Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Mészáros Sanyi ígért valami nagy bombát 20 perce a mai napra, létezik, hogy Max mégis csak Mercibe megy?

Szerk: csak annyi, hogy az Audi lefejezte a vezetést és Binotto az új főnök, kicsit sokat vártam. 😀

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Nagy kár hogy ilyen hülyén, kurtán-furcsán ért véget ez az amúgy szenzációs verseny.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊
Mikey
Viszont Larson kellett ahhoz, hogy több jelentése is legyen.

Vagy valamelyik japán pilótának kellett volna megnyerni az Indy 500-at, de azért az elég longshot
slowmotion
Sato kétszer is megnyerte, szóval annyira nem longshot. 😀
Jughead
Oh my, lászik hogy nem nézek open wheel racinget már egy jó ideje
slowmotion
Tényleg jó régóta, mert ha emlékeim nem csalnak '17-ben nyerte az elsőt.
Mikey
Krosnoff balesetét még másnapi felvételről közvetítve láttam, ha ez mond valamit
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
 www.origo.hu/sport/f1/2024/07/magyar-nagydij-f1-csapatutasitas-stroll-alonso
NB2
Ennek mi ertelme vagy de tenyleg, igy is eleg kinos ez az egesz.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊
Mikey
Viszont Larson kellett ahhoz, hogy több jelentése is legyen.

Vagy valamelyik japán pilótának kellett volna megnyerni az Indy 500-at, de azért az elég longshot
slowmotion
Sato kétszer is megnyerte, szóval annyira nem longshot. 😀
Jughead
Oh my, lászik hogy nem nézek open wheel racinget már egy jó ideje
slowmotion
Tényleg jó régóta, mert ha emlékeim nem csalnak '17-ben nyerte az elsőt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊
Mikey
Viszont Larson kellett ahhoz, hogy több jelentése is legyen.
slowmotion
Ebben igazad van. Ez nekem is csak ma reggel esett le mikor szembejött ez a kép.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/f1/2024/07/magyar-nagydij-f1-csapatutasitas-stroll-alonso
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊
Mikey
Viszont Larson kellett ahhoz, hogy több jelentése is legyen.

Vagy valamelyik japán pilótának kellett volna megnyerni az Indy 500-at, de azért az elég longshot
slowmotion
Sato kétszer is megnyerte, szóval annyira nem longshot. 😀
Jughead
Oh my, lászik hogy nem nézek open wheel racinget már egy jó ideje
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
És Preese megnyeri Larsonnak.
iktriad
inkább Elliott, ő lökte meg Preece-t
slowmotion
Inkább a NASCAR, ők nem lengettek sárgát, mikor ez egy random 17. körben bárhol sárga lenne.
zacknorb
A versenyek végén nagyon sokszor csinálják ezt, de a tegnapit én sem értettem mert egyből egyértelmű volt hogy Preece nem fog tudni továbbmenni.

Pedig Larson ezt így is, úgy is megnyerte volna, egy újabb re-start után is, annyira gyorsabb volt mindenkinél. Mondjuk azt a fél mezőny lehet nem bírta volna már ki üzemanyaggal.
Mikey
Preece olyan volt, mint egy fodballista, aki időt akar húzni, és visszamászik a pályára ápolást kérni.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊
Mikey
Viszont Larson kellett ahhoz, hogy több jelentése is legyen.

Vagy valamelyik japán pilótának kellett volna megnyerni az Indy 500-at, de azért az elég longshot
slowmotion
Sato kétszer is megnyerte, szóval annyira nem longshot. 😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊
Mikey
Viszont Larson kellett ahhoz, hogy több jelentése is legyen.

Vagy valamelyik japán pilótának kellett volna megnyerni az Indy 500-at, de azért az elég longshot
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 028 — nabege2@yahoo.com
én is furán néztem a végére, főleg, hogy előtte fél órán át álltak pirosban
két dolog lehetséges: kezdődött valami másik műsor vagy nem akarták már az embereket még ott várakoztatni 😊 (egyébként elég kevesen voltak, nyilván tudom, hogy itt a kevés is több mint egy Paks NB1-es meccsén😊 )

néha már arra is sárga jön, ha egy lepke rászáll a pályára és utána köröznek a pc mögött negyedórát (nyilván reklám miatt), most meg direkt megvárták még jöhetett a fehér és zutty vége a versenynek
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
slowmotion
Nem véletlen, hiszen az eredeti épület építtetője rajongott a japán kultúráért. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Háttérképgyanús fotó.


Mikey
Ráadásul ebből a szögből pont úgy néz ki a főépület, mint valami japán templom, Larson miatt pláne jól jön ki
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Háttérképgyanús fotó.


KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Gragsonnak végül egy 9. helyet írtak be, nem tudom mi lehetett ott, de a live timing alapján négyes photo finish, és nyilván ő jött ki a legrosszabbul belőle. Mindegy igazából, a lényeg a Top 10, és az hogy az utolsó négy versenyen így 10., 14., és 9. helyek (meg egy kiesés Poconón), szóval jó hangulatban mehet a kéthetes szünetre ő is és a csapata is.

Nagyon remélem hogy az SHR nem fog kiengedni a szezon második felében, és jó eredményeket tudnak majd elérni. Aztán jövőre az addigra már Tier 1-es Ford csapat FRM-nél robbanthat. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
És Preese megnyeri Larsonnak.
iktriad
inkább Elliott, ő lökte meg Preece-t
slowmotion
Inkább a NASCAR, ők nem lengettek sárgát, mikor ez egy random 17. körben bárhol sárga lenne.
zacknorb
A versenyek végén nagyon sokszor csinálják ezt, de a tegnapit én sem értettem mert egyből egyértelmű volt hogy Preece nem fog tudni továbbmenni.

Pedig Larson ezt így is, úgy is megnyerte volna, egy újabb re-start után is, annyira gyorsabb volt mindenkinél. Mondjuk azt a fél mezőny lehet nem bírta volna már ki üzemanyaggal.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
És Preese megnyeri Larsonnak.
iktriad
inkább Elliott, ő lökte meg Preece-t
slowmotion
Inkább a NASCAR, ők nem lengettek sárgát, mikor ez egy random 17. körben bárhol sárga lenne.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
És akkor félhivatalosan elismerte hogy jövőre is megpróbálja az Indy 500 - Coke 600 duplát.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
És Preese megnyeri Larsonnak.
iktriad
inkább Elliott, ő lökte meg Preece-t
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Hát ez nagyon érdekes bíráskodás volt, és akkor most politikailag korrekt maradtam. Nagyon nem akarták hogy a fél mezőny kifogyjon az etanolból.

Larson nyert, Gragson P6, tökéletes. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Ez így -Blaneynek drukkolva- némileg igazságtalannak tűnik.

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Preese megnyeri Larsonnak.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Hát ezt Larson duplán megköszönheti a Nascarnak (kiugrás + ez itt a végén kabaré volt).
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezt a kretén szar finisht
Konkrétan fél körrel előbb be kellett volna lengetni a sárgát

Poloska vagyok.