Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.facebook.com/photo?fbid=505181757644727&set=a.245008893662016

Wéber Gabi írt pl. a Redbull hibáiról is
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Let's go plate racing boooys!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
NEWGARDEN MI VOLT EZ
zacknorb
😮😮😮 Az nagyon komoly volt, a negyedik kanyarba még McLaughlin ment be elsőnek.

Johnson P6, első ovál versenyén, a címvédő Palou P7, ezzel kihozta a maximumot a hétvégéből. Jó verseny volt.
Mikey
Johnson okés, hogy ez Indy gép, de többet ment ovalon, mint kb. az egész mezőny összesen.
zacknorb
Persze, főleg Texasban, volt vagy 40 versenye... ettől függetlenül szép eredmény, látva a road/street course szenvedését.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
NEWGARDEN MI VOLT EZ
zacknorb
😮😮😮 Az nagyon komoly volt, a negyedik kanyarba még McLaughlin ment be elsőnek.

Johnson P6, első ovál versenyén, a címvédő Palou P7, ezzel kihozta a maximumot a hétvégéből. Jó verseny volt.
Mikey
Johnson okés, hogy ez Indy gép, de többet ment ovalon, mint kb. az egész mezőny összesen.
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Huh, Indycar verseny nagyon komoly volt. 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
NEWGARDEN MI VOLT EZ
zacknorb
😮😮😮 Az nagyon komoly volt, a negyedik kanyarba még McLaughlin ment be elsőnek.

Johnson P6, első ovál versenyén, a címvédő Palou P7, ezzel kihozta a maximumot a hétvégéből. Jó verseny volt.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 661 — Kinek mit intézett a kormánya
NEWGARDEN MI VOLT EZ
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Persze megint a McLaren szív, pedig...,😔😔😔
dande
Ha szar kocsit raknak össze az nem szívás, hanem inkompetencia. Azután, hogy a Ferrarival együtt ők is nagyon hangoztatták, hogy majd idén ez pláne borzasztó, amiért fejek fognak hullani, mert nem látom, hogy ebből, hogy lesz megint dobogókért küzdő csapat.
Jughead
Akkor pontosítok, McLaren fanok szívnak 🥴😜
dande
Ja nyilván nem kicsit, pedig én nagyon vártam az idei évet, hogy Lando most végleg oda kerül a Leclerc, Verstappen, Russel trió mellé, de így aligha fog.

Nem mellesleg, ha ma nem lett volna elég a gyengeség még a taktika is vállalhatatlan volt.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Egyik oldalnak pech másik oldalnak mák...Hamilton totál az 5-dik volt előre nem tudott volna kerülni csak a kiesésben bízhatott semmi másban...
Egyet lehet mondani a Mercire megbízható ami lehet nagy kincs lesz idén
ThundersNFL
A jelenlegi erőviszonyok alapján a két Ferka, a 2 RB és Hamilton megy a vb címért. Ebből Ham az ötödik volt végig, majd a végén két esélyes tech hiba miatt megállt, akiket esélye sem volt megfogni.

Ez mák.
Willie Parker
A jelenlegi erőviszonyok alapján a 2 Ferrari és Verstappen megy a VB címért, pár ilyen futam a Ferrari részéről és ez redukálódik Leclerc-re és Verstappenre.
Jughead
Biztos vagyok benne, hogy a Merci feltámad, az RB-nél meg még nincs sorrend
Willie Parker
Jelenlegi erőviszonyok szerint a Merci le van maradva nagyon. A jövőben ez változhat, de az nem a jelenlegi erőviszonyokat fogja tükrözni.

Az RB-nél meg hogyne lenne sorrend? Az egyedüli csapat, ahol egyértelmű a sorrend.
Jughead
Bocsánat, nem értek hozzá
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 150 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze megint a McLaren szív, pedig...,😔😔😔
dande
Ha szar kocsit raknak össze az nem szívás, hanem inkompetencia. Azután, hogy a Ferrarival együtt ők is nagyon hangoztatták, hogy majd idén ez pláne borzasztó, amiért fejek fognak hullani, mert nem látom, hogy ebből, hogy lesz megint dobogókért küzdő csapat.
Jughead
Akkor pontosítok, McLaren fanok szívnak 🥴😜
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Egyik oldalnak pech másik oldalnak mák...Hamilton totál az 5-dik volt előre nem tudott volna kerülni csak a kiesésben bízhatott semmi másban...
Egyet lehet mondani a Mercire megbízható ami lehet nagy kincs lesz idén
ThundersNFL
A jelenlegi erőviszonyok alapján a két Ferka, a 2 RB és Hamilton megy a vb címért. Ebből Ham az ötödik volt végig, majd a végén két esélyes tech hiba miatt megállt, akiket esélye sem volt megfogni.

Ez mák.
Willie Parker
A jelenlegi erőviszonyok alapján a 2 Ferrari és Verstappen megy a VB címért, pár ilyen futam a Ferrari részéről és ez redukálódik Leclerc-re és Verstappenre.
Jughead
Biztos vagyok benne, hogy a Merci feltámad, az RB-nél meg még nincs sorrend
Willie Parker
Jelenlegi erőviszonyok szerint a Merci le van maradva nagyon. A jövőben ez változhat, de az nem a jelenlegi erőviszonyokat fogja tükrözni.

