatt volt ennyire (le)szar(va)
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hivatalos hogy Hocevar jövőre menni Spire #77. Érdekes lesz látni hogy ő és Zane Smith mire mennek csapattársakként, remélhetőleg egyformán felkészített autókkal, mindketten a Truck Seriesből érkezve.
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Két, kedvenc csapatomat ill. kedvenc versenyzőmet érintő félhír-félpletyka.

Az egyik szerint AJ Allmendinger megy vissza az Xfinity Seriesbe jövőre, mivel neki sem találnak szponzort, hogy maradhasson a #16-os NCS autóban.

A másik szerint Chandler Smith, aki elég ígéretesen kezdte az újonc szezonját az NXS-ben, aztán a szezon második felében beleszürkült, visszamehet jövőre a Joe Gibbs Racing kötelékébe. A bibi itt annyi, hogy még két éves szerződés köti a Kaulighoz, így a JGR-nak ki kellene őt vásárolnia. Bevallom ezt nem igazán értem, nem véletlen hagyta ott Gibbséket Smith, erre máris visszamenni oda... hát fura.

Sokkal kevésbé megbízható források szerint pedig Noah Gragson már megegyezett a Stewart-Haas Racinggel és jövőre ő fogja vezetni a #10-es Fordot. Az SHR gyakorlatilag az egyetlen csapat, amelyiket nem bírom, szóval ez így elég vicces lenne.
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 516 — Kinek mit intézett a kormánya
12 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us

Don't talk the walk, Walk the talk!
12 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Bezzecchi eltörte a kulcscsontját edzés közben Rossiéknél a Ranchen.

Akkor ezzel most már tényleg két fősre csökken a VB harc.

Igy inkább az lesz a kérdés Marco számára hogy meg tudja e tartani az összetett harmadik helyét.
Cowboykarcsi90
Tehát hogy Binder tud-e szerezni 65 pontot a visszalevő 6+6 versenyen? Hát ha végig tud menni, akkor elég meglepő lenne ha nem sikerülne.
Jan
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.
Cowboykarcsi90
Bez 265, Binder 201, A.Espargaro 171

Mondjuk azt nem kalkuláltam bele, hogy Bez visszatér, azt hittem ez season ending sérülés.
12 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 830 — Browns GM
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.
Cowboykarcsi90
hát állítólag már most hétvégén megpróbál nyeregbe ülni, csütörtökön lesz az orvosi.

nem tudom van-e értelme erőltetni...

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
12 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bezzecchi eltörte a kulcscsontját edzés közben Rossiéknél a Ranchen.

Akkor ezzel most már tényleg két fősre csökken a VB harc.

Igy inkább az lesz a kérdés Marco számára hogy meg tudja e tartani az összetett harmadik helyét.
Cowboykarcsi90
Tehát hogy Binder tud-e szerezni 65 pontot a visszalevő 6+6 versenyen? Hát ha végig tud menni, akkor elég meglepő lenne ha nem sikerülne.
Jan
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
12 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Bezzecchi eltörte a kulcscsontját edzés közben Rossiéknél a Ranchen.

Akkor ezzel most már tényleg két fősre csökken a VB harc.

Igy inkább az lesz a kérdés Marco számára hogy meg tudja e tartani az összetett harmadik helyét.
Cowboykarcsi90
Tehát hogy Binder tud-e szerezni 65 pontot a visszalevő 6+6 versenyen? Hát ha végig tud menni, akkor elég meglepő lenne ha nem sikerülne.
12 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.
Őszentsége Sobri Jóska
Larson és Byron a 2 fő esélyes. De Phoenixben bármi megtörténhet, ha valaki eljut odáig. Én is örülnék egy meglepi győztesnek, mint Blaney.
iktriad
Szerintem nyerjen az aki a legjobban megérdemli a teljes szezon alapján. Ne legyen meglepetés bajnok.
Mikey
ez a lebonyolítás nem azt díjazza aki egész évben jó volt 😊
NB2
Tudom, és rühellem is. De most még ott van mindhárom versenyző, akik szerintem egyformán legjobban megérdemelnék.
12 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Akik maradtak. Most hogy Chastain kiesett. nyerjen egyszer végre Hamlin!

iktriad
Szerintem Byron fog. De nyerjen Blaney. Vagy akár Hamlin, bőven megérdemli. Vagy Buescher, mert Ford.
Őszentsége Sobri Jóska
Larson és Byron a 2 fő esélyes. De Phoenixben bármi megtörténhet, ha valaki eljut odáig. Én is örülnék egy meglepi győztesnek, mint Blaney.
iktriad
Szerintem nyerjen az aki a legjobban megérdemli a teljes szezon alapján. Ne legyen meglepetés bajnok.
Mikey
ez a lebonyolítás nem azt díjazza aki egész évben jó volt 😊