Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 750
Egyébként minden Verstappen kezére játszott ezen az időmérőn, gyakorlatilag a 6.-7. helyről indulhatna úgy, hogy csak Lando és Russell van előtte a topcsapatok versenyzői közül.

Na ezt sikerült elcseszniük, így most mehet az esőtánc.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Alex Albon has confirmed that he will not race in today's Sao Paulo Grand Prix ❌
This comes after his car sustained heavy damage in a Q3 collision with the barriers
zacknorb
Akkor már P16 Max....ha engedik őket versenyezni akkor simán előre tud jönni a Top 10-be....
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem nem lesz ebből itt ma verseny. Most még jobbak voltak a körülmények mint a futamra várható és nem kellett egymással csatázniuk és így lett -5 autó.
Tarsi
Ha nem lesz verseny milyen pontokat kapnak?
ThundersNFL a Paraszt
Ha csak sc mögött köröznek akkor semennyit.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alex Albon has confirmed that he will not race in today's Sao Paulo Grand Prix ❌
This comes after his car sustained heavy damage in a Q3 collision with the barriers
zacknorb
Akkor már P16 Max....ha engedik őket versenyezni akkor simán előre tud jönni a Top 10-be....
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem nem lesz ebből itt ma verseny. Most még jobbak voltak a körülmények mint a futamra várható és nem kellett egymással csatázniuk és így lett -5 autó.
Tarsi
Ha nem lesz verseny milyen pontokat kapnak?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Alex Albon has confirmed that he will not race in today's Sao Paulo Grand Prix ❌
This comes after his car sustained heavy damage in a Q3 collision with the barriers
zacknorb
Akkor már P16 Max....ha engedik őket versenyezni akkor simán előre tud jönni a Top 10-be....
ThundersNFL a Paraszt
Szerintem nem lesz ebből itt ma verseny. Most még jobbak voltak a körülmények mint a futamra várható és nem kellett egymással csatázniuk és így lett -5 autó.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Horner már szólt is, hogy a Tsunoda vagy Lawson bassza ki Norrist a rajtnál.
vpi
Jövőre az kap ülést,aki kiüti Landot.
steelwolf
Ocon xdd

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alex Albon has confirmed that he will not race in today's Sao Paulo Grand Prix ❌
This comes after his car sustained heavy damage in a Q3 collision with the barriers
zacknorb
Akkor már P16 Max....ha engedik őket versenyezni akkor simán előre tud jönni a Top 10-be....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik
ThundersNFL a Paraszt
Direkt visszanéztem - amikor felvillant a sárga, abban a pillanatban ment át Leclerc a célvonalon, és lett Max 11. - Norris már itt P4 volt, szóval ha egyből piros, akkor is kb ugyanez lett volna a helyzet - talán Lawson helyett Bottas megy q3ba, de az meg még rosszabb lett volna az RB-nek.
Platypus
Amikor felvillant sárga mennyi idő volt hátra az időmérőből?
ThundersNFL a Paraszt
1:37 - már kb ezzel lehetetlen felérni egy gyors körre
Platypus
Akkor jött a piros nem?
ThundersNFL a Paraszt
nem, 1:37 még csak a sárga, piros pedig 0:46
Platypus
OK, ez így rendben van.
Hamarabb kellett volna jönniük.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Alex Albon has confirmed that he will not race in today's Sao Paulo Grand Prix ❌
This comes after his car sustained heavy damage in a Q3 collision with the barriers