Az RB-nél meg hogyne lenne sorrend? Az egyedüli csapat, ahol egyértelmű a sorrend.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Egyik oldalnak pech másik oldalnak mák...Hamilton totál az 5-dik volt előre nem tudott volna kerülni csak a kiesésben bízhatott semmi másban...
Egyet lehet mondani a Mercire megbízható ami lehet nagy kincs lesz idén
ThundersNFL
A jelenlegi erőviszonyok alapján a két Ferka, a 2 RB és Hamilton megy a vb címért. Ebből Ham az ötödik volt végig, majd a végén két esélyes tech hiba miatt megállt, akiket esélye sem volt megfogni.

Ez mák.
Willie Parker
A jelenlegi erőviszonyok alapján a 2 Ferrari és Verstappen megy a VB címért, pár ilyen futam a Ferrari részéről és ez redukálódik Leclerc-re és Verstappenre.
Jughead
Biztos vagyok benne, hogy a Merci feltámad, az RB-nél meg még nincs sorrend
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Persze megint a McLaren szív, pedig...,😔😔😔
dande
Ha szar kocsit raknak össze az nem szívás, hanem inkompetencia. Azután, hogy a Ferrarival együtt ők is nagyon hangoztatták, hogy majd idén ez pláne borzasztó, amiért fejek fognak hullani, mert nem látom, hogy ebből, hogy lesz megint dobogókért küzdő csapat.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Persze megint a McLaren szív, pedig...,😔😔😔
dande
Chockerek megint legjobbkor váltottak Mercire
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 150 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze megint a McLaren szív, pedig...,😔😔😔
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Egyik oldalnak pech másik oldalnak mák...Hamilton totál az 5-dik volt előre nem tudott volna kerülni csak a kiesésben bízhatott semmi másban...
Egyet lehet mondani a Mercire megbízható ami lehet nagy kincs lesz idén
ThundersNFL
A jelenlegi erőviszonyok alapján a két Ferka, a 2 RB és Hamilton megy a vb címért. Ebből Ham az ötödik volt végig, majd a végén két esélyes tech hiba miatt megállt, akiket esélye sem volt megfogni.

Ez mák.
Willie Parker
A jelenlegi erőviszonyok alapján a 2 Ferrari és Verstappen megy a VB címért, pár ilyen futam a Ferrari részéről és ez redukálódik Leclerc-re és Verstappenre.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szokásos Hamilton mák...
ThundersNFL
De most komolyan, mondd már el, szerinted ez miért LH mákja volt?
De logikus, észérvekkel alátámasztott indoklást adjál légyszi, ne hater bullshitet.
tomz
Egyik oldalnak pech másik oldalnak mák...Hamilton totál az 5-dik volt előre nem tudott volna kerülni csak a kiesésben bízhatott semmi másban...
Egyet lehet mondani a Mercire megbízható ami lehet nagy kincs lesz idén
ThundersNFL
A jelenlegi erőviszonyok alapján a két Ferka, a 2 RB és Hamilton megy a vb címért. Ebből Ham az ötödik volt végig, majd a végén két esélyes tech hiba miatt megállt, akiket esélye sem volt megfogni.

Ez mák.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
Egy futamból sokat nem lehet levonni, de röhögnek ha bejönnek a Ferrari motorbotránya után gyártott elméletem 😂😂😂😂
ThundersNFL
Az mi is volt?
vpi
Szimplán csak annyiba amikor kiderült a botrány utánna a Ferrari látványosan közép csapat lett és már akkor mondtam,hogy az új korszakra ő lesznek a királyok Lewis és Merci kb második harmadik erő lesz ...
Mindezt kb 2 év beálldozással

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Egy futamból sokat nem lehet levonni, de röhögnek ha bejönnek a Ferrari motorbotránya után gyártott elméletem 😂😂😂😂
ThundersNFL
Az mi is volt?
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
Azért az a Red Bull tempó nagyon durva, Szaúd Arábiában nehéz lesz őket megverni (már ha 50 körnél többet fognak bírni persze).

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 670 — !SuPeR6BoWL!
Egy futamból sokat nem lehet levonni, de röhögnek ha bejönnek a Ferrari motorbotránya után gyártott elméletem 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 186
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
NB2
Egyetértek, annyi történt, hogy a ferrari és a merci, meg a haas, mclaren helyet cserélt a mezőnyben.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 592
Alexander Rossi jól reagálta le, hogy megint kiesett a verseny legelején: „legalább addig eljutunk hogy a zöld zászlót lássuk.” 😄🙏
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
NB2
jaja, eleje kicsit szorosabb talán, de utánuk ugyanolyan nagyok a különbségek, annyi hogy más csapatok vannak a középmezőnyben, és mások a mezőny végén.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tényleg kérdezem: miért is kell elájulni ettől az évtől? Mit láttunk újat, amit tavaly nem? Ha nincs az SC a fél mezőny megint kőrt kap? Ráadásul az elején sem igazán volt csata sem, a mercik légüres térben, verseny a középmezőnyben volt. Szóval én eddig nem vagyok elájulva. (jó egy verseny volt)
NB2
Azert a Leclerc-Verstappen meccs jó volt. Nem kell leszoritani a masikat és hely hagyással lehet korrektul versenyezni. A palya belso reszen azert tenyleg kozel tudtak maradni.