Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Egy kis vakbélgyulladás Albonnál
steelwolf
és nem is kis:
 index.hu/sport/2022/09/12/alex-albon-formula-1-autoversenyzo-lelegeztetogep-vakbel-mutet-komplikacio/
több mint 2 éve
csipkelli 4 002
Na most hogy Verstappen van elől a lekorozott Botlás és Tsunoda ott maradhat a két autó között
Heisman nádor
Egyébként értem a hisztit, de alapjába véve a két eset más volt.
Itt a probléma nem a lekörözöttekkel volt, itt a probléma az volt, hogy a mezőny összehozása túl sok időt vett el.
Tavaly ott köröztek egymás mögött és már 1 körrel hamarabb el lehett volna engedni a lekörözötteket (Masinak ez volt az alap hibája amit aztán próbált helyrehozni és lett belőle az a káosz).
Itt főleg azért mert Max 1 körrel később jött ki és mivel alig gyorsabban körözhetnek mint az SC kurva sok idő volt, hogy Max odaérjen.

Amúgy ez is a FIA balfaszkodása, mi a pöcsömért nem állt meg az SC és várta be Maxot ? Elég egyszerű lerádiózni hol van.
Illetve az se értem, hogy ahogy utoléri Max az SC-t miért nem szedik ki kis késleltetéssel a lekörözötteket. Ennek kb automatikusnak kéne lennie.

Az meg, hogy az olaszok lassúak voltak, onnan is eredt, hogy amíg a mezőny nem rázódott össze nem igazán mehettek az autóhoz.
Toca
Ha már elcsalták, ne gyártsunk hamis legendát. Nem azért volt káosz, mert Masi bealudt, hanem mert nem végeztek a pályával az utolsó előtti kör kezdetéig. Látszik az onboardokon, hogy még a pályamunkások sepregették hárommal a vége előtt. Mivel az utolsó előttiben jött a zöld, onnan indult a miafaszlegyenmost, miközben Toto és Horner szinkronban üvöltözött velük.
Tegnap az volt a baj, amit írtam is. Pont elment Max a picsába, mikor pályára ért a safety car, és Russellt szedte össze elsőként.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Itteni idő szerint holnap du. 4-kor tart sajtótájékoztatót Kyle Busch a jövőjét illetően.

Nem hivatalosan az infó, hogy megy a #8-as Chevybe, szóval Reddick jövőre vagy ül egy évet (😀) vagy megy a #45-ösbe egy évvel korábban.

Amúgy Bubba Wallace nyert tegnap Hamlin előtt, mondanám hogy miafasz, de az utóbbi két hónapban rendre Top 10-ben végzett, így annyira mégse miafasz. Bell az első aki továbbjutott a Round of 12-be pontokkal, na ez már miafasz. 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
kb ugyanezt írtam le tegnap én is 😊
csak nem tudom, hogy szól a szabály, hogy ha benyögik, hogy SC, akkor el kell-e indulnia az SC-nek
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Na most hogy Verstappen van elől a lekorozott Botlás és Tsunoda ott maradhat a két autó között
Heisman nádor
Egyébként értem a hisztit, de alapjába véve a két eset más volt.
Itt a probléma nem a lekörözöttekkel volt, itt a probléma az volt, hogy a mezőny összehozása túl sok időt vett el.
Tavaly ott köröztek egymás mögött és már 1 körrel hamarabb el lehett volna engedni a lekörözötteket (Masinak ez volt az alap hibája amit aztán próbált helyrehozni és lett belőle az a káosz).
Itt főleg azért mert Max 1 körrel később jött ki és mivel alig gyorsabban körözhetnek mint az SC kurva sok idő volt, hogy Max odaérjen.

Amúgy ez is a FIA balfaszkodása, mi a pöcsömért nem állt meg az SC és várta be Maxot ? Elég egyszerű lerádiózni hol van.
Illetve az se értem, hogy ahogy utoléri Max az SC-t miért nem szedik ki kis késleltetéssel a lekörözötteket. Ennek kb automatikusnak kéne lennie.

Az meg, hogy az olaszok lassúak voltak, onnan is eredt, hogy amíg a mezőny nem rázódott össze nem igazán mehettek az autóhoz.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Nyck de Vries szépen beárazta Latifit a mai versenyzésével. A Williams helyében most aláíratnám 2023-ra és 2024-re-
iktriad
de Latifi volt tavaly is a kiralycsinalo, kell o az f1ben, hatha megint donthet h ki legyen a bajnok

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Fárasztó sportág... a forma 1
 www.youtube.com/watch?v=F9MxZqVMfro
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
👏👏
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Reddick DNF. 🙄
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
NB2
Ott is gond szokott lenni.
Mikey
De a nascarban van opció arra is tankoljanak
Heisman nádor
Arra akartam célozni én is, hogy engedni kell a tankolást, és voilá.
Mikey
Ja, csak nem véletlenül vették ki. Főleg hogy nekik is a net zero bullshit az egyik tervük
Heisman nádor
Erről kellően markáns véleményem van, szóval nem fejtem ki. 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
NB2
Ott is gond szokott lenni.
Mikey
De a nascarban van opció arra is tankoljanak
Heisman nádor
Arra akartam célozni én is, hogy engedni kell a tankolást, és voilá.
Mikey
Ja, csak nem véletlenül vették ki. Főleg hogy nekik is a net zero bullshit az egyik tervük

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
NB2
Ott is gond szokott lenni.
Mikey
De a nascarban van opció arra is tankoljanak
Heisman nádor
Arra akartam célozni én is, hogy engedni kell a tankolást, és voilá.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 958
Az utolsó 5 körben ne legyen SC, hanem automatikus piros zászló.

