Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Na mégse a Merci a legjobb autó idén
Heisman
Ezt így nem jelenteném ki, a pálya összes kanyarjában top3 kanyarsebességet értek el. A motorban is van még bőven kakaó, mert azt nem hiszem hogy fél év alatt a legerősebb motorból a leggyengébb lett, az összes Mercis csapat a végén kullog a végsebesség listákon, úgyhogy szerintem nagyon eco módba vannak tekerve még azok a motorok.
TOP3 meg lesz Hamiltonnak/Russelnek még így is, hogy a delfinezés miatt maradhat még tempó az autóban.

Az időmérőt, viszont szerintem Leclerc behúzza, magabiztos a Ferrari most nagyon, az RB valamennyivel magasabb motormódban mehetett a szabadedzéseken, de 1 óra múlva majd kiderül. 😀
Mr.Breaker
Ezt így kijelenteni. Már most. Szerintem merész. 😀
Coolearie
Mercit kicsit túlbecsültem, a többi ült szerintem. 😊

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Q3 első kör a Ferka és az RB 1 mp-vel gyorsabb mint a Merci. Hol a tartalék 😀
Heisman
Használt lágyakon mentek. 3-4 tized lesz a végén.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 373 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Q3 első kör a Ferka és az RB 1 mp-vel gyorsabb mint a Merci. Hol a tartalék 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 373 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mazepinről jó lenne egy otthoni live, hogy éli meg ezt az időmérőt
gamerkr
Ez azért egyenlőre mutatja miért K Mag jött

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 608 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mazepinről jó lenne egy otthoni live, hogy éli meg ezt az időmérőt

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi a Haas van? 🙃
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na mégse a Merci a legjobb autó idén
Heisman
Ezt így nem jelenteném ki, a pálya összes kanyarjában top3 kanyarsebességet értek el. A motorban is van még bőven kakaó, mert azt nem hiszem hogy fél év alatt a legerősebb motorból a leggyengébb lett, az összes Mercis csapat a végén kullog a végsebesség listákon, úgyhogy szerintem nagyon eco módba vannak tekerve még azok a motorok.
TOP3 meg lesz Hamiltonnak/Russelnek még így is, hogy a delfinezés miatt maradhat még tempó az autóban.

Az időmérőt, viszont szerintem Leclerc behúzza, magabiztos a Ferrari most nagyon, az RB valamennyivel magasabb motormódban mehetett a szabadedzéseken, de 1 óra múlva majd kiderül. 😀
Mr.Breaker
Ezt így kijelenteni. Már most. Szerintem merész. 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 589 — nabege2@yahoo.com
forma3 vége vicces volt 😊
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Na mégse a Merci a legjobb autó idén
Heisman
Ezt így nem jelenteném ki, a pálya összes kanyarjában top3 kanyarsebességet értek el. A motorban is van még bőven kakaó, mert azt nem hiszem hogy fél év alatt a legerősebb motorból a leggyengébb lett, az összes Mercis csapat a végén kullog a végsebesség listákon, úgyhogy szerintem nagyon eco módba vannak tekerve még azok a motorok.
TOP3 meg lesz Hamiltonnak/Russelnek még így is, hogy a delfinezés miatt maradhat még tempó az autóban.

Az időmérőt, viszont szerintem Leclerc behúzza, magabiztos a Ferrari most nagyon, az RB valamennyivel magasabb motormódban mehetett a szabadedzéseken, de 1 óra múlva majd kiderül. 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 373 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na mégse a Merci a legjobb autó idén

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Rondák ezek az új autók
peach
Te vagy a ronda!
shawnka
Nem vagyok ronda. Hercegnő vagyok!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Rondák ezek az új autók
peach
Te vagy a ronda!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Rondák ezek az új autók



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 373 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ferrari eddig biztató! 😁
steelwolf
jaja. Merci meg vagy kurva jól sandbaggingel, vagy tényleg csak a 3.legjobb autó a mezőnyben az övék

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ferrari eddig biztató! 😁
steelwolf
Majd jövőre! 😀

több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
 www.usaracing.hu/2022/03/18/nascar-edzeseket-rendeznek-idomero-helyett-briscoe-e-a-cup-pole-ja/?fbclid=IwAR1uV8yRTyJkccEXOdMb015ls_TFdVgMkrvlTbAR3Hf26IpT_B5_0TjkN6I
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ferrari eddig biztató! 😁
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 905
Talan az Alpine nem bottom csapat, ennek azert orulok. Legalabb egy futamgyizelemre futhatna Alonsotol.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na az első nap után Mandalikaban Yamaha 1-2, Quartararo-Morbidelli sorrendben. Qatar után nem gondoltam volna, persze még csak péntek van, ez még teljesen a feje tetejére állhat vasárnapig.

A két legnagyobb talány az Bagnaia meg Marquez, a 21-22(!) helyen. Úgy, hogy mind a Ducati mind a Honda egyébként jónak tűnik eddig a többi motorossal.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
#NASCAR News: A modified version of the Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 1LE will be entered in the 2023 24 Hours of LeMans, in a collaboration between Hendrick Motorsports, NASCAR, IMSA, Goodyear, and Chevrolet.

Ez érdekesnek ígérkezik.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 formula.hu/f1/2022/03/16/hivatalos-a-google-a-mclaren-uj-szponzora

Király az a Chrome logó a keréknél 🙂

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sziasztok!

Magyar nagydíjra szeretnék jegyet venni!
Van valakinek már vmi jó bevált oldala, ahol akár kedvezőbben és rendben rendelt már jegyet?
Gondolom a különböző oldalakon eltérő árak vannak!?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.usaracing.hu/2022/03/15/indycar-tim-tebow-lesz-az-alabamai-verseny-grand-marshalja/?fbclid=IwAR3Ao_dxaF9LOUFrYo11DyZiYlDSayCQOwKc_j-Ulu8jA9RQ-DFacz0ITKA

Alabama és Tebow, érdekes párosítás 😀😊
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A motogp unlimitedről van valakinek véleménye?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!