Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Ajj Alonso hidraulika…de sajnalom ez top3-5…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
McLaren szépet ugrott, vagy pont ideális a pályára.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kezd nem tetszeni a helyzet 😌
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Na, Mick végre lenyomta Magnussent.
dugo93
Pont mikor ezzel kezdek hogy meglepö az eddigi 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Na, Mick végre lenyomta Magnussent.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na Vettel tud vmit varázsolni?
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Most mondanám hogy Latifi, de inkább mondom hogy Kanada…semmi keresnivalója ennyi jó pilóta között ennek a két balfasznak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Miért hozták ilyen közel a falakat? Jóval messzebb voltak régebben.
dugo93
Hogy Latifi neki menjen, mikor szólnak neki!
steelwolf
Pedig nem is mondták neki 😀

több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Inkább Vettel kocsiját kellett volna összerakni.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 660 — Kinek mit intézett a kormánya
Ok, jövőre 0 kanadait a mezőnyben.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Végre nekik is feltűnt, h mindenki libasorba, csak ő nem!

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/04/09/betiltotta-a-biztonsagi-auto-mogotti-verstappenezest-az-fia/?fbclid=IwAR2qY4k9MMYSO_chfHqp4kjx1tALZ1q3lQbC9mk_FW_uwMr3WQygODq6uog

Szerkesztette: steelwolf
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Miért hozták ilyen közel a falakat? Jóval messzebb voltak régebben.
dugo93
Hogy Latifi neki menjen, mikor szólnak neki!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Miért hozták ilyen közel a falakat? Jóval messzebb voltak régebben.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megint erősen kezd a Ferrari. Remélem Sainz megtalálja amit keres, nincs messze, de jó lenne ha ő is beszállna a versenybe a győzelmekért.
Sőt én még egy Merci és Alpine erősödést várok, és akkor igazán fasza lesz. Tudom tudom ez nem lehetséges.

Btw engem meglep hogy Magnussen ennyi kihagyás után mennyire simán veri MSC-t…
Eazzy
Alpine szerintem jó lehet a középmezőny tetejére, a Mercinek meg ez a plafon jelenleg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 635 — No one likes us, cause no one like us
Megint erősen kezd a Ferrari. Remélem Sainz megtalálja amit keres, nincs messze, de jó lenne ha ő is beszállna a versenybe a győzelmekért.
Sőt én még egy Merci és Alpine erősödést várok, és akkor igazán fasza lesz. Tudom tudom ez nem lehetséges.

Btw engem meglep hogy Magnussen ennyi kihagyás után mennyire simán veri MSC-t…

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chastain után a másik kedvenc Hamlin is biztos playoff résztvevő!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezt írtam egy másik fórumra, hogy azért ezeket az embereket nem lehet komolyan venni. Ezek majd eldobják a vasat, Quarta esélyes. Meg én bízom benne, hogy MM ha nem kel, akkor a stabil 1-5 eredményeivel behúzhatja még így is
NB2
Mondjuk Binder és Bastianini szerintem lehet VB aspiráns. Még ha nem is ők voltak az első számú esélyeseknek gondoltak Qatar előtt. Már csak azért is mert Ők már legalább nyertek bajnoki címet a kisebb kategóriákban.

Marquez a teljesen ujra épített Hondával és az eddig kihagyott két futammal idén még lehet kevés lesz a bajnoki címre. Nem tudom a jövő héten fog e már tudni indulni Texasban. Meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Ezt írtam egy másik fórumra, hogy azért ezeket az embereket nem lehet komolyan venni. Ezek majd eldobják a vasat, Quarta esélyes. Meg én bízom benne, hogy MM ha nem kel, akkor a stabil 1-5 eredményeivel behúzhatja még így is
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szóval Aleixnek szívből gratula, nem is csak a mai teljesítményért, hanem tényleg az elmúlt 5 év produkciójáért. Nem mellesleg így most a VBt is vezeti.

Martinnak úgy kellett ez a második hely mint egy falat kenyér. Neki az egykörös tempója már amúgy is megvolt idén, de két nullázás után ez a mostani győzelemmel ér fel.

Rins meg szépen csendben az eddigi egyik legstabilabb versenyző, óriási meglepetésre a tavalyi szezon figyelembe véve. Meg is látszik ez a tabellán is, a VB negyedik hellyel.

Ha egy valakit kéne mondanom, akinek “drukkolok” idén, talán Bagnaia tudna ez a motoros lenni, úgyhogy nem tudom nem kiemelni Őt is. Az egyértelmű, hogy ez az ötödik hely sem az még, amiért Pecco kigurul vasárnaponként a pályára de idén ez az első értékelhető eredménye az olasznak. Innen csak előre és akkor még nincs veszve semmi.

Már csak azért sem, mert rohadt hosszú az idei bajnokság(egész pontosan rekord hosszúságú az 2022es világbajnoki kiírás a 21 versennyel)arról nem is beszélve, hogy könnyen lehet akár a 2016nál vagy a 2020nál is betegebb szezon az idei.

Eddig három verseny nemhogy három különböző győztessel de három teljesen más dobogóval is(Qatarban ugye Bastianini - Binder - Pol Espargaro, Indonéziában Oliveira - Quartararo - Zarco és most pedig Aleix Espargaro - Jorge Martin - Alex Rins).

Ha a gyári Ducati és Yamaha csapat egy kicsit magára találna, az valamelyest visszaállítaná a világ rendjét de egyelőre az Aleix Espargaro, Brad Binder és Enea Bastianini világbajnoki sorrend azért nagyon nem az előzetes papírforma.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
nah ilyen nincs a forma1-ben:
Motogp 3 verseny, 9 dobogós
NB2
Mert most nincs igazán domináns versenyző.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Itt hétvégézek most Tarragonaban, épp nemrég jöttem ki az étteremből, pont mutatták az utolsó kört.
Hát. Nem azt mondom hogy hatalmas öröm volt mintha vb címet szerzett volna, de azért ezt is átkell élni élőbe. Volt minden 😀
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az első győzelme Aleixnek. Nem a királykategóriában, a világbajnokságon!

Nagyon régen örültem ennyire egy amúgy úgymond számomra semleges csapat/motoros győzelmének!

Ez nagyon hollywoodi sztori így, a szó száz százalékig pozitív értelmében.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 660 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha valaki nagyon megérdemelte ezt, akkor az Aprilia és Aleix.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
nah ilyen nincs a forma1-ben:
Motogp 3 verseny, 9 dobogós
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ALEIX ESPARGARO!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz