Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Egy időmérő még csak, de ez nagyon szarul néz ki Micknek, hogy az utcáról jött Magnussen ennyivel verte.

(a Stroll Hulkenbergről párosról ne is beszéljünk… 😀 )

Sajnos a McLaren is gyenge, pedig nagyon bíztam az idei évben, de az eleje megint szorosnak néz ki.

Amúgy ha tényleg ilyen szoros lesz versenyen is, akkor viszont minél hamarabb kell majd döntenie a Ferrarinak, hogy kit favorizál, mert ilyen szoros versenyben nem lehet két versenyzővel menni a Red Bull ellen, hiszen náluk teljesen egyértelmű a leosztás és hát azért ma is látszott, hogy miért az.
Jughead
Benézte az utolsó körét, ami egy ilyen pályán büntet hiszen folyamatosan gyorsul. Lesz ez még jobb.

Amúgy a csapatok közti erősorrend én az látszik hogy a Merci motorok szenvednek.
Bármennyire is öröm nekem ezt látni, azért nem vagyok benne biztos, hogy nem lesznek megint él közelben 3-5 nagydíj múlva az EU túra elején.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Könnyű megkülönböztetni a Merci szurkolókat a többiektől.
0 humorérzék. Frusztráció. Bandwagonozásnál beláthatnák, hogy valszeg régebb óta vannak itt szurkolok akik Ferrarinak / Mclarennek / Red Bullnak szurkolnak, minthogy beszállt az F1-be mint a Merci mint csapat, de hát nyilván több bandwagoner van ezeken a csapatokon mint az elmúlt 7 évben szarrá nyert Mercin. 🤷‍♂️🤔😂
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Jó ez az eső. Amugy szerintem eddig elég unalmas. Vagy csak én látom ennyire.

Szerkesztette: Coolearie
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
GP Futam eső miatt delay.
Coolearie
Amilyen jol esik szerintem egy darabig nem is lesz. 😀 😀 😀 😀
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
GP Futam eső miatt delay.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Érdekes volt az Xfinity verseny, mondjuk a kedvenceim miatt annyira nem szórakoztatott.

Ty Gibbs a legjobbkor vezetett egy kört, Mason Massey 6. és Kyle Weatherman 8. helye pedig igazi feel good story, grat nekik.

A pályát ugyanakkor átnevezhetik Atlanta Superspeedwayre, kijelenthető hogy lett egy harmadik plate racing pálya a menetrendben.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Nem utalom, egyszerű poén volt, nem kell túlgondolni.

Amúgy mindig ferraris voltam, de miutan elment schumi, és utána massa nem volt kinek szurkolnom, mert se vettelt se raikonnent nem szeretem. Igaz, hamiltont meg annyira sem. Leclerc es Sainz jo pildotak, szimpatikusak, de már nem mondanam hogy szurkolnék bármelyik csapatnak is.
Azota nincs kedvencem, van pár szimpatikus versenyző talan leginkabb gasly, ricciardo es tsunoda (és persze Svhumi!!!) de ennyi. Annak szurkolok hogy minél szorosabb legyen.
Ettől függetlenül szerintem bottas nem egy jo pilota, talan a legtúlértékeltebb, ha egy kicsivel jobb lenne szerintem hamiltonnak már simán 8 címe lenne, de most meg sem emlitettem hamiltont, azt meg végképp nem írtam hogy utálnám.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 890 — Illegális gyakorló
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.
Heisman
Ööö. Amióta F1-et nézek, a Ferrarinak szurkolok. Tavaly Maxnak is, sőt, ha idén sem lehet Ferrari vb cím, akkor nyerjen megint Verstappen. Szóval legalább egy bandwagonos idióta tudja, hogy mit csináljon.

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 373 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Ja aztán ha nem küzd Hami a bajnoki címért akkor is belekötnek hogy bezzeg most nem megy neki. Az egyszerre Max és Ferrari “drukkerek” (értsd bandwagonos idióták) nem is tudják mit csináljanak.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Én saját jogán utálom Bottast, azt szabad? 😊

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Lekörözött versenyző sem segített még így győzelemhez csapattársat amióta követem a NASCAR-t. 😄

Heim győzelme nem meglepetés, nagyon jó plate racer.

Deegan egészen elképesztő mennyire peches, ma is rajta kívülálló okokból esett ki, konkrétan majdnem megfulladt a füsttől, amikor kiállt.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
braxa88
Meglep?
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Tényleg még mindig a hamiltonutáloknak Bottast kell szidni egy ilyen időmérő után is?!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Jó lett az új Atlanta Motor Speedway a meredekebb és keskenyebb pályával. Mondjuk én imádtam a régi ovált is, de így 20 perc edzés után tetszik az új is.

Hab a tortán Gragsont a #16-osban látni.
Mikey
Nagyon úgy néz ki, igazuk lesz azoknak, akik Daytona- és Talladega-féle pack racinget vártak, simán együtt ment 20 autó is. Mondjuk másfél mérföldes pályán 500 mérföldön keresztül ez nem tudom mennyire lesz egészséges, de holnap kiderül.

Remélem a mai Truck és Xfinity Series verseny is szórakoztató lesz.
Mikey
az Xfinityt nem tudom, a másfeles pakázst kapták mára.

a truck és a cup azt, amit Daytonában és Degában is használnak.
shawnka
Azt hiszem ez a 30 kör megválaszolta a kérdést.

Az Xfinity akkor valóban érdekes lesz, ott nekem kimaradt hogy nem a superspeedway package lesz.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Jó lett az új Atlanta Motor Speedway a meredekebb és keskenyebb pályával. Mondjuk én imádtam a régi ovált is, de így 20 perc edzés után tetszik az új is.

Hab a tortán Gragsont a #16-osban látni.
Mikey
Nagyon úgy néz ki, igazuk lesz azoknak, akik Daytona- és Talladega-féle pack racinget vártak, simán együtt ment 20 autó is. Mondjuk másfél mérföldes pályán 500 mérföldön keresztül ez nem tudom mennyire lesz egészséges, de holnap kiderül.

Remélem a mai Truck és Xfinity Series verseny is szórakoztató lesz.
Mikey
az Xfinityt nem tudom, a másfeles pakázst kapták mára.

a truck és a cup azt, amit Daytonában és Degában is használnak.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Jó lett az új Atlanta Motor Speedway a meredekebb és keskenyebb pályával. Mondjuk én imádtam a régi ovált is, de így 20 perc edzés után tetszik az új is.

Hab a tortán Gragsont a #16-osban látni.
Mikey
Nagyon úgy néz ki, igazuk lesz azoknak, akik Daytona- és Talladega-féle pack racinget vártak, simán együtt ment 20 autó is. Mondjuk másfél mérföldes pályán 500 mérföldön keresztül ez nem tudom mennyire lesz egészséges, de holnap kiderül.

Remélem a mai Truck és Xfinity Series verseny is szórakoztató lesz.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 373 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na mégse a Merci a legjobb autó idén
Heisman
Ezt így nem jelenteném ki, a pálya összes kanyarjában top3 kanyarsebességet értek el. A motorban is van még bőven kakaó, mert azt nem hiszem hogy fél év alatt a legerősebb motorból a leggyengébb lett, az összes Mercis csapat a végén kullog a végsebesség listákon, úgyhogy szerintem nagyon eco módba vannak tekerve még azok a motorok.
TOP3 meg lesz Hamiltonnak/Russelnek még így is, hogy a delfinezés miatt maradhat még tempó az autóban.

Az időmérőt, viszont szerintem Leclerc behúzza, magabiztos a Ferrari most nagyon, az RB valamennyivel magasabb motormódban mehetett a szabadedzéseken, de 1 óra múlva majd kiderül. 😀
Mr.Breaker
Ezt így kijelenteni. Már most. Szerintem merész. 😀
Coolearie
Mercit kicsit túlbecsültem, a többi ült szerintem. 😊
Mr.Breaker
Heismannak szerettem volna válaszolni ezzel, csak fogyatékos voltam.
Coolearie
Én amúgy örülök a Ferkának, remélem erősek lesznek végig, kedvelem ezt a Leclerc Carlitos duót 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Na mégse a Merci a legjobb autó idén
Heisman
Ezt így nem jelenteném ki, a pálya összes kanyarjában top3 kanyarsebességet értek el. A motorban is van még bőven kakaó, mert azt nem hiszem hogy fél év alatt a legerősebb motorból a leggyengébb lett, az összes Mercis csapat a végén kullog a végsebesség listákon, úgyhogy szerintem nagyon eco módba vannak tekerve még azok a motorok.
TOP3 meg lesz Hamiltonnak/Russelnek még így is, hogy a delfinezés miatt maradhat még tempó az autóban.

Az időmérőt, viszont szerintem Leclerc behúzza, magabiztos a Ferrari most nagyon, az RB valamennyivel magasabb motormódban mehetett a szabadedzéseken, de 1 óra múlva majd kiderül. 😀
Mr.Breaker
Ezt így kijelenteni. Már most. Szerintem merész. 😀
Coolearie
Mercit kicsit túlbecsültem, a többi ült szerintem. 😊
Mr.Breaker
Heismannak szerettem volna válaszolni ezzel, csak fogyatékos voltam.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Jó lett az új Atlanta Motor Speedway a meredekebb és keskenyebb pályával. Mondjuk én imádtam a régi ovált is, de így 20 perc edzés után tetszik az új is.

Hab a tortán Gragsont a #16-osban látni.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Jó lesz ez. Merci megoldja a delfinezést, csatlakozik az elejéhez.
Holnap aztán vigyázzanak a fiúk, tessék szépen helyet hagyni Maxnak.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Egy időmérő még csak, de ez nagyon szarul néz ki Micknek, hogy az utcáról jött Magnussen ennyivel verte.

(a Stroll Hulkenbergről párosról ne is beszéljünk… 😀 )

Sajnos a McLaren is gyenge, pedig nagyon bíztam az idei évben, de az eleje megint szorosnak néz ki.

Amúgy ha tényleg ilyen szoros lesz versenyen is, akkor viszont minél hamarabb kell majd döntenie a Ferrarinak, hogy kit favorizál, mert ilyen szoros versenyben nem lehet két versenyzővel menni a Red Bull ellen, hiszen náluk teljesen egyértelmű a leosztás és hát azért ma is látszott, hogy miért az.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD
eaglesmcnabb
Ferrari motor nagyot erősödött idénre, ez látszik a kis csapatokon is

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
alfa a legjobb kocsi idén, ha bottas 6. tud lenni vele xD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Ferrari P1 - Hami szenvedés eddig tetszik. 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez az!!! 😁😁😁😁