Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Akkor a B-ben az utolsó forduló izgis lesz, Portugál-Irán jó kis ki-ki meccs lesz. Ha Irán tudja azt amit az utolsó 25 percben, akkor jó meccs lesz ez. Azért a spanyol továbbjutás szinte biztos már, ha jól nézem.
A spanyolok játéka, amúgy tényleg csalódás.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 889 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem bírom, 42 másodpercet levett a saját idejükből és még el is bassza. A kedvenc játékosom valaha 😀

 twitter.com/mik1977/status/1009526787477573632
shawnka
de ilyen szabálytalan bedobásnál nem az ellenfélnek kéne jönnie?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nem bírom, 42 másodpercet levett a saját idejükből és még el is bassza. A kedvenc játékosom valaha 😀

 twitter.com/mik1977/status/1009526787477573632
shawnka
Hat nem jött be de legalább gyorsan váltott 😀
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nem bírom, 42 másodpercet levett a saját idejükből és még el is bassza. A kedvenc játékosom valaha 😀

 twitter.com/mik1977/status/1009526787477573632
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
m4 stat:
770 spanyol átadás, ebből 8 (!) pontos átadás.
Gergőbácsi
Ez semmi. Vemik meccsen knézy vagy az a másik nímand közölte a beálló csere csatárról, hogy majd 190 méter! magas. Ahhoz képest ez csak apró tévedés.
peach
Az nem Knezy volt.
Mondjuk szvsz egy ilyen elszolas boven belefer egyszer-egyszer, mivel az altalad kiragadott baromsag epp olyan kommentator szajabol van, aki nem beszel sok faszsagot 8-)

Knezy egy kulon kategoria, mert o sorozatban beszeli a faszsagokat, ennek tetejeben pedig magasztosan, fennhangon nyomja a kurva nagy zsenit, aztan bizonygatja sajat magat.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
Újvári meg egyszer azt mondta, hogy a belgák keretében több Angliában játszó van mint az angolokéban.
Vagy én értettem valamit félre😊
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
m4 stat:
770 spanyol átadás, ebből 8 (!) pontos átadás.
Gergőbácsi
Ez semmi. Vemik meccsen knézy vagy az a másik nímand közölte a beálló csere csatárról, hogy majd 190 méter! magas. Ahhoz képest ez csak apró tévedés.
peach
Bazz én arra kajak azt hittem csak haluztam... 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
m4 stat:
770 spanyol átadás, ebből 8 (!) pontos átadás.
Gergőbácsi
Ez semmi. Vemik meccsen knézy vagy az a másik nímand közölte a beálló csere csatárról, hogy majd 190 méter! magas. Ahhoz képest ez csak apró tévedés.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
m4 stat:
770 spanyol átadás, ebből 8 (!) pontos átadás.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 939 — Packers Suicide Squad
várom a gyilokremit a holnapi argentin-horváton

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Neymar nem világklasszis. Oké alszok
braxa88
jóéjt!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor eljutottunk odáig, hogy igazából nincs is a vb-nek esélyese?😀
Vrij6
Nalam a nemetek, meg most is siman a fo eselyesek, zako ide vagy oda. Szarul kezdeni lehet egy vb-t, de ok folyton bizonyitjak, hogy a formaidozitesben kiralyok.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Neymar nem világklasszis. Oké alszok
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Akkor eljutottunk odáig, hogy igazából nincs is a vb-nek esélyese?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
brazilia semmit sem fog nyerni egeszen addig, amig egy papir celeb kis mediamajomra alapoz mindent es mindenkit

de amig le nem serul mondjuk, addig ugysem jon el az a pillanat, hogy Neymar akarcsak a padra szoruljon, nem hogy el se vigyek egy tornara
Stez
soha nem lesz világklasszis, eleve nem vérbeli profi a csávó, csak a vak nem látja, attól függetlenül kibaszott kemény az a keret, csak egy jó jobbekk kéne, meg egy jó irányító
eaglesmcnabb
Azert iranyito ott van szep szammal, peldaul Coutinho... Csak hiaba, ha egyszer minden rohadt labdanak keresztul kell mennie Neymaron, allandoan ot kell keresni, meg rola szol minden.

