Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Bottas hozza a szokásos formáját a forgalomban. 😂😂
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
De azért pattognak rendesen a kocsik mint kecskeszar a palánkon

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Milxen gomb van Max kocsiján hogy hirtelen 3mp/el gyorsabb?
vpi
Most ő volt az új gumikon, de ezzel az elfékezéssel dobta is ezt az előnyt.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Autóverseny van kéremszépen. Tetszik eddig ez a szezon.
Hanni
???
Tavaly a ferka helyett merci volt, de a többiek már megint sehol, szóval eddig uaz mint tavaly. Izgalmas verseny kéne, hát az eddig nincs meg.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Autóverseny van kéremszépen. Tetszik eddig ez a szezon.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Milxen gomb van Max kocsiján hogy hirtelen 3mp/el gyorsabb?
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Törtènt valami rajtnál?
Bealudtam 🤣
steelwolf
Akkor te vagy Bottas.
csipkelli
Jaja 😁
Látom visszaesett!
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
kínai srác (Zhou) nevét biztos így kell mondani, ahogy Wéber mondja???
NB2
Csó
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Törtènt valami rajtnál?
Bealudtam 🤣
steelwolf
Akkor te vagy Bottas.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Undorítóan sokat foglal a képből ez a bánat új kiírás. Ez már majdnem NASCAR szint.
Cubehor
hé, a miénk felül fut és sokkal szebb!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Törtènt valami rajtnál?
Bealudtam 🤣
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
kínai srác (Zhou) nevét biztos így kell mondani, ahogy Wéber mondja???
több mint 2 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Undorítóan sokat foglal a képből ez a bánat új kiírás. Ez már majdnem NASCAR szint.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Na Merci futamra megtalálta a tempót úgy néz ki.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
MM-et nagyon nem szeretik az istenek😕
esőben tudott volna villantani, erre...
kezd sok lenni a perec, azért ennek előbb utóbb végzetes következményei lesznek
NB2
Szegény fel se épült de már nyomni akarja.
Inkább várna még egy évet és akkor 1000%-os lenne mint így 70-80%osan versenyezgetni. Persze megértem, versenyvágy. De még előtte is ottvan az élet.
Coolearie
Többször is azt nyilatkozta év elején a szezon előtt, hogy 100%-os fizikai állapotban van. A válla nem hátráltatja már. Elvileg a szeme is rendben.

Nem hiszem hogy ez az esés most akármilyen összefüggésben lenne az előző sérüléseivel.

Sokkal inkább az idén forradalmian új géppel a Hondánál, meg azzal, hogy a Michelin megváltoztatta az ideszánt gumikeveréket ahhoz képest amivel még a preseason teszten amúgy kimondottan jól működtek itt a Hondák.

Látványosan világtalan volt az összes Hondás egész hétvégén, a két repsolostól is azt lehetett látni, hogy folyamatosan a határon kell menniük, hogy csak egyáltalán esélyük legyen mondjuk a legjobb ötbe bekerülni. Ebbe benne van az ilyen hiba. Marquez meg amúgy is egy ilyen versenyző, mindig a határon megy. Így érte el a sikereit is, ennek ez az árny oldala de ez nála a package része, ez van. Ő sohasem fog 43 évesen motorozni, legalábbis nem tudom elképzelni. Ha azt fogja érezni, hogy már nem tud folyamatosan a határon menni egyszerűen visszavonul. Szerintem.

