Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akkorát hajt itt mindkét csapat a győzelemért, hogy mindjárt bealszom ülve
Löfli
És ez a megszokott eddig. Azon kell izgulni hogy helyzet legyen.
Matthew99
lehet csak nekem van makom, mert meloban csak Neha-Neha tudom nyugodtam megnyitni a streamet, de akkor mindig pont helyzet van/volt 😀 statisztika alapjan is mar 21 loves a meccsen

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Érdekes ez a videóbíró egyébként. Mi most ugye HFL-ben kezdtük ezt el év elején és elég hamar, 2-3 meccs után leküzdöttük a "gyerekbetegségeit" (pl biztosak voltak benne a pályán a bírók, sok pontos különbségnél ne nézzünk vissza stb) és elég hamar tudtuk úgy alkalmazni, hogy az közel legyen a tökéleteshez (most azt vegyük ki az egyenletből hogy nincs ezer kameraállásunk, csak a bírói résszel foglalkozzunk).

És persze más mint a labdarúgásban, mert amúgy is megáll a játék sokszor, de én azt érzem, hogy a VB-n sok bíró nem akarja igazán alkalmazni vagy nem érzi komfortosnak a dolgot. És ez előfordult HFL-ben is elsőre, de mikor meg tudtuk mutatni, hogy ez bizony működőképes és le is tudtuk próbálni meccs előtt, onnantól tök jól volt alkalmazva. És ez nyilván megvan a gurulósban is jelenleg, mármint látjuk, hogy működőképes és megvan a lehetőség kipróbálni. És valamennyire működik is, de én azt érzem, hogy ezen még sokat lehet fejleszteni.

Ráadásul HFL-ben eddig csak 1-1 meccsen volt kifejezett videóbíró (személy), aki nézte a felvételképeket meccs közben. Szóval furcsállom, hogy lassan alakul ez ki és kíváncsi vagyok mikorra fog igazán jól működni a labdarúgásban, bár azt persze hozzá kell tenni, hogy HFL-re volt egy "közelebbi" példa az NFL szintjén, de annyira nem távoli ez a gurulóstól sem, legalábbis az elmélete a dolognak.

Én mondjuk azt várnám ettől a technológiától hosszú távon a legjobban, hogy a színészkedések kikopjanak a sportból, mert engem ez idegesít a legjobban és ezzel a technológiával elég könnyen ki lehetne ezeket szűrni. Ehhez persze kell az is, hogy jobban büntetve legyenek a színészkedések, ezt érzem az egész legnagyobb rákfenéjének. A kéziben például sok évvel ezelőtt az időhúzós labdaeldobásokat elég gyorsan kezelni tudták konzisztens büntetésekkel, erre lenne szükség a fociban is a színészekkel.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Akkorát hajt itt mindkét csapat a győzelemért, hogy mindjárt bealszom ülve
Löfli
És ez a megszokott eddig. Azon kell izgulni hogy helyzet legyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nagyon gyenge eddig ez a VB :/
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az a baj, hogy ha a franciak hozzak a kotelezot Peru ellen, akkor lesz kb 2.5os odds majd a francia-dan X-re, ami jonni is fog (kiejtve ezzel az auszikat)
Borbinho
és mi van, ha nem hozzák?
slowmotion
orom boldogsag 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 888 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akkorát hajt itt mindkét csapat a győzelemért, hogy mindjárt bealszom ülve


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
az a baj, hogy ha a franciak hozzak a kotelezot Peru ellen, akkor lesz kb 2.5os odds majd a francia-dan X-re, ami jonni is fog (kiejtve ezzel az auszikat)
Borbinho
és mi van, ha nem hozzák?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az a baj, hogy ha a franciak hozzak a kotelezot Peru ellen, akkor lesz kb 2.5os odds majd a francia-dan X-re, ami jonni is fog (kiejtve ezzel az auszikat)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Ezt a lerántást nem lehetett volna visszanézni videóbírón?
Matthew99
nem veletlen nem reklamalt, meg ment egybol a labdara a dan, ugyan ugy nyomta le o is a vedot, elobb szabad kifele es utana lehetett vna tizi (amikor mar csak a vedo csimpaszkodott a mezebe), raadasul a spori 3 meterre volt.
Borbinho
ezt akartam pont írni, hogy mintha a dán kezdte volna a szabálytalanságot
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
amúgy azt tudom elképzelni, hogy a VAR room visszanézte, de úgy ítélte meg hogy nem 100% hogy büntető, ezért nem szóltak a bíró fülére, hogy nézze meg

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ezt a lerántást nem lehetett volna visszanézni videóbírón?
Matthew99
nem veletlen nem reklamalt, meg ment egybol a labdara a dan, ugyan ugy nyomta le o is a vedot, elobb szabad kifele es utana lehetett vna tizi (amikor mar csak a vedo csimpaszkodott a mezebe), raadasul a spori 3 meterre volt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
szóval szerintetek le kellene zárnom a 2-3 gólos fogadást egy 3,5+ gólos fogadással?
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
ezt a kérdést fel se mertem tenni 😀

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Ezt a lerántást nem lehetett volna visszanézni videóbírón?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 500
ez szimpatikus volt a dántól, hogy nem az volt célja hogy szörnyethaljon, hanem inkább ment volna előre

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
ausszik első gólja is videóbírós tizi volt, vagy sima tizi?
NB2
amit Umtiti kezezett? szerintem nem volt videozás
slowmotion
kösz
az a meccs annyira nem kötött le, hogy mindenmást csináltam és ez nem maradt meg

de ahogy írták előttem, ez az aussie válogatott nem valami acélos elől😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
ausszik első gólja is videóbírós tizi volt, vagy sima tizi?
NB2
amit Umtiti kezezett? szerintem nem volt videozás
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Úgy is van , Jedinak is érezte , hogy betettem a kezdőbe .
Sixo
Mondjuk ez alapján....

"Australia's last five goals in competitive football (non-friendlies):

Mile Jedinak penalty v Denmark
Mile Jedinak penalty v France
Mile Jedinak penalty v Honduras
Mile Jedinak penalty v Honduras
Mile Jedinak free-kick v Honduras"

😀
Igor
szóval ő az oszik Salah-ja?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Úgy is van , Jedinak is érezte , hogy betettem a kezdőbe .
Sixo
Mondjuk ez alapján....

"Australia's last five goals in competitive football (non-friendlies):

Mile Jedinak penalty v Denmark
Mile Jedinak penalty v France
Mile Jedinak penalty v Honduras
Mile Jedinak penalty v Honduras
Mile Jedinak free-kick v Honduras"

😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Még él a francia remény , jó tudni .

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Most látom, hogy perunak senki nem szurkol, ami nem igaz. Az első meccsen szívből drukkoltam nekik, ma is fogok nagyon, míg kolumbia zakója full hidegen hagyott. 😊
peach
Nekem tetszenek, de a Tippmix nagyúr 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Most látom, hogy perunak senki nem szurkol, ami nem igaz. Az első meccsen szívből drukkoltam nekik, ma is fogok nagyon, míg kolumbia zakója full hidegen hagyott. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
ausszik első gólja is videóbírós tizi volt, vagy sima tizi?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
behalt a streamem, valaki tud egy működőt?
Vrij6
 buffstreamz.com/view/soccer.php

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
behalt a streamem, valaki tud egy működőt?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv