NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Jenő nem a stadionban ül és látja, hogy szakad?
Értem, hogy fedett, de azért ennyire a monitort nézi csak?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
oroszokkal senki nem szamolt, de talan a legegysegesebb csapat a 32 kozul. oke, csori szaudiakkal meg egyiptommal jatszottak csak. mindenesetre engem ezek utan egy elodontobe jutas se lepne meg.
Borbinho
azért na... egy Uruguayt esetleg, egy spanyol/portugált mindenképpen verniük kéne a nyolchoz

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
oroszokkal senki nem szamolt, de talan a legegysegesebb csapat a 32 kozul. oke, csori szaudiakkal meg egyiptommal jatszottak csak. mindenesetre engem ezek utan egy elodontobe jutas se lepne meg.
Borbinho
Portugál-Spanyol duóból bármelyiket nem hiszem hogy elkapnák a 16 között, de ha ilyen formában vannak, akkor izgalmas nyolcaddöntő lehet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
oroszokkal senki nem szamolt, de talan a legegysegesebb csapat a 32 kozul. oke, csori szaudiakkal meg egyiptommal jatszottak csak. mindenesetre engem ezek utan egy elodontobe jutas se lepne meg.
Borbinho
végül is, dél-korea is eljutott odáig 2002-ben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Vagy bíró vagy Szerencse, valamelyiket megvették ezek a gecik, tuti a neten keresztűl elintézték....😊)))))))))))))
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 011
Oké.Én most felültem Putyin mögé a bandwagonra.
Kenny
Üdvözöld Viktort a nevemben
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Oké.Én most felültem Putyin mögé a bandwagonra.
Kenny
Az a hely már foglalt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 011
Egyiptom az első kieső, nem gondoltam volna.
Vrij6
még nem biztos, lehet Szaúd-Arábia megveri Uruguayt 😀
Löfli
Örülök, hogy van valaki rajtam kívül is, aki hisz a győzelmünkben
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
oroszokkal senki nem szamolt, de talan a legegysegesebb csapat a 32 kozul. oke, csori szaudiakkal meg egyiptommal jatszottak csak. mindenesetre engem ezek utan egy elodontobe jutas se lepne meg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Michigan Wolverines zászló az orosz táborban 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez amúgy elég korrekt, Bergkamp lightos gól volt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
Csak az 5-0!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Kurvák fasza, mi van itt?

Puytin, Putyin

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 915 — Omar's Coming Yo!
Oké.Én most felültem Putyin mögé a bandwagonra.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Egyiptom az első kieső, nem gondoltam volna.
Vrij6
Ha holnap nyernek az arabok akkor nem.
3-0, 8-0 a gk-juk
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyiptom szétesett 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmm, WTF...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
hujjuj, kipukkant a lufi
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egyiptom az első kieső, nem gondoltam volna.
Vrij6
még nem biztos, lehet Szaúd-Arábia megveri Uruguayt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Egyiptom az első kieső, nem gondoltam volna.
Vrij6
lehetett volna Szaúd-Arábia is, de az ő meccsüket csak holnapra rakták
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyiptom az első kieső, nem gondoltam volna.
Vrij6
azert nem egy akkora meglepetes. ha a szaudiak jatszottak vna elobb akkor ok lennenenek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
Így nem lesznek meg a lapjaim sem ☹️
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 768
 m.youtube.com/watch?v=p4licrmVjSY
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Egyiptom az első kieső, nem gondoltam volna.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na ezt mondjuk szépen kipasszolták


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!