Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ott a Jedi gól
Löfli
Az erő vele van.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Ma dobtam egy Jedinak gólt lő 😕
Igor
Nagyon szép munka 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmm, bosszantó hogy nem a bünti alatt tettem meg, úgy egy ötössel több jött volna... de végülis ne legyünk pofátlanok 😊

Igazából azért voltam biztos benne, mert behoztam Dalsgaardot a fantasy játékban -> 100% volt, hogy nem lesz clean sheetje.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 759 — LIGHTS OUT!
Úgy is van , Jedinak is érezte , hogy betettem a kezdőbe .

Szerkesztette: Sixo

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 889 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ott a Jedi gól


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Igor megy recskazni

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
megint nem sikerült pontosan elmondani, hogy a dánok ha nyernek sem mennek tovább
NB2
Jó azért elég kis esély van rá, hogy kiessenek.
Toca
???
ma Peru veri a franciákat, következő fordulóban franciák a dánokat, peru az ausszikat és máris zutty

ráadásul most tizi is lesz😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
kurva jó ez a videóbírózás !😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
megint nem sikerült pontosan elmondani, hogy a dánok ha nyernek sem mennek tovább
NB2
Jó azért elég kis esély van rá, hogy kiessenek.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, így kellett volna Cavaninak is kezdenie...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Az igen!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
megint nem sikerült pontosan elmondani, hogy a dánok ha nyernek sem mennek tovább
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 367 — Cowboys fan
ezt valaki magyarázza meg nekem 😀
Kenny
mutatvánnyal nemszabályos, de mivel még nem végezte el,ezért a bíró adott egy második esélyt
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
 streamable.com/1jha1
ezt valaki magyarázza meg nekem 😀

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Argentin-Horvátra ki mit érez?😀
Vrij6
Én országos x-re vettem
Hanni
0-0
peach
sima argentin.horvátok védelme brutálisan fos.
Kenny
Kifejted bővebben?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 908 — Omar's Coming Yo!
Argentin-Horvátra ki mit érez?😀
Vrij6
Én országos x-re vettem
Hanni
0-0
peach
sima argentin.horvátok védelme brutálisan fos.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Argentin-Horvátra ki mit érez?😀
Vrij6
Én országos x-re vettem
Hanni
0-0



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Argentin-Horvátra ki mit érez?😀
Vrij6
Én országos x-re vettem
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
2-2 lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Az Argentin-Horvátra nem érzek én se semmit. A Horvátoknak jó az X, az Argentinoknak meg gyakorlatilag nyerniük kell. De legyen X. 😀
Vrij6
Argentínoknak se rossz továbbjutás szempontjából az x. lényeg hogy ne kapjanak ki, mert akkor hatalmas bajban éesznek.
Az más kérdés ha ma is max egy döntetlenre jók, akkor megint szét lesznek szedve a média által.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Az Argentin-Horvátra nem érzek én se semmit. A Horvátoknak jó az X, az Argentinoknak meg gyakorlatilag nyerniük kell. De legyen X. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 114
Argentin-Horvátra ki mit érez?😀
Vrij6
X2

Mondjuk ez nem volt tul konkret. 😀 Legyen 1-2

Szerkesztette: Duff
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma dobtam egy Jedinak gólt lő (7-szeresért, bár lehetett volna inkább auszi tizenegyes gólra, az még jobb lett volna 8-szorosért 😕), illetve egy Francia-Peru X2-t... de itt most mindkettőt elég pici téttel.

Az argentin-horvát amit abszolút nem érzek; az a 4-0-tól a 0-3-ig bármi lehet szerintem... esetleg Pavónnal kapcsolatban ha van valami jó odds (én nem láttam), meg Messi lövéseknél az 'over' 😀
Egy podcastben azt ecsetelték, hogy esetleg egy horvát fejesgólra szabadrúgás után érdemes, mert az argentinok pocsékul védekeznek azok ellen, de igazából Lovren volt csak akinél korrektebb 18-20-szoros odds volt, azon töprengtem hogy rádobok egy ezrest... de aztán mégsem, úgyhogy ez tuti bejön majd 😛

Ez nem egy jó nap fogadni, szvsz.. még az Eriksen hattrick se volt igazán jó áron 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Argentin-Horvátra ki mit érez?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 476
Akkor a B-ben az utolsó forduló izgis lesz, Portugál-Irán jó kis ki-ki meccs lesz. Ha Irán tudja azt amit az utolsó 25 percben, akkor jó meccs lesz ez. Azért a spanyol továbbjutás szinte biztos már, ha jól nézem.
A spanyolok játéka, amúgy tényleg csalódás.
NB2
ha marokko nyer visszakapjal ceutat es meijat.Nem tudom h mennyire presztizs egy esp-mar, de nem egy szerbia-albania azert..de jo lenne egy kis csipes es rugas.😀