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Platypus San Francisco 49ers 379
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik
ThundersNFL a Paraszt
Direkt visszanéztem - amikor felvillant a sárga, abban a pillanatban ment át Leclerc a célvonalon, és lett Max 11. - Norris már itt P4 volt, szóval ha egyből piros, akkor is kb ugyanez lett volna a helyzet - talán Lawson helyett Bottas megy q3ba, de az meg még rosszabb lett volna az RB-nek.
Platypus
Amikor felvillant sárga mennyi idő volt hátra az időmérőből?
ThundersNFL a Paraszt
1:37 - már kb ezzel lehetetlen felérni egy gyors körre
Platypus
Akkor jött a piros nem?
ThundersNFL a Paraszt
nem, 1:37 még csak a sárga, piros pedig 0:46
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik
ThundersNFL a Paraszt
Direkt visszanéztem - amikor felvillant a sárga, abban a pillanatban ment át Leclerc a célvonalon, és lett Max 11. - Norris már itt P4 volt, szóval ha egyből piros, akkor is kb ugyanez lett volna a helyzet - talán Lawson helyett Bottas megy q3ba, de az meg még rosszabb lett volna az RB-nek.
Platypus
Amikor felvillant sárga mennyi idő volt hátra az időmérőből?
ThundersNFL a Paraszt
1:37 - már kb ezzel lehetetlen felérni egy gyors körre
Platypus
Akkor jött a piros nem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Platypus San Francisco 49ers 379
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik
ThundersNFL a Paraszt
Direkt visszanéztem - amikor felvillant a sárga, abban a pillanatban ment át Leclerc a célvonalon, és lett Max 11. - Norris már itt P4 volt, szóval ha egyből piros, akkor is kb ugyanez lett volna a helyzet - talán Lawson helyett Bottas megy q3ba, de az meg még rosszabb lett volna az RB-nek.
Platypus
Amikor felvillant sárga mennyi idő volt hátra az időmérőből?
ThundersNFL a Paraszt
1:37 - már kb ezzel lehetetlen felérni egy gyors körre
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 009 — nabege2@yahoo.com
Azèrt komlyan hihetetlenek nèmelyek itt....egèsz èvben ment a szívása, szivatása Norissnak ha kellett ha nem, gyakran önmagát is, ès mèg így is versenyben maradt. Most vègre ő neki jönnek ki szerencsèbben a dolgok ès ki vagytok akadva hogy ilyen meg olyan csalás ès ilyen gyenge világbajnokot fúúújj.....meg undorító....semmi nem jó.... legalább annak örülnètek hogy vègre izgalmas kicsit ..de hát 🤷🤔😏😉
dande2
azért remélem érzed a különbséget, hogy A: csapattársa szívat, B: csapatod szívat, C: magad vagy balfasz, D: FIA szívat
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik
ThundersNFL a Paraszt
Direkt visszanéztem - amikor felvillant a sárga, abban a pillanatban ment át Leclerc a célvonalon, és lett Max 11. - Norris már itt P4 volt, szóval ha egyből piros, akkor is kb ugyanez lett volna a helyzet - talán Lawson helyett Bottas megy q3ba, de az meg még rosszabb lett volna az RB-nek.
Platypus
Amikor felvillant sárga mennyi idő volt hátra az időmérőből?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
2 Williams, 1 Ferrari 2 Aston....
Mennyi lesz versenyre képes állapotban vajon?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Maxnak egy Vettel szintű felzárkozásra van szüksége....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok, egyszerű ez. Itt is minden scriptelve van, mint az NFL-ben. Mindkettő amerikai kézben van, nem értem miért csodálkoztok vagy vártok mást. 😀

| (Irónia detektort remélem mindenki bekapcsolta a hsz kapcsán. 😀) |
több mint 1 éve
Platypus San Francisco 49ers 379
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik
ThundersNFL a Paraszt
Direkt visszanéztem - amikor felvillant a sárga, abban a pillanatban ment át Leclerc a célvonalon, és lett Max 11. - Norris már itt P4 volt, szóval ha egyből piros, akkor is kb ugyanez lett volna a helyzet - talán Lawson helyett Bottas megy q3ba, de az meg még rosszabb lett volna az RB-nek.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 750
Ahhoz képest,hogy majdnem kiesett....most P1.... Ha sok víz van a pályan el van veszve...
ThundersNFL a Paraszt
Ez miből derült ki?

Sochi 21, Kína SQ idén és ez az időmérő is P1 neki, ami 3 vizes kvali volt.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 295 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt komlyan hihetetlenek nèmelyek itt....egèsz èvben ment a szívása, szivatása Norissnak ha kellett ha nem, gyakran önmagát is, ès mèg így is versenyben maradt. Most vègre ő neki jönnek ki szerencsèbben a dolgok ès ki vagytok akadva hogy ilyen meg olyan csalás ès ilyen gyenge világbajnokot fúúújj.....meg undorító....semmi nem jó.... legalább annak örülnètek hogy vègre izgalmas kicsit ..de hát 🤷🤔😏😉
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ja persze hátha más meg telibeveri míg ott szerencsétlenkedik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma Groguval van az erő. 😊
xrace77
Akkor házat, kocsit a Cardsra a Bears ellen? 😀
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 085
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.
ervinator
Ezt korrigálom, ismétlésekből látszik, hogy eléggé összetört.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Ma Groguval van az erő. 😊
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 085
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven
ThundersNFL a Paraszt
Azért azt tegyük hozzá, hogy Stroll autója tört össze a legkevésbé, a kivárás szólhatott annak is, hogy várták el tud-e indulni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 241 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Max Verstappen:
🎙️
"Ha egy autó a falnak ütközik és törmelék van a pályán, miért várnak 30-40 másodpercet a piros zászlóig. Azonnal le kellett volna inteni. Hagyták,hogy mások befejezzék a körüket. Egyszerűen nem értem"

Van benne igazság bőven

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018