Nálam amúgy a hétvége motorosa Quartararo, megint egy olyan versenyen hozta kb. a maximumot ami papíron nagyon nem neki kedvezett. Akár bajnok lesz idén is akár nem, remélem szépen lassan lekopik majd az a megítélés róla is, hogy csak egyszeri “szerencsés” világbajnok.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
MM-et nagyon nem szeretik az istenek😕
esőben tudott volna villantani, erre...
kezd sok lenni a perec, azért ennek előbb utóbb végzetes következményei lesznek
NB2
Szegény fel se épült de már nyomni akarja.
Inkább várna még egy évet és akkor 1000%-os lenne mint így 70-80%osan versenyezgetni. Persze megértem, versenyvágy. De még előtte is ottvan az élet.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
Toca
Azért vicces hogy kiemeltem egy tavaly megjelent bandwagon alfajt, akik Ferrari drukkerek évek óta, aztán nyerjen Max aki többször kibaszott a Ferkával is.
Amúgy nem sikerült Merci drukker találni, én leszarom melyik csapatba ül Hamilton, mehetne akár Haasba is. Nem hozott lázba egy Bottas vagy Rosberg győzelem se. Valszeg mint a legtöbb Pecc drukker 2007-ben felugrottam egy vonatra és azóta nem volt ideje leszállni 😀
Heisman
Én meg már gp2-ben neki szurkoltam, szóval már azelőtt a wagonon voltam, hogy az elindult volna 😀
peach
GP2-Ben én is szurkoltam neki és a McLarenes éveiben is bírtam.
Aztán kicsit felrementek nála a dolgok fejben. Nyilván a kurvaunalmas Merci szezonok se tettek hozzá semmit.
Amúgy meg az nem bandwagon hogy bárki nyerjen csak Hami ne. Szimplán valami ok miatt döntés.
Ferrarisok Schumi rekordjanak megdöntését nem akarták, a Hami haterek már unják a dominanciát meg nem bírják a fejét. A semlegesek meg már várták, hogy végre verseny legyen és kicsit változzanak a pólusok.
Ugye ezeknek a változtatásoknak már 2 éve érvénybe kellett volna lépniük, Merci és Hami kapott +2 évet, hogy elvezhessék az 8-10 éve megszerzett előnyt.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
MM-et nagyon nem szeretik az istenek😕
esőben tudott volna villantani, erre...
kezd sok lenni a perec, azért ennek előbb utóbb végzetes következményei lesznek
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Az IndyCar texasi versenyének kvalifikációján Jimmie Johnson, aki első ovál versenyén indul a sorozatban, 27-ből a 18. helyet szerezte meg. Nem is rossz. A pole egyébként a mclarenes Felix Rosenqvisté lett a szezonnyitón nyertes Scott McLaughlin előtt.
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
Toca
Montoya fan voltam, ő kiszállt, így új kedvenc kellett, Hamilton rookie éve első edzésétől vagyok a bandwagoner
braxa88
Sehol nem vagy sajnos. A 2000-es évek legelején a Szigeten odajött hozzám egy nem egészen józan srác, a vállamra tette a kezét és tudományos komolysággal annyit mondott: "Négereket a forma 1-be!", majd tovább állt. Na ez volt a korai bandwagon 😀

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 716 — a new hope (again)
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
Toca
Azért vicces hogy kiemeltem egy tavaly megjelent bandwagon alfajt, akik Ferrari drukkerek évek óta, aztán nyerjen Max aki többször kibaszott a Ferkával is.
Amúgy nem sikerült Merci drukker találni, én leszarom melyik csapatba ül Hamilton, mehetne akár Haasba is. Nem hozott lázba egy Bottas vagy Rosberg győzelem se. Valszeg mint a legtöbb Pecc drukker 2007-ben felugrottam egy vonatra és azóta nem volt ideje leszállni 😀
Heisman
Én meg már gp2-ben neki szurkoltam, szóval már azelőtt a wagonon voltam, hogy az elindult volna 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
Toca
Montoya fan voltam, ő kiszállt, így új kedvenc kellett, Hamilton rookie éve első edzésétől vagyok a bandwagoner
braxa88
Szégyelld magad!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
Toca
Azért vicces hogy kiemeltem egy tavaly megjelent bandwagon alfajt, akik Ferrari drukkerek évek óta, aztán nyerjen Max aki többször kibaszott a Ferkával is.
Amúgy nem sikerült Merci drukker találni, én leszarom melyik csapatba ül Hamilton, mehetne akár Haasba is. Nem hozott lázba egy Bottas vagy Rosberg győzelem se. Valszeg mint a legtöbb Pecc drukker 2007-ben felugrottam egy vonatra és azóta nem volt ideje leszállni 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
Toca
Montoya fan voltam, ő kiszállt, így új kedvenc kellett, Hamilton rookie éve első edzésétől vagyok a bandwagoner
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Egy időmérő még csak, de ez nagyon szarul néz ki Micknek, hogy az utcáról jött Magnussen ennyivel verte.

(a Stroll Hulkenbergről párosról ne is beszéljünk… 😀 )

Sajnos a McLaren is gyenge, pedig nagyon bíztam az idei évben, de az eleje megint szorosnak néz ki.

Amúgy ha tényleg ilyen szoros lesz versenyen is, akkor viszont minél hamarabb kell majd döntenie a Ferrarinak, hogy kit favorizál, mert ilyen szoros versenyben nem lehet két versenyzővel menni a Red Bull ellen, hiszen náluk teljesen egyértelmű a leosztás és hát azért ma is látszott, hogy miért az.
Jughead
Benézte az utolsó körét, ami egy ilyen pályán büntet hiszen folyamatosan gyorsul. Lesz ez még jobb.

Amúgy a csapatok közti erősorrend én az látszik hogy a Merci motorok szenvednek.
Bármennyire is öröm nekem ezt látni, azért nem vagyok benne biztos, hogy nem lesznek megint él közelben 3-5 nagydíj múlva az EU túra elején.