Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Igazságos lenne az X.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Egy gólt találjanak már még a Portugálok..
Vicc ami most van a nagycsapatokkal.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Tudom 3-3at játszottak a Spanyolokkal, de amilyen védő teljesítmények vannak szerintem negyeddöntőben kiesnek a Portugálok.
Toca
Szerinted az Urukat megverik???
Igor
Oroszokat
Toca
Nem lesz a kezükben a saját végzetük..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Tudom 3-3at játszottak a Spanyolokkal, de amilyen védő teljesítmények vannak szerintem negyeddöntőben kiesnek a Portugálok.
Toca
Szerinted az Urukat megverik???
Igor
Oroszokat
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Tudom 3-3at játszottak a Spanyolokkal, de amilyen védő teljesítmények vannak szerintem negyeddöntőben kiesnek a Portugálok.
Toca
Szerinted az Urukat megverik???

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Tudom 3-3at játszottak a Spanyolokkal, de amilyen védő teljesítmények vannak szerintem negyeddöntőben kiesnek a Portugálok.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elfogyhatna CR mázlija idénre, hihetetlen.....
dande
Megint mit csinált már szegény ?
Toca
Ok inkább Portugáliát kellett volna írnom 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Elfogyhatna CR mázlija idénre, hihetetlen.....
dande
Megint mit csinált már szegény ?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elfogyhatna CR mázlija idénre, hihetetlen.....
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Löfli, nem kell sürgősen szarnod?😉😁😁
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 890 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ez csak azért nem lett gól, mert most jöttem vissza | nem wc-n voltam, faterommal dumáltam 😀 |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Te jó ég mit védett.
Mondjuk ha nem lőnek a Portugálok 1-et gyorsan kapni fognak.
több mint 6 éve
dawyd728 3 839
Na ott is volt a helyzet szabadrúgásból.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Patricionád
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 630 — Bears fan
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
Tito05
Ki az a Takács Rita?
Toca
sztem cask elgepelte a Lipcsei Bettat 😀
Borbinho
Nem, Ritára gondoltam. Kb. 2-3 éve UPC-m jóvoltából már nincs a Sport tv a kínálatban, szal nem tudom h még megy-e a Harmadik félidő, de arra emlékszem, h abban az időben Trollfocin, NSO-n mindenki érte volt oda. (Betta sztem is jobb nő mint Rita, de ő nekem túl mű.)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
Tito05
Ki az a Takács Rita?
Toca
sztem cask elgepelte a Lipcsei Bettat 😀
Borbinho
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
Tito05
Ki az a Takács Rita?
Toca
sztem cask elgepelte a Lipcsei Bettat 😀
Borbinho
Utána néztem tényleg elgépelhette 😀
Bogi cuki, Berkesi szerintem szép. Az hogy valaki mitől hypeolódik fel nem tudom, Trollfoci pl. eléggé felkapta őket.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én sem értem, Takács Rita még úgy ahogy, de amúgy is Koczka Heni a best, ráadásul eggyel alattam járt gimibe.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
Tito05
Ki az a Takács Rita?
Toca
sztem cask elgepelte a Lipcsei Bettat 😀
Borbinho
Berkesi Judit legalább természetes szépség. A többi vagy tucat, vagy (m)űnő.😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
C nagyot játszik.
na de a MoM cím már úgyis zsebben.
több mint 6 éve
dawyd728 3 839
Micsoda csatár duó. 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
Tito05
Ki az a Takács Rita?
Toca
sztem cask elgepelte a Lipcsei Bettat 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
Tito05
Ki az a Takács Rita?
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 630 — Bears fan
Kicsit leült az eredménykövető, szóval ledobom az atombombát... Mitől vannak annyira oda az emberek Berkesi Judit, Kapás Bogi, Takács Rita trióért? Nem mondom, h nem szépek, de sztem vannak a TV-ben is sokkal jobb nők, csak vmiért ők lettek ennyire felhype-olva
több mint 6 éve
dawyd728 3 839
Ez eléggé ellaposodott. Kb szöglet/szabadrúgásból lehet itt marokkói gól.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így tényleg teljesen felesleges a VARral szórakozni...