Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
BRETT MOFFITT WINS!!! Háhhhááá!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Deegan P8
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kibaszott wreck fest ez is. Kíváncsian várom mikor kezdenek ezzel valamit, mert egyre szókimondóbbak a versenyzők a plate racing ellen.
Mikey
Néznéd már a Texas-Kansas-t 😀
🤘 gaben 🤘
Áh nem, nem akarom elrontani azt a meccset. Nem cseszek ki veletek.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Kibaszott wreck fest ez is. Kíváncsian várom mikor kezdenek ezzel valamit, mert egyre szókimondóbbak a versenyzők a plate racing ellen.
Mikey
Néznéd már a Texas-Kansas-t 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kibaszott wreck fest ez is. Kíváncsian várom mikor kezdenek ezzel valamit, mert egyre szókimondóbbak a versenyzők a plate racing ellen.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Hú, az a kamion EB feat Euro NASCAR hétvége adná a Balatonringen amit most Zsombiék felvetettek
zacknorb
Kamion e-t azóta nem követem mióta a magyar gyerek először nyert 😀
Pedig régen jó volt
Nascar viszont jöhetne, úgy is kevés a verseny

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az kemény hogy az utolsó öt itteni nyertes (Peters, Boyd, Lessard, Fogleman, DiBenedetto) nincs itt a mezőnyben. Sok mindent elmond arról hogy mennyire "ajándék" egy ilyen győzelem.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Hú, az a kamion EB feat Euro NASCAR hétvége adná a Balatonringen amit most Zsombiék felvetettek
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Oké, erre a menet közben széteső truckra fura volt idekapcsolni
zacknorb
A KBM már a szezon végét sem várja meg... 😄
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Oké, erre a menet közben széteső truckra fura volt idekapcsolni
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na az utolsó 33 körre ideértem. Örömmel láttam hogy Zane Smith ismét alkotott, szerencsére a tire carriernek semmi baja.

Friesent viszont elvitték a helyi kórházba kivizsgálásra, nem volt szép a balesete.

Let's go #34!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 p1race.hu/2023/09/28/hajmereszto-elmelet-marc-marquezrol-ugy-hagyja-el-a-hondat-hogy-megsem-hagyja-el-jorge-lorenzo/
NB2
Nem tudom ennek mekkora lehet a valóság alapja, illetve hogy - így ebben a formában - miért is érné meg akármelyik félnek.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na. Szóval Japánban az első nap után, nincs Japán motor a top10ben…. Azért az úgy konkrét…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
 p1race.hu/2023/09/28/hajmereszto-elmelet-marc-marquezrol-ugy-hagyja-el-a-hondat-hogy-megsem-hagyja-el-jorge-lorenzo/
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ideje volt!

Mikey
És North Wilkesboro All Star is hivatalos
zacknorb
Annak nem örülök, mert bíztam benne hogy pontszerző verseny lesz.

Elvileg jövő héten lesz a teljes naptár bejelentve, de ha a pályák elkezdhették bejelenteni a versenyeiket, akkor lehet hogy hamarabb lesz hivatalos a teljes is. Nagyon kíváncsian várom, mert nagyon mondják hogy Charlotte is visszakapja a második ovál versenyét a roval helyett, és pedzegetik hogy végre Iowa is NCS versenyt kaphat. Mindkettő örömteli lépés lenne.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Ideje volt!

