Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
lehet én voltam nem egyértelmű 😊 SVG-től én ezt elvártam, bár nyilván ez hülyén hangzik 😊úgy értettem, hogy ő tényleg nem csak oválokon bubuckodik, tényleg versenypályákon ment, szóval durva de én ezt tőle elvárom, hogy top 3-ban legyen egy versenypályánPersze, ez így alap. De nem volt semmi extra iktriad bejegyzésében, ami túlzottan piedesztálra emelte volna SVG-t, szóval nem igazán értettem a hsz-edet.
NB2
Mikey
több mint 2 éve
úgy értettem, hogy ő tényleg nem csak oválokon bubuckodik, tényleg versenypályákon ment, szóval durva de én ezt tőle elvárom, hogy top 3-ban legyen egy versenypályánPersze, ez így alap. De nem volt semmi extra iktriad bejegyzésében, ami túlzottan piedesztálra emelte volna SVG-t, szóval nem igazán értettem a hsz-edet.
NB2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
úgy értettem, hogy ő tényleg nem csak oválokon bubuckodik, tényleg versenypályákon ment, szóval durva de én ezt tőle elvárom, hogy top 3-ban legyen egy versenypályán
több mint 2 éve
Mindig nagy dolog amikor egy újonc versenyt nyer.Shane van Gisbergen nyerte Portlandet és így ott van az Xfinity PO-ban!autóversenyző nyerte az autóversenyt? 😊
iktriad
NB2
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Shane van Gisbergen nyerte Portlandet és így ott van az Xfinity PO-ban!autóversenyző nyerte az autóversenyt? 😊
iktriad
több mint 2 éve
Remélem ebből is hagyomány lesz és sokat láthatjuk puntolni SVG-t.Legenda 😀
Mikey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Így van, messze a ducati a legjobb, csak gondolom próbálja nyomás alá helyezni a Ducatit. Azért ők sem szívesen engednék el MM-et látva a teljesítményét egy évvel régebbi technikán pár verseny után..De ha a gyári nem jön össze, a Pramac még mindig a legjobb lepattanó nem? Több értelme lenne neki odamenni, mint mondjuk a gyári Apriliara így laikusan ránézve 😀MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?Olvasd el a nyilatkozatát. Sokkal több adatot és támogatást kap egy gyári csapatnál. Pl. A pramac nem gyári futóművet használ és ha motoroztál valaha , akkor el tudod képzelni mennyit is jelenthet ez.
dugo93
Pep71
dugo93
Ha nem mehet a gyari csapathoz akkor a Gresini-nél akar kiharcolni az évi technikát, minthogy atmenjen a pramac-hoz.
Elvileg Martin megy a gyári csapathoz, úgyhogy érdekes lesz , hogy alakul MM sorsa , ktm nagyon akarja.
több mint 2 éve
De ha a gyári nem jön össze, a Pramac még mindig a legjobb lepattanó nem? Több értelme lenne neki odamenni, mint mondjuk a gyári Apriliara így laikusan ránézve 😀MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?Olvasd el a nyilatkozatát. Sokkal több adatot és támogatást kap egy gyári csapatnál. Pl. A pramac nem gyári futóművet használ és ha motoroztál valaha , akkor el tudod képzelni mennyit is jelenthet ez.
dugo93
Pep71
több mint 2 éve
Remélem ebből is hagyomány lesz és sokat láthatjuk puntolni SVG-t.Have you ever seen a rugby punt in NASCAR??
— NASCAR Xfinity (@NASCAR_Xfinity) June 1, 2024
Now you have. 🏉 pic.twitter.com/70YaMQlxS5
A day these two will never forget. 💙@shanevg97 | @QuadLockCase | @KauligRacing pic.twitter.com/lbUHwL4fzr
— Trackhouse Racing (@TeamTrackhouse) June 2, 2024
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Kyle Busch volt a másik, aki nagyon jól mondta: "Gyerünk, Kyle Larsonról beszélünk. Kyle Larsonról."Michael McDowell, who likely needs to win to make the playoffs but his road on points could change if an additional winless drivers get in if Kyle Larson doesn't get a waiver, seemed flabbergasted that there is even a debate on it -- he said Larson deserves a waiver. pic.twitter.com/QCevZn22sk
— Bob Pockrass (@bobpockrass) June 1, 2024
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mayer az első kanyarban kiforog a pole-ból indulva, van Gisbergen hathatós közreműködésével. Mondjuk szerintem Mayer volt a buta.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
racer.com/2024/06/01/ferrucci-apologizes-for-homophobic-remark-in-detroit/Ferrucci nem okos, de legalább rászóltak hogy kérjen elnézést.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
As fast as Xfinity internet. Imádom hogy mindegyik versenyző elmondja. 😂😂😂
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Na Xfinity kvali Portlandből, nagyon szeretem ezt a pályát. Remélem Creed és Weatherman jó helyről indulhat majd.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
McDowell és Cindric indul az első sorból holnap St. Louisban, ahogy az teljesen logikus. 😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Nem volt annyira izgalmas, a rajttól eldőlt kb. Ha JM nem dobja el, bejönnek sorrendben, így Acosta lépett előre nagyot.Binder csodarajt megvolt megint
több mint 2 éve
Acosta gyári KTM jövőreMekkora meglepetés 😀
zacknorb
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
Acosta gyári KTM jövőre
több mint 2 éve
MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?Olvasd el a nyilatkozatát. Sokkal több adatot és támogatást kap egy gyári csapatnál. Pl. A pramac nem gyári futóművet használ és ha motoroztál valaha , akkor el tudod képzelni mennyit is jelenthet ez.
dugo93
több mint 2 éve
MM lenyilatkozta, hogy ő mindenképp gyári csapathoz menne. Ilyen esetben a Pramac kiesik. Kérdezem én, hogy miért olyan fontos a gyari csapat? A pramac koppra ugyanazt a motort használja, mint a gyári Ducati nem? Vagy ez inkább ego kérdése?
több mint 2 éve
Na jó lenne már ha Marquez nem hátulrol indulna, és úgy látnánk mire megy a futamon.
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Parker Retzlaff vezeti majd a nyári daytonai versenyen a Beard Motorsports #62-esét. Na baszki ha nekem három éve valaki azt mondja, hogy az iRacingen nevelkedett Retzlaff nem az hogy ilyen hamar, hanem hogy egyáltalán bármikor indulni fog Cup versenyen, azt biztos megkérdezem, jól van-e.És nem azért mert Retzlaff ügyetlen.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
www.eurosport.hu/wec/a-2024-es-le-mans-24h-programja-menetrend-betetfutamok-fellepok_sto10003698/story.shtmlRajtadó: Zinedine Zidane
🤘 gaben 🤘