Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kis adalék a tegnapi phoenixi versenyhez: 1969-ben Talladegában, 1745 versennyel ezelőtt fordult elő utoljára olyan, hogy a Top 3-ban olyanok végezzenek (Briscoe, Chastain, Reddick) akik még nem nyertek versenyt.

Az úgy igen.
Mikey
És Briscoe a Cup Series 200. győztese lett

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Kis adalék a tegnapi phoenixi versenyhez: 1969-ben Talladegában, 1745 versennyel ezelőtt fordult elő utoljára olyan, hogy a Top 3-ban olyanok végezzenek (Briscoe, Chastain, Reddick) akik még nem nyertek versenyt.

Az úgy igen.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Briscoe, Chastain, Reddick, Blaney Top 4, hihi.

Gragson tegnapi győzelme után ez így kb. a legjobb hétvégém valaha a kedvenceim szempontjából.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Danica vajon fog ma úgy mondani egy gondolatot is, hogy nem lesz benne az IndyCar?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Yeehaaw!!
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
 telex.hu/sport/2022/03/10/visszapeli-penzet-az-f1-csapattol-a-haboru-miatt-kidobott-orosz-foszponzor
empty taxi
Szerintem ez helyes az Uralkali részéről.
De így meg nem tudom hogy meddig maradhat egy topligás csapat, anyagi forrás nélkül?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 telex.hu/sport/2022/03/10/visszapeli-penzet-az-f1-csapattol-a-haboru-miatt-kidobott-orosz-foszponzor


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Magnussen visszatér a Haashoz.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 512
Tarso Marques nevére emlékszik valaki az ezredforduló Forma 1-éből? 😊

Na így 46 éves korára úgy alakult, hogy az újonnan alakuló Team Stange Racing nevű formáció Fordjával nyolc Cup Series versenyen fog indulni idén, júliusban Road Americával kezdődően.

Természetesen nekik is egy kriptovalutás szponzoruk lesz, elképesztő mennyire kezdenek elterjedni a kriptovalutás szponzorok a nemzeti szériákban.

Csuda dolgokat hoz össze ez a NextGen-éra.
Mikey
Az akkori újonc Alonso csapattársa volt 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Tarso Marques nevére emlékszik valaki az ezredforduló Forma 1-éből? 😊

Na így 46 éves korára úgy alakult, hogy az újonnan alakuló Team Stange Racing nevű formáció Fordjával nyolc Cup Series versenyen fog indulni idén, júliusban Road Americával kezdődően.

Természetesen nekik is egy kriptovalutás szponzoruk lesz, elképesztő mennyire kezdenek elterjedni a kriptovalutás szponzorok a nemzeti szériákban.

Csuda dolgokat hoz össze ez a NextGen-éra.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Kezd összeállni a Trackhouse csapata nagyon. Chastain P3 és 78 83 vezetett kör. 😊

Reddick P7, végre egy jó helyezés.

Hamlin meg... 😂😂 elfelejtette hogy szekvenciális váltó van idéntől. 🤦
Fun fact: idén három versenyen kétszer esett ki, ez pontosan annyi, ahányszor az elmúlt három évben 108 versenyen összesen. Tavaly Gragson, idén Hamlin kezd botrányosan, miért is ne.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Hendricks Motorsport 19-re lapot kért Las Vegasban ... és bejött. De legalább Ross Chastain 3. lett.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Ott van, Showman! 😀

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Yeah nem Larson nyert 😀
Logano csak 14.viszont 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na csak van egy csavar a végére hála Eric Jonesnak.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamlin az élen, Chastain a 2. STOP THE COUNT!!!
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 512
Bestiánál már az a tavalyi misanoi hétvége is sokat mondó volt a 19-es Ducatival, egy olyan pályán. Az számomra az elmúlt évek egyik legnagyobb wtf eredménye 😀 Nagyon örülök neki, a csapat miatt duplán. Gyári Ducatisok nagy kérdőjel. A tavalyi év után nagy csalódás Pecco, ha vb akarsz lenni, egy ilyen erős mezőnyben, nem szabad nullázni. Tavaly is a szezon elejét dobta el. Most is bőven volt még hátra, stabil top 6-7 eredmény lehetett volna.

Bindert bírom, vagány gyerek, nem tudom ezt most honnan szedte elő, az egyetlen értelmezhető eredményt a KTM-esek közül ő hozta.

Aprilia is kezd-kezd csak odaérni, bár továbbra is egy emberesnek tűnnek, nem tudom Maverick felér e EspA szintjére idén..Milyen furcsa az élet. 16-ban a Suzukiban mennyire más elő jelet mutatott az ő kettejük pályafutása..

Honda is összeszedte magát, és talán idén nem csak egy ember fog tudni menni vele? Nézzünk meg azért még pár versenyt.

Furcsa volt ilyen bitang Suzukit látni az egyenesekben 😀 még szokni kell, de összességében szerintem csalódottak lehetnek az eredménnyel.

Yamaha kuka, Quartararonak küzdős szezon lesz, Francot nem is láttam a közvetítésben. Doviékről inkább ne is beszéljünk.

Újoncok közül meglepett viszont hogy nem lett csont utolsó D.Binder.
Marinit tavaly az akkori újonc Bestia már beárazta egy régebbi motorral, egyelőre az idei újonc csapattársa Bez is végig jobb tempót mutatott. Elég erős az utánpótlás, így sok maradása nem lesz a közeljövőben.

Kezdésnek jó volt ez.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Igen amugy simán lehet mondani, hogy igazából Bastianini a legkisebb meglepetés a dobogón, úgy hogy első győzelmét szerezte a kategóriában 😀😀

A hondától egyértelműen Marquezt vártam volna előrébb Espargaro helyett, Binder második helye meg kb. a hétvége meglepetése szerintem.

A Suzuki is talán jobbat várhatott ennél, a Yamaha meg biztos.

A gyári ducati ezt csúnyán beszopta, de amugy meg hosszú még a szezon, őket én még nem temetném.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Az olaszok jelenleg szerintem valahol a katasztrófa/háború környékén állnak.
Egyedült Bastianinibe bízhatnak. 😀
Coolearie
be is húzta😊

fura dobogó, erre nem számítottam
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 376 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az olaszok jelenleg szerintem valahol a katasztrófa/háború környékén állnak.
Egyedült Bastianinibe bízhatnak. 😀
Coolearie
benne lehet is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Az olaszok jelenleg szerintem valahol a katasztrófa/háború környékén állnak.
Egyedült Bastianinibe bízhatnak. 😀
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Eddig a vr46-os motorosok tarolnak. A királykategóriában is kiegyeznék Bagnaiaval vagy Morbidellivel.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, remélem alkot a félőrült a 17-essel.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na ez mekkora pech.
Szegény Sasaki.
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na akkor hivatalosan is motor van.
Yesss.