Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Suker Real-mezben. Holnap repul Lopetegui

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Ahh milyen gólt tekert az öreg Choky Ice.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb az lep meg, hogy egy fiatalokkal teli, rohadt gyors francia valogatott keptelen felepiteni egy epkezlab tamadast. Vagyis engwm nem lep meg, en mar a kerethirdeteskor azz mondtam, hogy iranyito nelkul el fog veszni ez a csapat es Deschamps meg jobban visszahuzza, de azert ezz a szintu szanalmat es szenvedest nem vartam.
Stez
Ki kellett volna vinni Benzemát, 4 éve is látszott mennyit számít.
eaglesmcnabb
Ki kene baszni vegre Deschamps-ot. Mondjuk en ruhellem a csigakat, szoval csak orulok, ha egy ilyen generacio evei szallingoznak el az ilyen trogerek miatt. Amugy viccen kivul, Leekens is rohogve osszerakta volna ezt, amit a jo oreg Didier.
Stez
én alapvetően kedvelem a franciákat, de a két kedvencem Benzema és lacazette otthon maradt, úgyhogy felőlem ki is eshetnek. nulla ez a játék, pedig egyértelműen top3 játékosállománya van az országnak
eaglesmcnabb
Benzema alap volt, Lacazette meglepett engem is. De Martial kimaradasa is.

de itt a tamadasok epitesevel van gond, nem a befejezesekkel. A labdat sem kapjak meg a csatarok. Egyeni megoldasok vannak es ennyi. Ez lofasz. Giroud is azert van kint, mert fejjel eletveszely, Deschamps meg allandoan abban bizik, hogy veletlenul talal egy golt pontrugasbol. De nulla elkepzeles. Ez nem az.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Hol tudom megnézni, hogy mennyit passzoltak a játékosok eddig?
Van valami jó stat oldal?
Hanni
 www.whoscored.com
én itt szoktam nézelődni.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Inkabb az lep meg, hogy egy fiatalokkal teli, rohadt gyors francia valogatott keptelen felepiteni egy epkezlab tamadast. Vagyis engwm nem lep meg, en mar a kerethirdeteskor azz mondtam, hogy iranyito nelkul el fog veszni ez a csapat es Deschamps meg jobban visszahuzza, de azert ezz a szintu szanalmat es szenvedest nem vartam.
Stez
Ki kellett volna vinni Benzemát, 4 éve is látszott mennyit számít.
eaglesmcnabb
Ki kene baszni vegre Deschamps-ot. Mondjuk en ruhellem a csigakat, szoval csak orulok, ha egy ilyen generacio evei szallingoznak el az ilyen trogerek miatt. Amugy viccen kivul, Leekens is rohogve osszerakta volna ezt, amit a jo oreg Didier.
Stez
én alapvetően kedvelem a franciákat, de a két kedvencem Benzema és lacazette otthon maradt, úgyhogy felőlem ki is eshetnek. nulla ez a játék, pedig egyértelműen top3 játékosállománya van az országnak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb az lep meg, hogy egy fiatalokkal teli, rohadt gyors francia valogatott keptelen felepiteni egy epkezlab tamadast. Vagyis engwm nem lep meg, en mar a kerethirdeteskor azz mondtam, hogy iranyito nelkul el fog veszni ez a csapat es Deschamps meg jobban visszahuzza, de azert ezz a szintu szanalmat es szenvedest nem vartam.
Stez
Ki kellett volna vinni Benzemát, 4 éve is látszott mennyit számít.
eaglesmcnabb
Ki kene baszni vegre Deschamps-ot. Mondjuk en ruhellem a csigakat, szoval csak orulok, ha egy ilyen generacio evei szallingoznak el az ilyen trogerek miatt. Amugy viccen kivul, Leekens is rohogve osszerakta volna ezt, amit a jo oreg Didier.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Inkabb az lep meg, hogy egy fiatalokkal teli, rohadt gyors francia valogatott keptelen felepiteni egy epkezlab tamadast. Vagyis engwm nem lep meg, en mar a kerethirdeteskor azz mondtam, hogy iranyito nelkul el fog veszni ez a csapat es Deschamps meg jobban visszahuzza, de azert ezz a szintu szanalmat es szenvedest nem vartam.
Stez
Ki kellett volna vinni Benzemát, 4 éve is látszott mennyit számít.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Hol tudom megnézni, hogy mennyit passzoltak a játékosok eddig?
