Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 187
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
NB2
Egyetértek, annyi történt, hogy a ferrari és a merci, meg a haas, mclaren helyet cserélt a mezőnyben.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Alexander Rossi jól reagálta le, hogy megint kiesett a verseny legelején: „legalább addig eljutunk hogy a zöld zászlót lássuk.” 😄🙏
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
NB2
jaja, eleje kicsit szorosabb talán, de utánuk ugyanolyan nagyok a különbségek, annyi hogy más csapatok vannak a középmezőnyben, és mások a mezőny végén.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
NB2
Azert a Leclerc-Verstappen meccs jó volt. Nem kell leszoritani a masikat és hely hagyással lehet korrektul versenyezni. A palya belso reszen azert tenyleg kozel tudtak maradni.

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Egyik oldalnak pech másik oldalnak mák...Hamilton totál az 5-dik volt előre nem tudott volna kerülni csak a kiesésben bízhatott semmi másban...
Egyet lehet mondani a Mercire megbízható ami lehet nagy kincs lesz idén

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
végülis full természetes, hogy az utolsó 5 körben lerohad mindkét közvetlenül előtted haladó autó 😀
mindenesetre azért annyira nem szerencsés, jelenleg nem versenyképes a kocsija ettől függetlenül
eaglesmcnabb
De az nem az ő mákja, hanem a RB pechje. Az ő mákja akkor lett volna, ha teszemazt hosszában szétreped az aszfalt a célegyenesben, és LH pont megközöli a nyílást...
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 187
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Ha szerinted az, hogy 2-en kiesnek előled és így kerülsz dobogóra nem szerencse akkor nincs több kérdésem.

Magnussen rendesen beárazta az agyon hypeolt kis Schumit
Tarsi
Én azért nem temetném, mondjuk katasztrófa volt tegnaptól neki a hétvége. Persze ki is forgatták kitudja sérült-e ott az autó.
Kiderül majd, hogy tudja kezelni de azért első hétvége volt.
Toca
Hát az, hogy az 1 éve nem vezető, kis túlzással a strandról berángatott Magnussen (aki nem egy top pilóta) agyba főbe veri, semmiképpen nem bíztató.
több mint 2 éve
Brotesz Indianapolis Colts 119
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
végülis full természetes, hogy az utolsó 5 körben lerohad mindkét közvetlenül előtted haladó autó 😀

mindenesetre azért annyira nem szerencsés, jelenleg nem versenyképes a kocsija ettől függetlenül
eaglesmcnabb
Na jó de ez ennyi erővel akkor Sainz, Russel, Kmag, meg kb az első 10 mákja 😀 😀
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
végülis full természetes, hogy az utolsó 5 körben lerohad mindkét közvetlenül előtted haladó autó 😀

mindenesetre azért annyira nem szerencsés, jelenleg nem versenyképes a kocsija ettől függetlenül

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Kiesett előtte 2 autó és ezzel dobogós lett.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Fiam nem kicsit ideges, hogy Lajos megint mákos ahogy hallom (nem nèzem 🥴🥴)
dande
Ilyen remek közönség előtt, miközben mindenki keményen dolgozik a gyárban? Megérdemelt dobogó!
csipkelli
Ki ne hagyd, hogy élete legnehezebb versenyén 😀
Bálesz
Idény eleji forma rajtunk is érződik.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Magnussen rendesen beárazta az agyon hypeolt kis Schumit
Tarsi
Én azért nem temetném, mondjuk katasztrófa volt tegnaptól neki a hétvége. Persze ki is forgatták kitudja sérült-e ott az autó.
Kiderül majd, hogy tudja kezelni de azért első hétvége volt.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 312
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Fiam nem kicsit ideges, hogy Lajos megint mákos ahogy hallom (nem nèzem 🥴🥴)
dande
Ilyen remek közönség előtt, miközben mindenki keményen dolgozik a gyárban? Megérdemelt dobogó!
csipkelli
Ki ne hagyd, hogy élete legnehezebb versenyén 😀

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ahogy levették a winnow-t, rögtön nyertek 😀
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Hát ez hatalmas betli az RB-től, 5 körrel a vége előtt lekotlik mindkettő autó...
Mr.Breaker
Karma
Ami a szezonzárón jött.. most elment.

Jó lesz ez az f1. Még RAI nélkül is leköt, maradjon így!
gamerkr
Szeretnék én egy olyan karmát hogy a Super Bowlt megnyerjem a következő évi Week1en meg kikapjak mint szar 😊

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 187
Magnussen rendesen beárazta az agyon hypeolt kis Schumit
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hát ez hatalmas betli az RB-től, 5 körrel a vége előtt lekotlik mindkettő autó...
Mr.Breaker
Karma
Ami a szezonzárón jött.. most elment.

Jó lesz ez az f1. Még RAI nélkül is leköt, maradjon így!

több mint 2 éve
Brotesz Indianapolis Colts 119
K. Mag az 5. a Haas-al!!!!!!!!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hamarabb láttam jönni hogy a 2 ferka rohad le 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Brotesz Indianapolis Colts 119
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
xddddddddd
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Fiam nem kicsit ideges, hogy Lajos megint mákos ahogy hallom (nem nèzem 🥴🥴)
dande
Ilyen remek közönség előtt, miközben mindenki keményen dolgozik a gyárban? Megérdemelt dobogó!
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
Ilyet itt nem mondunk 😀