Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt jól tudom h ha vki megnyeri az F2-t, nem maradhat a szériában?
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
Hátrasorolások miatt Leclercnek bazi esélye van megnyerni Monzát....
Fent vő zső hölgyeim és uraim elbassza vagy sem a Ferrari team?
Elbassza 1,2x
Nem bassza el 150x
ThundersNFL a Jobbágy
Biztosra úriember nem fogad.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Hátrasorolások miatt Leclercnek bazi esélye van megnyerni Monzát....
Fent vő zső hölgyeim és uraim elbassza vagy sem a Ferrari team?
Elbassza 1,2x
Nem bassza el 150x

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Adam Stern nem szokott butaságokat írni, és ő azt írja hogy bár ma nem várható bejelentés, de Kyle Busch számára a legvalószínűbb befutó az RCR.

Ha valaki akárcsak tavaly is ezt mondja nekem...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Források szerint (amik NASCAR-ban azért nem légbőlkapottak általában) az RCR és a 23XI a két frontrunner Kyle Busch aláírásáért.

Egyrészt mindkettő dominóeffekt lenne, másrészt imádnám ha Hamlin lenne Kyle Busch főnöke. 😀

De amúgy az RCR-nak több értelmét látnám, ott Reddicket kivásárolva lenne helye a #8-asban, és akkor Reddick mehetne egy évvel előbb a 23XI-hez, ahol (ill. máshol sem) szerintem az idősebbik Busch tesó nem fog már többet versenyezni.

Vagy megy a 23XI-hez és akkor '24-től három autóra bővítenek, meglátjuk.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
 hu.motorsport.com/f1/news/hivatalos-lewis-hamilton-csak-a-mezony-vegerol-rajtolhat-a-2022-es-olasz-nagydijon/10365594/
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
2023-ban a legendás North Wilkesboro Speedwayen lesz az All-Star Race. Na, ez így még jó is lehet, az eddigi gyenge érdeklődést az All-Star verseny iránt ez jelentősen javítani fogja.

Aztán utána jöhet vissza a Cup Series naptárba.
Mikey
és lesz elég pénz? annak idején azért került ki, mert nem hozott annyit, Bruton Smith meg lecserélte talán a North Carolina Speedway-re
slowmotion
Hát nagyon reklamáltak a szurkolók miatta, szóval talán most más lesz. De gondolom ezért is lesz először csak All-Star verseny ott. Próbának jó.
Mikey
mondtam már, hogy a SBNation-ön volt egy nagyon jó longform a pályáról? 😀
slowmotion
longform?
Mikey
 www.sbnation.com/longform/2015/3/4/8126311/north-wilkesboro-speedway-after-nascar
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
2023-ban a legendás North Wilkesboro Speedwayen lesz az All-Star Race. Na, ez így még jó is lehet, az eddigi gyenge érdeklődést az All-Star verseny iránt ez jelentősen javítani fogja.

Aztán utána jöhet vissza a Cup Series naptárba.
Mikey
és lesz elég pénz? annak idején azért került ki, mert nem hozott annyit, Bruton Smith meg lecserélte talán a North Carolina Speedway-re
slowmotion
Hát nagyon reklamáltak a szurkolók miatta, szóval talán most más lesz. De gondolom ezért is lesz először csak All-Star verseny ott. Próbának jó.
Mikey
mondtam már, hogy a SBNation-ön volt egy nagyon jó longform a pályáról? 😀
slowmotion
longform?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
2023-ban a legendás North Wilkesboro Speedwayen lesz az All-Star Race. Na, ez így még jó is lehet, az eddigi gyenge érdeklődést az All-Star verseny iránt ez jelentősen javítani fogja.

Aztán utána jöhet vissza a Cup Series naptárba.
Mikey
és lesz elég pénz? annak idején azért került ki, mert nem hozott annyit, Bruton Smith meg lecserélte talán a North Carolina Speedway-re
slowmotion
Hát nagyon reklamáltak a szurkolók miatta, szóval talán most más lesz. De gondolom ezért is lesz először csak All-Star verseny ott. Próbának jó.
Mikey
mondtam már, hogy a SBNation-ön volt egy nagyon jó longform a pályáról? 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
2023-ban a legendás North Wilkesboro Speedwayen lesz az All-Star Race. Na, ez így még jó is lehet, az eddigi gyenge érdeklődést az All-Star verseny iránt ez jelentősen javítani fogja.

Aztán utána jöhet vissza a Cup Series naptárba.
Mikey
és lesz elég pénz? annak idején azért került ki, mert nem hozott annyit, Bruton Smith meg lecserélte talán a North Carolina Speedway-re
slowmotion
Hát nagyon reklamáltak a szurkolók miatta, szóval talán most más lesz. De gondolom ezért is lesz először csak All-Star verseny ott. Próbának jó.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
2023-ban a legendás North Wilkesboro Speedwayen lesz az All-Star Race. Na, ez így még jó is lehet, az eddigi gyenge érdeklődést az All-Star verseny iránt ez jelentősen javítani fogja.

Aztán utána jöhet vissza a Cup Series naptárba.
Mikey
és lesz elég pénz? annak idején azért került ki, mert nem hozott annyit, Bruton Smith meg lecserélte talán a North Carolina Speedway-re
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
2023-ban a legendás North Wilkesboro Speedwayen lesz az All-Star Race. Na, ez így még jó is lehet, az eddigi gyenge érdeklődést az All-Star verseny iránt ez jelentősen javítani fogja.

Aztán utána jöhet vissza a Cup Series naptárba.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Upset Darlingtonban, a #43-as a victory lane-ben, Erik Jones újra bizonyította hogy zseni.
Mikey
Elvileg nagyon komoly verseny volt, este fantasy draft után röffentek is egy highlightsot.
zacknorb
Darlington sosem okoz csalódást, mindig nagyon jó a verseny. Hazaérek munkából, nekem is az első hogy töltöm le...
Mikey
Végre!
Imádnám ha a '43' behúzná az idei címet is.
🤘gaben🤘
Az ideit nehezen fogja.
Mikey
Elvitt a lelkesedés

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Upset Darlingtonban, a #43-as a victory lane-ben, Erik Jones újra bizonyította hogy zseni.
Mikey
Elvileg nagyon komoly verseny volt, este fantasy draft után röffentek is egy highlightsot.
zacknorb
Darlington sosem okoz csalódást, mindig nagyon jó a verseny. Hazaérek munkából, nekem is az első hogy töltöm le...
Mikey
Végre!
Imádnám ha a '43' behúzná az idei címet is.
🤘gaben🤘
Az ideit nehezen fogja.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Upset Darlingtonban, a #43-as a victory lane-ben, Erik Jones újra bizonyította hogy zseni.
Mikey
Elvileg nagyon komoly verseny volt, este fantasy draft után röffentek is egy highlightsot.
zacknorb
Darlington sosem okoz csalódást, mindig nagyon jó a verseny. Hazaérek munkából, nekem is az első hogy töltöm le...
Mikey
Végre!
Imádnám ha a '43' behúzná az idei címet is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Aleix Espargaro keze egy ma reggeli bukás után:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
„Először is, szerintem annyira könnyű beszélni, amikor a paddockon kívül vagy. Könnyű kritizálni. Mi azonban nem fogunk embereket kirúgni: ez a válaszom Rosbergnek. Remek embereink vannak, és már bebizonyosodott a sportban, hogy a stabilitás fontosabb, biztosítani kell, hogy napról napra, futamról futamra fejlődjünk.”
Istenem ez az ember. Nem tűnik fel neki, hogy max visszafele fejlődnek?
Fire Binotto!
Piros volt a mi autónk nem sárga,
A Ferrari előre megy nem hátra!
Heisman nádor
Most úgy néz ki, hogy mégiscsak sárga lesz 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mindeközben a Ferrarinál:  www.vezess.hu/forma-1/2022/09/07/f1-ujabb-csapas-kigyulladt-a-ferrari-kamionja/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
 www.motorsport.com/f1/news/hamilton-late-in-selecting-right-engine-mode-for-dutch-gp-restart/10364553/
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
„Először is, szerintem annyira könnyű beszélni, amikor a paddockon kívül vagy. Könnyű kritizálni. Mi azonban nem fogunk embereket kirúgni: ez a válaszom Rosbergnek. Remek embereink vannak, és már bebizonyosodott a sportban, hogy a stabilitás fontosabb, biztosítani kell, hogy napról napra, futamról futamra fejlődjünk.”
Istenem ez az ember. Nem tűnik fel neki, hogy max visszafele fejlődnek?
Fire Binotto!
Piros volt a mi autónk nem sárga,
A Ferrari előre megy nem hátra!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
„Először is, szerintem annyira könnyű beszélni, amikor a paddockon kívül vagy. Könnyű kritizálni. Mi azonban nem fogunk embereket kirúgni: ez a válaszom Rosbergnek. Remek embereink vannak, és már bebizonyosodott a sportban, hogy a stabilitás fontosabb, biztosítani kell, hogy napról napra, futamról futamra fejlődjünk.”
Istenem ez az ember. Nem tűnik fel neki, hogy max visszafele fejlődnek?
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 352 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
F1
érdemes ránézni a leggyorsabb körökre
Verstappen 1.13.652
Hamilton 1.13.854
Russell 1.13.671 (ez amúgy az utolsó kőrben volt, szóval majdnem elvette a hollandtól a leggyorsabb kőrt)
Ugyanakkor mindenki szidja a mercit, de csak ismét megkérdezem, ha Russell tudott gondolkodni, Hamilton miért nem tudott??? Illetve Hamilton miért a leghülyébb taktikával indította újra el a futamot? Pont az RBR-nek legkedvezőbb helyen indított, ahonnan a holland simán megelőzhette. Semmi nem akadályozta meg abban, hogy a célvonalig elguruljon 20-szal, aztán utána jöjjön a gáz. Ráadásul az F2-ben is volt belőle kalamajka, simán kijöhetett volna belőle jól, akár egy ferka, RBR kocc miatt is.
Ami nekem még szembe ötlő volt, a 2 secondary gyenge teljesítménye. Talán Perez tudott segíteni Haminak, de mivel utána törölve lettek a különbségek, a futam szempontjából még ez sem igazán számított.
NB2
Hát, ha azt gondolod egy jó újra rajttal megnyerhette volna HAM...
vpi
Szerintem az volt benne hogy a legkevesebb időt szeretné eltölteni egy hazai pályán bármilyen bevetődésre képes pilótával, esetleg ki is ütheti, leterelheti, stb. Ez benne van az újraindításoknál.

