Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
láttál bármit is az oroszokból a VB előtt vagy a konföd-kupán? elképsztően szarok voltak.
38éves Ignasevicset kellett visszahívni mert nem volt értelmes középhátvéd.
ez a mostani orosz szereplés egyrészt a gyenge ellenfeleknek köszönhető, másrészt a hazai pályának. De egyépként is rohadt nagy meglepetés a játékuk.

Egyiptomban van egy top5ös játékos, aki bárhol bármilyen meccset képes eldönteni, így egy olyan csoportban ahol URU mögött szaudiak és a szintén gyenge (VB előtt gyengének gondolt) oroszok vannak, így tök valid elképzelés volt, hogy Salah vezetésével tovább tudnak menni az egyiptomiak.
Oroszoknál messze nem volt ilyen játékos. Aztán jött a kispadról Cserisev és Dzjuba, meg a szupertehetség (de eddig tök ismeretlen) Golovin.
több mint 6 éve
dawyd728 3 839
Ráncfelvarrt csapatomból ma négyen is játszanak, szóval nagyon remélem, h kiütéses győzelmek letéteményesei lesznek. A Portugália-Marokkón lehet egy kis izgalom, de azt nem bánnám, az legyen x.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Akkor ma 3 sima? Lehet azon érdemes fogadni melyiken lesz a legkisebb különbség. Sztem az Uru-Szaudin 😊
dande
Tegnap semmi nem jött be nekem nyilván. 😀

De a main meglepne ha ne lenne papírforma. 😀

Portugál-Marokkó 2-0

Uruguay-SzaúdArábia 2-0

Irán-Spanyolország 0-3

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma 3 sima? Lehet azon érdemes fogadni melyiken lesz a legkisebb különbség. Sztem az Uru-Szaudin 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
Talán azért mert elég gyenge játékot mutattak a VB előtt / ez egy jóval gyengébb csapatnak tűnt mint 4,8,12, stb éve?

Persze gyenge csoport, hazai pálya, és esélyesebbek voltak mint Egyiptom, de a védelmüket még mindig senki nem tesztelte igazán. Nekem elég körülményesnek tűnnek ott továbbra is, majd az URU-k elleni meccs érdekesebb lesz ilyen szempontból (ha akarnak valamit az uruk), s bár tény h a középpályájuk jobb mint amit vártam (kb Dzagoev sérülése miatt....), ez kevés még mindig.

Nyugodtan át lehet esni a ló túlsó oldalára, de az első PO-körben úgyis kiesnek majd, akár SPA, akár POR jönne szembe... vagy te nem így látod?
Igor
Én például ennek a csoportnak a 96 játékosa közül kb. egyet láttam játszani az elmúlt 4 évben, ezért kérdeztem.
Gondoltam hátha van valami plusz infó. De nincs.
És írtam, igen, hogy a végső győzelemre a brazil, német, spanyol, portugál négyest tartom esélyesnek. Ez sem változott.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
Talán azért mert elég gyenge játékot mutattak a VB előtt / ez egy jóval gyengébb csapatnak tűnt mint 4,8,12, stb éve?

Persze gyenge csoport, hazai pálya, és esélyesebbek voltak mint Egyiptom, de a védelmüket még mindig senki nem tesztelte igazán. Nekem elég körülményesnek tűnnek ott továbbra is, majd az URU-k elleni meccs érdekesebb lesz ilyen szempontból (ha akarnak valamit az uruk), s bár tény h a középpályájuk jobb mint amit vártam (kb Dzagoev sérülése miatt....), ez kevés még mindig.

Nyugodtan át lehet esni a ló túlsó oldalára, de az első PO-körben úgyis kiesnek majd, akár SPA, akár POR jönne szembe... vagy te nem így látod?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Kár, hogy az Uru-Ruszki meccs jó eséllyel tingli-tangli meccs lesz, mert bőven benne lehetne egy nagy adok kapok.
Azon úgyse érdemes nagyon vitázni, hogy melyik benga néger (POR, ESP) vegye őket kezelésbe a zuhanyzóban a 16 között. Úgyis majd a falhoz lapulás és sunnyogás lesz a taktika 😊
flzoli
Te el tudod képzelni, hogy tingli - tangli meccset játszon egy Orosz csapat hazai környezetben? Ezek nem magyarok , meg fognak dögleni a pályán. Az lehet hogy pár ember pihen, de aki ott lesz az mind hajtani fog a hazáért...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
Mi azon röhögtünk, hogy aszondták: mekkora taktikai húzás, hogy nem játszik az első meccsen meg minden, pedig csak egyszerűen sérült volt.
Néhány megrögzött orosz hateren kívűl, + max a szűk család várt tőlük többett... kihozták a maxot.... vicc c
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kár, hogy az Uru-Ruszki meccs jó eséllyel tingli-tangli meccs lesz, mert bőven benne lehetne egy nagy adok kapok.
Azon úgyse érdemes nagyon vitázni, hogy melyik benga néger (POR, ESP) vegye őket kezelésbe a zuhanyzóban a 16 között. Úgyis majd a falhoz lapulás és sunnyogás lesz a taktika 😊

