Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
JA csak mellette volt még egy Ramsey 😛
Sebii
ha már arsenal salahnak is ott van elneny :d

szerintem nem lesz ez olyan sima, amrabat betalál ma
eaglesmcnabb
Azért ez viccnek is durva. Elneny egy jómunkásember, de semmi több.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
és ma van a Magyaro. - NSZK 8:3-nak a 64. évfordulója


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nabaszki, Roni megelőzte Puszkaszt, most mondta a kanadai kommentátor
Löfli
Már csak az iráni legenda, és egykori Bundesliga közvetítés favorit Ali Daei van előtte.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nabaszki, Roni megelőzte Puszkaszt, most mondta a kanadai kommentátor


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondtam hogy lesz egy lepattanó....😛
dande
jaja ügyesen megvert 2 védőt :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CR7 nagyon szeretne gólkirály lenni. Szegény argentínok. Messi kb a középkezdésből gól akart majd rúgni.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
megint CR!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mákos roni


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondtam hogy lesz egy lepattanó....😛
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Ez a nagy nap, mikor egyik meccs se érdekel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marokkó miért vett fel Portugál szerelést? 😀
Vrij6
Mert nekik is piros-zöld kombináció van a zászlójukon.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Marokkó miért vett fel Portugál szerelést? 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
JA csak mellette volt még egy Ramsey 😛
Sebii
ha már arsenal salahnak is ott van elneny :d

szerintem nem lesz ez olyan sima, amrabat betalál ma

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
láttál bármit is az oroszokból a VB előtt vagy a konföd-kupán? elképsztően szarok voltak.
38éves Ignasevicset kellett visszahívni mert nem volt értelmes középhátvéd.
ez a mostani orosz szereplés egyrészt a gyenge ellenfeleknek köszönhető, másrészt a hazai pályának. De egyépként is rohadt nagy meglepetés a játékuk.

Egyiptomban van egy top5ös játékos, aki bárhol bármilyen meccset képes eldönteni, így egy olyan csoportban ahol URU mögött szaudiak és a szintén gyenge (VB előtt gyengének gondolt) oroszok vannak, így tök valid elképzelés volt, hogy Salah vezetésével tovább tudnak menni az egyiptomiak.
Oroszoknál messze nem volt ilyen játékos. Aztán jött a kispadról Cserisev és Dzjuba, meg a szupertehetség (de eddig tök ismeretlen) Golovin.
braxa88
ebből is látszik hogy Salah nem egy Bale, aki kiscsapatot is eljuttat az elődöntőig simán 😊

Rinyáldó úgyis vhogy összemákol 11-st vagy egy megpattanót 😉
dande
ő legalább beveri 😉
eaglesmcnabb
JA csak mellette volt még egy Ramsey 😛
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
hihetetlen szimpatikusan játszik ez a japó csapat, sportszerűek, gyakorlatilag nulla egyénieskedés. Sokan tanulhatnának tőlük! Ráadásul egyénileg sem olyan elveszettek, más kérdés hogy azonos létszámmal valószínűleg kikaptak volna ma.
eaglesmcnabb
A szurkolók is elég jó fejek... (mondjuk baseballmeccsen ugyanezt láttam tőlük, szóval nagyon nem lepett meg)

 www.theguardian.com/football/2018/jun/20/japan-and-senegal-fans-tidy-up-after-themselves-at-world-cup

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
a foci-vb egyetlen képben:
 twitter.com/MHChehade/status/1009241507755429888
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk azt én se értem, hogy ki, és miért gondolta, hogy ebből a csoportból Egyiptom továbbmehet, pláne, hogy utolsó meccs a RUS-URU. Talány...
Sobri Jóska
láttál bármit is az oroszokból a VB előtt vagy a konföd-kupán? elképsztően szarok voltak.
38éves Ignasevicset kellett visszahívni mert nem volt értelmes középhátvéd.
ez a mostani orosz szereplés egyrészt a gyenge ellenfeleknek köszönhető, másrészt a hazai pályának. De egyépként is rohadt nagy meglepetés a játékuk.

