Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
Na, Chastain partnerére lelt Larsonban
zacknorb
Chastain nem nagyon építi a barátságokat, mondhatni
slowmotion
Mindenesetre Mr. Hendrick nagyon korrekten nyilatkozott a verseny után.

“It’s hard to win a championship when you have a lot of paybacks out there,” Rick Hendrick said on Chastain in the postrace press conference. “He’s got a lot of talent, but he’s making a lot of enemies out here.”

“I don’t care if he’s driving a Chevrolet if he wrecks our cars. I don’t care, and I told Chevrolet that,”
Hendrick said. “I’m loyal to Chevrolet, but when somebody runs over us, then I expect my guys to hold their ground. I’m not going to ask them to yield just because of Chevrolet.”
Mikey
most megint olvasni kell a sorok között?
amúgy ja, egy rosszul időzített bump elég rosszul üthet vissza, kérdezze csak Loganót
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Na, Chastain partnerére lelt Larsonban
zacknorb
Chastain nem nagyon építi a barátságokat, mondhatni
slowmotion
Mindenesetre Mr. Hendrick nagyon korrekten nyilatkozott a verseny után.

“It’s hard to win a championship when you have a lot of paybacks out there,” Rick Hendrick said on Chastain in the postrace press conference. “He’s got a lot of talent, but he’s making a lot of enemies out here.”

“I don’t care if he’s driving a Chevrolet if he wrecks our cars. I don’t care, and I told Chevrolet that,”
Hendrick said. “I’m loyal to Chevrolet, but when somebody runs over us, then I expect my guys to hold their ground. I’m not going to ask them to yield just because of Chevrolet.”
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
Na, Chastain partnerére lelt Larsonban
zacknorb
Chastain nem nagyon építi a barátságokat, mondhatni
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Na, Chastain partnerére lelt Larsonban
zacknorb
Larson nagyon megjárja mióta két éve bajnok lett. Nincs három versenye egymás után pech nélkül...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 534 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Chastain partnerére lelt Larsonban
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Carl Edwards, aki 2016-ban vonult vissza teljesen váratlanul a Cup Seriesből, elkezdett unatkozni, és nem zárta ki a visszatérés lehetőségét sem. Imádnám ha visszajönne, a mai napig hiányzik nekem a mezőnyből. 😊
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Bindert én is nagyon bírom. Mióta Bastianini kiesett főleg neki szurkoltam idén, és erősen gondolkodok, hogy maradok is nála.

Bevallom nekem Stoner óta olyan igazán nagy kedvencem nem volt a MotoGP-ben. Egy-egy futam vagy szezon erejéig szorítottam pár pilótának (pl. Pecconak tavaly, vagy előtte mondjuk Millernek és Doviziosonak), de olyan igazán nagy kedvencem sajnos nem volt. Idén úgy futottam neki, hogy maradok már Pecconal, de nekem 1-2 idei nyilatkozata annyira nem jött be, kicsit ellenszenvesse vált, de nem tudnám megmondani miért, pedig alapjáraton egy tok szimpatikus és visszafogott srácnak tűnik ő is (szerencsére kicsit se mondtam ellent magamnak egy mondaton belül 😀 ).

De legalább most belekostolok az igazi divatszurkolo letbe, ha már az úgysem voltam meg egyik sportban sem. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amúgy a KTM is talált valamit mert Jerez egyértelműen a legjobb, legmeggyőzőbb hétvégéjük volt mióta a királykategóriában indulnak, és ez a hétvége is jól nézett ki, főleg Bindernek, sprint 2. hely után, ma is kilőtt a rajtból, aztán 2 kanyarral később Alex Marquez szépen el is intézte a versenyét, ennek ellenére visszajött Millerék mögé, szóval a kármentés meg volt.
Szerintem Martin és Zarco környékén lehetett volna megint. Amúgy imádom a motorozási stílusát, Stoner vibe számomra. Egy körön kellene valahogy jobban szerepelnie, bár ilyen rajtokkal a 10. hely környékéről is simán lehet nyerni.

A büntetését meg nem tudom a jó ízlés keretein belül jellemezni.
esanders10
Binder szerintem az egyik ha nem a legnagyobb pure talent a mai mezőnyben. A 2021es ausztriai győzelme megvan? A leszakadó esőben, használt slickkeken? Beteg a csávó.

