Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy Mazepin nem rontja itt a levegőt, Latifin nálam egyértelműen a leggyengébb versenyző a mezőnyben,
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Latifi hogy lehet pilóta nem értem

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Perez becumizta Latifit
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alpine show
steelwolf
Ocon mindenki idegeire megy.
iktriad
De ő nem veszi zokon!

Meg lesz az 1. hely 😁
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gondolom Ocont megdícsérik majd.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alpine show
steelwolf
Ocon mindenki idegeire megy.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alpine show
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tsunoda miért nem indult?
Szokol
Elromlott rajt előtt a dudúja.

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Tsunoda miért nem indult?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
most látok először futamot, nem tudom ez eddig miben más mint tavaly, ugyanúgy mennek körbe-körbe

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem vagyok nyugodt, h Perez mellől indul Leclerc, tavaly is sokszor levezette a pályáról! Remélem rajtnál megoldja az előzést!

steelwolf
Egy kocc szerintem lesz a rajtnál, igazi lutri a bal jobbra visszafordító
megoldották

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem vagyok nyugodt, h Perez mellől indul Leclerc, tavaly is sokszor levezette a pályáról! Remélem rajtnál megoldja az előzést!
Attól, hogy a legendafiú nem tud vezetni, még nem a pálya a hibás. Tavaly is törte itt, meg Monacoban is.
Eddig KMag gyönyörűen beárazza a csodagyereket.
Marko16
Szerintem senki nem emlegeti csodafiúnak!


Ez nagyon durva esés volt.

iktriad
Kicsi Schumi nem érzi a kordonos pályákat mintha Monacóban is neki vágta volna, nem?
csebi
Nincs is sok értelmük ezeknek a pályáknak
dugo93
Nincs lehetőség hibára, jó az.
Mikey
Csak unalmas.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én úgy vagyok azért vele, hogy inkább a graveltrapbe ragadjon bele ha hibázik, ne 270-nel kenődjön a falba.
Más kérdés hogy Mick sem a legjobb a mezőnyben.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Marko16 Los Angeles Rams 77
Attól, hogy a legendafiú nem tud vezetni, még nem a pálya a hibás. Tavaly is törte itt, meg Monacoban is.
Eddig KMag gyönyörűen beárazza a csodagyereket.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ez nagyon durva esés volt.

iktriad
Kicsi Schumi nem érzi a kordonos pályákat mintha Monacóban is neki vágta volna, nem?
csebi
Nincs is sok értelmük ezeknek a pályáknak
dugo93
Nincs lehetőség hibára, jó az.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ez nagyon durva esés volt.

iktriad
Kicsi Schumi nem érzi a kordonos pályákat mintha Monacóban is neki vágta volna, nem?
csebi
Nincs is sok értelmük ezeknek a pályáknak

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Nem akarom elkiabálni, de végre nem Merci dominancia lesz idén, Lajossal és Jánossal az élen??
Szuuuuupeeer.
Coolearie
Sztem ritka jó szezon lehet ez. Ha feljön a merci akkor 6 autó is mehet a győzelemért majd

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Nem akarom elkiabálni, de végre nem Merci dominancia lesz idén, Lajossal és Jánossal az élen??
Szuuuuupeeer.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Allmendinger nyert, így is jó, Kaulig Racing rulez!
Gragson újabb Top 5, és most két short track jön (Richmond és Martinsville), tavaly mindkettőn nyert, szóval most sem kisebb az elvárás. Továbbra is vezeti a bajnokságot, ez a tavalyi szezonkezdés után nem kicsi elégtétel. LFG!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Ez nagyon durva esés volt.

iktriad
Kicsi Schumi nem érzi a kordonos pályákat mintha Monacóban is neki vágta volna, nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mick természetesen nem indul holnap.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nem szoktam nézni nagyon a Truck versenyeket, de egész jó volt amúgy 😀
adamfaragoo
Mindjárt Xfinity verseny, az még jobb lesz.

Chastain P2, Gragson P12 kezdésnek, jó lenne a végén örülni.
Mikey
Azt szoktam követni, a Truck Seriest valahogy igy előítéletből unalmasnak gondoltam. De most Bowman miatt megnéztem, és tetszett 😀 Mármint nem az amit ő csinált, hanem az egész futam 😀
adamfaragoo
Szigorúan a versenyt nézve szerintem az Xfinity után a második legérdekesebb széria, bár néha vannak agyzsibbasztó megoldások... 😀 Mondjuk ma ezt pont egy Cup Series regular szállította.

Logano és KuBusch a két szakkommentátor, imádom amikor ők vannak.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Nem szoktam nézni nagyon a Truck versenyeket, de egész jó volt amúgy 😀
adamfaragoo
Mindjárt Xfinity verseny, az még jobb lesz.

Chastain P2, Gragson P12 kezdésnek, jó lenne a végén örülni.
Mikey
Azt szoktam követni, a Truck Seriest valahogy igy előítéletből unalmasnak gondoltam. De most Bowman miatt megnéztem, és tetszett 😀 Mármint nem az amit ő csinált, hanem az egész futam 😀

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nem szoktam nézni nagyon a Truck versenyeket, de egész jó volt amúgy 😀
adamfaragoo
Mindjárt Xfinity verseny, az még jobb lesz.

Chastain P2, Gragson P12 kezdésnek, jó lenne a végén örülni.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Nem szoktam nézni nagyon a Truck versenyeket, de egész jó volt amúgy 😀