Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
Keselowskinak kijárt már a W. Mondjuk nem így kellett volna, de hát ez van.Reddick nyeri a második szakaszt Keselowski és Gibbs előtt.Keselowski nyeretlenségi szériájának vége, hála annak, hogy Reddick elintézte a maga és Buescher versenyét.
Gragson szép csendben 15. helyen, alakul ez.
Mikey
Gibbs 2., Josh Berry 3. Kíváncsi vagyok, mikor szerzik meg az 1. győzelmüket. Gibbs formáját elnézve az övétől már nem vagyunk messze.
iktriad
Gibbs idén tuti nyerni fog versenyt, nagyon jól megy, nem gondoltam hogy ennyit fog fejlődni tavalyhoz képest.
Berry teljesen értelmezhetetlen, ahogy az SHR fele (ő és Preece) az, hetekig teljes homály, aztán előállnak egy ilyen eredménnyel.
Gragson P14, az utolsó helyről egész jó, és az is jó, hogy egy Top 15 helyezés már teljesen megszokottá vált Noahtól. Ez így eddig egy jó kis szezon tőle, simán a második legjobb versenyző Briscoe mögött a csapatban, és hát neki pedig van pár év előnye. Néha még jobb is.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Reddick nyeri a második szakaszt Keselowski és Gibbs előtt.Keselowski nyeretlenségi szériájának vége, hála annak, hogy Reddick elintézte a maga és Buescher versenyét.
Gragson szép csendben 15. helyen, alakul ez.
Mikey
Gibbs 2., Josh Barry 3. Kíváncsi vagyok, mikor szerzik meg az 1. győzelmüket. Gibbs formáját elnézve az övétől már nem vagyunk messze.
több mint 2 éve
Reddick nyeri a második szakaszt Keselowski és Gibbs előtt.Gragson szép csendben 15. helyen, alakul ez.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Élmény nézni ahogy Reddick megy a fal mellett. Kevesen tudják ilyen jól mint ő.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Larsoné az első szakasz, Gragson P25, eddig jó.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Szerződtessétek Harvickot, és benne vagyok!Imádom hogy 12 kör után máris reklámozni kell. Mondjuk a rajtot legalább még megmutatják, elvégre ahelyett is reklámozhatnának.Bezzeg ha velünk néznéd!
Noah máris 8 helyett jött előre.
Mikey
shawnka
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Sajnálom,, hogy nem te vagy Zolival.Imádom hogy 12 kör után máris reklámozni kell. Mondjuk a rajtot legalább még megmutatják, elvégre ahelyett is reklámozhatnának.Bezzeg ha velünk néznéd!
Noah máris 8 helyett jött előre.
Mikey
shawnka
Ez a proli hülyegyerek kibírhatatlan.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Imádom hogy 12 kör után máris reklámozni kell. Mondjuk a rajtot legalább még megmutatják, elvégre ahelyett is reklámozhatnának.Bezzeg ha velünk néznéd!
Noah máris 8 helyett jött előre.
Mikey
több mint 2 éve
Imádom hogy 12 kör után máris reklámozni kell. Mondjuk a rajtot legalább még megmutatják, elvégre ahelyett is reklámozhatnának. Noah máris 8 helyett jött előre.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Pedig két hete Jerez se volt gyenge de ez is mi farpofa összehúzós volt 🙂Az első három nálam 10/10. Martin most megint a tavaly év végi formáját mutatja. Ha most ezt végig tudja tartani nagyon jó esélye van egy VB címre.
Pecco szerintem kb. kihozta a maxot. Ő egy deffensive guru, neki jobban fekszik amikor neki kell védekeznie. Így hogy Martin előtte volt az utolsó két körbe, ez kevésbé az ő szerepköre.
Marquez meg egy élő legenda, ezen nincs mit analizálni.
Nekem Diggia egy kicsit csalódás. Valahogy végig azt éreztem hogy ebben a hétvégében végre több lesz…
Barcelonaban remélem végre megtöri Pecco a katalán átkot.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Nagyot mentek hárman, de Pecconak agresszívebbnek kellett vna lennie.Martin konzisztens volt, az utoldó 3 körben kisajtolt mindent a Pramacból. A Pecco elleni előzés vlt a kulcs.
Marquez hihetetlenül zárkózott, talán kicsit beragadt az Apriliák mögé és későn indult.
Bastianini elszúrta az Esp elleni előzést, sztem mehetett volna a dobogóért.
Quarta-t sajnálom, az a Yamaha kuka.
több mint 2 éve
Fuuu, ez nagyon erős volt. De jó hogy annyira gyenge az f1, hogy visszaszoktam a gp-re 😀Majdnem ugyanez nálam is 😊
dugo93
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
de uncsi volt 😊))Fu bazki de jó vót ez…és persze MM eszméletlen, továbbra is a legjobb…
eddig szerintem az év versenye
NB2
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Fuuu, ez nagyon erős volt. De jó hogy annyira gyenge az f1, hogy visszaszoktam a gp-re 😀
több mint 2 éve
Acosta…mondjuk az erős lett volna kettőt akart egyszerre, ment is a bukta…
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Idénre a Moto2 is remek minőségű versenyeket hoz, nem egy totális dominanciát.volt honnan visszajönni 😊
zacknorb
és ezt 25 perce írtad, azóta még állatabb lett 😊
több mint 2 éve
Idénre a Moto2 is remek minőségű versenyeket hoz, nem egy totális dominanciát.
több mint 2 éve
Most olvasom a tegnapi NCS kvali eredményét, Gragson nyilván belehibázott a körébe, így az utolsó helyről indul csak. Nem baj, onnan még szebb jó eredményt elérni.Reddick indul a pole-ból, a két RFK-s követi Keselowski és Buescher sorrendben.
Larson P6, ő nyert itt tavaly ősszel, ezt most sem bánnám.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Palou karrierjének 10. győzelme. YESSSSS!!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
És akkor IndyCar Indianapolisból. Let's go Palou!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Na Allgaiernek végre megvan az első idei győzelme megannyi pech után.Az utolsó négy tavaszi darlingtoni versenyből a harmadik győzelme.
Creed P9, ehhhhhhhh.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Deegan elképesztően peches, valami nagyon rosszat tehetett az előző életében, hogy a karma ennyire szívatja folyamatosan évek óta.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Érdekes egy verseny volt ez a Spa " Szeretem a jeget, hagyjál békén. "