Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
úgy értettem, hogy ő tényleg nem csak oválokon bubuckodik, tényleg versenypályákon ment, szóval durva de én ezt tőle elvárom, hogy top 3-ban legyen egy versenypályán
NB2
Persze, ez így alap. De nem volt semmi extra iktriad bejegyzésében, ami túlzottan piedesztálra emelte volna SVG-t, szóval nem igazán értettem a hsz-edet.
Mikey
lehet én voltam nem egyértelmű 😊 SVG-től én ezt elvártam, bár nyilván ez hülyén hangzik 😊
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
úgy értettem, hogy ő tényleg nem csak oválokon bubuckodik, tényleg versenypályákon ment, szóval durva de én ezt tőle elvárom, hogy top 3-ban legyen egy versenypályán
NB2
Persze, ez így alap. De nem volt semmi extra iktriad bejegyzésében, ami túlzottan piedesztálra emelte volna SVG-t, szóval nem igazán értettem a hsz-edet.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
úgy értettem, hogy ő tényleg nem csak oválokon bubuckodik, tényleg versenypályákon ment, szóval durva de én ezt tőle elvárom, hogy top 3-ban legyen egy versenypályán
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Shane van Gisbergen nyerte Portlandet és így ott van az Xfinity PO-ban!

iktriad
autóversenyző nyerte az autóversenyt? 😊
NB2
Mindig nagy dolog amikor egy újonc versenyt nyer.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Shane van Gisbergen nyerte Portlandet és így ott van az Xfinity PO-ban!

iktriad
autóversenyző nyerte az autóversenyt? 😊
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Remélem ebből is hagyomány lesz és sokat láthatjuk puntolni SVG-t.
Mikey
Legenda 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?
dugo93
Olvasd el a nyilatkozatát. Sokkal több adatot és támogatást kap egy gyári csapatnál. Pl. A pramac nem gyári futóművet használ és ha motoroztál valaha , akkor el tudod képzelni mennyit is jelenthet ez.
Pep71
De ha a gyári nem jön össze, a Pramac még mindig a legjobb lepattanó nem? Több értelme lenne neki odamenni, mint mondjuk a gyári Apriliara így laikusan ránézve 😀
dugo93
Így van, messze a ducati a legjobb, csak gondolom próbálja nyomás alá helyezni a Ducatit. Azért ők sem szívesen engednék el MM-et látva a teljesítményét egy évvel régebbi technikán pár verseny után..
Ha nem mehet a gyari csapathoz akkor a Gresini-nél akar kiharcolni az évi technikát, minthogy atmenjen a pramac-hoz.
Elvileg Martin megy a gyári csapathoz, úgyhogy érdekes lesz , hogy alakul MM sorsa , ktm nagyon akarja.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?
dugo93
Olvasd el a nyilatkozatát. Sokkal több adatot és támogatást kap egy gyári csapatnál. Pl. A pramac nem gyári futóművet használ és ha motoroztál valaha , akkor el tudod képzelni mennyit is jelenthet ez.
Pep71
De ha a gyári nem jön össze, a Pramac még mindig a legjobb lepattanó nem? Több értelme lenne neki odamenni, mint mondjuk a gyári Apriliara így laikusan ránézve 😀

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Remélem ebből is hagyomány lesz és sokat láthatjuk puntolni SVG-t.




KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Kyle Busch volt a másik, aki nagyon jól mondta: "Gyerünk, Kyle Larsonról beszélünk. Kyle Larsonról."

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shane van Gisbergen nyerte Portlandet és így ott van az Xfinity PO-ban!


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Mayer az első kanyarban kiforog a pole-ból indulva, van Gisbergen hathatós közreműködésével. Mondjuk szerintem Mayer volt a buta.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
 racer.com/2024/06/01/ferrucci-apologizes-for-homophobic-remark-in-detroit/

Ferrucci nem okos, de legalább rászóltak hogy kérjen elnézést.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
As fast as Xfinity internet. Imádom hogy mindegyik versenyző elmondja. 😂😂😂

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Na Xfinity kvali Portlandből, nagyon szeretem ezt a pályát. Remélem Creed és Weatherman jó helyről indulhat majd.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
McDowell és Cindric indul az első sorból holnap St. Louisban, ahogy az teljesen logikus. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Nem volt annyira izgalmas, a rajttól eldőlt kb. Ha JM nem dobja el, bejönnek sorrendben, így Acosta lépett előre nagyot.
Binder csodarajt megvolt megint
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Martin nagy hiba
Pecco simán nyer
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Acosta gyári KTM jövőre
zacknorb
Mekkora meglepetés 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Acosta gyári KTM jövőre
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?
dugo93
Olvasd el a nyilatkozatát. Sokkal több adatot és támogatást kap egy gyári csapatnál. Pl. A pramac nem gyári futóművet használ és ha motoroztál valaha , akkor el tudod képzelni mennyit is jelenthet ez.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?

több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Na jó lenne már ha Marquez nem hátulrol indulna, és úgy látnánk mire megy a futamon.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Parker Retzlaff vezeti majd a nyári daytonai versenyen a Beard Motorsports #62-esét. Na baszki ha nekem három éve valaki azt mondja, hogy az iRacingen nevelkedett Retzlaff nem az hogy ilyen hamar, hanem hogy egyáltalán bármikor indulni fog Cup versenyen, azt biztos megkérdezem, jól van-e.

És nem azért mert Retzlaff ügyetlen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.eurosport.hu/wec/a-2024-es-le-mans-24h-programja-menetrend-betetfutamok-fellepok_sto10003698/story.shtml
🤘 gaben 🤘
Rajtadó: Zinedine Zidane