Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honda PR-osai egyre jobban várják a kockás zászlót. 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nap után lassan Kiváncsi lennék ezekből az Indy sofőrökből hányan tudnának értékelhető tempóban egyáltalán végig menni a monacói pályán😄
ozibozi
A mai mezőnyből Sato, Ericsson és Grojean F1-es kocsival járt ott többször is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Ma nap után lassan Kiváncsi lennék ezekből az Indy sofőrökből hányan tudnának értékelhető tempóban egyáltalán végig menni a monacói pályán😄
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Elfüstölő Hondák
PTSD:  www.youtube.com/watch?v=VsjWzn7Ettg&t=12s0
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bekezdtek a svédek
zacknorb
Csóringer Ericsson
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Bekezdtek a svédek
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
🚨🚨UPDATE🚨🚨: Az IndyCar tájékoztatása szerint az Indianapolis 500-on a helyi hatóságokkal együttműködve időkorlátot léptetnek életbe annak érdekében, hogy garantálják a pályára kilátogató rajongók biztonságos távozását és hazajutását.

Ebből adódóan a versenyt 8:15-kor (magyar idő szerint hétfő 2:15) akkor is le fogják inteni, ha addig nem sikerül teljesíteni az 500 mérföldet.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most sikerült visszanéznem az F-1!
Végre megvan, ennyi szenvedés, szerencsétlenkedés után sikerült győzni!! 😁😁🏎
Igazán érzelemdús győzelem volt.
Külön tetszett ahogy Albert herceg is beszállt az ünneplésbe!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UPDATE: Estimated green flag time is now 4:44 PM ET.

Stay with NBC and Peacock for additional #Indy500   updates.
zacknorb
Szolgálati közlemény Shawnkától, ha tényleg lesz verseny Indianapolisban.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
UPDATE: Estimated green flag time is now 4:44 PM ET.

Stay with NBC and Peacock for additional #Indy500   updates.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztosan meg fogja kapni a waivert, minden insider ezt írta.

Elég nagy butaság is lenne a NASCAR-tól, ha nem kapná meg.
Mikey
Pedig az időjárás mindent megtesz, hogy visszakergesse Charlotte-ba. Amúgy elég komoly sztárparádé van ma az Indy 500-on. Aki szemfüles, még egy magyart is felismerhet köztük. 😉 Most már csak az időjárásnak kéne áldását adnia a futamra...

Innen lemaradt, de még a talán legnagyobb helyi híresség, David Letterman is kint van.



Monacot úgy kellene kibaszni a versenynaptárból mint macskát szarni....
Szarnék rá,hogy legendás meg tudja mi a faszom de ha nincs eső vagy baleset akkor ez egy unalmas fős vonatozás....
Vagy ha nincs eső mindhárom keveréket kell használni....plusz DRS zóna lenne az alagút is....
Ez így nézhetetlen xar....
ThundersNFL a Paraszt
Akkor ne nézd.
Nekem ez az egyetlen F1-es futam, amit mindig igyekszem megnézni, számomra ez a verseny, nem az, amikor az aktuálisan legjobb autó ad fél percet a másodiknak, és az a fő izgalmi faktor, hogy beragad e egy csavar kerékcserénél vagy a kilencedik három kör alatt meg tudja e fogni a nyolcadikat.
Monacoban bárki nyerhet, bármi megtörténhet, amiben az is benne van, hogy éppen nem történik semmi.
Nekem a kedvenc F1-es pályám.
Látod, ízlések és pofonok...
Őszentsége Sobri Jóska
+100000000000000000000 Én minden évben várom Monte Carlo-t. Egyszerűen nincs F1 nélküle számomra. Nem véletlenül mondják, hogy ez a versenynaptár ékköve. Jó, nem lehet minden futam olyan, mint a 96-os, amikor NÉGYEN értek célba (Olivier Panis egyetlen futamgyőzelme az F1-ben evör. A verseny után van bankett. Kölcsönöznie kellett egy zakót rá, annyira nem számított a győzelemre. 😀 😀 😀), de azért el lehet nézni 2 órát.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 368 — #NoStress
Monacot úgy kellene kibaszni a versenynaptárból mint macskát szarni....
Szarnék rá,hogy legendás meg tudja mi a faszom de ha nincs eső vagy baleset akkor ez egy unalmas fős vonatozás....
Vagy ha nincs eső mindhárom keveréket kell használni....plusz DRS zóna lenne az alagút is....
Ez így nézhetetlen xar....
ThundersNFL a Paraszt
Akkor ne nézd.
Nekem ez az egyetlen F1-es futam, amit mindig igyekszem megnézni, számomra ez a verseny, nem az, amikor az aktuálisan legjobb autó ad fél percet a másodiknak, és az a fő izgalmi faktor, hogy beragad e egy csavar kerékcserénél vagy a kilencedik három kör alatt meg tudja e fogni a nyolcadikat.
Monacoban bárki nyerhet, bármi megtörténhet, amiben az is benne van, hogy éppen nem történik semmi.
Nekem a kedvenc F1-es pályám.
Látod, ízlések és pofonok...

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Hogy a fontos dolgokról is szó essen, eső miatt halasztják az Indy 500 rajtját helyi idő szerint 4:30 - 5:00 környékére, így Larsonnak és az HMS-nek döntenie kell, hogy Indy 500 vagy Coca-Cola 600.

A szerződés két évre szól, szóval ha idén nem jön össze, akkor jövőre is megpróbálhatja Kyle a duplát.
Mikey
Larson azt nyilatkozta az imént hogy az Indy 500 a prioritás, a csapattal közös döntés alapján. Nagyon helyes, ha már ennyi melót beletettek.

Így viszont akkor Allgaier indul a 600-on Charlotte-ban.
Mikey
Nem úgy van, hogy ha teljes menetrendes Cup Series plióta vagy, akkor hacsak nem vagy sérült vagy eltiltott, akkor el KELL indulnod minden versenyen?
iktriad
Alapból el kell indulnod, de a NASCAR adhat felmentést, amit eddig sérülések miatt kértek.
Jó kérdés, megadják-e most, sztem jóeséllyel igen
zacknorb
Biztosan meg fogja kapni a waivert, minden insider ezt írta.

Elég nagy butaság is lenne a NASCAR-tól, ha nem kapná meg.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hogy a fontos dolgokról is szó essen, eső miatt halasztják az Indy 500 rajtját helyi idő szerint 4:30 - 5:00 környékére, így Larsonnak és az HMS-nek döntenie kell, hogy Indy 500 vagy Coca-Cola 600.

A szerződés két évre szól, szóval ha idén nem jön össze, akkor jövőre is megpróbálhatja Kyle a duplát.
Mikey
Larson azt nyilatkozta az imént hogy az Indy 500 a prioritás, a csapattal közös döntés alapján. Nagyon helyes, ha már ennyi melót beletettek.

Így viszont akkor Allgaier indul a 600-on Charlotte-ban.
Mikey
Nem úgy van, hogy ha teljes menetrendes Cup Series plióta vagy, akkor hacsak nem vagy sérült vagy eltiltott, akkor el KELL indulnod minden versenyen?
iktriad
Alapból el kell indulnod, de a NASCAR adhat felmentést, amit eddig sérülések miatt kértek.
Jó kérdés, megadják-e most, sztem jóeséllyel igen
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy a fontos dolgokról is szó essen, eső miatt halasztják az Indy 500 rajtját helyi idő szerint 4:30 - 5:00 környékére, így Larsonnak és az HMS-nek döntenie kell, hogy Indy 500 vagy Coca-Cola 600.

A szerződés két évre szól, szóval ha idén nem jön össze, akkor jövőre is megpróbálhatja Kyle a duplát.
Mikey
Larson azt nyilatkozta az imént hogy az Indy 500 a prioritás, a csapattal közös döntés alapján. Nagyon helyes, ha már ennyi melót beletettek.

Így viszont akkor Allgaier indul a 600-on Charlotte-ban.
Mikey
Nem úgy van, hogy ha teljes menetrendes Cup Series plióta vagy, akkor hacsak nem vagy sérült vagy eltiltott, akkor el KELL indulnod minden versenyen?
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Azért két savanyúskodás és dögunalom között, én nagyon örülök, hogy végre megvan Charlesnak.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Hogy a fontos dolgokról is szó essen, eső miatt halasztják az Indy 500 rajtját helyi idő szerint 4:30 - 5:00 környékére, így Larsonnak és az HMS-nek döntenie kell, hogy Indy 500 vagy Coca-Cola 600.

A szerződés két évre szól, szóval ha idén nem jön össze, akkor jövőre is megpróbálhatja Kyle a duplát.
Mikey
Larson azt nyilatkozta az imént hogy az Indy 500 a prioritás, a csapattal közös döntés alapján. Nagyon helyes, ha már ennyi melót beletettek.

Így viszont akkor Allgaier indul a 600-on Charlotte-ban.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Miért is volt jó ötlet hatméterszer hármas buszokat építtetni? Mert gondolom nem csak a töréstesztek és biztonság miatt, azt kisebb autoval is meg tudják csinálni.

Kicsi autok kellenek es kurva szar gumik ide.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Monacot úgy kellene kibaszni a versenynaptárból mint macskát szarni....
Szarnék rá,hogy legendás meg tudja mi a faszom de ha nincs eső vagy baleset akkor ez egy unalmas fős vonatozás....
Vagy ha nincs eső mindhárom keveréket kell használni....plusz DRS zóna lenne az alagút is....
Ez így nézhetetlen xar....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ide valami szopatós gumi kellene....nonszensz 77 kört egy szettel el lehet menni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Hogy a fontos dolgokról is szó essen, eső miatt halasztják az Indy 500 rajtját helyi idő szerint 4:30 - 5:00 környékére, így Larsonnak és az HMS-nek döntenie kell, hogy Indy 500 vagy Coca-Cola 600.

A szerződés két évre szól, szóval ha idén nem jön össze, akkor jövőre is megpróbálhatja Kyle a duplát.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Russell miert nem ment lassabban, h Hami megfogja Maxot???
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Inkább elmegy egyet 💩ni abban is több izgalom van....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
amúgy wégék milyen boxutca ablakról beszélnek folyamatosan? senki nem fog itt cserélni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...