Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Elliottól ez nagyon csúnyán amatőr hiba volt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
AZTAQ, gigabaleset Torontoban

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Helyszínről ismerőseim megerősítették, a nézők full vakon voltak

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
THE BRICKYARD 400 IS BAAAACK BITCHEZZZZ!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Verstappennek jelenése van a sportfelügyelőknél....
Vajon miért?
ThundersNFL a Paraszt
Hamiltonnal közösen, nyilván az 1-es kanyaros eset miatt
Verstappen egyébként Hamiltont hibáztatja
zacknorb
Vélhetően Max az ausztriai esetekre fog mutogatni, de attól, hogy ő ott kétszer is kitért ilyen esetben, Hamilton nem köteles erre szerintem.
Jughead
Mondjuk az vicces érvelés lett megint, hogy “The Stewards do not consider this to be a typical case of “changing direction under braking” although it is our determination that the driver of Car 44 could have done more to avoid the collision”, de ennek ellenére nem látták hibásnak Lewis-t.
Jughead
A bírók nem tartják ezt egy tipikus ’féktávon történő irányváltásnak’, noha úgy vélik, hogy a 44-es autó vezetője többet is tehetett volna az ütközés elkerüléséért.” magyarra fordítva
Ezt mondtam én is,hogy Hamilton sem tett meg mindent az elkerülésért....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Verstappennek jelenése van a sportfelügyelőknél....
Vajon miért?
ThundersNFL a Paraszt
Hamiltonnal közösen, nyilván az 1-es kanyaros eset miatt
Verstappen egyébként Hamiltont hibáztatja
zacknorb
Vélhetően Max az ausztriai esetekre fog mutogatni, de attól, hogy ő ott kétszer is kitért ilyen esetben, Hamilton nem köteles erre szerintem.
Jughead
Mondjuk az vicces érvelés lett megint, hogy “The Stewards do not consider this to be a typical case of “changing direction under braking” although it is our determination that the driver of Car 44 could have done more to avoid the collision”, de ennek ellenére nem látták hibásnak Lewis-t.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Összességében amúgy Max a Red Bull taktikájával nem véletlen volt elégedetlen, hisz gyakorlatilag az volt a taktika, hogy majd előzünk, ami ezen a pályán mindig nagyon nehéz (klasszikus példa 21 Hamilton vs Alonso, mikor Hamilton gumielőnyben a mezőny legjobb autójával ragadt be egy középmezőnybe tartozó Alpine ellen).

Végül ez a 4. helyre lett volna elég, amiből 5. lett a bevetődésnek és annak hála, hogy még ütközés is lett a vége.

A McLaren meg lassan felteheti a bohóc maszkot, a Ferrarinál kb. csak annak örülhetnek , hogy sikerül hétről hétre átvenni tőlük a lúzer szerepet.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Verstappennek jelenése van a sportfelügyelőknél....
Vajon miért?
ThundersNFL a Paraszt
Hamiltonnal közösen, nyilván az 1-es kanyaros eset miatt
Verstappen egyébként Hamiltont hibáztatja
zacknorb
Visszanézve Max volt a túl vakmerő....ha vár 1-2 kört akkor lehet könnyebben megelőzi mert akkor már Hamilton csúszkált....
Mondjuk Hamilton sem tett meg mindent ,hogy elkerülje az ütközést pedig látta mi fog jönni....
De ez inkább Maxnak hibája...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Azt a 7 pontott, majd Ausztriában kell keresni.
steelwolf
Ott 18at lehet keresni, mert 2. hely helyett DNF lett
zacknorb
Szerintem meg 3-at, mert 7 helyett 10-et hozott rajta Max.
Jughead
Igaz

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Verstappennek jelenése van a sportfelügyelőknél....
Vajon miért?
ThundersNFL a Paraszt
Hamiltonnal közösen, nyilván az 1-es kanyaros eset miatt
Verstappen egyébként Hamiltont hibáztatja
zacknorb
Vélhetően Max az ausztriai esetekre fog mutogatni, de attól, hogy ő ott kétszer is kitért ilyen esetben, Hamilton nem köteles erre szerintem.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Azt a 7 pontott, majd Ausztriában kell keresni.
steelwolf
Ott 18at lehet keresni, mert 2. hely helyett DNF lett
zacknorb
Szerintem meg 3-at, mert 7 helyett 10-et hozott rajta Max.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Norris persze megint nem bírt nyerni 😔 na mindegy úgy látom itt egy chókert választottam 😏
dande2
Kinek mit intézet a kormánya 😁😁😁
ThundersNFL a Paraszt
Most mondta el a fiam hogy hogy történt mindez, elmegy a Mclaren 3,14csába....helyèbe hagynám ott a francba a bandát ahogy van....😡😡😡 (Persze ez nem így működik...tudom....)
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Megint az derült ki, hogy Lando túl jó srác ahhoz, hogy világbajnok legyen.
Jughead
Hát fejben még kell fejlődnie. A felcserélt boxkiállás után az első adandó alkalommal visszaengedi Piastrit, és lett volna 20 köre megelőzni a pályán. A tempóból ítélve, amit nyomott a verseny végéig, simán meg is lett volna.
Vitézlő Titoknok tomz
Dehogy, ezen a pályán nem előz két ugyanolyan kocsi, láttad Max se tudott mit kezdeni Hamiltonnal, de még Leclerc-kel is meggyűlt a baja.

Lando kétszer lehetett volna tökös:
- az elején nem udvariaskodik Piastrival (oké, hogy csapattárs, de legalább a helyére tette volna Oscart).
- a végén nem adja vissza a pozíciót.

Egyiket se vállalta be, így a csapattársa húzta be helyette a 25 pontot.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Verstappennek jelenése van a sportfelügyelőknél....
Vajon miért?
ThundersNFL a Paraszt
Hamiltonnal közösen, nyilván az 1-es kanyaros eset miatt
Verstappen egyébként Hamiltont hibáztatja

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Azt a 7 pontott, majd Ausztriában kell keresni.
steelwolf
Ott 18at lehet keresni, mert 2. hely helyett DNF lett

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt a 7 pontott, majd Ausztriában kell keresni.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Megint az derült ki, hogy Lando túl jó srác ahhoz, hogy világbajnok legyen.
Jughead
Hát fejben még kell fejlődnie. A felcserélt boxkiállás után az első adandó alkalommal visszaengedi Piastrit, és lett volna 20 köre megelőzni a pályán. A tempóból ítélve, amit nyomott a verseny végéig, simán meg is lett volna.
Vitézlő Titoknok tomz
Dehogy lett volna.
Soha a büdös életben nem előzte volna meg.
Ezért nem is akarta visszaadni a pozíciót.
Ez egy tükörsima McLaren egy-kettő lett volna, amit elbasztak azzal, hogy felcserélték a kerékcserét.

De nekünk ez jó, legalábbbeszélnek a magyar nagydíjról, mert amúgy sok minden nem történt - na jó, Verstappennek elmentek otthonról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ahogy vége lesz a mostani versenyhétvégének, folytatódik a munka Mogyoródon. A Magyar Nagydíjnak otthont adó Hungaroring átépítési költsége 105 milliárd forint, amelyre megvan a kormánygarancia, azaz a fedezet is Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint.

Ahhoz képest h a pályához nem nyúlnak nem sok ez pöttyet?
Beki
Á nincs túlárazva á dehogy

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
Megint az derült ki, hogy Lando túl jó srác ahhoz, hogy világbajnok legyen.
Jughead
Hát fejben még kell fejlődnie. A felcserélt boxkiállás után az első adandó alkalommal visszaengedi Piastrit, és lett volna 20 köre megelőzni a pályán. A tempóból ítélve, amit nyomott a verseny végéig, simán meg is lett volna.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Norris persze megint nem bírt nyerni 😔 na mindegy úgy látom itt egy chókert választottam 😏
dande2
Kinek mit intézet a kormánya 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 882
Ahogy vége lesz a mostani versenyhétvégének, folytatódik a munka Mogyoródon. A Magyar Nagydíjnak otthont adó Hungaroring átépítési költsége 105 milliárd forint, amelyre megvan a kormánygarancia, azaz a fedezet is Gulyás Gergely, a Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint.

Ahhoz képest h a pályához nem nyúlnak nem sok ez pöttyet?
több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
Igazából tavaly év közepe óta egyre zárult az olló, csak baromi nagy volt az előny, amit 2022 végére/2023 elejére kiépítettek (a vicc, hogy 2022 elején még a Ferrari volt
lépéselőnyben).
Jughead
Mit mondtam anno, kiszedették a kocsijukból a szabálytalan fluxuskondenzátort, azóta nem megy nekik a szekér.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Norris persze megint nem bírt nyerni 😔 na mindegy úgy látom itt egy chókert választottam 😏
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Amúgy Horner miért nem szólt be,hogy Max kuss és vezess

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
A Red Bull jól belealudt ebbe a fejlesztési versenybe amúgy, Max nem azért próbálkozott ennyire kétségbeesett manőverrel Lewis ellen, mert leszállt nála a vörös köd, hanem mert semmire se ment a gumielőnyével a Merci ellen.

Nehéz lenne megmondani jelenleg, hogy a Merci vagy a Red Bull áll-e a második helyen, mert Perez miatt semmit nem látunk a reális erőviszonyokból.
Jughead
Azóta estek vissza, hogy elindult tőlük kifelé a tudás, ugye?
szaba
Igazából tavaly év közepe óta egyre zárult az olló, csak baromi nagy volt az előny, amit 2022 végére/2023 elejére kiépítettek (a vicc, hogy 2022 elején még a Ferrari volt
lépéselőnyben).

Szerkesztette: Jughead