EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

22 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21 (negyeddöntő)
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla (negyeddöntő)
Belgium: Tito05 (nyolcaddöntő)
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Franciaország: törölt kristof
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Svájc: empty taxi, r.baggio
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij (negyeddöntő)
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla (negyeddöntő)
Belgium: Tony Adams (nyolcaddöntő)
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
14 órája
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 154 — Слава Україні! Героям слава!
Kivancsi leszek ma elkezdenek e egy kicsit focizni a franciak...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv,
14 órája
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 143
Jöhet a nap meccse.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
14 órája
davemayer Chicago Bears 14 594 — "Grammar maci"
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Feleslegesen vergodsz, toltak ma is a nemeteket. Csak nem eléggé.
Zsellér van de Vrij
Szerintem ma pont jól vezetett, kivéve, h Kroost le kellett vna küldeni és a nemtizinél spanyol szabadot fújni
Willie Parker
Én meg vékony lennék ha nem lenne hordó hasam

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
14 órája
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 522 — Bears & Illinois fan
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Ezt írtam a múltkor is, most a VAR kocsiban úgy döntöttek hogy nem a németeknek jutnak tovább.
gabokocka
Hagyjuk már ezeket. Én sem bírom a spanyolokat, de ne tegyünk már úgy, h csak amiatt a tizis eset miatt estek ki a németek.
rob3r7o
Sztem teljesen megérdemelten nyertek a spanyolok, ők focizni akartak, a németek fát vágni, le is írtam.
Nálam már a dánok ellen kiestek volna a németek, ott a VAR még továbbnyomta őket, most a fasz masik végére kerültek, megérdemelten.
gabokocka
A nemetek nem akartak focizni, lol. 😀 😀 az igen.
Zsellér van de Vrij
Akartak ők, csak nem tudták. Befejeztem, nem trollkodom többet, tudom milyen, ha a kedvenceim kiesnek......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
14 órája
davemayer Chicago Bears 14 594 — "Grammar maci"
Majdnem sikerült elszúrni 🤪 de mielőtt nagyon belemerülünk a nem befújt tizibe az indításnál a nèmet aki visszafejelte lövésre a labdát lesen volt a kinyújtott kezèvel. Szóval így ez nem számít 🥳
dande2
Ok, de akkor miert nem szabadrúgással folytatódott a játék? És miért tartott ez az egész ugy 5 mp-ig?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
14 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 905
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Feleslegesen vergodsz, toltak ma is a nemeteket. Csak nem eléggé.
Zsellér van de Vrij
Szerintem ma pont jól vezetett, kivéve, h Kroost le kellett vna küldeni és a nemtizinél spanyol szabadot fújni
14 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 555
Bezzeg ha a 120 perc számítana a tippjátékban, akkor telitalálatom lenne. 😕
Mikey
Nekem is volt ilyen
Willie Parker
Én 12 db spanyol kapurálövésre tettem pénzt és az.összes többi jött, de a spanyolok csak 11szer lőttek...8ezer jött volna...forintban persze 😀
14 órája
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 154 — Слава Україні! Героям слава!
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Ezt írtam a múltkor is, most a VAR kocsiban úgy döntöttek hogy nem a németeknek jutnak tovább.
gabokocka
Hagyjuk már ezeket. Én sem bírom a spanyolokat, de ne tegyünk már úgy, h csak amiatt a tizis eset miatt estek ki a németek.
rob3r7o
Sztem teljesen megérdemelten nyertek a spanyolok, ők focizni akartak, a németek fát vágni, le is írtam.
Nálam már a dánok ellen kiestek volna a németek, ott a VAR még továbbnyomta őket, most a fasz masik végére kerültek, megérdemelten.
gabokocka
A nemetek nem akartak focizni, lol. 😀 😀 az igen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv,
14 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 462
5-ös szorzó van a piros lapra a következő meccsen.