Taknyosra szopatná a mezőnyt egy Ducatin. Csak sajna a KTM se hülye, hogy elengedje akárhova is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Amúgy a KTM is talált valamit mert Jerez egyértelműen a legjobb, legmeggyőzőbb hétvégéjük volt mióta a királykategóriában indulnak, és ez a hétvége is jól nézett ki, főleg Bindernek, sprint 2. hely után, ma is kilőtt a rajtból, aztán 2 kanyarral később Alex Marquez szépen el is intézte a versenyét, ennek ellenére visszajött Millerék mögé, szóval a kármentés meg volt.
Szerintem Martin és Zarco környékén lehetett volna megint. Amúgy imádom a motorozási stílusát, Stoner vibe számomra. Egy körön kellene valahogy jobban szerepelnie, bár ilyen rajtokkal a 10. hely környékéről is simán lehet nyerni.

A büntetését meg nem tudom a jó ízlés keretein belül jellemezni.

Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Pramac jól lehozta a hétvégét.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Csak érdekességként sprintek nélkül a MotoGP top 5:

1. Bezecchi 76 pont
2. Zarco: 58 pont
3. Bagnaia: 50 pont
4. Quartararo: 48 pont
5. Martin: 43 pont

(Quartararo kemény 1 pontot szerzett eddig a sprinteken)
Jughead
Valahol ez is akkor azt mutatja, hogy eddig idén Bezz a legjobb.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Csak érdekességként sprintek nélkül a MotoGP top 5:

1. Bezecchi 76 pont
2. Zarco: 58 pont
3. Bagnaia: 50 pont
4. Quartararo: 48 pont
5. Martin: 43 pont

(Quartararo kemény 1 pontot szerzett eddig a sprinteken)
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Miért nincsenek nem-amerikaiak érdemben a NASCAR-ban?
Német, francia, angol, olasz, stb. pilóta?
Őszentsége Sobri Jóska
Hallottál már olyan európai versenyzőről, akinek az a célja hogy a NASCAR-ban versenyezzen?
Mikey
Nem. De nem túl nagyok az ismereteim a versenyzők hátteréről, céljairól. 😊
Ez az oka annak, hogy szinte csak amerikai pilóták vannak?
Hogy európai, ausztrál, azsiai, stb. versenyzők nem akarnak a NASCAR-ban versenyezni?
Miért nem akarnak?
Nem jó pénz, nem nagy presztizs?
Őszentsége Sobri Jóska
Szerintem a presztízs miatt, egy nem amerikainak nem nyújt semmi extrát az a sorozat "mert csak körbe-körbe mennek és minden pálya egyforma". De ha belegondolsz, a sorozat ismertsége is a béka segge alatt van, az emberek túlnyomó többsége azt sem tudja hogy létezik a NASCAR. Az USA-ban ezzel szemben hatalmas hagyománya van, lévén minden versenyt ott tartanak náluk 75 éve. Ez nem világbajnokság, hanem egy amerikai nemzeti bajnokság. Az hogy mostanában ott van Daniel Suárez, vagy régebben volt Juan Pablo Montoya, vagy Marcos Ambrose, akik azért nyertek is versenyeket, vagy mostanában elindult egy-egy versenyen Kimi Räikkönen, vagy Mike Rockenfeller, vagy az hogy idén háromszor is indul Jenson Button, az hatalmas csoda. Annyival másabb egy európai, ázsiai ember felfogásához képest ez a főként oválpályás versenyzés, hogy szerintem hosszútávon sem lesz nagy változás abban hogy csak elvétve lesznek nem-amerikai versenyzők.

Ebben nagyon hasonló az NFL-hez. Ott sem dúskálnak a nem-amerikai játékosokban, pedig ott még vicces módon világbajnoknak is nevezik a bajnokot. 😀 Az NFL sem lesz tele sosem európai, ázsiai, afrikai játékosokkal.

Nézd meg az IndyCart. Open wheel széria, sok utcai vagy épített pályával, ami miatt máris nagyon hasonló az F1-hez, és tele is van a világ minden pontjáról érkező versenyzőkkel, nem csak amcsikkal.
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért az milyen hogy 13 motoros ér célba?!😂😂 és szárazon nem valami esős roncsderbin.


bunyó!
szerintem Vinales volt a hibás
NB2
Lassítás alapján nem egyértelmű
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Sztem Bagnaia hibázott, nyitva hagyta a belső ívet, Vinales betette a motort, majd az olasz jobbról rácsukta a motort.