O meg minden, csak epp nem az a vezer, akire szuksege lenne egy ilyen csapatnak.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
elkovettem azt a hibat, hogy az elso meccs utan elhittem, hogy sok-sok ev utan ezek a spanyolok ezuttal ismet tenyleg akarnak focizni, meg hajtani, es ismet full motivaltak lesznek

de tevedtem, ugyanugy csak tul akarnak lenni az egeszen
Stez
nincs olyan válogatott, aki mind a 8 meccsen igazán jól focizzon, ez szinte képtelenség...ők is szerintem könnyebb meccsre számítottak, aztán a meglepetésbe nehéz már felpörögni és jól focizni
Klaci79
Ja, altalaban. A spanyoloknal meg a ket brutal tornajuk ota elhisszuk, hogy kicsit is erdekli oket ez az egesz, aztan rendre olyan siralmas meccseken zugnak ki szanalémas, beleszarom teljesitmennyel, hogy az mar felelmetes. Es nekik az utobbi evekben jo, ha egy minosegi meccsuk van, egyebkent szinte csak a siralom es a beleszaras tunik ki, hogy legyenek mar tul az egeszen.

Ez a kulonbseg a portugalokkal szemben, hogy ok legalabb nem fosnak bele, nyerni akarnak, meg ha siralmasan jatszanak is altalaban, meg egy-egy CR villanassal mennek tovabb mindig, de nemi motivacio es kuzdes tukrozodik a hozzaalasukbol.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
brazilia semmit sem fog nyerni egeszen addig, amig egy papir celeb kis mediamajomra alapoz mindent es mindenkit

de amig le nem serul mondjuk, addig ugysem jon el az a pillanat, hogy Neymar akarcsak a padra szoruljon, nem hogy el se vigyek egy tornara
Stez
soha nem lesz világklasszis, eleve nem vérbeli profi a csávó, csak a vak nem látja, attól függetlenül kibaszott kemény az a keret, csak egy jó jobbekk kéne, meg egy jó irányító

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
és még bukfences bedobást akart. Te jó ég 😀
gamerkr
de ha bejön...egy hónapig erről beszélnek 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!
Csórónak még a bukfences bedobás sem sikerül 😀


több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és még bukfences bedobást akart. Te jó ég 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Brazilok, mint esélyesek a vb címre. Ezt ki dönti el amúgy?
shagi0206
miért nem azok? ezt ki dönti el?
gordon
Hát nem. Mikor volt utoljára tényleg ütőképes brazil válogatott? Ez a mai csapat ez nyomokban sem tartalmaz 'dinho féléket (de amúgy mogyorót sem).
shagi0206
mondod te, szerintem meg kurva erős keretük van és ha Firmino játszana Neymar helyett akár nyerhetnének is..
gordon
brazilia semmit sem fog nyerni egeszen addig, amig egy papir celeb kis mediamajomra alapoz mindent es mindenkit

de amig le nem serul mondjuk, addig ugysem jon el az a pillanat, hogy Neymar akarcsak a padra szoruljon, nem hogy el se vigyek egy tornara

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
a hülyéje ha rendesen bedobja még marad idejük...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
elkovettem azt a hibat, hogy az elso meccs utan elhittem, hogy sok-sok ev utan ezek a spanyolok ezuttal ismet tenyleg akarnak focizni, meg hajtani, es ismet full motivaltak lesznek

de tevedtem, ugyanugy csak tul akarnak lenni az egeszen
Stez
nincs olyan válogatott, aki mind a 8 meccsen igazán jól focizzon, ez szinte képtelenség...ők is szerintem könnyebb meccsre számítottak, aztán a meglepetésbe nehéz már felpörögni és jól focizni
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elkovettem azt a hibat, hogy az elso meccs utan elhittem, hogy sok-sok ev utan ezek a spanyolok ezuttal ismet tenyleg akarnak focizni, meg hajtani, es ismet full motivaltak lesznek

de tevedtem, ugyanugy csak tul akarnak lenni az egeszen
Stez
te mondd hogy a tiki-taka lejárt lemez, a te hangod mélyebb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 713
Brazilok, mint esélyesek a vb címre. Ezt ki dönti el amúgy?
shagi0206
miért nem azok? ezt ki dönti el?
gordon
Hát nem. Mikor volt utoljára tényleg ütőképes brazil válogatott? Ez a mai csapat ez nyomokban sem tartalmaz 'dinho féléket (de amúgy mogyorót sem).
shagi0206
mondod te, szerintem meg kurva erős keretük van és ha Firmino játszana Neymar helyett akár nyerhetnének is..
gordon
Jó, és a balerinát ki fogja kirakni a kezdőből? Én tudom nagyon jól, hogy Firmino mit is ér egy csapatnak, de max Jesus helyére fogják berakni.