14 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 905
Bezzeg ha a 120 perc számítana a tippjátékban, akkor telitalálatom lenne. 😕
Mikey
Nekem is volt ilyen
14 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 555
szerintem azon múlt, hogy a német védő (Rüdiger talán) méterekre hagyta Merino-t elmenni....
nem hiszem, hogy a németek majd ezt a játékvezetésre fognák...kicsit jobban kellett volna játszani, főleg az első félidőben
Klaci79
Igen Rudiger volt. Kb egyetlen hibája megint egész meccsen.
csebi
és ez kurvasokba kerül ilyenkor...pedig nincs tökéletes meccs...ez az egész egy EB döntővel ért fel....persze lehet a franciáknak is lesz egy-két szava
14 órája
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 492
szerintem azon múlt, hogy a német védő (Rüdiger talán) méterekre hagyta Merino-t elmenni....
nem hiszem, hogy a németek majd ezt a játékvezetésre fognák...kicsit jobban kellett volna játszani, főleg az első félidőben
Klaci79
Igen Rudiger volt. Kb egyetlen hibája megint egész meccsen.
csebi
Ugyan, ne vicceljünk. Az egész EB-n instabil volt, az egyébként szerintem középszerű Tah (akit máig nem értek, miért akar a Bayern de Ligt helyett) klasszisokkal jobb volt. Rüdiger a jelenkori futball legtúlértékeltebb védője, cserébe az arca is elég nagy.
14 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 905
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Ezt írtam a múltkor is, most a VAR kocsiban úgy döntöttek hogy nem a németeknek jutnak tovább.
gabokocka
Hagyjuk már ezeket. Én sem bírom a spanyolokat, de ne tegyünk már úgy, h csak amiatt a tizis eset miatt estek ki a németek.
rob3r7o
A rosszabb helyzetkihasználáson múlt főképp, mert kevés egyértelmű lehetőség volt, abból a spanyolok jobban sáfárkodtak.
14 órája
Szesze New York Giants 19 329 — Giants fan
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Mondjuk úgy bírózni, hogy Kroos kb a nyolcadik szabálytalanságára sárgult be végre valahára, elég érdekes.
Bálesz
jajj elmaradt egy sárga.
Jajj elmaradt egy büntető az OT-ben.

azért nincs egy szinten 😊

az meg hogy ki sem írják hogy vizsgálják vagy miért vizsgálják, vicc.
gamerkr
Hát ha a cikicuki Kroos legkésőbb a második félidő közepén elmegy zuhanyozni, ahogy megérdemelte volna, akkor aligha lett volna ebből hosszabbítás, szóval de, számít.
Amúgy meg a "tizi" előtt alighanem les volt, szóval valószínűleg felesleges a vita.
Bálesz
ok, ezt csak sejtjük, hiszen a csili vili var baszta kiírni a képernyőre. Vagy lemaradtam a vonalazásról?
Na látjátok ezzel van a baj. Tök jó hogy van ez a technológia, de balfaszul használják.
gamerkr
megállították, teljesen egyértelmű les volt, nézd vissza
14 órája
gamerkr Green Bay Packers 10 415 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Ezt írtam a múltkor is, most a VAR kocsiban úgy döntöttek hogy nem a németeknek jutnak tovább.
gabokocka
Hagyjuk már ezeket. Én sem bírom a spanyolokat, de ne tegyünk már úgy, h csak amiatt a tizis eset miatt estek ki a németek.
rob3r7o
Sztem teljesen megérdemelten nyertek a spanyolok, ők focizni akartak, a németek fát vágni, le is írtam.
Nálam már a dánok ellen kiestek volna a németek, ott a VAR még továbbnyomta őket, most a fasz masik végére kerültek, megérdemelten.
gabokocka
ne, ezt ne. Ha visszanézném és a spanyol fetrengések utáni perceket összeadnánk, elborzadnánk mind a ketten.

14 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 925 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Mondjuk úgy bírózni, hogy Kroos kb a nyolcadik szabálytalanságára sárgult be végre valahára, elég érdekes.
Bálesz
jajj elmaradt egy sárga.
Jajj elmaradt egy büntető az OT-ben.

azért nincs egy szinten 😊

az meg hogy ki sem írják hogy vizsgálják vagy miért vizsgálják, vicc.
gamerkr
Hát ha a cikicuki Kroos legkésőbb a második félidő közepén elmegy zuhanyozni, ahogy megérdemelte volna, akkor aligha lett volna ebből hosszabbítás, szóval de, számít.
Amúgy meg a "tizi" előtt alighanem les volt, szóval valószínűleg felesleges a vita.
Bálesz
Ezt írtam èn is pár hsz ezelőtt de hát 🤷🙋🙂
14 órája
gamerkr Green Bay Packers 10 415 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Mondjuk úgy bírózni, hogy Kroos kb a nyolcadik szabálytalanságára sárgult be végre valahára, elég érdekes.
Bálesz
jajj elmaradt egy sárga.
Jajj elmaradt egy büntető az OT-ben.

azért nincs egy szinten 😊

az meg hogy ki sem írják hogy vizsgálják vagy miért vizsgálják, vicc.
gamerkr
Hát ha a cikicuki Kroos legkésőbb a második félidő közepén elmegy zuhanyozni, ahogy megérdemelte volna, akkor aligha lett volna ebből hosszabbítás, szóval de, számít.
Amúgy meg a "tizi" előtt alighanem les volt, szóval valószínűleg felesleges a vita.
Bálesz
ok, ezt csak sejtjük, hiszen a csili vili var baszta kiírni a képernyőre. Vagy lemaradtam a vonalazásról?
Na látjátok ezzel van a baj. Tök jó hogy van ez a technológia, de balfaszul használják.