Van valami jó stat oldal?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Inkabb az lep meg, hogy egy fiatalokkal teli, rohadt gyors francia valogatott keptelen felepiteni egy epkezlab tamadast. Vagyis engwm nem lep meg, en mar a kerethirdeteskor azz mondtam, hogy iranyito nelkul el fog veszni ez a csapat es Deschamps meg jobban visszahuzza, de azert ezz a szintu szanalmat es szenvedest nem vartam.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Egy-két meccs volt, ahol szó szerint nem tudtam levenni a szemem a képernyőről, mint a portugál-spanyol és az argentin-izlandi, de egyébként baromi unalmas a VB és ez csak azért nagy szó, mert maguk a meccsek egyébként szorosak, nem nagyon vernek agyon senkit.
Kampman
a német-mexikót kihagytad (persze ha nem nézted, akkor tárgytalan).
shagi0206
Igen, az is nagyon jó volt, de pl. az utóbbi néhány nap valami egészen borzalmasra sikerült
Kampman
Mondjuk nekem az arg-izl is siralmas volt. Mentek az argentinok, mert muszaj volt, de azt a buta, Messzi kozpontu, hot gyenge erolkodest, amit levagtak, na nekem azt szenvedes volt nezni. Izland alapbol busz, de toluk ezt is lehetett varni.
Stez
Persze az is lehet közbejátszott, hogy nagyon szurkoltam Izlandnak, hogy húzzák ki, míg mondjuk egy Irán-Spanyolország vagy francia-perui hidegen hagy.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy-két meccs volt, ahol szó szerint nem tudtam levenni a szemem a képernyőről, mint a portugál-spanyol és az argentin-izlandi, de egyébként baromi unalmas a VB és ez csak azért nagy szó, mert maguk a meccsek egyébként szorosak, nem nagyon vernek agyon senkit.
Kampman
a német-mexikót kihagytad (persze ha nem nézted, akkor tárgytalan).
shagi0206
Igen, az is nagyon jó volt, de pl. az utóbbi néhány nap valami egészen borzalmasra sikerült
Kampman
Mondjuk nekem az arg-izl is siralmas volt. Mentek az argentinok, mert muszaj volt, de azt a buta, Messzi kozpontu, hot gyenge erolkodest, amit levagtak, na nekem azt szenvedes volt nezni. Izland alapbol busz, de toluk ezt is lehetett varni.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Remélem a franciákat úgy vágják haza a 16 között mint a taknyot...
peach
Könnyű ellenfelet biztosan nem kapnak
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Remélem a franciákat úgy vágják haza a 16 között mint a taknyot...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mekkora színvonal volt itt is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
szegény Peru kiesik
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
szerintem a horvát-argentin jó lesz...ott bármelyik csapat is szerzi meg esetleg a vezetést, a másik képes egy fokozatot kapcsolni...ráadásul a papíron erősebb argentinoknak menni kell, mert ha izland nyer nigéria ellen, ők meg csak x-elnek, akkor komoly necces lehet a vége egy izland-horvát x esetén
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Egy-két meccs volt, ahol szó szerint nem tudtam levenni a szemem a képernyőről, mint a portugál-spanyol és az argentin-izlandi, de egyébként baromi unalmas a VB és ez csak azért nagy szó, mert maguk a meccsek egyébként szorosak, nem nagyon vernek agyon senkit.
Kampman
a német-mexikót kihagytad (persze ha nem nézted, akkor tárgytalan).
shagi0206
Igen, az is nagyon jó volt, de pl. az utóbbi néhány nap valami egészen borzalmasra sikerült
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 712
Egy-két meccs volt, ahol szó szerint nem tudtam levenni a szemem a képernyőről, mint a portugál-spanyol és az argentin-izlandi, de egyébként baromi unalmas a VB és ez csak azért nagy szó, mert maguk a meccsek egyébként szorosak, nem nagyon vernek agyon senkit.
Kampman
a német-mexikót kihagytad (persze ha nem nézted, akkor tárgytalan).
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 002
Egy-két meccs volt, ahol szó szerint nem tudtam levenni a szemem a képernyőről, mint a portugál-spanyol és az argentin-izlandi, de egyébként baromi unalmas a VB és ez csak azért nagy szó, mert maguk a meccsek egyébként szorosak, nem nagyon vernek agyon senkit.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Újvàri te vak idióta!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Perunak mostmár beröföghetne a malac...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Noob kérdés, de a tizi rúgás kapurarúgasnak számít? (nyilván ha eltalálja a jóember)
Hanni
igen
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Noob kérdés, de a tizi rúgás kapurarúgasnak számít? (nyilván ha eltalálja a jóember)
több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mbappé fantasy tulajai örülhetnek, hogy nem engedte be 😀
katonadani
Valószínűleg mellépattogott volma, úgyhogy jól tette.
Sebii
áh, simán bement volna
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Mbappé fantasy tulajai örülhetnek, hogy nem engedte be 😀
katonadani
Valószínűleg mellépattogott volma, úgyhogy jól tette.