Ez meg hogy mért nem cserélt kereket, azért, mert ő úgy tudta, hogy mögötte Russell lesz, aki már megmutatta Verstappen ellen hogy tud jól, agresszívan védekezni. Russell bemondta a lágyakat, és a Mercinek csapat szinten jó volt az is, hogy más stratégiára rakják őket, így engedtek neki, náluk se ez volt az alap terv. Tehát ez a mért nem gondolkodott faszság, hisz az ő győzelméhez az kellett volna, hogy Russell van mögötte, honnan kéne tudnia hogy Russell azt mondja hogy legyen kerékcsere az utolsó pillanatban. Az RBt pályán meg sehogy sem előzte volna meg, max ő a 2., nem Russell a kerékcsere után.
Ennyi erővel Leclerc mért nem gondolkodott Silverstoneban? Csak abban az a különbség, hogy ő a VBért ment, és a Ferrarinak rá kellett volna rendesen szólnia Sainzra, hogy ez a terv.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 837 — Patriot
F1
érdemes ránézni a leggyorsabb körökre
Verstappen 1.13.652
Hamilton 1.13.854
Russell 1.13.671 (ez amúgy az utolsó kőrben volt, szóval majdnem elvette a hollandtól a leggyorsabb kőrt)
Ugyanakkor mindenki szidja a mercit, de csak ismét megkérdezem, ha Russell tudott gondolkodni, Hamilton miért nem tudott??? Illetve Hamilton miért a leghülyébb taktikával indította újra el a futamot? Pont az RBR-nek legkedvezőbb helyen indított, ahonnan a holland simán megelőzhette. Semmi nem akadályozta meg abban, hogy a célvonalig elguruljon 20-szal, aztán utána jöjjön a gáz. Ráadásul az F2-ben is volt belőle kalamajka, simán kijöhetett volna belőle jól, akár egy ferka, RBR kocc miatt is.
Ami nekem még szembe ötlő volt, a 2 secondary gyenge teljesítménye. Talán Perez tudott segíteni Haminak, de mivel utána törölve lettek a különbségek, a futam szempontjából még ez sem igazán számított.
NB2
Hát, ha azt gondolod egy jó újra rajttal megnyerhette volna HAM...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
F1
érdemes ránézni a leggyorsabb körökre
Verstappen 1.13.652
Hamilton 1.13.854
Russell 1.13.671 (ez amúgy az utolsó kőrben volt, szóval majdnem elvette a hollandtól a leggyorsabb kőrt)
Ugyanakkor mindenki szidja a mercit, de csak ismét megkérdezem, ha Russell tudott gondolkodni, Hamilton miért nem tudott??? Illetve Hamilton miért a leghülyébb taktikával indította újra el a futamot? Pont az RBR-nek legkedvezőbb helyen indított, ahonnan a holland simán megelőzhette. Semmi nem akadályozta meg abban, hogy a célvonalig elguruljon 20-szal, aztán utána jöjjön a gáz. Ráadásul az F2-ben is volt belőle kalamajka, simán kijöhetett volna belőle jól, akár egy ferka, RBR kocc miatt is.
Ami nekem még szembe ötlő volt, a 2 secondary gyenge teljesítménye. Talán Perez tudott segíteni Haminak, de mivel utána törölve lettek a különbségek, a futam szempontjából még ez sem igazán számított.