Mikey
És North Wilkesboro All Star is hivatalos
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Végre hivatalos a jövő évi IndyCar naptár, kikerült Texas és az egyik Indy road course verseny, és bekerült a Milwaukee Mile, két versennyel. Azaz eggyel kevesebb road course, és eggyel több ovál, én annyira nem rajongok ezért, de önmagában a Milwaukee Mile visszatérése pozitív. A naptár elég felemás, az első kilenc versenyből csak egy ovál (az Indy 500) viszont az utolsó nyolcból öt is az. Newgarden elismerően bólogat.
Mikey
Nekem a legnagyobb bajom, hogy nem találnak elég oval pályát, ezért duplázni kell
Sehol nem akarok duplafutamot, nyilván hacsak nincs havária, mint pl: a covid volt
zacknorb
Bevallom, nem egészen értem ezt az indokot, hogy nem találnak elég ovál pályát. Az amcsi kommentátorok is ezt mondogatták egész szezon során, de vakuljak meg nem értem.
Mikey
Alapvetően egy laikus nézőként úgy gondolom, hogy az amerikai DTS Hype-ra felülve több nem ovál pálya lesz, valamint az európai nézőket is jobban be tudja vonzani ez. Az indycar tökéletes alternatíva a F1ből kiábrándult nézőnek, olyan nevekkel, akiket ismernek is. Mennyire van ilyen terv az indyben? Nem tudom, mindenesetre a kommentátoroknak lehet ez nem tetszik. A Nascar is próbálkozik olyanokkal mint Chicago.
Heisman nádor
Hát IndyCarban most pont az a cél hogy több ovál legyen, abból is a rövid. Ezért is jön vissza a Milwaukee Mile. Azt nem tudom én sem hogy mennyire terv az hogy F1 pótlék legyenek (szerintem nem nagyon) de az hogy ne lenne elég alkalmas oválpálya, nekem elég fura indok. Lehetne még mondani short ovalokat, ahova mehetnének ha akarnak.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ideje volt!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Végre hivatalos a jövő évi IndyCar naptár, kikerült Texas és az egyik Indy road course verseny, és bekerült a Milwaukee Mile, két versennyel. Azaz eggyel kevesebb road course, és eggyel több ovál, én annyira nem rajongok ezért, de önmagában a Milwaukee Mile visszatérése pozitív. A naptár elég felemás, az első kilenc versenyből csak egy ovál (az Indy 500) viszont az utolsó nyolcból öt is az. Newgarden elismerően bólogat.
Mikey
Nekem a legnagyobb bajom, hogy nem találnak elég oval pályát, ezért duplázni kell
Sehol nem akarok duplafutamot, nyilván hacsak nincs havária, mint pl: a covid volt
zacknorb
Bevallom, nem egészen értem ezt az indokot, hogy nem találnak elég ovál pályát. Az amcsi kommentátorok is ezt mondogatták egész szezon során, de vakuljak meg nem értem.
Mikey
Alapvetően egy laikus nézőként úgy gondolom, hogy az amerikai DTS Hype-ra felülve több nem ovál pálya lesz, valamint az európai nézőket is jobban be tudja vonzani ez. Az indycar tökéletes alternatíva a F1ből kiábrándult nézőnek, olyan nevekkel, akiket ismernek is. Mennyire van ilyen terv az indyben? Nem tudom, mindenesetre a kommentátoroknak lehet ez nem tetszik. A Nascar is próbálkozik olyanokkal mint Chicago.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát ha valamiben teljesen biztos voltam, akkor az az hogy a KBM örökké ott lesz a Truck Seriesben, nemrég még Kyle is arról beszélt hogy alig várja hogy a fiával osztozhasson az egyik autón...

A Spire-nél a Gainbridge nagyban játszik. Három charterre bővítenek a nagyok között, egy évre megszerzik Zane Smith versenyjogát, most megveszik az egyik legjobb NCTS csapatot.

Mikey
Be is jelentették hivatalosan, gyorsan ment. Jövőre nem lesz se a KBM, se a GMS a Truck Seriesben, kemény. Fura lesz nélkülük.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A hétvégén Motegi. A VB harc is gyakorlatilag nullárol indul szépen ujra. Én nagyon várom, szerintem nagyon parázs kis utolsó felvonásunk lesz.

Vagy legalábbis remélem hogy a befutós trióbol egyik se követ el olyan komoly hibát, amivel kiírja magát a végső harcból | Pecconak is meg van az 5 DNF-je idénre, most már leállhat | . Nagyon baszó lenne, ha mondjuk még az utolsó 1-2 hétvégére is úgy fordulnánk rá, hogy három motorosnak is van reális esélye.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát ha valamiben teljesen biztos voltam, akkor az az hogy a KBM örökké ott lesz a Truck Seriesben, nemrég még Kyle is arról beszélt hogy alig várja hogy a fiával osztozhasson az egyik autón...

A Spire-nél a Gainbridge nagyban játszik. Három charterre bővítenek a nagyok között, egy évre megszerzik Zane Smith versenyjogát, most megveszik az egyik legjobb NCTS csapatot.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kyle Kirkwood viszont hosszabbított az Andretti Autosporttal, így az idei kétszeres futamgyőztes marad a #27-esben.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Sammy Smith a JGR #18-asából jövőre átül a JRM #8-asába.

Különös érzéke van Gibbsnek a fiatal tehetségek elengedéséhez.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 943
Azért szerencsétlen Wallace a 267 körös versenyt végig csinálta úgy, hogy 111 kört ő vezetett, de tovább sincs egyetlen egy PO bónusz pontja se.

Ő vezetett 4 körrel az első szakasz vége előtt, 23 körrel a második szakasz vége előtt és 5 körrel a vége előtt is.

(Mármint nyilván nem egyedi eset ez, csak ugye neki nincs még egy se és szurkoltam, hogy végre legyen, aztán nyilván jobban járt a 37 ponttal, de nem ártana pár PO bónusz pont se)

Szerkesztette: Jughead