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
Gondolom ugyan azok, akik annyit tudtak Ögyípt-ról, hogy Mószálá, és Ramos egy rohadék

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Kane beveri:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/32443488_627117507663268_4197862212901011456_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=0u7V3Zc6mTwQ7kNvgE4fELV&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AuIIxFIONW0aJ6Uat083i0e&oh=00_AYAQEM8y6pHNDn9gsDsBefKcPAR8P4kyiS2CZtvU-2D9hg&oe=67116A31
„Nyugaton már megoldották” | Facebook

ez meg tök mindegy, hogy Vardy vagy Griggs imádom😊
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/32450091_1812672005466068_441051583195643904_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=25AEcfIc9uMQ7kNvgEC_ezd&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AX2qv0qIzz9V65Xg2qZfsSf&oh=00_AYBSsNa0xzV8mnbjFY1J7Q5pKv0PZ8Dtoni2Fou-1mYPDQ&oe=67116B8B
74.148 Aufrufe · 2.243 Reaktionen | Angol fieszta | Régen: Vardy's on fire🔥🔥🔥 Most: Harry Kane's on fire🔥🔥🔥 | By TrollFoci | Facebook
Régen: Vardy's on fire🔥🔥🔥 Most: Harry Kane's on fire🔥🔥🔥
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Egyiptom nem való VB-re sem. Nem volt egy kategória a két csapat...Az meg nem hibás aki ezt kihasználja.kivéve ha a CNN-en is bemondják...vagy az is lehet hogy befolyásolták a neten hogy e derék honfik ne tudjanak imádkozni. De lesz aki megmagyarázza...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Verjetek meg, de szerintem elcseszte Egyiptom, hogy nem állt be Salah pénteken a 70. percben. Ott simán nyerhettek volna, oroszok ellen esély sem volt.

Ruszkikban amúgy az a jó, hogy ha labdát szereznek rögtön támadnak, nem toszogatják a labdát ide-oda. Nem véletlenül mindig az övék a rosszabb labdabirtoklás. Mondjuk a panyol/portugálok ellen nem tudom mennyire fog így menni.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
 m.youtube.com/watch?v=p4licrmVjSY
Kezdődik a mulatság.........
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Nem érzelmekből kell fogadni, mert egy ilyen egyiptomi valaminek kevesebb esélye volt , mint szállasi féléknek a Népbíróság előtt...
több mint 6 éve
dawyd728 3 839
Csak 4 perc?
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Vicc mennyire sz....nak a borotvahabra
NB2
En is ezt akartam irni. Van vonal, tehat senki nem onnan rugja.
ulpianus
cserébe a sorfal is előretotyog 1 métert mindig 😀
Löfli
tegnap a belga meccsen a sorfal kb 6 méterre lett felállítva, szóval kb tök mind1.
shagi0206
jó, a zambiai sporttárstól nem vártam mást 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 713
Vicc mennyire sz....nak a borotvahabra
NB2
En is ezt akartam irni. Van vonal, tehat senki nem onnan rugja.
ulpianus
cserébe a sorfal is előretotyog 1 métert mindig 😀
Löfli
tegnap a belga meccsen a sorfal kb 6 méterre lett felállítva, szóval kb tök mind1.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Nahát, Allah mit fog szólni ahhoz a sörhöz drága fiam..
Hanni
Biztos gyömbér volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Nahát, Allah mit fog szólni ahhoz a sörhöz drága fiam..
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Vicc mennyire sz....nak a borotvahabra
NB2
En is ezt akartam irni. Van vonal, tehat senki nem onnan rugja.
ulpianus
cserébe a sorfal is előretotyog 1 métert mindig 😀
Löfli
úgy vezették be, ha a bíró lefújja, akkor ha
- a rugó elmozdítja a labdát sárga
- a sorfal előrejön szintén sárga
ezek közül egyik sincs, megint 0 tekintély a bírónak
NB2
csodálod? kb aussie rules folyik a pályán, csak valami miatt kevésszer fogják meg a labdát a játékosok.
biztos a paraguayi szövetség főnökének a fia vagy valami hasonló
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
mindhárom mai meccs 2-1 lesz.
kristof
azért van egy tippem, hogy nem így gondoltad 😊
r.baggio
viszont a mindkét csapat lő gólt mindhárom meccsen hozott 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Vicc mennyire sz....nak a borotvahabra
NB2
En is ezt akartam irni. Van vonal, tehat senki nem onnan rugja.
ulpianus
cserébe a sorfal is előretotyog 1 métert mindig 😀
Löfli
úgy vezették be, ha a bíró lefújja, akkor ha
- a rugó elmozdítja a labdát sárga
- a sorfal előrejön szintén sárga
ezek közül egyik sincs, megint 0 tekintély a bírónak
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Vicc mennyire sz....nak a borotvahabra
NB2
En is ezt akartam irni. Van vonal, tehat senki nem onnan rugja.
ulpianus
cserébe a sorfal is előretotyog 1 métert mindig 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!