Így egyrészt mindig lenne verseny, másrészt mindenki kereket cserélhetne és az üzemanyaggal se lenne probléma.
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
NB2
Nem, ha a futam előtt már tudod, hogy van lehetőség x kör ráadásra, akkor mindenki annyival több üzemanyaggal indul alapból.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
NB2
Ott is gond szokott lenni.
Mikey
De a nascarban van opció arra is tankoljanak

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
NB2
Ott is gond szokott lenni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nyck de Vries szépen beárazta Latifit a mai versenyzésével. A Williams helyében most aláíratnám 2023-ra és 2024-re-
iktriad
Csak el ne vigye a McLaren...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
iktriad
üzemanyag lenne itt a probléma
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
 gphirek.origo.hu/f1/percrolpercre/20220911-f1-az-olasz-nagydij-eloben.html

Nem kötelező Hamiltont szerezni, de az utolsó sorból indulva ötödik lett, erre az Origo:
Verstappen minden képzeletet felülmúl, Hamilton egyre szánalmasabban vergődik
...Hamilton megint megalázó helyzetbe került, saját csapattársa ismét megelőzte.

Tudom, néger, meg örüljön, hogy kieengedték a ketrecből, meg hehe örül a gazdája, de annyira nevetséges ez. 2-3 verseny óta megy ez. Pedig az Origo egyetlen olvasható rovata volt a GP. Ennek is vége.
vpi
Mivaaan??? Mióta szivárványosan jelent meg, azóta kapja az ívet az Origósoktól.
NB2
Akkor csak nekem nem tünt fel eddig
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 gphirek.origo.hu/f1/percrolpercre/20220911-f1-az-olasz-nagydij-eloben.html

Nem kötelező Hamiltont szerezni, de az utolsó sorból indulva ötödik lett, erre az Origo:
Verstappen minden képzeletet felülmúl, Hamilton egyre szánalmasabban vergődik
...Hamilton megint megalázó helyzetbe került, saját csapattársa ismét megelőzte.

Tudom, néger, meg örüljön, hogy kieengedték a ketrecből, meg hehe örül a gazdája, de annyira nevetséges ez. 2-3 verseny óta megy ez. Pedig az Origo egyetlen olvasható rovata volt a GP. Ennek is vége.
vpi
És még örülni is tud ennek az 5. helynek! Tényleg szánalmas 😊

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
 gphirek.origo.hu/f1/percrolpercre/20220911-f1-az-olasz-nagydij-eloben.html

Nem kötelező Hamiltont szerezni, de az utolsó sorból indulva ötödik lett, erre az Origo:
Verstappen minden képzeletet felülmúl, Hamilton egyre szánalmasabban vergődik
...Hamilton megint megalázó helyzetbe került, saját csapattársa ismét megelőzte.

Tudom, néger, meg örüljön, hogy kieengedték a ketrecből, meg hehe örül a gazdája, de annyira nevetséges ez. 2-3 verseny óta megy ez. Pedig az Origo egyetlen olvasható rovata volt a GP. Ennek is vége.
vpi
Mivaaan??? Mióta szivárványosan jelent meg, azóta kapja az ívet az Origósoktól.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
 gphirek.origo.hu/f1/percrolpercre/20220911-f1-az-olasz-nagydij-eloben.html

Nem kötelező Hamiltont szerezni, de az utolsó sorból indulva ötödik lett, erre az Origo:
Verstappen minden képzeletet felülmúl, Hamilton egyre szánalmasabban vergődik
...Hamilton megint megalázó helyzetbe került, saját csapattársa ismét megelőzte.

Tudom, néger, meg örüljön, hogy kieengedték a ketrecből, meg hehe örül a gazdája, de annyira nevetséges ez. 2-3 verseny óta megy ez. Pedig az Origo egyetlen olvasható rovata volt a GP. Ennek is vége.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wéber: "A procedúrával nem lehet mit csinálni" 😀 😀 😀
csipkelli
De, pl. át lehet venni, amit a NASCAR csinál az Overtime-al. 😉
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Russell csak Silverstone-ban nem volt top 5-ben, amikor az első kanyarban őt is kiütötték. Nagyjából tökéletes szezont hoz.
Jughead
Nagyon szurkolok neki, hogy meglegyen legalább a 3. hely a pilóták versenyében. De még a 2, hely sem elérhetetlen, ha hozza az idei teljesítményét, a Ferrari meg továbbra is önmaga legnagyobb ellensége marad.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Egyébként nyilván elfogult vagyok és dühös, de akkor is szánalmas, hogy egy sima lerobbant félreállt autót 5 kör eltakarítani...
Hanni
En azt nem ertem, hogy miert volt 3 kor, mire osszeszedte a mezonyt a SC
Duff
Eleve szar ütemben jött a pályára. Russell volt az 1., aki cserélni tudott, pont elment Max és Leclerc.
csipkelli
Mikor azt mondták, hogy SC, akkor VER épp az S kanyarból jött ki. Ha nem megy ki a boxba, akkor is kb 20-25 mp mire odaér, de mivel még be is ment, így szerintem az SC legalább 40 mp-re volt tőle. Nyilván ő is levette a szitut, hogy nem kell sietnie, így eltelt 2 kőr, mire utolérte az SC-t. Nem tudom a szabályt, de ha bemondják az SC-t, akkor el is kell indulnia vagy várhat a box utca végén és megvárhatja-e a vezetőt. Így meg totál szét volt szakadva a mezőny, az SC előtt pár mp-cel voltak olyanok akik még akkor jöttek a boxba, nagy volt a lemaradásuk. Szarul jött most ki, de amúgy én sem szeretem ezt az SC mögötti befutót.