14 órája
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 522 — Bears & Illinois fan
Nos, helyre állt a világ rendje. A többi fingreszelés.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
14 órája
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 963 — Keep pounding
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Ezt írtam a múltkor is, most a VAR kocsiban úgy döntöttek hogy nem a németeknek jutnak tovább.
gabokocka
Hagyjuk már ezeket. Én sem bírom a spanyolokat, de ne tegyünk már úgy, h csak amiatt a tizis eset miatt estek ki a németek.
rob3r7o
Sztem teljesen megérdemelten nyertek a spanyolok, ők focizni akartak, a németek fát vágni, le is írtam.
Nálam már a dánok ellen kiestek volna a németek, ott a VAR még továbbnyomta őket, most a fasz masik végére kerültek, megérdemelten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
14 órája
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 719 — Illegális gyakorló
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Mondjuk úgy bírózni, hogy Kroos kb a nyolcadik szabálytalanságára sárgult be végre valahára, elég érdekes.
Bálesz
jajj elmaradt egy sárga.
Jajj elmaradt egy büntető az OT-ben.

azért nincs egy szinten 😊

az meg hogy ki sem írják hogy vizsgálják vagy miért vizsgálják, vicc.
gamerkr
Hát ha a cikicuki Kroos legkésőbb a második félidő közepén elmegy zuhanyozni, ahogy megérdemelte volna, akkor aligha lett volna ebből hosszabbítás, szóval de, számít.
Amúgy meg a "tizi" előtt alighanem les volt, szóval valószínűleg felesleges a vita.

14 órája
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 795 — Lucas Scott
szerintem azon múlt, hogy a német védő (Rüdiger talán) méterekre hagyta Merino-t elmenni....
nem hiszem, hogy a németek majd ezt a játékvezetésre fognák...kicsit jobban kellett volna játszani, főleg az első félidőben
Klaci79
Igen Rudiger volt. Kb egyetlen hibája megint egész meccsen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
14 órája
iktriad Jacksonville Jaguars 78 295 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezzel a sporttal tényleg csak az a baj, hogy 1 góllal tovább lehet jutni, vagy még annyival se, hát mennyire szar volt nézni az 51. perc után a spanyolokat 😀
Löfli
Ha többet ültél volna a WC-n, akkor nagyobb élmény lett volna. 😀
14 órája
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 555
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Mondjuk úgy bírózni, hogy Kroos kb a nyolcadik szabálytalanságára sárgult be végre valahára, elég érdekes.
Bálesz
jajj elmaradt egy sárga.
Jajj elmaradt egy büntető az OT-ben.

azért nincs egy szinten 😊

az meg hogy ki sem írják hogy vizsgálják vagy miért vizsgálják, vicc.
gamerkr
Tényleg nincs, de azért az is érdekes lett volna, ha Kroos a 8. percben már sárgát kap.
14 órája
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 154 — Слава Україні! Героям слава!
Osszessegeben x es meccs volt, nuanszok dontottek, aki most a biro volt, koszi neki.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv,
14 órája
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 795 — Lucas Scott
Amúgy az tényleg vicces h az utóbbi két nemet kiesés azon is múlt h a VAR baszott visszanezni spanyol kezezest a tizenhatoson belül.
csebi
Mondjuk úgy bírózni, hogy Kroos kb a nyolcadik szabálytalanságára sárgult be végre valahára, elég érdekes.
Bálesz
Nem biroztam, VARoztam. Van különbség. Sztem ezeket meg kellene nezetni a bíróval. Ha úgy dönt h Füllkrug lesen volt vagy ő is kezezett akkor oké. De golba tarto labdanal nem leszorított kéz az sztem tizi.
Taylor szarul fújt, igen. Kroosnak sem adta meg a jogos sárga lapjait de azért volt olyan h spanyol szabad után kontraztak volna a németek be lőttek Wirtznek üres területbe a labdát, Carvajal felborította hátulról Wirtzet és le sem fújta.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.