EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

20 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Belgium: Tito05 (nyolcaddöntő)
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Franciaország: törölt kristof
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Svájc: empty taxi, r.baggio
Belgium: Tony Adams (nyolcaddöntő)
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli (nyolcaddöntő)
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Szlokia: Sobri Jóska (nyolcaddöntő)
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
16 napja
ozibozi New York Giants 15 959
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?
warr_b
Döntetlennek?
16 napja
warr_b Washington Commanders 21 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, román ukránon a szittyaturbófideszesmihazánkos agyhalottak kinek drukkolnak?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
16 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
Sixo
autentikus csöcskontent
Kampman
de szerintem ez nem friss, mintha láttam volna
NB2
Katarban készült a felvétel.
deyell
arab országban ilyet csinálni elég nagy hülyeség
16 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 999
Sixo
autentikus csöcskontent
Kampman
de szerintem ez nem friss, mintha láttam volna
NB2
Katarban készült a felvétel.

choose life
16 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com

Sixo
autentikus csöcskontent
Kampman
de szerintem ez nem friss, mintha láttam volna
16 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 413

Sixo
autentikus csöcskontent

16 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 513 — Saturday Night Lights
Jó volt ez a tegnap esti meccs.

Sixo
Délkapu csak hozta a szokásos formáját, a szerbek kis szerencsével egy pontra jók lettek volna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
16 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 824 — LIGHTS OUT!
Jó volt ez a tegnap esti meccs.

16 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Militár Iván elemezi a svájc-magyart.
16 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 824 — LIGHTS OUT!
Mi a faszom ez a fantasy. Roberto úgy vezet, hogy neki még Mbappé csk-ként ma fog csak jönni ... Nézze már meg valaki, mert fixen csal.

16 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 824 — LIGHTS OUT!

16 napja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 780 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tegnap kérdeztem a tippmixpro-s bónusszal kapcsolatban. Na hát csak szar volt a rendszer... 😀 Automatikusan a bónusz tárcából vonja a tétet, úgyhogy ma már sikerült simán.
16 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 999
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.
alatriste
csak azt cserélheted be, aki még nem játszott az adott fordulóban. tehát McTominay-t már nem cserélheted be.

az adott forduló után a következő forduló első meccse előtt cserélhetsz kettőt "ingyen". cserélhetsz többet is, de az pontlevonással jár. aztán a csoportmeccsek után lesz korlátlan csere a nyolcaddöntő első meccséig.

de van wildcardod meg limitless lehetőséged is, amelyekkel a teljes keretet lecserélheted egyszer-egyszer. limitless esetén még a pénzed is korlátlan, de csak egy fordulóra érvenyes a csere.
deyell
Tudtam, hogy nem kéne nekem ebbe beleszálni túl bonyolult lesz ha az ember rendesen akarja csinálni. Mindegy 1 fun-nak elmegy. Limitlesst is kvázi "ingyen" lehet kijátszani? Abban mi a buli amúgy? 1 fordulóra összerakja mindenki az elérhető legjobb keretet gondolom. (Az amúgy kérdés, hogy utána viszont visszarakja a játék az azelőtti rostered teljesen?)

Gondolom ezt az opciót hülyeség kihagyni majd.

Az eleje amúgy hasznos volt nagyon. Szóval taktikázás szempontjából megéri olyan játékosokat padra rakni akik később játszanak 1-1-1et minden csapatrészre hogy legyen opciója az embernek lehozni valakit aki nagyon alulteljesítet.

Danke a helpet, hasznos volt.
alatriste
limitless - egy fordulóra összerakod a szerinted legjobb keretet korlátlan büdzsével. aztán a következő fordulóban reset az előző keretre.

wildcard - korlátlan mennyiségű csere, a kicserélt kereted marad a forduló után is, de a büdzsét nem lépheted túl.

ezért kell taktikázni, hogy melyik fordulóban melyik chipet játszod meg. a nyolcaddöntőben nem lehet egyiket sem megjátszani.

amúgy meg igen, fontos például az, hogy az összes játékosod ne játsszon ugyanazon a napon, mert akkor nem tudsz cserélni. kapusoknál kell főleg odafigyelni, hogy melyik napon játszanak. a keretemben lévő kapusok például az utolsó fordulóban egy napon játszanak, így nem tudom őket cserélgetni abban a fordulóban, ha mondjuk Lunin szarul véd a belgák ellen. de ez még változhat, mert a következő fordulóban bejátszhatom a wildcardot, és lecserélhetek mindenkit.

choose life
16 napja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.
alatriste
csak azt cserélheted be, aki még nem játszott az adott fordulóban. tehát McTominay-t már nem cserélheted be.

az adott forduló után a következő forduló első meccse előtt cserélhetsz kettőt "ingyen". cserélhetsz többet is, de az pontlevonással jár. aztán a csoportmeccsek után lesz korlátlan csere a nyolcaddöntő első meccséig.

de van wildcardod meg limitless lehetőséged is, amelyekkel a teljes keretet lecserélheted egyszer-egyszer. limitless esetén még a pénzed is korlátlan, de csak egy fordulóra érvenyes a csere.
deyell
Tudtam, hogy nem kéne nekem ebbe beleszálni túl bonyolult lesz ha az ember rendesen akarja csinálni. Mindegy 1 fun-nak elmegy. Limitlesst is kvázi "ingyen" lehet kijátszani? Abban mi a buli amúgy? 1 fordulóra összerakja mindenki az elérhető legjobb keretet gondolom. (Az amúgy kérdés, hogy utána viszont visszarakja a játék az azelőtti rostered teljesen?)

Gondolom ezt az opciót hülyeség kihagyni majd.

Az eleje amúgy hasznos volt nagyon. Szóval taktikázás szempontjából megéri olyan játékosokat padra rakni akik később játszanak 1-1-1et minden csapatrészre hogy legyen opciója az embernek lehozni valakit aki nagyon alulteljesítet.

Danke a helpet, hasznos volt.


Liverpool Fc fan
16 napja
deyell Las Vegas Raiders 10 999
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.
alatriste
csak azt cserélheted be, aki még nem játszott az adott fordulóban. tehát McTominay-t már nem cserélheted be.

az adott forduló után a következő forduló első meccse előtt transzferelhetsz kettőt "ingyen". transzferelhetsz többet is, de az pontlevonással jár. aztán a csoportmeccsek után lesz korlátlan transzfer a nyolcaddöntő első meccséig.

de van wildcardod meg limitless lehetőséged is, amelyekkel a teljes keretet lecserélheted egyszer-egyszer. limitless esetén még a pénzed is korlátlan, de csak egy fordulóra érvenyes a csere.

Szerkesztette: deyell

choose life
16 napja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 153 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Játszik valaki ezzel az eb fantasyval? Megmondom őszintén nem mentem annyira utána a dolognak de ha valaki tud 1-1 kérdésre válaszolni azt megköszönöm.
15 fős keret van de 4 ember ugye padon ül. Gondolom az ő áthúzott pontjaik nem számítanak.
Mégis lehet cserélni forduló közben is? Szal ha a padomon van valaki magas pontos és a kezdőbenlévő meg alacsonyat hozott kicserélhetem őket? Megéri, van ennek valami korlátja? Pl Rodri 2 pontot hozott McTominay 3-at. Nem nagy difi de ha végtelenszer lehet cserélni akkor végülis +1 szal meglépném.

A keretben lévő játékosokat úgy általában bármikor lehet cserélni? Kidobni, mást hozni?
A pontok mikor kerülnek jóváírásra? A teljes 1 forduló után 1 nap és kezdődik a 2. Abban a fél napban lehet kb játékostváltani?

Danke előre is.


Liverpool Fc fan
16 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
NB2
Tudom hogy Rossi olvas kommenteket, csak kár hogy nem itt..
- JC6
Én kiírtam twitterre is. 😀

iktriad
teljesen valid amúgy, hiszen egy vagy a tízmillió szövetségi kapitány közül 😮
16 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 78 249 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
NB2
Tudom hogy Rossi olvas kommenteket, csak kár hogy nem itt..
- JC6
Én kiírtam twitterre is. 😀
16 napja
- JC6 Denver Broncos 6 455
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
NB2
Tudom hogy Rossi olvas kommenteket, csak kár hogy nem itt..
16 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sziasztok! Hétvégén, igaz meccs közben kértem, hogy írjatok be a spanyolokhoz. Most ismét kérném, ha nem késő. Köszi!
csi77
én is kértem már vagy 2x, de hát a pórnépet meg sem hallják
petey
Én is kértem háromszor hogy a meccsek alatt elveszik ezért taggelj/idéz be ha eltűnt a komment, de hát panaszkodni könnyebb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
16 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 807
én is dobos vagyok/voltam
shagi0206
A legnagyobb élethazugság, amikor alattam járó évfolyamból csajok csináltak bandát, és a Dobos volt a basszeros
zacknorb
én bandába sosem játszottam. Volt hogy hívtak, de én nem játszok puhány rockot 😊 Black metal együttest meg nem találni minden sarkon. Legalábbis dobost keresőt. Annyira mondjuk nem is kerestem, annyira nem vágytam rá.
shagi0206
Vannak kurva jó magányos projektek is.
Tactful Cactus

Kampman
Pár gyilkosság és meg is van az egyszemélyes zenekarod
16 napja
NB2 New England Patriots 22 962 — nabege2@yahoo.com
Tegnap egyébként akartam reagálni peach beírására, amikor elismerte Rossi, hogy hibázott.
Annyit akartam írni, hogy szép, szép, de basszus már meccs előtt beírták ide többen, hogy nem kéne Ádit játszatni, illetve Lang sem biztos, erre mit ad isten szanaszét szopatták őket. Nem lehetett volna erre már meccs előtt rájönni az illetékesnek? Végülis ezért fizetik 😊
16 napja
Toto21 Chicago Bears 5 572
Felölem nyugodtan írjuk be az emebereket az elsö forduló végéig. Addig mindenki el tudja dönteni. 😊
16 napja
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 625 — Bears fan
Bocs lemaradtam, beírtok még?

Ki nyeri?
Hollandia

Ki merje: Vasas.
Neeem, Skócia ❤️
- JC6
Jól van még nem dőlt el semmi, ahogy Korda Gyuri mondja “Klárikám megadja!”
De mostantól tényleg lefújjuk

Egyébként hollandokra JC-n kívül tényleg nem tippelt senki vagy csak benéztem 😀
Heisman nádor
Még egy utolsó perces, utolsó emberes becsúszó szereléssel beférek? 😀
Ha igen, akkor a "ki nyeri?"-re megtenném Belgiumot, a "ki nyerje?"-'re meg az olaszokat.
16 napja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 520 — Bears & Illinois fan
Köszi! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png