Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 660 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha valaki nagyon megérdemelte ezt, akkor az Aprilia és Aleix.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
nah ilyen nincs a forma1-ben:
Motogp 3 verseny, 9 dobogós
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ALEIX ESPARGARO!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Vietti elég durván bekezdett. Három futam: két első, egy második hely.
Jan
mondjuk nálam azért a manőverért tuti kapott volna büntit
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Vietti elég durván bekezdett. Három futam: két első, egy második hely.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 660 — Kinek mit intézett a kormánya
A Moto3 hozta a megszokottat, végig egy packben a versenyzők, voltak drámák, és az utolsó 3-4 kanyarban előzés a győzelemért.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Foggia-t megelőzik 50 méterrel a cél előtt, majd a cél után 10 méterrel nyújtja a kezét, hogy gratulálok
respect!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Igazán szívmelengető az Aprilia első modern kori poleja szárazon, erőből. Aleix győzelme lenne csak az igazan feel good story holnap. Én drukkolok neki és most úgy tűnik a verseny tempó is megvan a végső sikerhez.

Martin már lassan bérletes lesz az első sorban, igaz idén ezt még nem tudta pontokra sem váltani vasárnap. Marini a hétvége meglepetése eddig. Nála mondjuk erősen kérdéses, hogy ez holnap mire is lesz elég.

Quartararo a legjobb Yamahás, ez nem meglepő ahogy sajna lassan a gyári Ducatik vergődése sem az. Most még csak azt sem lehet mondani, hogy az idei géppel van gond, hisz Martin ugyanazzal a modellel van az első sorban, amivel Miller a tizedik Bagnaia meg a tizennegyedik. Ez szerintem eddig az idei szezon legnagyobb kellemetlen meglepetése.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Két kör alatt csak sikerült Gibbsnek félrelökdösnie Nemecheket a győzelemért.

Parker Retzlaff, az iRacing "legenda" második versenyén Top10-ben végez, na az mi.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Gragson hátsó fékek nélkül megy, csodálatos. Kellett már a pech idénre is.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Az első 50 kör alapján Nemechek sajnos nagyon kiemelkedik a mezőnyből.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Vegasba megy az F1 2023ban


szombati lesz a futam és éjjeli, villanyfényes, tehát nekünk éjszakai/hajnali. de szombatról vasárnapra. ami király és nem ütközik NFL-el.
braxa88
Újabb utcai pálya, fúúújjj!
Mikey
Lennnn az ussszán nincsen kegyelem!

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Vegasba megy az F1 2023ban


szombati lesz a futam és éjjeli, villanyfényes, tehát nekünk éjszakai/hajnali. de szombatról vasárnapra. ami király és nem ütközik NFL-el.
braxa88
Hát nem lett egy bonyolult pálya. 😀
Toca
kicsit olyan Silverstone x Detroit lett
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Vegasba megy az F1 2023ban


szombati lesz a futam és éjjeli, villanyfényes, tehát nekünk éjszakai/hajnali. de szombatról vasárnapra. ami király és nem ütközik NFL-el.
braxa88
Hát nem lett egy bonyolult pálya. 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Vegasba megy az F1 2023ban


szombati lesz a futam és éjjeli, villanyfényes, tehát nekünk éjszakai/hajnali. de szombatról vasárnapra. ami király és nem ütközik NFL-el.
braxa88
Újabb utcai pálya, fúúújjj!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 www.vezess.hu/forma-1/2022/03/31/f1-fontos-bejelentest-tettek-vettelrol/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Vegasba meg az F1 2023ban


szombati lesz a futam és éjjeli, villanyfényes, tehát nekünk éjszakai/hajnali. de szombatról vasárnapra. ami király és nem ütközik NFL-el.
braxa88
ééés nem egy parkolóban fognak körözni, mint annak idején
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Vegasba megy az F1 2023ban


szombati lesz a futam és éjjeli, villanyfényes, tehát nekünk éjszakai/hajnali. de szombatról vasárnapra. ami király és nem ütközik NFL-el.

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/03/29/kiderult-fejbe-lotte-magat-az-fia-tavaly-elhunyt-exelnoke/?fbclid=IwAR3MbgqZvJKrnBm_dEHP0DblLuvbiDoJwvy8ffznp_Jyl7jjc1x8oZZh_ng#
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehet nem imádni ezt a pasast. 😀 😀 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Európában amúgy egy ilyen kilökésből biztos, hogy több hétig tartó net harc lenne 😊
(nascar, ha nem lenne világos)
NB2
Nem kell ahhoz egy ilyen kilökés, hát sokkal kevesebb miatt is pl. itt nyolc oldalon keresztül megy a vita.


Európában amúgy egy ilyen kilökésből biztos, hogy több hétig tartó net harc lenne 😊
(nascar, ha nem lenne világos)
NB2
Mint gyorsasági motorverseny rajongó, én imádom a test test elleni küzdelmeket, a kontaktot de én pont emiatt nem tudom huzamosabban követni a NASCAR-t . Egy olyan bajnokság ahol úgy nyerhetsz, hogy egyszerűen kilököd a másikat, azt én nem tudom egy megyei bajnokságnál komolyabbnak tekinteni. És most nem csak erről az egy konkrét esetről beszélek.
Cowboykarcsi90
Szerencsére azért nem jellemző az ilyesmi, ráadásul néhány esetben jelentősen túl is lett reagálva a média által.

Azt pedig mindenki elfelejti, hogy az utolsó körben korábban Allmendinger is arrébb rakta Chastaint.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Európában amúgy egy ilyen kilökésből biztos, hogy több hétig tartó net harc lenne 😊
(nascar, ha nem lenne világos)
NB2
Mint gyorsasági motorverseny rajongó, én imádom a test test elleni küzdelmeket, a kontaktot de én pont emiatt nem tudom huzamosabban követni a NASCAR-t . Egy olyan bajnokság ahol úgy nyerhetsz, hogy egyszerűen kilököd a másikat, azt én nem tudom egy megyei bajnokságnál komolyabbnak tekinteni. És most nem csak erről az egy konkrét esetről beszélek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Európában amúgy egy ilyen kilökésből biztos, hogy több hétig tartó net harc lenne 😊
(nascar, ha nem lenne világos)
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Hát nem hiszem el, Chastain Cup Series versenyt nyert!!! Ezt ha megnézem majd a versenyt, tuti megkönnyezem. Amikor még a JD Motorsportnál ment, konkrétan elérhetetlennek tűnt ez. De megvan!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A dinnyés ember első W-je IGAZÁN emlékezetesre sikerült.


Meg az első W ünneplése is.


Szerkesztette: iktriad