Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
Sainznak jó nagy mákja van
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Akkor Perez megy a falnak magától....sehova..csak arra célzok, hogy ott balra ível a pálya mégis a jobboldali palánkra rakta fel. magnussen is fasz volt, de ha perez balra tart akkor nem érnek összemondjuk szerintem perez sem hagyott helyet magnussennekPerez hova ment volna abban a szűk egyenesben?
peach
Jó helyen volt , Magnussen volt balfasz
ThundersNFL a Paraszt
peach
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
sehova..csak arra célzok, hogy ott balra ível a pálya mégis a jobboldali palánkra rakta fel. magnussen is fasz volt, de ha perez balra tart akkor nem érnek összemondjuk szerintem perez sem hagyott helyet magnussennekPerez hova ment volna abban a szűk egyenesben?
peach
Jó helyen volt , Magnussen volt balfasz
ThundersNFL a Paraszt
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Ez de hulyeseg, h Sainz megtarthatja a 3. Helyet.
több mint 2 éve
Most én vagyok a hülye, vagy ez a két jóember? Mit akarnak megjavítani Sainz autóján, nem egy sima defektet kapott? Lehet elhagyott néhány légterelő elemet, de Monacoban a fél autót is elhagyhatod 😀
több mint 2 éve
Sainz nagyot mákol, ha össze tudják rakni a Ferrarit.
több mint 2 éve
mondjuk szerintem perez sem hagyott helyet magnussennekPerez hova ment volna abban a szűk egyenesben?
peach
Jó helyen volt , Magnussen volt balfasz
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Hát az a szalagkorlát nem tűnik bíztatónak, ebből jó kérdés mikor lesz verseny.Ja, nyilván amikor Vasas meccs van az F1 után
Jughead
több mint 2 éve
Hát az a szalagkorlát nem tűnik bíztatónak, ebből jó kérdés mikor lesz verseny.
több mint 2 éve
Szegény Nico. Kb mindig veri Magnussent de állandóan van vmi kibaszás vele.
több mint 2 éve
mondjuk szerintem perez sem hagyott helyet magnussennek
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
És Ocon is hozta magát. KreténAzt se értem ez az ember miért pilóta még.
zacknorb
több mint 2 éve
És Ocon is hozta magát. Kretén
több mint 2 éve
Pozitívumok:Nem sérült meg senki.
Gyorsan jött a lesz kieső Haas fogadásom.
több mint 2 éve
Jó gyorsan vége lett a futamnak.
több mint 2 éve
jó nagy crash
több mint 2 éve
Bastianini miért nem ment ki büntetésre?
több mint 2 éve
jön fel az olasz
több mint 2 éve
Acosta megint MM-ezik egyet
több mint 2 éve
ELBOBJA GEC A HOSSZÚN FERMIN
több mint 2 éve
Garcianak itt az esély, csak be kell tartani a pályahatárokat
több mint 2 éve
Hmm, szerintem elég jó. Utolsó hét versenyén öt darab Top 5, abból egy győzelem, és a maradék két versenyen sem végzett 15. helynél hátrébb. Ezen a hét versenyen 6.3-as átlag helyezése van, ami kb. kibaszott jó. 😊 Emellett 4. összetettben is, szóval nem értem.Elliott nyert Jones és Sammy Smith előtt, a 17-es idei második győzelme Larson után. Néhány booo-t azért kapott, ez meglep.Nem a kedvencem, de egy jó Elliott a kupában is elkelne
Gragsonnak meg is lett a Top 10 a végén, királyság. Holnap legalább ugyanezt, Noah!
Mikey
🤘 gaben 🤘
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Elliott nyert Jones és Sammy Smith előtt, a 17-es idei második győzelme Larson után. Néhány booo-t azért kapott, ez meglep.Nem a kedvencem, de egy jó Elliott a kupában is elkelne
Gragsonnak meg is lett a Top 10 a végén, királyság. Holnap legalább ugyanezt, Noah!
Mikey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "