Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Holnap meddig lesz érdekes a futam?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Sam Mayer és Riley Herbst epic finish
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jones egy laza mozdulattal majdnem mindkét kedvencem napját hazavágta, de "csak" Moffittét sikerült, Creednek szerencséje volt.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most kicsit utálom Hocevart.
Mikey
Már nem utálom, mert Zane Smith-t kizárták, ugyanis a szélvédője nem volt megfelelően rögzítve...
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Derek Kraus nyeri a második szakaszt, neki az első ilyenje az NXS-ben. Nagyon remélem hogy jövőre egy jó autóban láthatjuk teljes szezont versenyezni.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Custeré az első szakasz, Creed negyedik, Moffitt ötödik, eddig jó.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na nézzük a NASCAR doubleheader második versenyét, remélem Creed virít valamit.
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Tsunoda cumi a sprint a Vigyorgó balektól.....
ThundersNFL a Jobbágy
Vigyorgó balek? 😀

Szellemes… 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most kicsit utálom Hocevart.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Neee, Hocevar megelőzte Smith-t a győzelemért folyó harcban. Az eltérő stratégián lévő Rhodest mindjárt lehagyják úgyis.

Szerkesztette: Mikey
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 110
Tsunoda cumi a sprint a Vigyorgó balektól.....
ThundersNFL a Jobbágy
Ismet beszopattak, most hamilton. Nem tudta elkezdeni a gyors koret es lejart az ido. Am valszeg a szokasos 2-3 tizedet megadta volna a vigyorgonak.
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Tsunoda cumi a sprint a Vigyorgó balektól.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Zane vezet!!!
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Heimot nehéz lesz ma is megverni sajnos.

Eckest megbüntetik, hát elég szigorúak voltak most.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Zane jön előre szépen, már P2. Let's gooooo!!
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Zoli és Andris a Truckon, adom.
11 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Mondjuk ez a b2b borzalmas taktika Martinéktól elég sok helyen felvetette az összeesküvés elméleteket. És hát na, fura ez.
Jughead
A mai taktika nem volt annyira borzasztó, mint ahogy az eredmény mutatja .Hat körrel a vége előtt volt 3 mp előnye, az utolsó kör elején még kb 1mp. Durván 0,5mp-et hoztak rajta körönként, az utolsóban meg 2mp-et.

Ezek alapján 1 körrel számolták el hogy mennyit fog bírni a gumi. Ha az utolsó kört még lehozza olyan tempóban, mint az utolsó előttit, nem előzték volna meg. Csak ott már annyira hirtelen fogyott el, hogy esélytelen volt.

Azt különben én sem értem, hogy ha működött nála a közepes is, akkor miért ment a lággyal, miközben az összes többi Ducati a közepessel... De ha ez a lágy 1 körrel többet bírt volna, akkor most mindenki hüledezne, hogy mekkora taktikai zsenik a Martinék.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most kaptam e-mailt a Legacy MC-től, hogy odaadták a futárszolgálatnak a szezon elején rendelt Gragson #42-es Black Rifle festésű diecastomat.

Jól öregedett ez a rendelés. 😅
Persze ettől még a polcomon kurva jól fog mutatni.
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Átaludtam egy Leclerc pole-t 😕😁
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Mondjuk ez a b2b borzalmas taktika Martinéktól elég sok helyen felvetette az összeesküvés elméleteket. És hát na, fura ez.
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Zarco Zarco Zarco!!! 😀😀😀

Zárjon be az internet ennél jobb nem történhet ma!

Jesszus micsoda verseny volt megint. Nem lehetne, hogy jövőre a bajnokság 21 futamból a Phillip Islanden álljon? 🙂

Na és még holnap a sprint. Ha ugye az idő engedni fogja egyáltalán.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Max csak hatodik....de csak pályaelhagyás miatt....
Verstappen benne hagyott 2 tizedet az első szektorban és így is övé lett a legjobb idő az elvételig. Pár körig akár izgalmas is lehet a futam.
Jughead
Pont ezt akartam írni....elfékezte.... és így is azért nem lett neki meg a pole mert elhagyta a pályát....2 hete Ham nagyon védte Norrist,hogy itt lenne a helye....kíváncsi vagyok most ez mondaná-e.....
ThundersNFL a Jobbágy
Mindenki aláírta hogy az RB volt ma is a leggyorsabb, nem kell aggódni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Max csak hatodik....de csak pályaelhagyás miatt....
Verstappen benne hagyott 2 tizedet az első szektorban és így is övé lett a legjobb idő az elvételig. Pár körig akár izgalmas is lehet a futam.
Jughead
Pont ezt akartam írni....elfékezte.... és így is azért nem lett neki meg a pole mert elhagyta a pályát....2 hete Ham nagyon védte Norrist,hogy itt lenne a helye....kíváncsi vagyok most ez mondaná-e.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Verstappen benne hagyott 2 tizedet az első szektorban és így is övé lett a legjobb idő az elvételig. Pár körig akár izgalmas is lehet a csata az első helyért.

Szerkesztette: Jughead
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 515 — Kinek mit intézett a kormánya
Mi a franc ez?
Konkrétan minden fejlesztéssel lassul az Aston