Bezecchi agya is ledobta a gépszíjat, jól leterelte Marquezt. A büntivel a spanyol semmire nem ment.

Jó verseny eddig!
Willie Parker
Verseny baleset de inkább Bagnaiaé ez mint MVKé. Amúgy ha most ez lenne Pecco idei első nullázása, egy szót nem szólnék. Egy versenyhelyzetben, egy tizedmásodperces döntésnél nem jol mérte fel a dolgot. Kocc lett, elesett. Ez benne van. A két brainfartos bukás nem fér bele Argentínából és Texasból…


MM 2 kurva kört kellett volna kibírni!!!
NB2
Nagyon kíváncsi vagyok marad e a Hondánál… nézd meg a többi HRCés motorost. A fasorba sincsenek. Elesett MM mert “erőltette” de ezzel a géppel nem is tudsz a dobogóért küzdeni másképp.


Kár a sok kieső miatt már csak azért is mert érzésem szerint ezért is lett egy kicsit lapos a verseyn második fele. Igazából aki tudta volna veszélyeztetni Bezzecchit az a 10 körbe már a boxban kamillázott…

Fernandeznek óriási gratula a negyedik helyért! Ezt nem láttam jönni.
Mi futam volt ez jó eg. Volt itt minden. Méltó 1000. futam volt, az biztos!

Bestia jó lesz, ha visszatér végre és ő is beszáll a buliba, mert eddig nem rossz, ez a szezon.

Amúgy az nagyon lol, hogy Bezzeki kibassza Markezt és kb semmit nem kap, Binder meg 3 levagasert, amivel előnyt se nagyon szerzett long lap.
roberto23
A stewardok amit csinálnak az elmúlt 2 versenyen az a vicc kategória.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Mi futam volt ez jó eg. Volt itt minden. Méltó 1000. futam volt, az biztos!

Bestia jó lesz, ha visszatér végre és ő is beszáll a buliba, mert eddig nem rossz, ez a szezon.

Amúgy az nagyon lol, hogy Bezzeki kibassza Markezt és kb semmit nem kap, Binder meg 3 levagasert, amivel előnyt se nagyon szerzett long lap.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
MM 2 kurva kört kellett volna kibírni!!!
NB2
Szar a Honda...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
az és annyira túlerőlteti, hogy ez benne van
de nagyon erőltette a 2. helyet, el kellett volna engedni Martint és mögötte simán bejönni
NB2
Én is így gondolom, de Ő soha nem fogja elengedni. Ez egyrészt nyerő, másrészt ráment az egészsége, és a karrerje utolsó szakasza.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
MM 2 kurva kört kellett volna kibírni!!!
NB2
Szar a Honda...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
az és annyira túlerőlteti, hogy ez benne van
de nagyon erőltette a 2. helyet, el kellett volna engedni Martint és mögötte simán bejönni
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
MM 2 kurva kört kellett volna kibírni!!!
NB2
Szar a Honda...

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
MM 2 kurva kört kellett volna kibírni!!!
több mint 1 éve
törölt kristof New York Giants USC Trojans 835 — Browns GM
Bezecchi agya is ledobta a gépszíjat, jól leterelte Marquezt. A büntivel a spanyol semmire nem ment.
Willie Parker
szerintem nem volt szándékos, de a büntetés tényleg nem sokat ért.


a pénteki nap alapján nagyon egyben van a MotoGP mezőny, remélem Bezzecchi dobogóért tud majd menni
törölt kristof
ez szerencsére elég jól áll egyelőre. 😊

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Ez a Yamaha idén nagyon gyér
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
bunyó!
szerintem Vinales volt a hibás
NB2
Lassítás alapján nem egyértelmű
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Sztem Bagnaia hibázott, nyitva hagyta a belső ívet, Vinales betette a motort, majd az olasz jobbról rácsukta a motort.

Bezecchi agya is ledobta a gépszíjat, jól leterelte Marquezt. A büntivel a spanyol semmire nem ment.

Jó verseny eddig!
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
bunyó!
szerintem Vinales volt a hibás
NB2
Lassítás alapján nem egyértelmű

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
bunyó!
szerintem Vinales volt a hibás
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor had szóljon ezredjére is!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!