Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pulzusom 200-on. Gondoltam, hogy egy Chastain miatt izgulni fogok ma éjjel, de nem gondoltam, hogy ennyire és az illetőt Rossnak hívják majd. (Remélem Jessica is hasonlóan sikeres lesz 2-3 óra múlva!) Micsoda verseny.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Aaah, majdnem meglett.
Grat Chastainnek.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Kellett hozzá némi szerencse, de ez a Norris féle 7. egész jól nézett már ki.

Az első kettő csatája meg nagyon jó volt, látszik, hogy könnyebb az előzés, így nincs minden előzésnél az, mint pl. tavaly, hogy elemezni kell, hogy ki szorított le kit.
Jughead
Illetve az is jo, hogy amit Weber Gabi (Ross Brawn utan) pedzegetett. Miszerint a gumik mar nem melegszenek fel tul hamar. Tavalyig egy komoly elozesi kiserlet utan varni kellett, mig a gumi visszahul par kor alatt. Ezert volt elet-halal par elozesi kiserlet. (Persze Maxnak minden kiserlet az. 😀). Igy most sokkal folyamatosabban mennek egymas torkanak. Ami roppant szorakoztato! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suarez egyelőre úgy kezd, mint a honfitárs Perez az F1-ben.
iktriad
És úgy jár, mint Perez... Ez akár jó jel lehet Ross Chastainnek.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Kellett hozzá némi szerencse, de ez a Norris féle 7. egész jól nézett már ki.

Az első kettő csatája meg nagyon jó volt, látszik, hogy könnyebb az előzés, így nincs minden előzésnél az, mint pl. tavaly, hogy elemezni kell, hogy ki szorított le kit.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suarez egyelőre úgy kezd, mint a honfitárs Perez az F1-ben.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Lehet fanyalgásnak tűnik, de én azért még mindig várnék azzal az ajnározással...
Megint 2 versenyző harcolt az első helyért (ugyanaz mint múlt héten), egy SC-vel a 8. is már 1 percre volt tőlük, ha nincs SC ebből 7-től lefelé megint körözés lett volna. Ráadásul ez a pálya, a 3 DRS-sel segít, hogy mindig valakire visszamenj, szóval ez segíthetett, hogy úgy tűnjön lehet valaki mögött menni sokáig.
Tényleg kéne már egy Sainz, Perez csata is az első helyért és nem vagyok kibékülve a gumikkal.
NB2
Hát ha arra vársz hogy több mint két csapat versenyezzen az első helyért akkor fanyalognod kell még egy ideig az biztos.
Toca
igen, látom, hogy erre kisebb az esély, de legalább ha van 2-2 pilóta legalább felváltva nyerjenek😊
szerintem sok ferka szurker van és most örülnek, hogy végre jó a csapat és ezért mondják többen ezt a szezont jobbnak
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Lehet fanyalgásnak tűnik, de én azért még mindig várnék azzal az ajnározással...
Megint 2 versenyző harcolt az első helyért (ugyanaz mint múlt héten), egy SC-vel a 8. is már 1 percre volt tőlük, ha nincs SC ebből 7-től lefelé megint körözés lett volna. Ráadásul ez a pálya, a 3 DRS-sel segít, hogy mindig valakire visszamenj, szóval ez segíthetett, hogy úgy tűnjön lehet valaki mögött menni sokáig.
Tényleg kéne már egy Sainz, Perez csata is az első helyért és nem vagyok kibékülve a gumikkal.
NB2
Hát ha arra vársz hogy több mint két csapat versenyezzen az első helyért akkor fanyalognod kell még egy ideig az biztos.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Lehet fanyalgásnak tűnik, de én azért még mindig várnék azzal az ajnározással...
Megint 2 versenyző harcolt az első helyért (ugyanaz mint múlt héten), egy SC-vel a 8. is már 1 percre volt tőlük, ha nincs SC ebből 7-től lefelé megint körözés lett volna. Ráadásul ez a pálya, a 3 DRS-sel segít, hogy mindig valakire visszamenj, szóval ez segíthetett, hogy úgy tűnjön lehet valaki mögött menni sokáig.
Tényleg kéne már egy Sainz, Perez csata is az első helyért és nem vagyok kibékülve a gumikkal.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Egyébként Leclerc ezt a rajtnál bukta be ( nyilván utólag ). Ha rendesen rajtol Sainznak nem kell rafekeznie és Max nem előzi meg.
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Klasszikus

 youtu.be/L42H4vkbHYc
steelwolf
Bevásárolhatod magad, de itt 10 évvel korábban meg vagyon írva a sorsod...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 292 — Keep pounding
Eddig kettobol ketto jo verseny, remelem megy igy tovabb.
Perezt sajnaltam, siman nyert volna sztem, ha nem szopja be a safety cart...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Klasszikus

 youtu.be/L42H4vkbHYc
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként ez csak az első fogás volt. A második hamarosan jön, egy olyan pályán, ahova majd jönnek Perezék is idén. Az első sorban itt is van egy mexikói(Daniel Suarez).
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Hehe, lesz itt még középsőujjas integetés is a szezon vége felé... 😀
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Leclerc kicsit gyűröttebbnek tűnik.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Na ez fasza verseny volt és tényleg jók ezek a gépek lehet veluk közel menni.
Sajna kell még kis sebesség a Ferkának, de azért impresszív eddig.
LeClercet meg tavaly amennyire leszolták annyira jó most.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 186
Stroll és Albon segíti a hollandot egy sárgával
Heisman
és egyikük sem úgy tűnik, mint aki betartja a sárga zászlót. Én mindkettőjüket büntetném
Tarsi
na a nagy versenyzés közben azért Verstappen beleszólt hogy bezzeg a ferka 😀
Heisman
Hisztis picsa, úgy tűnik ez a világbajnokok keresztje...
Klaci79
tanult a mesterétől 😊
Magnussen gyors volt dupla sárgánál, lehet nem lesz ebből pont szerzés, nem tudom mi mögötte a különbség
Sainz dettó
Heisman
Nem is értem az első kettő is úgy jött át ott mint ha nem lett volna sárga és elvileg Sainzot is vizsgálják.
Én ezt nagyon szigorúan venném és mindenkit büntetnék aki nem lassított, mert ez iszonyat veszélyes.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Stroll és Albon segíti a hollandot egy sárgával
Heisman
és egyikük sem úgy tűnik, mint aki betartja a sárga zászlót. Én mindkettőjüket büntetném
Tarsi
na a nagy versenyzés közben azért Verstappen beleszólt hogy bezzeg a ferka 😀
Heisman
Hisztis picsa, úgy tűnik ez a világbajnokok keresztje...
Klaci79
tanult a mesterétől 😊
Magnussen gyors volt dupla sárgánál, lehet nem lesz ebből pont szerzés, nem tudom mi mögötte a különbség
Sainz dettó

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magnussen 2/2 pontszerzés.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Szép W Verstappentől, csak ne változzon ő is rinyagéppé...

Vajon Perez nyert-e volt, ha nincs Latifi...
iktriad
Ne változzon rinyagéppé???
Max Rinyagép a neve
több mint 2 éve
Brotesz Indianapolis Colts 119
Szép W Verstappentől, csak ne változzon ő is rinyagéppé...

Vajon Perez nyert-e volt, ha nincs Latifi...
iktriad
Nincs hova változnia, már a kezdetektől fogva az.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
Stroll és Albon segíti a hollandot egy sárgával
Heisman
és egyikük sem úgy tűnik, mint aki betartja a sárga zászlót. Én mindkettőjüket büntetném
Tarsi
na a nagy versenyzés közben azért Verstappen beleszólt hogy bezzeg a ferka 😀
Heisman
Hisztis picsa, úgy tűnik ez a világbajnokok keresztje...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép W Verstappentől, csak ne változzon ő is rinyagéppé...

Vajon Perez nyert-e volt, ha nincs Latifi...
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Nem volt rossz. A Mercit meg fessék vissza feketére, hátha segít.

Szerkesztette: csipkelli