Egyiptomban van egy top5ös játékos, aki bárhol bármilyen meccset képes eldönteni, így egy olyan csoportban ahol URU mögött szaudiak és a szintén gyenge (VB előtt gyengének gondolt) oroszok vannak, így tök valid elképzelés volt, hogy Salah vezetésével tovább tudnak menni az egyiptomiak.
Oroszoknál messze nem volt ilyen játékos. Aztán jött a kispadról Cserisev és Dzjuba, meg a szupertehetség (de eddig tök ismeretlen) Golovin.
braxa88
ebből is látszik hogy Salah nem egy Bale, aki kiscsapatot is eljuttat az elődöntőig simán 😊

Rinyáldó úgyis vhogy összemákol 11-st vagy egy megpattanót 😉
dande
ő legalább beveri 😉

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Szerintem meg ma simán lesz a 3 meccsen 10 gól!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
de kurvara rohognek ha a spanyol-iran lenne az elso 0-0, es a spanyolok kiesnenek a picsaba 😀 osszejohetne az Orosz-Iran alomnyolcaddonto
Borbinho
én csak azért nem örülnék ilyen meglepő fordulatoknak, mert a spanyolok képesek arra, hogy focizzanak és jó meccset játszanak...de Iránból ilyet nem nézek ki...legalább jó focit lássak, főképp az egyenes kieséses szakaszban
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma 3 sima? Lehet azon érdemes fogadni melyiken lesz a legkisebb különbség. Sztem az Uru-Szaudin 😊
dande
Tegnap semmi nem jött be nekem nyilván. 😀

De a main meglepne ha ne lenne papírforma. 😀

Portugál-Marokkó 2-0

Uruguay-SzaúdArábia 2-0

Irán-Spanyolország 0-3
Vrij6
en ugy erzem portugalia bukni fog😀
ZoliMP
Rinyáldó úgyis vhogy összemákol 11-st vagy egy megpattanót 😉
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
de kurvara rohognek ha a spanyol-iran lenne az elso 0-0, es a spanyolok kiesnenek a picsaba 😀 osszejohetne az Orosz-Iran alomnyolcaddonto

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 476
Akkor ma 3 sima? Lehet azon érdemes fogadni melyiken lesz a legkisebb különbség. Sztem az Uru-Szaudin 😊
dande
Tegnap semmi nem jött be nekem nyilván. 😀

De a main meglepne ha ne lenne papírforma. 😀

Portugál-Marokkó 2-0

Uruguay-SzaúdArábia 2-0

Irán-Spanyolország 0-3
Vrij6
en ugy erzem portugalia bukni fog😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Ráncfelvarrt csapatomból ma négyen is játszanak, szóval nagyon remélem, h kiütéses győzelmek letéteményesei lesznek. A Portugália-Marokkón lehet egy kis izgalom, de azt nem bánnám, az legyen x.
dawyd728
1.7 a portugálokra az odds, lehet a fogadóirodák sejtenek valamit...
r.baggio
az eléggé megéri mondjuk...
Egészen jól fizet egy spanyol 2 gólos győzelem is 1,65 (annak fényében, hogy toronymagas esélyes a sima győzelemre 1,2)
és az Uru meccsen a 2,5 gól+ is jól fizet 1,6 (ez meg annak fényében amit láttunk Saud-tól az első meccsen.)
(A Cavani és Suarez is szerez gólt, csak 2,25-ös odsz, a Godin és Suarez is viszont 11-es. Bár más kérdés, hogy nem lesz elég fontos a meccs ahhoz, hogy Godin betaláljon, de ki tudja)
| A 3 gólos Uru győzelem 2,3....bár akkor a Szaudiakkal könnyen találkozhatunk Röszkénél a jövő hónapban 😉 |
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
URU-KSA 6-0
POR-MAR 1-1
IRN-SPA 0-2

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ráncfelvarrt csapatomból ma négyen is játszanak, szóval nagyon remélem, h kiütéses győzelmek letéteményesei lesznek. A Portugália-Marokkón lehet egy kis izgalom, de azt nem bánnám, az legyen x.
dawyd728
1.7 a portugálokra az odds, lehet a fogadóirodák sejtenek valamit...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal